Image 1

Zdeňka Mandelíková (50 let)

ID: 37169

Brno

  • 27 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 23 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 6 / 20 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

72 bodů
19. místo (4. místo v ženách)
OKt… Xeny Týn… Čun… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
2:3
3:S
3:0
21 14 75
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:0
20 0 60
4 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3
0:3
0:3
3:0 7 -11 36
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

5 . Úroveň A

57 bodů
24. místo (6. místo v ženách)
The… LuM… Xeny Týn… Kom… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
3:0
3:0
3:2
3:0
3:S
27 14 81
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
3:0
3:S
3:2
3:S
20 11 71
3 .
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 0 57
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3
S:3
0:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
2:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 37
6 .
Rakeťáci (O. Seidelmann + P. Adamová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

7 bodů
23. místo (7. místo v ženách)
Poh… LeJa Koš… The… LuM… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:0
3:0
3:0 28 14 62
2 .
1:3
3:0 3:0
3:S
3:1
23 11 54
3 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
1:3 0:3
3:S
2:3 3:0 14 0 34
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3 0:3
S:3
3:1
3:0 11 0 31
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3
S:3
3:2
1:3
3:0 11 -11 20
6 . 0:3
1:3
0:3 0:3 0:3 1 -14 7

4 . Úroveň A

6 bodů
20. místo (6. místo v ženách)
Mas… TWI… The… LuM… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:0 S:S 3:0 3:0 19 14 53
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 3:0 3:0 15 11 46
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
S:S 3:1 S:S 3:0 9 0 29
4 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
0:3 0:3 S:S 3:0 5 -11 14
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 6

4 . Úroveň A

4 bodů
20. místo (5. místo v ženách)
Poh… JA… The… TWI… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3
3:1
3:2
3:0
18 14 52
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:2 3:0
S:S
17 11 48
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
1:3
2:3 3:2 3:0 15 0 35
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3 0:3 2:3 3:0 11 -11 20
5 .
0:3
S:S
0:3 0:3 -2 -14 4

4 . Úroveň A

9 bodů
22. místo (6. místo v ženách)
Mas… LuM… The… TWI… MT Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1
3:2
3:0 3:0 3:1 26 14 60
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
1:3
3:1
3:2
3:1
3:0 21 11 52
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
2:3
1:3
3:0
3:2
3:1
18 0 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:0
3:1 13 0 33
5 . 0:3
1:3
2:3
0:3
3:0 9 -11 18
6 . 1:3 0:3
1:3
1:3 0:3 3 -14 9

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.11.2019 20:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
10.11.2019 18:00 5. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) Sprint 3:0 Komentáře
07.11.2019 18:00 5. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) Sprint 1:3 Komentáře
06.11.2019 20:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
01.11.2019 08:15 5. Komety (J. Čupr, U. 37701) 3:0
27.10.2019 11:00 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Club Classic 0:3 Komentáře
22.10.2019 20:00 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.10.2019 11:00 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 3:0 Komentáře
01.10.2019 00:10 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) 0:3
24.09.2019 20:00 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.09.2019 18:00 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 1:3 Komentáře
18.09.2019 20:00 4. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Badminton Líšeň 0:3
15.09.2019 19:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.08.2019 18:30 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.08.2019 17:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Sport Centrum Kuklenská 0:3
15.08.2019 18:00 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Badminton Líšeň 0:3
13.08.2019 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
18.07.2019 23:03 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) S:S Komentáře
15.07.2019 20:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Sprint 0:3
09.07.2019 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
04.07.2019 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
25.06.2019 19:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sport Centrum Kuklenská 1:3
23.06.2019 19:00 4. MT (T. Giesl, M. Tesařová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.06.2019 19:00 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Sprint 0:3
18.06.2019 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 1:3
16.06.2019 11:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Sprint 1:3 Komentáře
5. Rakeťáci (O. Seidelmann, P. Adamová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím