Image 1

Irena Valaškovčáková (34 let)

ID: 28225

Brno

  • 66 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Badminton Líšeň
  • 24 /39
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 13
    Zápasů v lize ( 9 / 3 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

52 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
Kom… Wer… Mag… MM… LuM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
3:0 3:0
3:S
20 14 74
2 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
1:3
3:0
3:S
14 11 65
3 . 0:3
3:1
3:S
12 0 52
4 .
0:3
3:S
6 -11 35
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

66 bodů
20. místo (16. místo v mužích)
Čun… Mag… Kom… NoW… Moj… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
3:0
3:0
S:S
3:0
3:S 21 14 75
2 .
0:3
S:S
3:0
3:0
3:S 15 11 66
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
S:S 3:0 3:0 3:S 15 0 55
4 .
S:S
0:3
0:3 3:2 3:S 7 0 47
5 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
0:3
0:3 2:3 3:S 7 -11 36
6 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

55 bodů
24. místo (19. místo v mužích)
Koš… Mag… Kom… pec… DAN… Wer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
3:0
3:0 3:1 3:1 3:0 32 14 66
2 .
0:3
3:1
3:S 3:S
3:0
24 11 55
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
1:3
3:S 3:S 3:0 20 0 40
4 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
1:3 S:3 S:3 3:0 3:1 14 0 34
5 . 1:3 S:3 S:3 0:3
3:2
5 -11 14
6 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
0:3
0:3 1:3
2:3
4 -14 10

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.01.2020 15:00 5. Komety (J. Čupr, U. 37701) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.01.2020 20:30 5. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
05.01.2020 11:48 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) 3:S Komentáře
02.01.2020 00:10 5. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) 3:S
02.01.2020 00:10 5. Komety (J. Čupr, U. 37701) S:S
19.12.2019 17:00 5. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
18.12.2019 10:00 5. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) Sprint 0:3 Komentáře
07.12.2019 19:00 5. NoWay (P. Loprais, M. Šimková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
02.12.2019 00:10 6. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) 3:S
02.12.2019 00:10 6. DANETA (A. Piňosová, D. Šafrán) 3:S
30.11.2019 11:00 6. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
28.11.2019 20:30 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
06.11.2019 20:30 6. Komety (J. Čupr, U. 37701) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím