Načítám…
Ludmila Čápová

Ludmila Čápová (28 let)

ID: 40049

Brno

  • 97 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 108 /283
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 56
    Zápasů v lize ( 25 / 29 / 2) 0 turnajů
  • 46%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

11 . Úroveň B

129 bodů
130. místo (11. místo v ženách)
A.Ř. D.Č. J.B. D.K. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Řihák
3:0
3:0
3:0
21 14 175
2 .
Image 1
Daniel Čech
3:0
3:0
3:0 21 11 172
3 .
Image 1
Jiří Bulawa
0:3
0:3 3:0
3:1
13 0 153
4 .
Image 1
Daniel Kyjonka
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -11 134
5 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
0:3
1:3
2:3
3 -14 129

12 . Úroveň A

174 bodů
111. místo (9. místo v ženách)
L.Č. M.P. M.D. M.K. K.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ludmila Čápová
3:1 2:3 3:1
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Martin Pospíšil
1:3 3:2 3:0
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Martin Drmola
3:2 2:3 2:3
3:2
14 0 154
4 .
Image 1
Michal Kučera
1:3 0:3 3:2 3:2 11 -5 146
5 .
Image 1
Kateřina Svobodová
S:3
S:3
2:3
2:3 4 -14 130

11 . Úroveň C

115 bodů
126. místo (10. místo v ženách)
P.D. P.K. D.A. L.Č. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Diviš
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 161
2 .
Image 1
Patrik Křemeček
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 150
3 .
Image 1
Dušan Andrejčák
0:3
1:3
3:0
3:1
14 0 134
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 115
5 .
Image 1
David Mlýnek
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 107

13 . Úroveň B

160 bodů
122. místo (9. místo v ženách)
L.Č. R.Z. K.S. P.P. R.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ludmila Čápová
3:1
3:0 3:0
3:S
26 14 160
2 .
Image 1
Renáta Zrůstová
1:3
3:1
S:3
3:S 13 11 144
3 .
Image 1
Kateřina Svobodová
0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 133
4 .
Image 1
Pavel Pavel
0:3
3:S
S:3
3:S
12 -11 121
5 .
Image 1
Romana Danihelková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

Podzimní sezóna 2021

12 . Úroveň B

97 bodů
132. místo (12. místo v ženách)
M.Z. L.B. O.P. L.Č. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Zlatkovsky
3:0
3:2
3:0
3:S
25 14 139
2 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Ondřej Pekař
2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 114
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Image 1
Tomáš Pospíšil
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

12 . Úroveň B

111 bodů
112. místo (10. místo v ženách)
F.B. L.Č. L.P. L.V. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Bílý
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
3:1 3:0
3:0
20 11 111
3 .
Image 1
Lucie Palánová
0:3 1:3 0:3 3:0 8 0 88
4 .
Image 1
Lukáš Verner
0:3 0:3 3:0 S:3 7 -11 76
5 .
Image 1
Marek Vančík
0:3
0:3
0:3 3:S 6 -14 72

14 . Úroveň B

110 bodů
138. místo (15. místo v ženách)
B.N. L.Č. E.D. J.Š. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Braňo Náter
3:0
S:S
3:0
3:0 19 14 113
2 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
3:1
3:1
3:0 19 11 110
3 .
Image 1
Emir Dizdar
S:S
1:3
3:1
3:1
11 0 91
4 .
Image 1
Jiří Šmerda
0:3
1:3
1:3
3:0
9 -3 86
5 .
Image 1
David Krejčí
0:3 0:3
1:3
0:3
1 -14 67

12 . Úroveň B

116 bodů
134. místo (17. místo v ženách)
P.C. N.Š. R.R. L.Č. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Ceizel
3:1
3:S
3:S
3:0 25 14 159
2 .
Image 1
Natálie Šimková
1:3
3:1
3:S
3:0 20 11 151
3 .
Image 1
Radim Raszka
S:3
1:3
3:0
S:3
8 0 128
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
S:3
S:3
0:3 3:0 7 -11 116
5 .
Image 1
Michal Kučera
0:3 0:3
3:S
0:3 6 -14 112

Letní sezóna 2021

10 . Úroveň A

117 bodů
104. místo (12. místo v ženách)
D.A. P.K. T.H. L.Č. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Dušan Andrejčák
3:1
1:3
3:0
3:0
21 14 155
2 .
Image 1
Patrik Křemeček
1:3
3:0
3:1
3:S 20 11 151
3 .
Image 1
Tomáš Hula
3:1
0:3
3:0
3:0 20 0 140
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
1:3
0:3
3:0 8 -11 117
5 .
Image 1
Petr Stránský
0:3
S:3 0:3 0:3 0 -14 106

9 . Úroveň A

97 bodů
82. místo (7. místo v ženách)
M.M. Z.R. B.A. L.Č. R.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Montag
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 142
2 .
Image 1
Zbyněk Rederer
0:3 3:1
3:1
3:0 19 11 130
3 .
Image 1
Barbara Adamčíková
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 114
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
1:3
0:3 3:0 8 -11 97
5 .
Image 1
Roman Lesnik
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 86

9 . Úroveň B

112 bodů
68. místo (7. místo v ženách)
T.D. L.Č. L.P. F.D. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Dvořák
3:1 3:0
3:S
3:0 26 14 120
2 .
Image 1
Ludmila Čápová
1:3 3:0
3:S
3:0 21 11 112
3 .
Image 1
Lucie Palánová
0:3 0:3 3:0
3:0
14 0 94
4 .
Image 1
František Dvořáček
S:3
S:3
0:3
3:1
6 -11 75
5 .
Image 1
David Krejčí
0:3 0:3
0:3
1:3
1 -14 67

9 . Úroveň A

96 bodů
69. místo (9. místo v ženách)
R.V. R.Z. L.Č. Z.S. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Veselý
3:1
3:1
3:1
3:0 25 14 119
2 .
Image 1
Renáta Zrůstová
1:3
3:1 3:0
3:S
20 11 111
3 .
Image 1
Ludmila Čápová
1:3
1:3
3:0
3:0
16 0 96
4 .
Image 1
Zeno Sittas
1:3
0:3
0:3
3:2
6 -3 83
5 .
Image 1
Markéta Višňová
0:3
S:3
0:3
2:3
2 -14 68

Letní sezóna 2020

11 . Úroveň B

116 bodů
117. místo (12. místo v ženách)
P.D. P.Š. E.P. L.Č. B.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Diviš
3:1
3:1
3:0 3:S 25 14 159
2 .
Image 1
Petr Šmejkal
1:3
3:0
3:0
3:S 21 11 152
3 .
Image 1
Eva Paterová
1:3
0:3 3:1 3:S 13 0 133
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
0:3
1:3 3:S 7 -11 116
5 .
Image 1
Barbara Adamčíková
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106

10 . Úroveň A

102 bodů
106. místo (7. místo v ženách)
M.P. J.K. D.Č. L.Č. S.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Petřek
3:2
3:1
3:0
3:S 24 14 138
2 .
Image 1
Jiří Kohout
2:3
3:1
3:1 3:S 20 11 131
3 .
Image 1
Daniel Čech
1:3
1:3
3:0
3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Ludmila Čápová
0:3
1:3
0:3
3:S 7 -5 102
5 .
Image 1
Stasa Manojlovic
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.05.2022 19:00 11. Jiří Bulawa Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
23.05.2022 19:00 11. Adam Řihák Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
17.05.2022 19:00 11. Daniel Kyjonka Sprint 2:3 Komentáře
11.05.2022 20:00 11. Daniel Čech Badminton Líšeň 0:3
24.04.2022 18:16 12. Kateřina Svobodová 3:S Komentáře
19.04.2022 20:30 12. Martin Pospíšil fit4all centrum 3:1
13.04.2022 20:00 12. Martin Drmola Sprint 2:3
11.04.2022 20:30 12. Michal Kučera fit4all centrum 3:1
28.03.2022 17:00 11. Patrik Křemeček Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.03.2022 20:30 11. Petr Diviš Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
16.03.2022 20:30 11. Dušan Andrejčák Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
14.03.2022 14:44 11. David Mlýnek 3:S Komentáře
24.02.2022 08:17 13. Romana Danihelková 3:S Komentáře
22.02.2022 16:00 13. Pavel Pavel Badminton Líšeň 3:0
16.02.2022 15:00 13. Kateřina Svobodová Sprint 3:0
09.02.2022 19:00 13. Renáta Zrůstová fit4all centrum 3:1 Komentáře
24.01.2022 19:46 12. Tomáš Pospíšil 3:S Komentáře
24.01.2022 19:00 12. Lukáš Bartoněk Sport Centrum IVANOVICE 0:3 Komentáře
10.01.2022 20:00 12. Ondřej Pekař Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
05.01.2022 20:00 12. Michal Zlatkovsky Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
13.12.2021 17:00 12. Lukáš Verner Sprint 3:0
09.12.2021 16:00 12. Lucie Palánová Sport Centrum Kuklenská 3:1
06.12.2021 19:00 12. František Bílý Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
03.12.2021 18:00 12. Marek Vančík fit4all centrum 3:0 Komentáře
28.11.2021 19:00 14. David Krejčí Xarena Slatina Badminton Club 3:0
22.11.2021 17:00 14. Braňo Náter Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
10.11.2021 15:00 14. Jiří Šmerda Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
09.11.2021 18:00 14. Emir Dizdar Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
23.10.2021 21:16 12. Natálie Šimková S:3 Komentáře
23.10.2021 12:58 12. Patrik Ceizel S:3 Komentáře
19.10.2021 20:30 12. Michal Kučera fit4all centrum 3:0
13.10.2021 20:00 12. Radim Raszka fit4all centrum 0:3
03.10.2021 19:30 10. Tomáš Hula fit4all centrum 0:3 Komentáře
19.09.2021 19:00 10. Patrik Křemeček Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
14.09.2021 19:00 10. Petr Stránský Sport Centrum Kuklenská 3:0
13.09.2021 17:00 10. Dušan Andrejčák Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
30.08.2021 08:11 9. Barbara Adamčíková 0:3
24.08.2021 17:00 9. Roman Lesnik Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.08.2021 17:00 9. Marek Montag Xarena Slatina Badminton Club 0:3
04.08.2021 17:00 9. Zbyněk Rederer Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
28.07.2021 17:00 9. Lucie Palánová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.07.2021 20:00 9. Tomáš Dvořák Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.07.2021 16:19 9. František Dvořáček 3:S Komentáře
13.07.2021 18:00 9. David Krejčí Sport Centrum Kuklenská 3:0
23.06.2021 18:00 9. Radek Veselý Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
22.06.2021 17:00 9. Zeno Sittas Sprint 3:0 Komentáře
16.06.2021 17:00 9. Renáta Zrůstová fit4all centrum 1:3
07.06.2021 17:00 9. Markéta Višňová Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
05.10.2020 00:10 11. Barbara Adamčíková 3:S
20.09.2020 19:00 11. Eva Paterová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
18.09.2020 16:00 11. Petr Diviš Sport Centrum Kuklenská 0:3
15.09.2020 19:00 11. Petr Šmejkal Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
07.09.2020 00:10 10. Stasa Manojlovic 3:S
31.08.2020 19:00 10. Daniel Čech Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
26.08.2020 17:00 10. Jiří Kohout Xarena Slatina Badminton Club 1:3
21.08.2020 15:00 10. Martin Petřek Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím