Načítám…
Image 1

Martin Švejcar (25 let)

ID: 50960

Brno

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Brno - Badminton - čtyřhry (8/10)

  • 33 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 6 /17
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 33
    Zápasů v lize ( 13 / 19 / 1) 0 turnajů
  • 41%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

2 . Úroveň A

34 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
mla… Nit… Krá… Dat… Ctr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:0
3:1
3:0
6 30 56 9:1
2 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 3:0 4 25 49 6:0
3 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
3:0
2 12 34 3:3
4 .
DataDefenders (J. Hošek + B. Nekvapilová)
1:3
0:3 0 4 24 1:6
5 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
0:3
0:3
0:3
0 0 20 0:9

1 . Úroveň A

42 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Šve… Jas… Cas… mla… Krá… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:1 3:0 3:1 3:0 8 30 78 12:2
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 3:1 3:0
S:3
4 25 69 7:7
3 . 0:3 1:3 3:1 3:1 4 12 56 7:8
4 . 1:3 0:3 1:3 3:1 2 4 46 5:10
5 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
3:S
1:3 1:3 2 0 42 5:9

2 . Úroveň A

50 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
mla… Krá… PePe Ctr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
2:3
3:S
5 30 55 8:4
2 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
1:3
3:0
3:0
5 25 50 7:3
3 . 3:2
0:3
3:0 5 12 37 6:5
4 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
S:3
0:3
0:3 0 4 24 0:9

2 . Úroveň A

50 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Nit… Krá… Žha… Ctr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0
3:0 3:0 8 30 58 9:0
2 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
3:0
3:0
5 25 50 6:3
3 .
Žhavé výstřely (P. Daněk + M. Tichá)
0:3
0:3
3:0 3 12 35 3:6
4 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
0:3
0:3
0:3 0 4 24 0:9

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

40 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Jas… Mas… Šve… mla… Krá… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2
3:0 3:0 3:0 8 30 78 12:2
2 .
2:3
3:1 3:2 3:0 6 25 71 11:6
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
0:3 1:3 3:1 3:0 4 12 56 7:7
4 . 0:3 2:3 1:3
3:0
2 4 46 6:9
5 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 40 0:12

2 . Úroveň A

48 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
mla… Krá… PePe Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:0
3:S
8 30 58 9:2
2 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
2:3
S:S
3:0
3 25 48 5:6
3 .
0:3
S:S
S:S
0 12 32 0:9
4 .
Dračice z východu (N. Tulisová + K. Jandorová)
S:3
0:3
S:S
0 4 24 0:9

2 . Úroveň A

35 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Jas… LeJa PePe Krá… Ctr… Koč… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 58 15:3
2 . 2:3 3:0
3:0
3:0 3:0 6 25 51 14:3
3 . 1:3 0:3
3:0
3:0 3:1 5 12 37 10:7
4 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
0:3
0:3
3:0
3:0
3 12 35 6:9
5 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
0:3 0:3 0:3
0:3
3:0 2 4 26 3:12
6 .
Kočičáci (J. Lánská + U. 50941)
0:3 0:3 1:3
0:3
0:3 0 0 20 1:15

2 . Úroveň A

37 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Kul… KTM… Krá… PePe Koč… Ctr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
S:S
3:0
3:0
3:0 3:0 6 30 56 12:0
2 .
S:S
3:1 3:0 3:0 3:0 6 25 51 12:1
3 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
1:3
3:1
3:0
3:0
5 12 37 10:7
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0 3:0 3 12 35 7:9
5 .
Kočičáci (J. Lánská + U. 50941)
0:3 0:3 0:3 0:3 S:S 0 4 24 0:12
6 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:S 0 0 20 0:12

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

16 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Nit… mla… PePe Krá… Koč… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 62 12:0
2 . 0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 51 9:4
3 . 0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 35 7:6
4 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 16 3:9
5 .
Kočičáci (J. Lánská + U. 50941)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 6 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.05.2024 19:00 2. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
13.05.2024 18:00 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
30.04.2024 22:31 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) 3:S Komentáře
22.04.2024 20:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 0:3
18.04.2024 20:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
09.04.2024 17:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 1:3
24.03.2024 19:00 2. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
14.03.2024 20:00 2. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
06.03.2024 19:00 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
15.02.2024 19:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Sprint 0:3 Komentáře
11.02.2024 17:00 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
07.02.2024 17:00 2. Žhavé výstřely (P. Daněk, M. Tichá) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
30.01.2024 20:00 1. Masters (J. Slavíček, P. Havelka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.01.2024 18:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 0:3
18.01.2024 20:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
04.01.2024 18:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 0:3
28.12.2023 19:59 2. PePe (P. Kubový, P. Kubová) S:S Komentáře
10.12.2023 18:00 2. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
04.12.2023 18:00 2. Dračice z východu (N. Tulisová, K. Jandorová) Sprint 3:0 Komentáře
28.11.2023 20:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.11.2023 18:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sprint 0:3 Komentáře
26.11.2023 19:00 2. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
26.11.2023 18:00 2. Kočičáci (J. Lánská, U. 50941) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
12.11.2023 18:00 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
27.10.2023 18:00 2. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
23.10.2023 20:00 2. Kočičáci (J. Lánská, U. 50941) Sprint 3:0
16.10.2023 20:00 2. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
12.10.2023 19:00 2. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Sprint 1:3
10.10.2023 19:00 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
24.09.2023 19:00 2. PePe (P. Kubový, P. Kubová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
19.09.2023 18:00 2. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
13.09.2023 18:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Sprint 0:3
11.09.2023 20:00 2. Kočičáci (J. Lánská, U. 50941) Sprint 3:0

Platební metody

Platební metody