karel Reichman

karel Reichman (56 let)

ID: 10388

Brno

  • 202 zápasů

    od roku 2010
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Líšeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 36 / 9 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

1 . Úroveň A

75 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
Kom… HS… GR… Spe… K +… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:2 3:0 3:1 3:S 43 0 118
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
2:3 3:1 1:3 3:S 27 0 102
3 . 0:3 1:3 3:0 3:S 25 0 100
4 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3 3:1 0:3 3:S 23 0 98
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

1 . Úroveň A

112 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Kom… K +… HS… Zet… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:1 3:1 3:0 3:1 46 0 121
2 . 1:3 3:0 3:1 3:1 37 0 112
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 0:3 3:2 3:2 20 0 95
4 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
0:3 1:3 2:3 3:1 17 0 92
5 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 1:3 2:3 1:3 10 0 85

1 . Úroveň A

112 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Zet… K +… HS… GR… Spe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 112
2 . 3:1 3:0 1:3 3:1 37 0 112
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 0:3 3:1 3:0 26 0 101
4 . 1:3 3:1 1:3 2:3 19 0 94
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 86

2 . Úroveň A

101 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
GR… K +… Gop… D&J LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1 3:2 44 0 104
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 101
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 86
4 . 1:3 0:3 0:3 3:1 13 0 73
5 . 2:3 0:3 0:3 1:3 6 0 66

Podzimní sezóna 2016

1 . Úroveň A

94 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Spe… HS… Zet… K +… GR… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:1 2:3 3:1 3:S 36 0 111
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 3:1 1:3 3:2 24 0 99
3 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:2 1:3 1:3 3:1 24 0 99
4 . 1:3 3:1 3:1 S:S 19 0 94
5 . S:3 2:3 1:3 S:S 1 0 76

1 . Úroveň A

110 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Zet… Spe… K +… Kom… LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:1 2:3 3:0 3:0 41 0 116
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3 3:1 3:0 3:0 39 0 114
3 . 3:2 1:3 3:0 3:1 35 0 110
4 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 0:3 0:3 3:0 13 0 88
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 77

1 . Úroveň A

110 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Spe… K +… Zet… HS… Umě… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 3:2 3:1 3:0 37 0 112
2 . 3:2
0:3
3:0 3:0 35 0 110
3 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
2:3
3:0
3:0 2:3 34 0 109
4 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 0:3 0:3 3:0 15 0 90
5 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
0:3 0:3 3:2 0:3 9 0 84

2 . Úroveň A

106 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
K +… Umě… LoL The… Hap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1
3:0
3:0 46 0 106
2 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
2:3
3:2 3:2 3:0 35 0 95
3 .
1:3
2:3 3:2
3:2
24 0 84
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3
2:3 2:3 3:0 21 0 81
5 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3 0:3
2:3
0:3 4 0 64

Jarní sezóna 2016

1 . Úroveň A

105 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Sta… K +… Alf… Zet… Spe… Kom… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
3:1 3:1 3:1 3:2 S:3 34 0 109
2 . 1:3 2:3 3:2 3:1 3:1 30 0 105
3 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
1:3 3:2 3:1 2:3 3:2 28 0 103
4 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
1:3 2:3 1:3 3:1 3:0 26 0 101
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 1:3 3:2 1:3 3:2 21 0 96
6 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:S 1:3 2:3 0:3 2:3 16 0 91

2 . Úroveň A

107 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
K +… Spe… Eli… KOM… Gop… LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:1 3:1 47 0 107
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 3:1 2:3 3:0 3:0 32 0 92
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3 1:3 3:1 3:1 3:0 32 0 92
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 3:2 1:3
3:1
0:3
18 0 78
5 . 1:3 0:3 1:3
1:3
3:1 15 0 75
6 . 1:3 0:3 0:3
3:0
1:3 14 0 74

1 . Úroveň A

93 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Zet… Sta… Alf… K +… Spe… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
2:3 3:0 3:0
3:0
43 0 118
2 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
3:2 3:2
3:S
3:0 41 0 116
3 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
0:3 2:3 2:3 3:0 21 0 96
4 . 0:3
S:3
3:2 3:2 18 0 93
5 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3
0:3 0:3 2:3 4 0 79

2 . Úroveň A

104 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
K +… Spe… Kom… LoL Gop… KOM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:0 3:0 3:2 44 0 104
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 3:2 3:1 3:1
3:0
35 0 95
3 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3 2:3 3:2
3:0
3:0 33 0 93
4 . 0:3 1:3 2:3 3:1 2:3 17 0 77
5 . 0:3 1:3
0:3
1:3
3:0
14 0 74
6 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
2:3
0:3
0:3 3:2
0:3
10 0 70

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.04.2017 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:1
23.04.2017 20:30 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Badminton Líšeň 3:0
23.04.2017 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 1:3
23.04.2017 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 3:1
02.04.2017 17:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
27.03.2017 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.03.2017 19:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Badminton Líšeň 3:0
13.03.2017 20:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 3:1
25.02.2017 18:00 2. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
21.02.2017 20:30 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 3:0
15.02.2017 20:30 2. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sprint 1:3
14.02.2017 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
01.02.2017 13:09 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) S:S
30.01.2017 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 1:3
29.01.2017 20:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.01.2017 20:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 3:1
18.12.2016 21:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 1:3
18.12.2016 20:30 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 3:0
18.12.2016 20:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 3:2
12.12.2016 21:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:1
30.11.2016 20:00 1. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 3:0
29.11.2016 20:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Badminton Líšeň 3:0
21.11.2016 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
14.11.2016 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
25.10.2016 21:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
25.10.2016 20:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
24.10.2016 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
13.10.2016 21:00 2. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) fit4all centrum 3:0
25.05.2016 20:00 1. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) fit4all centrum 1:3
12.05.2016 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 3:1
12.05.2016 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 3:1
11.05.2016 21:00 1. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) fit4all centrum 2:3
11.05.2016 20:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) fit4all centrum 3:2
25.04.2016 19:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Badminton Líšeň 3:0
21.04.2016 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:1
12.04.2016 20:30 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sport Centrum Kuklenská 3:1
12.04.2016 19:30 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
11.04.2016 20:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:0
24.03.2016 18:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:2
08.03.2016 19:30 1. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) Badminton Líšeň 3:2
08.03.2016 19:00 1. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Badminton Líšeň 0:3
25.02.2016 20:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) fit4all centrum 3:0
18.02.2016 20:00 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) 3:2
16.02.2016 21:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:2
16.02.2016 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
14.02.2016 17:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0
1. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) S:3 Komentáře
1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) S:3
1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) S:3
1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) S:3
1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím