No photo

Hana Dorflova (33 let)

ID: 30096

Brno

  • 28 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Club Classic
  • 35 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 6 / 7 / 15) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

10 bodů
35. místo (12. místo v ženách)
MaTo HAKO Kne… Hůl… jEL… Kou… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:S
3:S
3:S
17 23
2 .
0:3
3:S
3:S
3:S
12 18
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
3:S
3:S
8 14
4 .
S:3
S:3
S:3
3:S
4 10
5 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
S:3
3:S
4 10
6 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 6

7 . Úroveň A

8 bodů
35. místo (13. místo v ženách)
Hor… Tren Kne… Geo… Hůl… jEL… B. zápasy Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:0 3:0 3:0
3:S
3:S
23 33
2 . 0:3
3:S
3:0
3:S
3:S
17 27
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
S:3
3:0
3:S
3:S
13 23
4 . 0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
8 18
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 8
6 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 8

7 . Úroveň A

8 bodů
34. místo (12. místo v ženách)
LeJa Hor… Tren Hůl… jEL… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S
3:S
21 31
2 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
1:3
3:0 3:0 3:0 19 29
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S
10 20
4 .
S:3
0:3
S:3
S:S -2 8
5 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
0:3
S:3
S:S -2 8

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

9 bodů
21. místo (6. místo v ženách)
Mar… Cas… ToS TWI… Met… Hůl… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0
3:S
3:S
21 31
2 . 1:3 3:0 3:1
3:2
3:0 18 28
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
1:3 0:3 3:0 1:3
3:S
11 21
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 0:3
3:S
3:1 9 19
5 .
Metro team (M. Adamec + M. Malý)
S:3
2:3
3:1
S:3
S:S 4 14
6 .
S:3
0:3
S:3
1:3 S:S -1 9

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

29 bodů
39. místo (10. místo v ženách)
Týn… Alk… Čup… Hůl… Kne… MaRa B. zápasy Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:2 3:0
3:0
3:S
42 57
2 .
2:3
S:3 3:0 3:0
3:S
31 46
3 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
2:3 3:S 0:3 0:3
3:S
19 34
4 . 0:3 0:3 3:0 S:S
3:S
14 29
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3 3:0 S:S 2:3 9 24
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:2 7 22

5 . Úroveň A

44 bodů
36. místo (8. místo v ženách)
Tlu… TWI… Hůl… Kne… Mam… Geo… B. zápasy Celkem
1 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
3:1
3:1
3:0
3:0
3:0
48 63
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0 42 57
3 . 1:3 0:3 3:0 3:2 3:0 29 44
4 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:2 16 31
5 .
0:3
0:3
2:3
1:3
3:0 15 30
6 .
0:3
0:3 0:3 2:3 0:3 3 18

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.12.2018 19:09 7. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S Komentáře
10.12.2018 01:03 7. MaTo (T. Winkler, M. Králík) S:3 Komentáře
09.12.2018 08:45 7. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) S:3 Komentáře
08.12.2018 11:45 7. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) S:3 Komentáře
03.12.2018 00:10 7. jELITA (D. Novotný, T. Osoba) S:S
25.11.2018 18:46 7. Tren (R. Zrůstová, T. Urubek) S:3 Komentáře
25.11.2018 12:16 7. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) S:3 Komentáře
22.11.2018 19:31 7. Horákulum (M. Horák, D. Horák) S:3 Komentáře
22.11.2018 11:00 7. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) S:3 Komentáře
01.11.2018 00:10 7. jELITA (D. Novotný, T. Osoba) S:S
31.10.2018 11:02 7. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) S:3 Komentáře
31.10.2018 10:54 7. Tren (R. Zrůstová, T. Urubek) S:3 Komentáře
17.10.2018 20:00 7. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Club Classic 0:3
01.10.2018 00:10 4. Metro team (M. Adamec, M. Malý) S:S
27.09.2018 21:32 4. ToS (D. Kovář, L. Man) S:3 Komentáře
26.09.2018 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 1:3
25.09.2018 20:09 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) S:3 Komentáře
23.09.2018 18:00 4. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Club Classic 0:3
22.05.2018 20:00 5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) Club Classic 3:0
12.05.2018 08:30 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 0:3
08.05.2018 18:00 5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 0:3
24.04.2018 18:30 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3
18.04.2018 20:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0
14.04.2018 08:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 1:3
08.04.2018 10:00 5. Mamba (A. Nagy, M. Žvátorová) Badminton Líšeň 3:2
07.04.2018 08:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Club Classic 3:0
5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) S:S
5. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím