Načítám…
Michal Rozman

Michal Rozman (31 let)

ID: 39483

Brno

  • 25 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 16 /32
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 9 / 8 / 8) 0 turnajů
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

26 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
ZDE… Cas… LeJa TEMI OKt… Úpl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZDEVA tým (Z. Sára + E. Rulíšková)
1:3
3:0
3:S
11 14 65
2 .
3:1
3:0 10 11 61
3 . 0:3 3:1
3:S
10 0 50
4 . 1:3
3:S
6 0 46
5 .
3:S
5 -11 34
6 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
S:3
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

2 . Úroveň A

52 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Nit… JA… LeJa Úpl… BAR… Vor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 81
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:1
S:3
3:0
3:0 16 11 67
3 . 0:3 1:3 3:0 3:1 3:1 16 0 56
4 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
1:3
3:S
0:3 2:3 3:1 12 0 52
5 .
BARMA (B. Tichá + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3 3:2 3:1 10 -11 39
6 . 0:3 0:3 1:3 1:3 1:3 2 -14 28

3 . Úroveň A

50 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Úpl… Vor… Hel… Plz… Kup… kán… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
3:1 1:3 S:3 3:1 3:0 16 14 50
2 . 1:3 3:1 S:S 3:0 3:1 14 11 45
3 . 3:1 1:3 S:S 3:1 S:S 7 0 27
4 .
Plzničkáři?? (L. Stehlík + J. Demela)
3:S S:S S:S S:S 3:0 6 0 26
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3 0:3 1:3 S:S 3:0 6 -11 15
6 .
kánl tým (?. Bělejová + T. Běleja)
0:3 1:3 S:S 0:3 0:3 -1 -14 5

3 . Úroveň A

14 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Mil… Bob… Hel… Vor… Úpl… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Bob a Bobek (A. Sedláčková + I. Rotrekl)
0:3
S:S
3:0 3:0
3:S
14 11 45
3 . 0:3
S:S
3:1
3:S
3:S
13 0 33
4 . 0:3 0:3 1:3 3:S
3:S
10 0 30
5 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
0:3 0:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 14
6 .
Nevedu (A. Jurásek + J. Torjay)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

38 bodů
26. místo (19. místo v mužích)
TWI… Moj… Úpl… Ber… MM… Wer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:0 1:3 3:0 3:0
3:0
25 14 59
2 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3 3:S 2:3
3:1
3:0
18 11 49
3 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
3:1 S:3 3:0
1:3
3:0 18 0 38
4 .
Beránci (A. Trllo + J. Kolář)
0:3 3:2 0:3
3:1
3:0
15 0 35
5 . 0:3
1:3
3:1
1:3
0:3
7 -11 16
6 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:0
6 -14 12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.05.2022 19:46 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) S:3 Komentáře
13.05.2022 19:46 2. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) S:3 Komentáře
13.05.2022 19:46 2. TEMI (T. Foltýnová, M. Harom) S:3 Komentáře
13.05.2022 19:46 2. ZDEVA tým (Z. Sára, E. Rulíšková) S:3 Komentáře
08.05.2022 09:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 0:3
01.05.2022 23:03 2. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) 3:S Komentáře
21.04.2022 20:00 2. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.04.2022 20:00 2. BARMA (B. Tichá, M. Adámek) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
10.04.2022 18:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
05.04.2022 18:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 0:3
01.04.2022 00:10 3. Plzničkáři?? (L. Stehlík, J. Demela) S:3
28.03.2022 19:00 3. Helios (P. Čipera, K. Mezníková) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
27.03.2022 17:00 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Badminton Líšeň 3:1
25.03.2022 18:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Badminton Líšeň 3:1
25.03.2022 17:00 3. kánl tým (?. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
01.03.2022 00:10 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) S:3
27.02.2022 19:02 3. Helios (P. Čipera, K. Mezníková) S:3 Komentáře
20.02.2022 16:00 3. Bob a Bobek (A. Sedláčková, I. Rotrekl) Badminton Líšeň 0:3
07.02.2022 01:01 3. Nevedu (A. Jurásek, J. Torjay) 3:S Komentáře
06.02.2022 20:00 3. Milpa (M. Vantuch, P. Buličková) Sprint 0:3
04.03.2020 00:10 6. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) S:3
29.02.2020 11:00 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) fit4all centrum 3:0
22.02.2020 19:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:1
18.02.2020 17:00 6. Beránci (A. Trllo, J. Kolář) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.02.2020 19:00 6. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) Centrum Viktoria 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím