Tomáš Giesl

Tomáš Giesl (28 let)

ID: 13564

Brno

  • 30 zápasů

    od roku 2011
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 52 /64
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 14
    Zápasů v lize ( 5 / 8 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

18 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Mas… LuM… The… TWI… MT Xeny Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1
3:2
3:0 3:0 3:1 26 14 60
2 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
1:3
3:1
3:2
3:1
3:0 21 11 52
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
2:3
1:3
3:0
3:2
3:1
18 0 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
0:3
3:0
3:1 13 0 33
5 . 0:3
1:3
2:3
0:3
3:0 9 -11 18
6 . 1:3 0:3
1:3
1:3 0:3 3 -14 9

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

56 bodů
31. místo (24. místo v mužích)
Mas… Tlu… MT Kne… Man… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:0
3:0
3:0 3:0
3:S
29 14 83
2 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 3:1 3:0 3:0
3:S
22 11 73
3 .
0:3
1:3 3:2 3:0
3:S
16 0 56
4 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 0:3 2:3
3:1
3:S
12 0 52
5 .
ManKO (J. Kolář + M. Šimek)
0:3 0:3 0:3
1:3
3:S
6 -11 35
6 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

60 bodů
34. místo (27. místo v mužích)
LeJa ZIL… Luc… MT NaM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 101
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
1:3
3:1 3:0 S:S 12 11 83
3 .
Lucky team (P. Langer + V. Škrabal)
0:3
1:3
S:S
3:0 6 0 66
4 .
0:3
0:3
S:S
3:2
3 -3 60
5 .
NaMalamuta! (O. Štourač + M. Bělohoubek)
0:3 S:S 0:3
2:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.06.2019 11:00 4. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
27.06.2019 18:00 4. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
25.06.2019 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
23.06.2019 19:00 4. Xeny (Z. Dolníčková, Z. Mandelíková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
12.06.2019 20:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
28.05.2019 08:21 6. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) 3:S Komentáře
22.05.2019 17:00 6. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
19.05.2019 19:00 6. ManKO (J. Kolář, M. Šimek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.05.2019 17:00 6. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
15.05.2019 20:00 6. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
29.04.2019 08:27 5. Lucky team (P. Langer, V. Škrabal) S:S Komentáře
28.04.2019 10:00 5. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
13.04.2019 09:00 5. NaMalamuta! (O. Štourač, M. Bělohoubek) Sprint 3:2 Komentáře
04.04.2019 18:00 5. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím