Pavel Juran

Pavel Juran (26 let)

ID: 38491

Brno

  • 31 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v fit4all centrum
  • 19 /44
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 13 / 3 / 10) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

24 bodů
25. místo (17. místo v mužích)
Moj… Ner… Kom… LiPe Hor… Čun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
3:2
3:s 3:s 14 14 68
2 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
2:3
3:s 3:s 12 11 63
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
3:s 3:s 10 0 50
4 . 3:s 3:s 10 0 50
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
s:3 s:3 s:3 s:3 s:s -2 -11 27
6 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
s:3 s:3 s:3 s:3 s:s -2 -14 24

4 . Úroveň A

46 bodů
22. místo (17. místo v mužích)
TWI… Koš… Ner… Kom… Čun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:S
3:0
3:S
3:S
25 14 99
2 .
Košťálova Četa (D. Kovář + L. Man)
S:3
3:0
3:S
3:S 19 11 90
3 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
0:3 0:3
3:S
3:S 12 0 72
4 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -11 55
5 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 46

3 . Úroveň A

66 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
Luk… LeJa Hor… OKt… Čun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:2
2:3
3:2
3:S
18 14 112
2 . 2:3
2:3
3:0
3:S
17 11 108
3 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:2
3:2
0:3
3:S
16 0 96
4 . 2:3
0:3
3:0
3:S
15 -11 84
5 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň A

88 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
LeJa Čun… The… TWI… Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 100
2 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
0:3
3:1
3:2
3:S
17 11 88
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 74
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 2:3
0:3
3:S
9 -11 58
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

5 . Úroveň A

75 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
Čun… Mag… Kom… NoW… Moj… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
3:0
3:0
S:S
3:0
3:S 21 14 75
2 .
0:3
S:S
3:0
3:0
3:S 15 11 66
3 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3
S:S 3:0 3:0 3:S 15 0 55
4 .
S:S
0:3
0:3 3:2 3:S 7 0 47
5 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
0:3
0:3 2:3 3:S 7 -11 36
6 .
Drakobijci (J. Růžička + I. Kolčavová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

5 . Úroveň A

36 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
OKt… Xeny Týn… Čun… Kne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
2:3
3:S
3:0
21 14 75
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
1:3
3:0
3:0
20 0 60
4 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3
0:3
0:3
3:0 7 -11 36
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 26

6 . Úroveň A

63 bodů
22. místo (18. místo v mužích)
Čun… Kne… Wer… pec… Man… DAN… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
3:1
3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Paříková)
1:3
3:1
3:2
3:2
3:S
19 11 50
3 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
1:3
3:1
3:1 3:0 17 0 37
4 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
0:3
2:3
1:3
3:0 3:0 15 0 35
5 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
0:3 2:3 1:3 0:3 3:1 8 -11 17
6 . 0:3
S:3
0:3 0:3 1:3 1 -14 7

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2020 00:10 4. Košťálova Četa (D. Kovář, L. Man) S:3
21.05.2020 00:10 4. Komety (J. Čupr, U. 37701) S:3
21.05.2020 00:10 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) S:3
19.05.2020 23:17 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) S:3 Komentáře
17.02.2020 18:09 3. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) S:3 Komentáře
17.02.2020 18:08 3. Horákulum (M. Horák, D. Horák) S:3 Komentáře
17.02.2020 18:08 3. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) S:3 Komentáře
17.02.2020 18:07 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) S:3 Komentáře
23.01.2020 18:00 4. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 0:3
16.01.2020 07:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:2
12.01.2020 11:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
11.01.2020 15:48 4. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) 3:S Komentáře
02.01.2020 00:10 5. Drakobijci (J. Růžička, I. Kolčavová) 3:S
29.12.2019 21:26 5. NoWay (P. Loprais, M. Šimková) S:S Komentáře
29.12.2019 20:00 5. Komety (J. Čupr, U. 37701) fit4all centrum 3:0 Komentáře
29.12.2019 18:00 5. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
18.12.2019 10:00 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Sprint 3:0 Komentáře
01.12.2019 20:38 5. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) S:3 Komentáře
10.11.2019 18:00 5. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Sprint 0:3 Komentáře
09.11.2019 18:30 5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) fit4all centrum 0:3 Komentáře
06.11.2019 21:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Paříková) fit4all centrum 3:0
27.10.2019 19:00 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) fit4all centrum 3:0
20.10.2019 21:00 6. ManKO (J. Kolář, M. Šimek) fit4all centrum 3:0
12.10.2019 18:00 6. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) fit4all centrum 3:0
10.10.2019 20:00 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Paříková) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
04.10.2019 18:00 6. DANETA (A. Piňosová, D. Šafrán) Sport Centrum Kuklenská 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím