Načítám…

Petr Kubový (50 let)

ID: 21982

Brno

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Brno - Badminton - čtyřhry (6/8)

  • 197 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 5 /15
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 54
    Zápasů v lize ( 20 / 32 / 2) 0 turnajů
  • 38%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

44 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Jas… Mas… Šve… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:1 3:2 5 30 75 6:6
2 . 3:0 3 25 68 3:0
3 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3 3:0 3 12 55 4:3
4 . 2:3 0:3 0 4 44 2:6

Podzimní sezóna 2023

2 . Úroveň A

55 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
PePe LeJa Nit… Ctr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 0:3 3:0 3:0 5 30 55 6:3
2 . 3:0 0:3 3:0 5 25 50 6:3
3 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 3:0 3:0 5 12 37 6:3
4 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
0:3 0:3 0:3 0 4 24 0:9

2 . Úroveň A

32 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
mla… Krá… PePe Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:0
3:S
8 30 58 9:2
2 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
2:3
S:S
3:0
3 25 48 5:6
3 .
0:3
S:S
S:S
0 12 32 0:9
4 .
Dračice z východu (N. Tulisová + K. Jandorová)
S:3
0:3
S:S
0 4 24 0:9

2 . Úroveň A

37 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Jas… LeJa PePe Krá… Ctr… Koč… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 58 15:3
2 . 2:3 3:0
3:0
3:0 3:0 6 25 51 14:3
3 . 1:3 0:3
3:0
3:0 3:1 5 12 37 10:7
4 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
0:3
0:3
3:0
3:0
3 12 35 6:9
5 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
0:3 0:3 0:3
0:3
3:0 2 4 26 3:12
6 .
Kočičáci (J. Lánská + U. 50941)
0:3 0:3 1:3
0:3
0:3 0 0 20 1:15

2 . Úroveň A

35 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Kul… KTM… Krá… PePe Koč… Ctr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
S:S
3:0
3:0
3:0 3:0 6 30 56 12:0
2 .
S:S
3:1 3:0 3:0 3:0 6 25 51 12:1
3 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
1:3
3:1
3:0
3:0
5 12 37 10:7
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0 3:0 3 12 35 7:9
5 .
Kočičáci (J. Lánská + U. 50941)
0:3 0:3 0:3 0:3 S:S 0 4 24 0:12
6 .
Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček + M. Běčák)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:S 0 0 20 0:12

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

35 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Nit… mla… PePe Krá… Koč… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 62 12:0
2 . 0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 51 9:4
3 . 0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 35 7:6
4 .
Královská garda (F. Langr + M. Švejcar)
0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 16 3:9
5 .
Kočičáci (J. Lánská + U. 50941)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 6 0:12

1 . Úroveň A

6 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Šve… Týn… Cas… Kul… mla… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:2 3:0 3:1 3:0 3:0 26 14 60 15:3
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
2:3 1:3
3:2
3:2
3:0
16 11 47 12:10
3 . 0:3 3:1
3:2
1:3
3:0 15 0 35 10:9
4 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
1:3
2:3
2:3
3:0 3:0 15 0 35 11:9
5 . 0:3
2:3
3:1
0:3
3:0
12 -11 21 8:10
6 . 0:3
0:3
0:3 0:3
0:3
0 -14 6 0:15

1 . Úroveň A

12 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Šve… Týn… mla… Cas… Úpl… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
1:3
3:1 3:1 3:0 3:0 22 14 56 13:5
2 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Nováková)
3:1
3:1
3:2
3:0
1:3 20 11 51 13:7
3 . 1:3
1:3
3:2
3:1
3:0
16 0 36 11:9
4 . 1:3
2:3
2:3
3:2
3:0 14 0 34 11:11
5 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
0:3
0:3
1:3
2:3
3:2 6 -11 15 6:14
6 . 0:3 3:1
0:3
0:3 2:3 6 -14 12 5:13

2 . Úroveň A

30 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
mla… LeJa Cas… PePe Úpl… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:1
3:0
3:0
3:0
26 14 60 15:3
2 .
2:3
3:1 3:0 1:3 3:0 18 11 49 12:7
3 .
1:3
1:3 3:0
3:0
3:0 18 0 38 11:6
4 .
0:3
0:3 0:3
3:S
3:1 10 0 30 6:10
5 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
0:3
3:1
0:3
S:3
3:0 10 -11 19 6:10
6 .
0:3
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 7 1:15

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

46 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Šve… Jas… Kul… Nit… PePe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Švestky (F. Novák + M. Svoboda)
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 100 12:2
2 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 90 9:5
3 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
2:3 2:3 2:3 3:0 13 0 73 9:9
4 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
0:3 0:3 3:2 3:0 12 -11 61 6:8
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46 0:12

3 . Úroveň A

59 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
PePe Vor… kán… Pan… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 3:0 3:0 25 14 59 9:2
2 . 2:3 3:1 3:0 20 11 51 8:4
3 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 1:3 S:S -1 0 19 1:6
4 .
PandaMick (M. Hladký + D. Zezula)
0:3 0:3 S:S -3 -11 6 0:6

3 . Úroveň A

19 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Kul… Kol… Vlk… Vor… PePe kán… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kulatý obdélníky (M. Jurek + P. Kalvoda)
3:2
3:0 3:0 3:0 3:0 26 14 60 15:2
2 .
2:3
3:0
3:0
3:0
3:0 24 11 55 14:3
3 .
Vlk a Zajac (J. Kosuth + M. Vančík)
0:3
0:3
3:1 2:3 3:0 12 0 32 8:10
4 . 0:3
0:3
1:3 3:2 3:0 10 0 30 7:11
5 . 0:3
0:3
3:2 2:3 3:1 10 -11 19 8:12
6 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 7 1:15

3 . Úroveň A

38 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
OKt… M&M… PePe Vlk… kán… Lop… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:1 3:0 S:S 3:0 20 14 54 12:1
2 .
M&M's (M. Celeng + M. Vacová)
0:3 3:1 3:2 3:1 3:0 19 11 50 12:7
3 . 1:3 1:3 3:0 3:1 3:0 18 0 38 11:7
4 .
Vlk a Zajac (J. Kosuth + M. Vančík)
0:3 2:3 0:3 3:0 3:1 12 0 32 8:10
5 .
kánl tým (Š. Bělejová + T. Běleja)
S:S 1:3 1:3 0:3 3:0 6 -11 15 5:9
6 . 0:3 0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 7 1:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.02.2024 18:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
11.02.2024 19:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 0:3
21.01.2024 19:00 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.01.2024 19:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.01.2024 19:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
28.12.2023 19:59 2. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) S:S Komentáře
17.12.2023 12:14 2. Dračice z východu (N. Tulisová, K. Jandorová) S:S Komentáře
08.12.2023 17:00 2. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
26.11.2023 19:00 2. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
18.11.2023 10:00 2. Kočičáci (J. Lánská, U. 50941) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
14.11.2023 18:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.11.2023 19:00 2. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
05.11.2023 19:00 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.10.2023 18:00 2. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
26.10.2023 18:00 2. KTM 2 (P. Horák, A. Sedláčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.10.2023 19:00 2. Kočičáci (J. Lánská, U. 50941) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.10.2023 18:00 2. Ctrl-Alt-Defeat (O. Koukolíček, M. Běčák) Badminton Líšeň 3:0
06.10.2023 18:00 2. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
26.09.2023 20:30 2. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
24.09.2023 19:00 2. Královská garda (F. Langr, M. Švejcar) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.09.2023 10:00 2. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Sport Centrum Kuklenská 0:3
04.09.2023 20:00 2. Kočičáci (J. Lánská, U. 50941) Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.08.2023 18:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 0:3
21.08.2023 19:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.08.2023 19:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
12.08.2023 10:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) fit4all centrum 0:3 Komentáře
08.08.2023 20:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
27.07.2023 20:00 1. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
23.07.2023 20:00 1. Týna a Tom (T. Novak, K. Nováková) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
19.07.2023 19:00 1. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
17.07.2023 19:30 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 0:3
10.07.2023 19:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 0:3
29.06.2023 20:00 2. KlaKris (K. Mikulcová, K. Babáková) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
27.06.2023 19:00 2. mladíci (K. Reichman, D. Andrejčák) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
26.06.2023 12:59 2. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) 3:S Komentáře
14.06.2023 20:00 2. LeJa (J. Benešová, L. Křivánek) Badminton Líšeň 0:3
12.06.2023 18:00 2. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
30.05.2023 18:00 1. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Badminton Jehnice 0:3
26.05.2023 18:00 1. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
13.05.2023 11:00 1. Švestky (F. Novák, M. Svoboda) Badminton Líšeň 0:3
08.05.2023 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Badminton Líšeň 0:3
28.04.2023 17:00 3. PandaMick (M. Hladký, D. Zezula) Badminton Líšeň 3:0
24.04.2023 17:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) Sport Centrum Kuklenská 3:2
07.04.2023 19:00 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:0
21.03.2023 20:30 3. Kulatý obdélníky (M. Jurek, P. Kalvoda) Badminton Líšeň 0:3
17.03.2023 18:10 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Badminton Líšeň 3:1
17.03.2023 17:30 3. Kolena (B. Hrnčíř, D. Andrejčák) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
16.03.2023 18:00 3. Vorvani (H. Štěpánková, J. Čupr) fit4all centrum 2:3
06.03.2023 18:00 3. Vlk a Zajac (J. Kosuth, M. Vančík) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
25.02.2023 11:00 3. OKteam (K. Svobodová, O. Sehnal) fit4all centrum 1:3
17.02.2023 18:00 3. Vlk a Zajac (J. Kosuth, M. Vančík) fit4all centrum 3:0
11.02.2023 11:00 3. M&M's (M. Celeng, M. Vacová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
11.02.2023 10:40 3. kánl tým (Š. Bělejová, T. Běleja) Sport Centrum Kuklenská 3:1
05.02.2023 10:00 3. Lopaty (K. Bradnová, T. Aubrecht) Badminton Líšeň 3:0

Platební metody

Platební metody