Jiří Mičánek

Jiří Mičánek (32 let)

ID: 31320

Brno

  • 31 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 35 /62
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 15
    Zápasů v lize ( 6 / 8 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

88 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
Gop… Jas… LeJa Duo… Pri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 141
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 11 131
3 . 0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 113
4 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 0:3 0:3 S:S -1 -11 88
5 . 0:3 1:3
S:3
S:S -1 -14 85

3 . Úroveň A

108 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Pet… Luk… Duo… Týn… ALDA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:1 3:2 3:0 23 14 137
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
2:3 3:0 1:3 3:0 17 11 128
3 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 0:3 3:0 0:3 8 0 108
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3 3:1 0:3 S:S 6 -11 95
5 . 0:3 0:3 3:0 S:S 5 -14 91

4 . Úroveň A

114 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Duo… Mas… Kro… ZIL… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
3:2
2:3 3:1 3:0 20 14 114
2 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
2:3
3:2 3:1 3:0 20 11 111
3 .
Krosswindz (S. Banerjee + M. Gade)
3:2 2:3 1:3 3:0 15 0 95
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3 1:3 3:1 S:S 6 -11 75
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 64

5 . Úroveň A

97 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
ToS Duo… MaTo HAKO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:1 3:2 3:0 30 14 104
2 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 3:0 3:0 26 11 97
3 . 2:3 0:3 3:0 15 0 75
4 . 0:3 0:3 0:3 0 -11 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.06.2019 00:10 3. Princezny (P. Sejková, L. Syrovátková) S:S
31.05.2019 15:00 3. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.05.2019 16:00 3. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
12.05.2019 17:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 1:3
28.04.2019 20:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.04.2019 18:00 3. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Badminton Líšeň 0:3
21.04.2019 17:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
14.04.2019 17:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
31.03.2019 09:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.03.2019 16:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
13.03.2019 19:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 3:0
10.03.2019 17:00 4. Krosswindz (S. Banerjee, M. Gade) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
03.03.2019 18:00 5. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
25.02.2019 19:00 5. MaTo (T. Winkler, M. Králík) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
24.02.2019 09:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím