Image 1

Roman Hrozek (53 let)

ID: 25938

Brno

  • 98 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • 8 /61
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 98
    Zápasů v lize ( 58 / 39 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

149 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
RZHR Pet… JA… Maz… Cas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 158
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:2
3:S
3:1 18 11 149
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 2:3 3:0 3:1 16 0 136
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3
S:3
0:3 3:0 8 -11 117
5 . 1:3 1:3 1:3 0:3 3 -14 109

3 . Úroveň A

137 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Pet… Luk… Duo… Týn… ALDA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:1 3:2 3:0 23 14 137
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
2:3 3:0 1:3 3:0 17 11 128
3 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 0:3 3:0 0:3 8 0 108
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
2:3 3:1 0:3 S:S 6 -11 95
5 . 0:3 0:3 3:0 S:S 5 -14 91

2 . Úroveň A

117 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Mar… Kab… JA… Pet… Maz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 2:3 21 14 155
2 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 11 151
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 135
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 0:3 1:3 3:1 8 -11 117
5 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:2 0:3 0:3 1:3 6 -14 112

3 . Úroveň A

137 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Pet… Maz… ZIL… LeJa Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:1 3:0 3:2 23 14 137
2 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 133
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3 1:3 3:2 2:3 9 0 109
4 . 0:3 0:3 2:3
3:0
9 -11 98
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
2:3 0:3 3:2
0:3
7 -14 93

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

200 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
JA… RZHR Luk… Maz… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0 3:1
3:2
3:0 21 0 71
2 . 0:3 3:2 3:0 3:1 15 0 65
3 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
1:3 2:3
3:2
2:3
9 0 59
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
2:3
0:3
2:3
3:2 8 0 58
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 1:3
3:2
2:3 7 0 57

3 . Úroveň A

221 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
MiK… Luk… Pet… Maz… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 66
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0 0:3 3:1 3:2 15 0 65
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:0 0:3 3:0 13 0 63
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3 1:3 3:0 2:3 10 0 60
5 . 0:3 2:3 0:3 3:2 6 0 56

2 . Úroveň A

235 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
JIRO E.X… Mar… Pet… MiK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:2 3:0 3:1 17 0 77
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2 1:3 3:0 3:0 17 0 77
3 . 2:3 3:1 3:1 1:3 13 0 73
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 67
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3 0:3 3:1 0:3 6 0 66

2 . Úroveň A

245 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Mar… JIRO Mar… Pet… ZEM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
2:3 3:0 3:1 3:0 19 0 79
2 . 3:2 0:3 2:3 3:0 12 0 72
3 . 0:3 3:0 3:0
S:3
12 0 72
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:2 0:3
3:S
10 0 70
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 0:3
3:S
S:3
5 0 65

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

71 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
JIRO MiK… Pet… JA… RZHR Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:2 3:0 46 0 91
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3
3:2
3:1 3:1 33 0 78
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
2:3
3:2 3:0 26 0 71
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 1:3 2:3 2:3 14 0 59
5 . 0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 56

3 . Úroveň A

81 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
Tri… Pet… Tam… ZIL… Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 97
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 81
3 . 0:3 0:3
3:1
3:S
21 0 66
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3
1:3
3:S 12 0 57
5 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 0 45

2 . Úroveň A

77 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
Ver… E.X… JIRO The… Pet… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 48 0 108
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 3:0 0:3 3:0 3:S 28 0 88
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 3:S 26 0 86
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:0 1:3
2:3
3:S 23 0 83
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3
3:2
3:S 17 0 77
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

3 . Úroveň B

91 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Pet… Gop… Maz… Týn… koh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2
3:1 3:0
3:0
46 0 91
2 .
2:3
3:0
3:0
3:0 43 0 88
3 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 73
4 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
0:3
0:3
0:3 3:2 9 0 54
5 .
0:3
0:3 0:3 2:3 4 0 49

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň B

82 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
JIRO Pet… JA… Mar… Str… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1 3:S 47 0 92
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
3:0 3:0 3:1 37 0 82
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
0:3 3:1 3:S 21 0 66
4 . 1:3 0:3 1:3 3:S 14 0 59
5 . S:3 1:3 S:3 S:3 2 0 47

4 . Úroveň B

75 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
Pet… P^2 ZIL… Alk… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:0
3:0
3:S 45 0 75
2 . 2:3 2:3
3:0
3:S 31 0 61
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:2 3:S 3:S 29 0 59
4 .
0:3
0:3
S:3 3:S 10 0 40
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň A

66 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
The… MiK… ZEM… Pet… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:1 2:3 3:0 3:0 41 0 86
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3 3:2 3:2 3:0 33 0 78
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:2 2:3 3:2 3:1 33 0 78
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 2:3 2:3 3:0 21 0 66
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 47

3 . Úroveň B

57 bodů
22. místo (19. místo v mužích)
Mar… ZEM… Str… Pet… Tam… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
3:0
3:2
3:2 3:0 44 0 89
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:2 3:1 3:0 33 0 78
3 .
2:3
2:3
3:1
3:0
32 0 77
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
2:3 1:3
1:3
2:3
12 0 57
5 . 0:3 0:3
0:3
3:2
9 0 54

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

68 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
LoL D&J Pet… Mar… Ami… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0 3:S 49 0 94
2 . 0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 81
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
0:3
3:0
3:S 23 0 68
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 55
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

3 . Úroveň B

78 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
Mil… Mar… Pet… P … H2OO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1 2:3 3:0
3:0
41 0 86
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:0
3:0 3:S 38 0 83
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2
0:3
3:0 3:1 33 0 78
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 54
5 .
0:3
S:3 1:3 2:3 6 0 51

4 . Úroveň A

74 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
Pet… Luk… Mar… Kup… Akt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:2
3:0
3:0 44 0 74
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
2:3
3:1
3:0 3:0 41 0 71
3 . 2:3
1:3
3:0 3:0 32 0 62
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3 0:3
3:1
11 0 41
5 . 0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 32

3 . Úroveň B

58 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
Au Hap… P^2 P … Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 94
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
2:3
3:2
3:0
26 0 71
3 .
0:3
3:2
1:3
3:2
20 0 65
4 .
0:3
2:3 3:1 2:3 19 0 64
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
S:3
0:3
2:3
3:2 13 0 58

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

64 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
D&J ZEM… Umě… Pet… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 91
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3 1:3 3:1 3:1 26 0 71
3 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 3:1 3:1 S:S 19 0 64
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 1:3 1:3 3:0 19 0 64
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 1:3 S:S 0:3 -3 0 42

3 . Úroveň A

67 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
Mil… Gop… Pet… Luk… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 95
2 .
1:3
3:0 3:0
3:1
39 0 84
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
0:3
3:1
3:1 22 0 67
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 58
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
1:3
1:3
6 0 51

4 . Úroveň A

78 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Pet… P … P^2 TWI… Roš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 . 2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 71
3 . 0:3 1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3
0:3
3:1 11 0 41
5 .
Rošťáci (J. Frolka + L. G)
0:3 0:3
0:3
1:3 2 0 32

5 . Úroveň A

54 bodů
26. místo (17. místo v mužích)
Luk… Pet… Goo… Ori… Ňuň… Geo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
3:1 3:0 3:0 3:0 39 0 54
3 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3
1:3
3:2
3:1
3:0
28 0 43
4 .
0:3
0:3
2:3
3:0
3:0 23 0 38
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:0
12 0 27
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.05.2019 09:43 2. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) 3:S Komentáře
22.05.2019 20:00 2. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 1:3
19.05.2019 20:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:2
16.05.2019 17:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
21.04.2019 17:00 3. DuosBadmintos (J. Mičánek, T. Zhoř) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.04.2019 19:00 3. ALDA (D. Luczewský, A. Vosáhlo) Badminton Líšeň 3:0
10.04.2019 19:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Badminton Líšeň 3:2
08.04.2019 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:2
26.03.2019 19:00 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 1:3
26.03.2019 17:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
22.03.2019 18:00 2. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
08.03.2019 18:00 2. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.03.2019 19:00 3. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
22.02.2019 19:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 3:2
19.02.2019 21:00 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sprint 3:2
11.02.2019 21:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:1
30.01.2019 20:30 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
25.01.2019 17:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
21.01.2019 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:2 Komentáře
08.01.2019 20:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.12.2018 15:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 1:3
22.12.2018 10:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
16.12.2018 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:0
10.12.2018 18:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Centrum Viktoria 0:3
26.11.2018 20:00 2. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
19.11.2018 21:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) fit4all centrum 0:3
19.11.2018 17:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
13.11.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
25.10.2018 20:00 2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sprint 1:3
25.10.2018 13:59 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) 3:S Komentáře
16.10.2018 17:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
15.10.2018 20:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum IVANOVICE 3:2
25.05.2018 14:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 3:0
24.05.2018 20:00 3. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
21.05.2018 18:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 2:3 Komentáře
20.05.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:2
27.04.2018 18:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 3:0
18.04.2018 20:00 3. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Badminton Líšeň 0:3
10.04.2018 21:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:0
27.03.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.03.2018 13:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) 3:S
17.03.2018 10:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 3:2 Komentáře
09.03.2018 15:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 1:3
06.03.2018 19:00 2. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 0:3
18.02.2018 17:00 3. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
14.02.2018 20:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
13.02.2018 19:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
07.02.2018 20:00 3. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Club Classic 3:0
24.01.2018 18:00 3. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
14.01.2018 18:00 3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Sprint 3:1
11.01.2018 20:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Jehnice 3:0
07.01.2018 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
18.12.2017 20:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Sprint 3:0 Komentáře
17.12.2017 19:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:2
08.12.2017 14:30 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:0
26.11.2017 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sport Centrum Kuklenská 3:0
24.11.2017 15:30 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 2:3
16.11.2017 17:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sprint 2:3
05.11.2017 18:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
20.10.2017 14:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sprint 1:3
16.10.2017 19:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Badminton Líšeň 2:3
15.10.2017 18:00 3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Sprint 1:3 Komentáře
09.10.2017 20:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
22.05.2017 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
14.05.2017 19:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
04.05.2017 19:00 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Sprint 0:3
22.04.2017 19:00 3. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 3:0
20.04.2017 20:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) fit4all centrum 0:3 Komentáře
12.04.2017 19:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
06.04.2017 20:00 3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Badminton Líšeň 3:1
30.03.2017 20:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Club Classic 3:0
29.03.2017 20:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Sprint 3:0 Komentáře
20.03.2017 20:00 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:2
13.03.2017 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 3:2
27.02.2017 20:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
06.02.2017 20:00 3. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Sprint 3:2
05.02.2017 18:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
27.01.2017 19:30 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) fit4all centrum 1:3
18.01.2017 20:00 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Badminton Líšeň 3:0
08.01.2017 19:00 3. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
06.01.2017 16:00 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) fit4all centrum 1:3
22.12.2016 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:1
19.12.2016 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:1 Komentáře
16.12.2016 14:30 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3 Komentáře
04.12.2016 18:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 0:3
25.11.2016 16:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
24.11.2016 17:00 4. Rošťáci (J. Frolka, L. G) Club Classic 3:0
14.11.2016 19:30 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0
13.11.2016 20:00 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 3:2
31.10.2016 20:00 5. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3 Komentáře
24.10.2016 20:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 3:0
23.10.2016 18:00 5. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) fit4all centrum 3:0
17.10.2016 20:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Club Classic 3:0
14.10.2016 14:00 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Club Classic 3:1
4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S
3. Amici (L. Paseková, H. S) 3:S
3. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) 3:S
3. Au (B. Melichar, D. Janečková) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím