Image 1

Renáta Zrůstová (38 let)

ID: 27187

Brno

  • 125 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • 176 /315
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 20 / 17 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

17 . Úroveň A

83 bodů
188. místo (18. místo v ženách)
N.F. R.Z. M.Š. I.F. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Natálie Faruzelová
3:s 3:s 12 14 86
2 .
Image 1
Renáta Zrůstová
3:s 3:s 12 11 83
3 .
Image 1
Monika Šťastná
3:s 3:s 12 0 72
4 .
Image 1
Iveta Ferová
s:3 s:3 s:3 s:s -2 -11 47
5 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
s:3 s:3 s:3 s:s -2 -14 44

18 . Úroveň A

91 bodů
196. místo (21. místo v ženách)
D.L. R.Z. H.S. M.K. M.Ř. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Lisa
3:2
3:1
3:1
3:0 3:S 25 14 99
2 .
Image 1
Renáta Zrůstová
2:3
2:3
3:1
3:0
3:S
20 11 91
3 .
Image 1
Helena Skybová
1:3
3:2
3:0 3:0 S:S 15 0 75
4 .
Image 1
Marcela Klimparová
1:3
1:3
0:3
3:0
3:S
13 0 73
5 .
Image 1
Martin Řehánek
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S 5 -3 62
6 .
Image 1
Akrim Black
S:3
S:3
S:S
S:3
S:3 -2 -14 44

Podzimní sezóna 2019

17 . Úroveň A

99 bodů
181. místo (15. místo v ženách)
R.Z. K.P. E.H. T.K. K.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Renáta Zrůstová
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 99
2 .
Image 1
Kateřina Pavlíčková
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 92
3 .
Image 1
Eva Hlavinková
0:3
0:3
3:1
S:S
4 0 64
4 .
Image 1
Tereza Komprsová
S:3
0:3
1:3
S:S
-1 -11 48
5 .
Image 1
Kamila Klecanská
S:3
S:3
S:S
S:S
-4 -14 42

16 . Úroveň B

76 bodů
187. místo (16. místo v ženách)
M.C. D.A. J.V. R.Z. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Chromeček
3:1
3:0
3:0
3:1
26 14 120
2 .
Image 1
Dušan Andrejčák
1:3
3:0
3:1
3:0
21 11 112
3 .
Image 1
Jan Vitula
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 76
5 .
Image 1
Jiří Novák
1:3
0:3
0:3
S:3
1 -14 67

15 . Úroveň B

103 bodů
180. místo (16. místo v ženách)
I.K. O.K. J.M. R.Z. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Iveta Kouřilová
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Ondřej Kaňák
0:3
3:1
3:2
3:S
17 11 128
3 .
Image 1
Josef Mikulka
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 114
4 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
2:3
0:3
3:S
8 -5 103
5 .
Image 1
Jiří Sedláček
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

14 . Úroveň A

135 bodů
170. místo (15. místo v ženách)
M.V. M.P. E.H. R.Z. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Volník
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 181
2 .
Image 1
Martin Pospíšil
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 171
3 .
Image 1
Eva Harťanská
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 153
4 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 135
5 .
Image 1
Josef Pospíšil
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Letní sezóna 2019

13 . Úroveň B

110 bodů
123. místo (11. místo v ženách)
P.M. R.Z. M.A. I.V. P.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Mada
3:1
3:S
3:S
3:S
24 14 118
2 .
Image 1
Renáta Zrůstová
1:3
3:S
3:S
3:S
19 11 110
3 .
Image 1
Martin Adamec
S:3
S:3
S:S S:S -4 0 76
4 .
Image 1
Igor Vychopeň
S:3
S:3
S:S S:S -4 -3 73
5 .
Image 1
Petr Dolenský
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 62

13 . Úroveň A

71 bodů
130. místo (13. místo v ženách)
M.Š. J.P. E.M. R.Z. H.B. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Monika Šťastná
2:3
3:0
3:0
3:S
3:2 23 14 97
2 .
Image 1
Josef Pospíšil
3:2
S:S
3:0
3:S
3:S
18 11 89
3 .
Image 1
Eduard Medla
0:3
S:S
3:1
3:S
3:S
13 0 73
4 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3 0:3 1:3
3:S
3:S
11 0 71
5 .
Image 1
Hana Brablecová
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -3 62
6 .
Image 1
Jiří Novák
2:3
S:3
S:3
S:3
S:3
2 -14 48

15 . Úroveň A

71 bodů
139. místo (14. místo v ženách)
J.H. R.Z. E.H. J.B. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Hovorka
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Renáta Zrůstová
1:3
3:2
3:0 3:0 20 11 71
3 .
Image 1
Eva Hlavinková
0:3
2:3
S:S
3:2
5 0 45
4 .
Image 1
Jana Baranová
0:3 0:3 S:S
3:1
4 -11 33
5 .
Image 1
Jiří Hadrava
0:3 0:3
2:3
1:3
3 -14 29

15 . Úroveň A

48 bodů
146. místo (17. místo v ženách)
M.H. R.Z. M.L. D.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Haman
3:0
3:1
3:S
25 14 59
2 .
Image 1
Renáta Zrůstová
0:3
3:0
3:S
17 11 48
3 .
Image 1
Miroslav Lamač
1:3
0:3
3:S
9 0 29
4 .
Image 1
Dalibor Gába
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.03.2020 01:01 17. Ondřej Seidelmann 3:S
10.03.2020 01:01 17. Iveta Ferová 3:S
28.02.2020 13:21 18. Akrim Black 3:S Komentáře
24.02.2020 19:00 18. Helena Skybová Sport Centrum IVANOVICE 2:3 Komentáře
22.02.2020 19:00 18. Marcela Klimparová Sprint 3:1 Komentáře
13.02.2020 12:00 18. Martin Řehánek Sprint 3:0 Komentáře
09.02.2020 13:00 18. Daniel Lisa Sprint 2:3 Komentáře
31.01.2020 09:50 17. Kamila Klecanská 3:S Komentáře
30.01.2020 21:05 17. Tereza Komprsová 3:S Komentáře
27.01.2020 20:00 17. Kateřina Pavlíčková Badminton Líšeň 3:1
27.01.2020 09:53 17. Eva Hlavinková 3:0 Komentáře
30.12.2019 09:30 16. Jiří Novák 3:S Komentáře
18.12.2019 14:00 16. Dušan Andrejčák Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
14.12.2019 11:00 16. Jan Vitula Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
10.12.2019 11:00 16. Martin Chromeček Sprint 0:3 Komentáře
21.11.2019 11:55 15. Jiří Sedláček 3:S Komentáře
19.11.2019 16:00 15. Josef Mikulka Sprint 0:3 Komentáře
17.11.2019 17:00 15. Iveta Kouřilová Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
11.11.2019 09:00 15. Ondřej Kaňák Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
24.10.2019 07:38 14. Josef Pospíšil 3:S Komentáře
23.10.2019 08:00 14. Eva Harťanská Sprint 0:3 Komentáře
20.10.2019 15:00 14. Martin Pospíšil fit4all centrum 0:3
07.10.2019 08:00 14. Michal Volník Sprint 0:3 Komentáře
30.09.2019 00:16 13. Igor Vychopeň 3:S Komentáře
30.09.2019 00:14 13. Martin Adamec 3:S Komentáře
16.09.2019 19:27 13. Petr Dolenský 3:S Komentáře
09.09.2019 08:00 13. Peter Mada Sport Centrum Kuklenská 1:3
30.08.2019 19:05 13. Hana Brablecová 3:S Komentáře
23.08.2019 18:00 13. Eduard Medla Sprint 1:3
21.08.2019 18:00 13. Monika Šťastná Sprint 0:3
20.08.2019 18:00 13. Josef Pospíšil Sprint 0:3
16.08.2019 10:25 13. Jiří Novák 3:S Komentáře
26.07.2019 15:00 15. Jana Baranová Sprint 3:0
22.07.2019 18:30 15. Jiří Hadrava Centrum Viktoria 3:0
18.07.2019 18:30 15. Eva Hlavinková Sprint 3:2 Komentáře
08.07.2019 18:30 15. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
22.06.2019 18:16 15. Dalibor Gába 3:S Komentáře
22.06.2019 17:00 15. Michal Haman Sprint 0:3 Komentáře
10.06.2019 16:00 15. Miroslav Lamač Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím