Načítám…
Ludmila Čápová

Ludmila Čápová (27 let)

ID: 40049

Brno

  • 65 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 134 /168
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 10 / 16 / 2) 0 turnajů
  • 38%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

12 . Úroveň B

116 bodů
134. místo (17. místo v ženách)
N.Š. P.C. R.R. L.Č. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Natálie Šimková
1:3
3:1
3:S
3:0 20 14 154
2 .
Image 1
Patrik Ceizel
3:1
3:S
3:0 19 11 150
3 .
Image 1
Radim Raszka
1:3
3:0
S:3
8 0 128
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
S:3
S:3
0:3 3:0 7 -11 116
5 .
Image 1
Michal Kučera
0:3 0:3
3:S
0:3 6 -14 112

Letní sezóna 2021

10 . Úroveň A

117 bodů
104. místo (12. místo v ženách)
D.A. P.K. T.H. L.Č. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Andrejčák
3:1
1:3
3:0
3:0
21 14 155
2 .
Image 1
Patrik Křemeček
1:3
3:0
3:1
3:S 20 11 151
3 .
Image 1
Tomáš Hula
3:1
0:3
3:0
3:0 20 0 140
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
1:3
0:3
3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
Petr Stránský
0:3
S:3 0:3 0:3 0 -14 106

9 . Úroveň A

97 bodů
82. místo (7. místo v ženách)
M.M. Z.R. B.A. L.Č. R.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Montag
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142
2 .
Image 1
Zbyněk Rederer
0:3 3:1
3:1
3:0 19 11 130
3 .
Image 1
Barbara Adamčíková
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 114
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
1:3
0:3 3:0 8 -11 97
5 .
Image 1
Roman Lesnik
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 86

9 . Úroveň B

112 bodů
68. místo (7. místo v ženách)
T.D. L.Č. L.P. F.D. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Dvořák
3:1 3:0
3:S
3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Ludmila Čápová
1:3 3:0
3:S
3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Lucie Palánová
0:3 0:3 3:0
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
František Dvořáček
S:3
S:3
0:3
3:1
6 -11 75
5 .
Image 1
David Krejčí
0:3 0:3
0:3
1:3
1 -14 67

9 . Úroveň A

96 bodů
69. místo (9. místo v ženách)
R.V. R.Z. L.Č. Z.S. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veselý
3:1
3:1
3:1
3:0 25 14 119
2 .
Image 1
Renáta Zrůstová
1:3
3:1 3:0
3:S
20 11 111
3 .
Image 1
Ludmila Čápová
1:3
1:3
3:0
3:0
16 0 96
4 .
Image 1
Zeno Sittas
1:3
0:3
0:3
3:2
6 -3 83
5 .
Image 1
Markéta Višňová
0:3
S:3
0:3
2:3
2 -14 68

Letní sezóna 2020

11 . Úroveň B

116 bodů
117. místo (12. místo v ženách)
P.D. P.Š. E.P. L.Č. B.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Diviš
3:1
3:1
3:0 3:S 25 14 159
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3
3:0
3:0
3:S 21 11 152
3 .
Image 1
Eva Paterová
1:3
0:3 3:1 3:S 13 0 133
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
0:3
1:3 3:S 7 -11 116
5 .
Image 1
Barbara Adamčíková
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106

10 . Úroveň A

102 bodů
106. místo (7. místo v ženách)
M.P. J.K. D.Č. L.Č. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Petřek
3:2
3:1
3:0
3:S 24 14 138
2 .
Image 1
Jiří Kohout
2:3
3:1
3:1 3:S 20 11 131
3 .
Image 1
Daniel Čech
1:3
1:3
3:0
3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
1:3
0:3
3:S 7 -5 102
5 .
Image 1
Stasa Manojlovic
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.10.2021 21:16 12. Natálie Šimková S:3 Komentáře
23.10.2021 12:58 12. Patrik Ceizel S:3 Komentáře
19.10.2021 20:30 12. Michal Kučera fit4all centrum 3:0
13.10.2021 20:00 12. Radim Raszka fit4all centrum 0:3
03.10.2021 19:30 10. Tomáš Hula fit4all centrum 0:3 Komentáře
19.09.2021 19:00 10. Patrik Křemeček Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
14.09.2021 19:00 10. Petr Stránský Sport Centrum Kuklenská 3:0
13.09.2021 17:00 10. Dušan Andrejčák Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
30.08.2021 08:11 9. Barbara Adamčíková 0:3
24.08.2021 17:00 9. Roman Lesnik Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.08.2021 17:00 9. Marek Montag Xarena Slatina Badminton Club 0:3
04.08.2021 17:00 9. Zbyněk Rederer Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
28.07.2021 17:00 9. Lucie Palánová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.07.2021 20:00 9. Tomáš Dvořák Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.07.2021 16:19 9. František Dvořáček 3:S Komentáře
13.07.2021 18:00 9. David Krejčí Sport Centrum Kuklenská 3:0
23.06.2021 18:00 9. Radek Veselý Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
22.06.2021 17:00 9. Zeno Sittas Sprint 3:0 Komentáře
16.06.2021 17:00 9. Renáta Zrůstová fit4all centrum 1:3
07.06.2021 17:00 9. Markéta Višňová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
05.10.2020 00:10 11. Barbara Adamčíková 3:S
20.09.2020 19:00 11. Eva Paterová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
18.09.2020 16:00 11. Petr Diviš Sport Centrum Kuklenská 0:3
15.09.2020 19:00 11. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
07.09.2020 00:10 10. Stasa Manojlovic 3:S
31.08.2020 19:00 10. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
26.08.2020 17:00 10. Jiří Kohout Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.08.2020 15:00 10. Martin Petřek Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím