Načítám…

Tomáš Osoba (31 let)

ID: 31359

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (1/162)

  • 82 zápasů

    od roku 2018
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 2 /228
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 52 / 16 / 0) 0 turnajů
  • 76%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

334 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
T.O. T.F. J.L. M.F. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
0 14 334
2 .
Image 1
Tomáš Fendrich
0 11 331
3 .
Image 1
Jiří Lev
0 0 320
4 .
Image 1
Michal Fargač
0 -11 309
5 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
0 -14 306

Podzimní sezóna 2022

1 . Úroveň A

338 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
T.O. T.F. M.F. R.H. I.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:1
3:0 3:2 3:1 24 14 338
2 .
Image 1
Tomáš Fendrich
1:3
3:1
3:2
3:1
18 11 329
3 .
Image 1
Michal Fargač
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 313
4 .
Image 1
Roman Havlík
2:3 2:3 1:3 3:0 12 -11 301
5 .
Image 1
Iva Dolejšová
1:3
1:3
S:3
0:3 2 -14 288

1 . Úroveň A

329 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
T.F. T.O. R.H. J.L. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Fendrich
2:3
3:1
3:2
3:S
19 14 333
2 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:2
1:3 3:1
3:S
18 11 329
3 .
Image 1
Roman Havlík
1:3
3:1 2:3 3:0 16 0 316
4 .
Image 1
Jiří Lev
2:3 1:3 3:2 3:0 15 -11 304
5 .
Image 1
Jakub Dvořák
S:3
S:3
0:3 0:3 0 -14 286

2 . Úroveň A

339 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
T.O. J.L. J.T. A.B. O.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:1
3:1 3:1 3:0 25 14 339
2 .
Image 1
Jiří Lev
1:3
2:3 3:1 3:1 15 11 326
3 .
Image 1
Jonáš Trantina
1:3 3:2 2:3 3:2 13 0 313
4 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
1:3 1:3 3:2 2:3 9 -11 298
5 .
Image 1
Otakar Riha
0:3 1:3 2:3 3:2 8 -14 294

3 . Úroveň A

341 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
T.O. A.B. P.B. M.M. M.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 341
2 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 332
3 .
Image 1
Petr Brzobohaty
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 314
4 .
Image 1
Martin Matějka
1:3 0:3 0:3 3:2 6 -11 295
5 .
Image 1
Martin Wojkowský
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 288

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň B

261 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
T.O. P.H. H.H. T.G. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 261
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3 3:0 2:3
3:S
15 3 238
3 .
Image 1
Hubert Horák
0:3
0:3 3:1
3:S
12 0 232
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3 3:2 1:3
3:S
12 -11 221
5 .
Image 1
Pavel Havlát
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

2 . Úroveň A

253 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
J.T. J.L. T.H. I.D. T.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jonáš Trantina
3:0
2:3
3:0
3:0
23 14 297
2 .
Image 1
Jiří Lev
0:3 3:0 3:1
3:2
18 11 289
3 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
3:2
0:3
2:3
3:0 14 0 274
4 .
Image 1
Iva Dolejšová
0:3 1:3
3:2
2:3 8 -11 257
5 .
Image 1
Tomáš Osoba
0:3
2:3
0:3 3:2 7 -14 253

3 . Úroveň A

251 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
T.O. I.D. J.D. D.V. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:2 1:3 3:2 3:1 17 14 251
2 .
Image 1
Iva Dolejšová
2:3 3:2
3:2
3:2 17 11 248
3 .
Image 1
Jakub Dvořák
3:1 2:3
1:3
3:0 16 0 236
4 .
Image 1
David Voborský
2:3
2:3
3:1
2:3
12 -11 221
5 .
Image 1
Jan Lojka
1:3 2:3 0:3
3:2
8 -14 214

4 . Úroveň A

295 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
T.O. J.O. B.H. M.K. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
1:3
3:1
3:0
3:0
21 14 295
2 .
Image 1
Jan Orel
3:1
2:3
3:1
3:2 19 3 282
3 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
1:3
3:2
2:3
3:0
15 0 275
4 .
Image 1
Martin Krippel
0:3
1:3
3:2
3:2
11 -11 260
5 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3
2:3
0:3
2:3
4 -14 250

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň A

304 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
I.D. T.O. J.K. M.W. H.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Iva Dolejšová
3:1 3:2
3:0
3:0 25 14 319
2 .
Image 1
Tomáš Osoba
1:3 3:0 3:1 3:0 21 3 304
3 .
Image 1
Jan Kučera
2:3 0:3 3:2 3:2 12 0 292
4 .
Image 1
Martin Wojkowský
0:3
1:3 2:3 3:2 8 -11 277
5 .
Image 1
Hubert Horák
0:3 0:3 2:3 2:3 4 -14 270

4 . Úroveň A

322 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
J.D. T.O. J.C. T.G. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Dvořák
3:2
2:3
3:1
3:S
19 14 333
2 .
Image 1
Tomáš Osoba
2:3
3:2
3:1
3:S
19 3 322
3 .
Image 1
Jan Caha
3:2 2:3 3:2
1:3
13 0 313
4 .
Image 1
Tereza Gállová
1:3
1:3
2:3
3:S
10 -11 299
5 .
Image 1
Martin Krippel
S:3
S:3
3:1
S:3
6 -14 292

4 . Úroveň A

259 bodů
26. místo (25. místo v mužích)
D.V. J.O. J.K. T.O. M.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Voborský
3:1
0:3 3:0 3:0 20 14 294
2 .
Image 1
Jan Orel
1:3
3:2
3:2 3:1 17 3 280
3 .
Image 1
Jan Krupica
3:0
2:3
0:3 3:2 14 0 274
4 .
Image 1
Tomáš Osoba
0:3 2:3 3:0 1:3 10 -11 259
5 .
Image 1
Martin Wojkowský
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -14 255

4 . Úroveň B

315 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
D.Č. I.D. T.O. P.B. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Černý
3:2 3:1 3:0
3:S
24 14 338
2 .
Image 1
Iva Dolejšová
2:3
3:0
3:0 3:1 22 3 325
3 .
Image 1
Tomáš Osoba
1:3
0:3
3:0 3:0 15 0 315
4 .
Image 1
Petr Brzobohaty
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 295
5 .
Image 1
Jan Růžička
S:3
1:3 0:3
S:3
1 -14 287

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň B

278 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
T.O. R.U. T.G. M.H. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:1
3:1
3:1
3:1 24 14 278
2 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 272
3 .
Image 1
Tereza Gállová
1:3
0:3
3:1
3:S
13 0 253
4 .
Image 1
Martin Holas
1:3
0:3
1:3 3:1 8 -11 237
5 .
Image 1
Petr Vičar
1:3
S:3
S:3
1:3 2 -14 228

5 . Úroveň A

246 bodů
25. místo (24. místo v mužích)
J.O. T.O. J.R. P.H. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Orel
3:1 3:2 3:2 3:2 21 14 255
2 .
Image 1
Tomáš Osoba
1:3 3:1 2:3 3:1 15 11 246
3 .
Image 1
Jan Růžička
2:3 1:3 3:0
2:3
12 0 232
4 .
Image 1
Patrik Habrda
2:3 3:2 0:3 3:2 12 -11 221
5 .
Image 1
Roman Studený
2:3 1:3
3:2
2:3 10 -14 216

6 . Úroveň A

275 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
T.O. M.M. M.T. J.Č. A.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:1 3:1 3:0 2:3 21 14 275
2 .
Image 1
Milan Malaník
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 272
3 .
Image 1
Michal Turoň
1:3 1:3 3:2 3:1 13 0 253
4 .
Image 1
Jiří Černoch
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 238
5 .
Image 1
Antonín Seidl
3:2 0:3 1:3 0:3 6 -14 232

7 . Úroveň A

262 bodů
36. místo (34. místo v mužích)
T.O. M.Z. J.G. I.D. V.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 262
2 .
Image 1
Martin Zavadil
0:3 3:1 3:0 3:0 20 5 245
3 .
Image 1
Jiří Gajda
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 235
4 .
Image 1
Ivo Dusík
0:3 0:3 0:3 3:1 6 -11 215
5 .
Image 1
Vojtěch Bartl
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 207

Letní sezóna 2021

8 . Úroveň C

201 bodů
46. místo (44. místo v mužích)
T.O. J.Č. M.M. M.H. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 201
2 .
Image 1
Jiří Čupr
0:3 3:0 3:1 3:S 19 11 190
3 .
Image 1
Marek Montag
0:3 0:3 3:0 3:S 13 0 173
4 .
Image 1
Michal Haman
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 156
5 .
Image 1
Marta Klobásková
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 146

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.01.2023 17:00 1. Roman Havlík fit4all centrum 3:2
17.01.2023 19:00 1. Iva Dolejšová Sport Centrum Kuklenská 3:1
11.01.2023 18:00 1. Michal Fargač Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.01.2023 17:00 1. Tomáš Fendrich fit4all centrum 3:1 Komentáře
20.12.2022 14:50 1. Jakub Dvořák 3:S Komentáře
12.12.2022 20:00 1. Jiří Lev Sprint 3:1
09.12.2022 17:00 1. Roman Havlík Sprint 1:3
02.12.2022 17:00 1. Tomáš Fendrich fit4all centrum 3:2 Komentáře
27.11.2022 20:00 2. Aleš Bárta (Alfa Agency) Sprint 3:1
23.11.2022 10:00 2. Jiří Lev fit4all centrum 3:1 Komentáře
14.11.2022 09:00 2. Otakar Riha fit4all centrum 3:0
08.11.2022 17:00 2. Jonáš Trantina fit4all centrum 3:1
20.10.2022 20:00 3. Aleš Bárta (Alfa Agency) fit4all centrum 3:0
18.10.2022 20:00 3. Petr Brzobohaty Xarena Slatina Badminton Club 3:0
12.10.2022 17:00 3. Martin Matějka fit4all centrum 3:1
11.10.2022 18:00 3. Martin Wojkowský Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.09.2022 07:00 4. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.09.2022 18:00 4. Hubert Horák Sprint 3:0 Komentáře
25.09.2022 09:00 4. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.09.2022 18:02 4. Pavel Havlát 3:S Komentáře
23.08.2022 07:00 2. Jiří Lev Sprint 2:3 Komentáře
16.08.2022 09:00 2. Iva Dolejšová Xarena Slatina Badminton Club 3:2
15.08.2022 17:00 2. Tomáš Hrdlička Badminton Líšeň 0:3
11.08.2022 17:00 2. Jonáš Trantina Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
31.07.2022 20:00 3. David Voborský Sport Centrum Kuklenská 3:2
28.07.2022 20:00 3. Jakub Dvořák Sport Centrum Kuklenská 1:3
13.07.2022 09:00 3. Iva Dolejšová Sport Centrum Kuklenská 3:2
12.07.2022 17:00 3. Jan Lojka Sport Centrum Kuklenská 3:1
28.06.2022 07:30 4. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
15.06.2022 19:00 4. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
07.06.2022 20:00 4. Martin Krippel Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
05.06.2022 10:00 4. Jan Orel Xarena Slatina Badminton Club 1:3
26.05.2022 09:00 4. Jan Kučera Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.05.2022 18:00 4. Hubert Horák Sprint 3:0
06.05.2022 18:00 4. Martin Wojkowský Badminton Líšeň 3:1
05.05.2022 09:00 4. Iva Dolejšová Sport Centrum Kuklenská 1:3
28.04.2022 08:00 4. Jakub Dvořák Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
25.04.2022 20:00 4. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
25.04.2022 09:45 4. Martin Krippel 3:S Komentáře
20.04.2022 20:00 4. Jan Caha Badminton Líšeň 3:2
28.03.2022 18:00 4. David Voborský Sprint 0:3
10.03.2022 20:00 4. Martin Wojkowský fit4all centrum 1:3
07.03.2022 18:00 4. Jan Orel Sport Centrum Kuklenská 2:3
05.03.2022 10:00 4. Jan Krupica fit4all centrum 3:0
25.02.2022 08:00 4. Jan Růžička Sprint 3:0
13.02.2022 16:00 4. David Černý fit4all centrum 1:3
13.02.2022 16:00 4. Petr Brzobohaty fit4all centrum 3:0
10.02.2022 09:30 4. Iva Dolejšová fit4all centrum 0:3 Komentáře
18.01.2022 17:00 5. Petr Vičar Badminton Líšeň 3:1
15.01.2022 09:00 5. Radomír Uhlíř fit4all centrum 3:1 Komentáře
13.01.2022 20:30 5. Martin Holas Sprint 3:1 Komentáře
11.01.2022 10:00 5. Tereza Gállová fit4all centrum 3:1 Komentáře
02.01.2022 19:00 5. Jan Růžička Sprint 3:1
14.12.2021 17:00 5. Patrik Habrda fit4all centrum 2:3
09.12.2021 19:00 5. Jan Orel Sprint 1:3
07.12.2021 07:30 5. Roman Studený fit4all centrum 3:1
23.11.2021 18:00 6. Milan Malaník Sprint 3:1
15.11.2021 18:00 6. Michal Turoň Sprint 3:1
11.11.2021 20:00 6. Jiří Černoch fit4all centrum 3:0
07.11.2021 18:00 6. Antonín Seidl Sprint 2:3
26.10.2021 18:00 7. Martin Zavadil Badminton Líšeň 3:0
19.10.2021 18:00 7. Jiří Gajda Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.10.2021 07:00 7. Vojtěch Bartl fit4all centrum 3:0
10.10.2021 16:00 7. Ivo Dusík fit4all centrum 3:0
04.10.2021 00:10 8. Marta Klobásková 3:S
16.09.2021 20:00 8. Marek Montag fit4all centrum 3:0
11.09.2021 15:00 8. Michal Haman fit4all centrum 3:0
09.09.2021 20:00 8. Jiří Čupr fit4all centrum 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím