Image 1

Vendula Förster (29 let)

ID: 26363

Brno

  • 65 zápasů

    od roku 2016
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Líšeň
  • 47 /61
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 18 / 29 / 18) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

35 bodů
36. místo (13. místo v ženách)
MaTo HAKO Kne… Hůl… jEL… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:S
3:S
3:S
22 0 32
2 .
0:3
3:2
3:S
3:S
3:S
15 0 25
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 2:3
3:S
3:S
3:S
14 0 24
4 .
S:3
S:3
S:3
S:S
3:S
2 0 12
5 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
S:3
S:3
S:S
3:S
2 0 12
6 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 10

6 . Úroveň A

70 bodů
33. místo (11. místo v ženách)
LeJa Cas… Týn… TWI… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
2:3
3:0
3:S
17 0 37
2 .
2:3
3:1
3:2
3:S
16 0 36
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:S
16 0 36
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:S
7 0 27
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 20

6 . Úroveň A

112 bodů
28. místo (8. místo v ženách)
ToS TWI… Kou… Geo… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:2 3:0 3:0 3:0 22 0 42
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 39
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3 1:3
3:S
3:0
12 0 32
4 . 0:3 0:3
S:3
3:1 5 0 25
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3
0:3
1:3 1 0 21

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

27 bodů
39. místo (8. místo v ženách)
Kup… Ski… PaK Kou… MY2 Muk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:0 43 0 58
2 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
3:2
2:3
3:1
3:0
3:S 37 0 52
3 .
0:3
3:2 2:3 3:0 3:S 28 0 43
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
1:3
3:2 3:2 S:S 12 0 27
5 .
0:3
0:3
0:3 2:3 S:S -1 0 14
6 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
0:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7

4 . Úroveň B

30 bodů
35. místo (7. místo v ženách)
Pet… P^2 ZIL… Alk… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:0
3:0
3:S 45 0 75
2 . 2:3 2:3
3:0
3:S 31 0 61
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:2 3:S 3:S 29 0 59
4 .
0:3
0:3
S:3 3:S 10 0 40
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň A

41 bodů
34. místo (7. místo v ženách)
Kup… Kou… Ree… MY2 Dren Muk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
3:S
3:0
3:1
3:0
3:1
46 0 61
2 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
3:0
3:0
3:0
S:S 26 0 41
3 .
0:3
0:3
3:2 S:S 3:0 13 0 28
4 .
1:3
0:3
2:3
3:0
S:S 11 0 26
5 . 0:3
0:3
S:S
0:3
S:S -8 0 7
6 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
1:3
S:S 0:3 S:S S:S -10 0 5

4 . Úroveň A

43 bodů
33. místo (7. místo v ženách)
MiK… Mar… PaK Kou… Win… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:1 3:0
3:0
3:0 50 0 80
2 . 1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 . 0:3 1:3 3:2 2:3 15 0 45
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
2:3
3:2
13 0 43
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 0:3 3:2
2:3
13 0 43

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň A

33 bodů
32. místo (10. místo v ženách)
Hoo… Kou… Prá… Béč… PMM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hookah Smokers (F. Hyža + M. Štora)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 35
2 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
3:0
0:3
3:S S:S 18 0 33
3 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
3:0
3:0
S:S S:S 16 0 31
4 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
5 .
PMM team (P. Macek + M. Macková)
S:3
S:S S:S S:S -15 0 0

4 . Úroveň B

38 bodů
36. místo (11. místo v ženách)
Mar… P^2 KAT… TWI… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0 3:2 42 0 72
2 . 1:3 3:1 3:0
3:1
37 0 67
3 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
2:3
1:3 3:0 3:0 32 0 62
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 0:3
3:1
11 0 41
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
2:3
1:3
0:3
1:3
8 0 38

5 . Úroveň A

51 bodů
29. místo (10. místo v ženách)
E.X… Kou… Jus… Geo… Béč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0
3:0
3:0
3:1
50 0 65
2 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
3:0 3:0
3:S
36 0 51
3 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
3:2
3:S 19 0 34
4 .
0:3
0:3
2:3
3:S 14 0 29
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
1:3
S:3
S:3 S:3 2 0 17

4 . Úroveň B

25 bodů
36. místo (9. místo v ženách)
Mar… Pod… Mar… Ňuň… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
3:0 3:0 3:S
3:0
49 0 79
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3 3:0
3:0
3:0 39 0 69
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 56
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
0:3
0:3 S:S -5 0 25
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3 0:3 S:S -5 0 25

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

34 bodů
36. místo (12. místo v ženách)
KAT… Kup… Kou… Min… ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
3:0
3:0
2:3
3:0
43 0 58
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:0
3:S
3:0
36 0 51
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 34
4 .
3:2
S:3 S:3 S:S 4 0 19
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3
2:3
S:S -1 0 14

5 . Úroveň B

32 bodů
35. místo (13. místo v ženách)
Mar… TWI… Kou… UTK… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0 3:1 39 0 54
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
3:0
2:3
17 0 32
4 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3 0:3
0:3
3:0
13 0 28
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 1:3
3:2
0:3
11 0 26

5 . Úroveň B

36 bodů
36. místo (15. místo v ženách)
D&J Goo… UTK… Kou… Jus… ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 3:0 49 0 64
2 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0
42 0 57
3 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3
0:3
3:1
3:0
3:0
29 0 44
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
1:3
3:0
3:1 21 0 36
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:0
10 0 25
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

4 . Úroveň B

32 bodů
36. místo (14. místo v ženách)
Min… Pod… Mas… TWI… Kup… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
3:2
3:0
3:0
3:0
37 0 67
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 63
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0 19 0 49
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:1
11 0 41
6 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.12.2018 19:09 7. jELITA (D. Novotný, T. Osoba) S:3 Komentáře
13.12.2018 19:09 7. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) S:3 Komentáře
13.12.2018 19:08 7. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) S:3 Komentáře
12.12.2018 08:14 7. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) S:3 Komentáře
10.12.2018 09:11 7. MaTo (T. Winkler, M. Králík) S:3 Komentáře
23.11.2018 09:08 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) S:3 Komentáře
23.11.2018 09:08 6. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) S:3 Komentáře
23.11.2018 09:08 6. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) S:3 Komentáře
23.11.2018 09:08 6. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) S:3 Komentáře
31.10.2018 14:05 6. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) 3:S Komentáře
23.10.2018 20:00 6. ToS (D. Kovář, L. Man) Club Classic 0:3
14.10.2018 20:30 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 1:3
07.10.2018 18:30 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Sprint 3:0 Komentáře
01.02.2018 13:39 5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) S:S
30.01.2018 20:00 5. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Club Classic 1:3 Komentáře
29.01.2018 21:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Sprint 3:2
14.01.2018 20:00 5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 0:3 Komentáře
07.01.2018 14:00 5. PaK (K. Lučanská, P. Nedorostek) Club Classic 3:2
01.12.2017 13:34 5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) S:S
29.11.2017 21:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
05.11.2017 15:00 5. ReePro (M. Prokop, H. Rychnovský) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
04.11.2017 11:30 5. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) Sprint 3:0 Komentáře
27.10.2017 19:00 4. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 0:3 Komentáře
26.10.2017 19:30 4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Sprint 3:2 Komentáře
18.10.2017 19:00 4. PaK (K. Lučanská, P. Nedorostek) Badminton Líšeň 2:3
13.10.2017 16:00 4. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sprint 0:3 Komentáře
01.06.2017 13:05 5. PMM team (P. Macek, M. Macková) S:S
09.05.2017 20:00 5. Hookah Smokers (F. Hyža, M. Štora) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
09.05.2017 19:30 5. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
29.04.2017 17:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 2:3
25.04.2017 20:30 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Badminton Líšeň 0:3
18.04.2017 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
13.04.2017 19:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 1:3 Komentáře
20.03.2017 20:30 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) 3:0
20.03.2017 20:00 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) 3:0
05.03.2017 19:00 5. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 0:3 Komentáře
01.03.2017 12:05 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) S:S
23.02.2017 19:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.02.2017 17:00 4. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Badminton Jehnice 0:3 Komentáře
20.02.2017 21:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 0:3
27.01.2017 20:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
24.01.2017 16:30 5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
12.01.2017 20:00 5. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
30.12.2016 19:00 5. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 0:3
16.12.2016 17:30 5. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) Club Classic 3:0 Komentáře
16.12.2016 16:30 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3 Komentáře
11.12.2016 20:30 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 2:3 Komentáře
26.11.2016 12:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Centrum Viktoria 3:1
14.11.2016 20:30 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
09.11.2016 21:00 5. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
05.11.2016 19:00 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
04.11.2016 18:00 5. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Badminton Líšeň 0:3
28.10.2016 11:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
24.10.2016 19:00 4. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
23.10.2016 18:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 1:3 Komentáře
12.10.2016 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3
09.10.2016 18:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
4. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) S:3
4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) S:3
4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) S:3
4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) S:3
5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) S:3 Komentáře
5. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) 3:S
5. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) 3:S
5. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím