No photo

Rastislav Zdechovan (22 let)

ID: 28777

Brno

  • 61 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • 15 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 61
    Zápasů v lize ( 30 / 27 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

34 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
The… JA… RZHR Poh… Ňuň… B. zápasy Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
2:3 0:3
3:1
3:0
13 37
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:2 2:3 3:0 12 36
3 . 3:0 3:2 10 34
4 .
1:3
0:3 1 25
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
0 24

3 . Úroveň A

58 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
ZEM… Gop… Luk… RZHR Poh… B. zápasy Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:1 3:0 3:1 3:0 22 72
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 17 67
3 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 2:3 3:1 3:1 12 62
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 8 58
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 1 51

3 . Úroveň A

62 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
MiK… Gop… RZHR Luk… Maz… B. zápasy Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:1 1:3 3:1 3:0 17 67
2 . 1:3 3:1 3:0 2:3 14 64
3 . 3:1 1:3
1:3
3:1 12 62
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
1:3 0:3
3:1
3:2 10 60
5 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
0:3 3:2 1:3 2:3 7 57

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

29 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
Gop… MiK… RZHR JA… ZIL… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 23 43
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:1 3:2 3:0 15 35
3 . 0:3 1:3 3:0 2:3 9 29
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 2:3 0:3 3:1 8 28
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3 3:2 1:3 5 25

3 . Úroveň A

31 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
E.X… JA… RZHR Mar… Win… B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0 3:S 3:0
3:S
22 42
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:0 1:3
3:S
12 32
3 . S:3 0:3 3:0
3:S
11 31
4 . 0:3 3:1 0:3
3:S
10 30
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 20

3 . Úroveň A

41 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
Gop… JA… RZHR ToS TWI… Dok… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:1
3:0
3:0
3:S
46 61
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
S:S 3:0 3:0
3:S
26 41
3 . 1:3 S:S 3:0 3:0 3:S 26 41
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3 0:3
3:0
3:S 18 33
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3 0:3
0:3
3:S
8 23
6 .
Dokoupilovci (A. Černá + T. Dokoupil)
S:3
S:3
S:3 S:3
S:3
0 15

3 . Úroveň A

34 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
E.X… MiK… RZHR Mar… Win… ToS B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2
3:2 3:1
3:0
3:0 43 58
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
2:3
3:0 3:1 3:0 3:0 42 57
3 . 2:3 0:3
S:S
3:0 3:0 19 34
4 . 1:3 1:3
S:S
3:1 3:1 18 33
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:2 9 24
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 5 20

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

56 bodů
26. místo (20. místo v mužích)
JIRO MiK… Pet… JA… RZHR B. zápasy Celkem
1 . 3:1
3:0
3:2 3:0 46 91
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3
3:2
3:1 3:1 33 78
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
2:3
3:2 3:0 26 71
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 1:3 2:3 2:3 14 59
5 . 0:3 1:3 0:3 3:2 11 56

4 . Úroveň A

68 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
Mar… RZHR Poh… Kup… Týn… Ede… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:1
3:1
3:0
3:S
43 73
2 . 2:3 3:0
3:1
3:1 3:2 38 68
3 . 1:3 0:3
3:1
3:1
3:S
28 58
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
1:3
1:3
3:2
3:0 23 53
5 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3 1:3
1:3
2:3
S:S 3 33
6 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
S:3
2:3
S:3
0:3 S:S -1 29

3 . Úroveň A

62 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
Maz… MiK… ZIL… RZHR P^2 B. zápasy Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:0 2:3 3:0 3:1 41 86
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:0 3:0 3:1 37 82
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 0:3 3:2 3:1 29 74
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 62
5 . 1:3 1:3 1:3 0:3 6 51

4 . Úroveň A

60 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Tri… RZHR Tam… Akt… Ski… B. zápasy Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 82
2 . 0:3 3:2 3:S 3:1 30 60
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1
28 58
4 . 0:3 S:3
0:3
3:1
11 41
5 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
0:3 1:3
1:3
1:3
6 36

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

47 bodů
33. místo (28. místo v mužích)
Maz… MiK… MaRa RZHR TWI… B. zápasy Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:2
3:1
3:0 3:0 46 76
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
2:3
3:0 3:1 3:0 41 71
3 .
1:3
0:3 3:1 3:2 22 52
4 . 0:3 1:3 1:3 3:0 17 47
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 2:3 0:3 4 34

5 . Úroveň B

49 bodů
28. místo (22. místo v mužích)
RZHR Sta… PaK MY2 Dren B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 S:S 34 49
2 . 0:3 3:1 3:0 S:S 19 34
3 . 0:3 1:3 S:S S:S -8 7
4 . 0:3 0:3 S:S S:S -10 5
5 . S:S S:S S:S S:S -20 -5

4 . Úroveň A

56 bodů
27. místo (23. místo v mužích)
Tam… Mar… ZIL… RZHR Tlu… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:2
3:0
3:0
39 69
2 . 3:2 3:2 2:3 3:0 35 65
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3 2:3 3:2 3:0 30 60
4 .
0:3
3:2 2:3 3:0 26 56
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 30

4 . Úroveň B

52 bodů
26. místo (23. místo v mužích)
Luk… P^2 RZHR TWI… Kup… B. zápasy Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 80
2 . 1:3 1:3 3:2
3:0
26 56
3 . 0:3 3:1 3:1
0:3
22 52
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 2:3 1:3 3:0 19 49
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
3:0
0:3 13 43

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.12.2018 10:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 3:0
11.12.2018 19:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:2
29.11.2018 20:30 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Club Classic 1:3
26.11.2018 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 1:3
20.11.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
06.11.2018 18:00 3. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.10.2018 20:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 3:1
16.10.2018 19:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3
08.10.2018 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 1:3 Komentáře
05.10.2018 17:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
26.09.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:0
25.09.2018 19:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 2:3
19.09.2018 17:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Club Classic 1:3
18.09.2018 19:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
02.09.2018 17:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sport Centrum IVANOVICE S:3
22.08.2018 18:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
20.08.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 0:3
06.08.2018 07:17 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) S:S
27.07.2018 19:00 3. ToS (D. Kovář, L. Man) Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.07.2018 18:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
08.07.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 1:3
21.06.2018 19:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 0:3
19.06.2018 20:30 3. ToS (D. Kovář, L. Man) Badminton Líšeň 3:0
12.06.2018 19:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
08.06.2018 19:00 3. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0
25.05.2018 14:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 0:3
23.05.2018 21:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 1:3
23.05.2018 20:30 3. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) fit4all centrum 0:3
13.05.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:2
27.04.2018 19:00 4. Eden Profi (P. Stašek, R. Vondrák) Sprint 3:2
26.04.2018 18:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 2:3
17.04.2018 19:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 3:1
11.04.2018 16:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) 3:1 Komentáře
06.04.2018 17:00 4. Pohoda (V. Šimíček, J. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
21.03.2018 21:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0
18.03.2018 17:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 0:3
12.03.2018 21:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 2:3
06.03.2018 18:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Sport Centrum Kuklenská 0:3
01.03.2018 09:16 4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) 3:2
26.02.2018 08:47 4. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) 0:3
20.02.2018 18:30 4. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Badminton Líšeň 3:1
30.01.2018 19:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
29.01.2018 20:00 4. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
11.01.2018 18:00 4. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
09.01.2018 18:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 0:3
02.01.2018 13:22 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) S:S
21.12.2017 09:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Sprint 3:0
19.12.2017 17:00 5. Starobrno (J. Šplíchal, J. Soušková) Badminton Jehnice 3:0
06.12.2017 18:00 5. PaK (K. Lučanská, P. Nedorostek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.11.2017 20:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 3:2
24.11.2017 19:00 4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 0:3 Komentáře
23.11.2017 21:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:0
06.11.2017 09:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 2:3
25.10.2017 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:1
24.10.2017 20:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 0:3 Komentáře
22.10.2017 19:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1
12.10.2017 20:00 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3
4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) 3:S
3. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) 3:S Komentáře
3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) S:S Komentáře
3. Dokoupilovci (A. Černá, T. Dokoupil) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím