Načítám…

Ondřej Koukolíček (35 let)

ID: 50464

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton (127/140) , Brno - Badminton - čtyřhry (9/9)

  • 55 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 149 /241
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 16 / 18 / 1) 0 turnajů
  • 47%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

12 . Úroveň B

64 bodů
127. místo (117. místo v mužích)
A.J. T.A. T.J. O.K. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Adam Jurásek
3:1
3:0
4 30 94 6:1
2 .
Image 1
Tomáš Aubrecht
2:3
3:1
3:1
4 25 89 8:5
3 .
Image 1
Tomáš John
3:2
2 12 74 3:2
4 .
Image 1
Ondřej Koukolíček
1:3
1:3
0 4 64 2:6
5 .
Image 1
Michal Rauš
0:3
1:3
0 0 60 1:6

14 . Úroveň B

98 bodů
135. místo (125. místo v mužích)
O.K. H.K. J.S. L.P. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondřej Koukolíček
3:2
3:1
3:1 3:0 8 30 98 12:4
2 .
Image 1
Hana Komínková
2:3
3:S
3:2 3:1 6 25 91 11:6
3 .
Image 1
Jan Szlaur
1:3
S:3
3:0
3:1
4 12 76 7:7
4 .
Image 1
Lucie Palánová
1:3 2:3 0:3 3:2 2 4 66 6:11
5 .
Image 1
Jana Crháková
0:3 1:3
1:3
2:3 0 0 60 4:12

14 . Úroveň B

91 bodů
140. místo (132. místo v mužích)
M.K. O.K. N.T. P.D. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Koloušek
1:3 3:1
3:S
3:0 6 30 96 10:4
2 .
Image 1
Ondřej Koukolíček
3:1 1:3 3:1 3:0 6 25 91 10:5
3 .
Image 1
Natálie Timčenková
1:3 3:1 3:1 3:1 6 12 78 10:6
4 .
Image 1
Petra Daďová
S:3
1:3 1:3 3:1 2 4 66 5:10
5 .
Image 1
Jana Crháková
0:3 0:3 1:3 1:3 0 0 60 2:12

Podzimní sezóna 2023

13 . Úroveň B

60 bodů
143. místo (132. místo v mužích)
J.Č. R.P. D.K. L.B. O.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Číhal
3:1 3:0
0:3
3:0 6 30 96 9:4
2 .
Image 1
Radim Prokeš
1:3 3:0
3:1
3:0 6 25 91 10:4
3 .
Image 1
David Krejčí
0:3 0:3
3:2
3:2
4 12 76 6:10
4 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
3:0
1:3
2:3
3:1
4 4 68 9:7
5 .
Image 1
Ondřej Koukolíček
0:3 0:3
2:3
1:3
0 0 60 3:12

13 . Úroveň A

69 bodů
125. místo (117. místo v mužích)
M.S. O.K. V.S. J.N. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Smolík
3:1 S:S S:S 3:0 4 30 74 6:7
2 .
Image 1
Ondřej Koukolíček
1:3 S:S 3:0 3:1 4 25 69 7:7
3 .
Image 1
Vojtěch Sahula
S:S S:S 3:1 S:S 2 12 54 3:10
4 .
Image 1
Jiří Novák
S:S 0:3 1:3 S:S 0 4 44 1:12
5 .
Image 1
Júlia Mazáková
0:3 1:3 S:S S:S 0 0 40 1:12

14 . Úroveň A

57 bodů
147. místo (134. místo v mužích)
F.P. P.V. L.B. O.K. J.C. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Filip Pokorný
3:2 3:1 3:1 3:0
3:S
8 30 78 15:4
2 .
Image 1
Petr Vopelka
2:3
2:3
3:0 3:0
3:S
5 25 70 13:6
3 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
1:3
3:2
1:3
3:0
3:S
5 12 57 11:8
4 .
Image 1
Ondřej Koukolíček
1:3 0:3 3:1 3:0
3:S
5 12 57 10:7
5 .
Image 1
Jana Crháková
0:3 0:3
0:3
0:3
3:S
2 4 46 3:12
6 .
Image 1
Patrik Bláha
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 40 0:15

Letní sezóna 2023

10 . Úroveň A

99 bodů
102. místo (94. místo v mužích)
J.P. G.B. O.L. O.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Josef Pospíšil
3:2 3:2 3:2
3:S
21 14 135 12:6
2 .
Image 1
Gabriela Bociánová
2:3 3:1 3:2
3:S
19 11 130 11:6
3 .
Image 1
Olivér Lelkes
2:3 1:3 3:0
3:S
16 0 116 9:6
4 .
Image 1
Ondřej Koukolíček
2:3 2:3 0:3
3:S
10 -11 99 7:9
5 .
Image 1
Jan Kněžík
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

10 . Úroveň B

86 bodů
80. místo (74. místo v mužích)
A.A. O.K. A.J. P.D. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Alena Adamčíková
3:1 3:1
3:S
3:S
24 14 98 12:2
2 .
Image 1
Ondřej Koukolíček
1:3
3:0
1:3
3:S
15 11 86 8:6
3 .
Image 1
Adam Jurásek
1:3
0:3
3:1
3:S
13 0 73 7:7
4 .
Image 1
Petra Daďová
S:3
3:1 1:3
3:S
13 -3 70 7:7
5 .
Image 1
Karel Novotný
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

10 . Úroveň A

83 bodů
90. místo (79. místo v mužích)
J.S. P.M. L.K. O.K. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jakub Szturc
3:1
3:1
3:0
3:1
25 14 119 12:3
2 .
Image 1
Petr Menčl
1:3
3:1
3:0
3:S
20 11 111 10:4
3 .
Image 1
Lotte Korencová
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 95 8:6
4 .
Image 1
Ondřej Koukolíček
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -3 83 3:9
5 .
Image 1
Martin Koloušek
1:3
S:3
S:3
S:3
1 -14 67 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.04.2024 18:00 12. Tomáš Aubrecht Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
11.04.2024 20:00 12. Adam Jurásek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
17.03.2024 20:00 14. Jan Szlaur Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
14.03.2024 16:00 14. Lucie Palánová Xarena Slatina Badminton Club 3:1
11.03.2024 20:00 14. Jana Crháková Badminton Líšeň 3:0
04.03.2024 20:00 14. Hana Komínková Xarena Slatina Badminton Club 3:2
25.02.2024 18:00 14. Jana Crháková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.02.2024 18:30 14. Petra Daďová Badminton Líšeň 3:1
21.02.2024 19:00 14. Natálie Timčenková Sprint 1:3
05.02.2024 19:00 14. Martin Koloušek Xarena Slatina Badminton Club 3:1
29.01.2024 09:00 13. Lukáš Bartoněk Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
27.01.2024 17:00 13. Jan Číhal Sport Centrum Kuklenská 0:3
25.01.2024 18:00 13. Radim Prokeš Sprint 0:3
14.01.2024 14:00 13. David Krejčí Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
02.01.2024 00:10 13. Vojtěch Sahula S:S
30.12.2023 14:00 13. Júlia Mazáková Sport Centrum Kuklenská 3:1
22.12.2023 12:00 13. Jiří Novák Sport Centrum Kuklenská 3:0
02.12.2023 13:00 13. Michal Smolík Centrum Viktoria 1:3
27.11.2023 08:00 14. Lukáš Bartoněk Xarena Slatina Badminton Club 3:1
25.11.2023 11:00 14. Petr Vopelka Xarena Slatina Badminton Club 0:3
15.11.2023 19:00 14. Filip Pokorný Sprint 1:3
09.11.2023 20:00 14. Jana Crháková Xarena Slatina Badminton Club 3:0
02.11.2023 06:15 14. Patrik Bláha 3:S Komentáře
26.09.2023 17:00 10. Josef Pospíšil Xarena Slatina Badminton Club 2:3
24.09.2023 15:55 10. Jan Kněžík 3:S Komentáře
24.09.2023 09:00 10. Gabriela Bociánová Sport Centrum Kuklenská 2:3
14.09.2023 18:00 10. Olivér Lelkes Sport Centrum Kuklenská 0:3
25.08.2023 18:00 10. Alena Adamčíková Badminton Líšeň 1:3
08.08.2023 19:00 10. Petra Daďová Badminton Líšeň 1:3
05.08.2023 14:51 10. Karel Novotný 3:S Komentáře
02.08.2023 18:30 10. Adam Jurásek Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
25.07.2023 18:00 10. Jakub Szturc Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
21.07.2023 17:30 10. Lotte Korencová Sprint 0:3
17.07.2023 17:12 10. Martin Koloušek 3:S Komentáře
16.07.2023 18:00 10. Petr Menčl Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody