Načítám…
Petr Čvanda

Petr Čvanda (35 let)

ID: 39344

Brno

  • 52 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 56 /171
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 17 / 11 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

7 . Úroveň B

200 bodů
56. místo (53. místo v mužích)
J.C. M.D. P.Č. M.Z. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Caha
0 14 214
2 .
Image 1
Michal Drexler
0 5 205
3 .
Image 1
Petr Čvanda
0 0 200
4 .
Image 1
Martin Zavadil
0 -11 189
5 .
Image 1
Filip Konečný
0 -14 186

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň B

220 bodů
49. místo (46. místo v mužích)
B.H. P.H. J.B. P.Č. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 261
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3
3:1 2:3
3:S
14 11 245
3 .
Image 1
Jan Bureš
0:3
1:3 3:0
3:S
14 0 234
4 .
Image 1
Petr Čvanda
0:3
3:2 0:3
3:S
11 -11 220
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

7 . Úroveň A

185 bodů
45. místo (42. místo v mužích)
L.K. P.Č. L.B. T.B. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 1:3 3:0 3:1 20 14 194
2 .
Image 1
Petr Čvanda
1:3 3:0 3:1
3:1
20 5 185
3 .
Image 1
Lukáš Bránka
3:1 0:3 2:3 3:1 14 0 174
4 .
Image 1
Tomáš Badár
0:3 1:3 3:2 3:0 13 -11 162
5 .
Image 1
Jaroslav Reissig
1:3
1:3
1:3 0:3 3 -14 149

8 . Úroveň B

178 bodů
48. místo (46. místo v mužích)
P.Č. D.B. K.J. M.K. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Čvanda
3:2
3:1
3:1
3:0 24 14 178
2 .
Image 1
David Baloun
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 171
3 .
Image 1
Kristýna Jarošová
1:3
1:3
3:2
3:0
14 0 154
4 .
Image 1
Martin Kroupa
1:3
2:3
2:3
3:0 12 -11 141
5 .
Image 1
Jan Ryšánek
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 126

7 . Úroveň B

181 bodů
62. místo (60. místo v mužích)
V.T. R.C. T.B. P.Č. M.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vítězslav Třetina
3:2
3:2 3:1
3:1
22 14 216
2 .
Image 1
Roman Caha
2:3
3:2
2:3
3:1
15 5 200
3 .
Image 1
Tomáš Badár
2:3 2:3 3:0 2:3 13 0 193
4 .
Image 1
Petr Čvanda
1:3
3:2
0:3
3:1
12 -11 181
5 .
Image 1
Michal Drexler
1:3
1:3
3:2
1:3
8 -14 174

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň C

232 bodů
69. místo (67. místo v mužích)
M.I. P.Č. R.J. J.V. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Indruch
3:1
3:1
3:0 3:S 25 14 239
2 .
Image 1
Petr Čvanda
1:3
3:0
3:0 3:S 21 11 232
3 .
Image 1
Radek Joch
1:3
0:3
3:1
3:S 13 0 213
4 .
Image 1
Jiri Vybihal
0:3 0:3
1:3
S:S -1 -11 188
5 .
Image 1
Petr Smetana
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 184

9 . Úroveň B

229 bodů
82. místo (81. místo v mužích)
J.S. J.C. P.Č. R.C. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Slouka
3:0
3:0
3:1
3:S
26 14 260
2 .
Image 1
Jindřich Chodúr
0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 248
3 .
Image 1
Petr Čvanda
0:3
2:3
3:S
1:3 9 0 229
4 .
Image 1
Roman Caha
1:3
S:3
S:3
3:S
7 -11 216
5 .
Image 1
David Bajger
S:3
S:3
3:1
S:3
6 -14 212

10 . Úroveň B

245 bodů
90. místo (89. místo v mužích)
J.S. P.Č. L.B. R.J. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Slouka
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 262
2 .
Image 1
Petr Čvanda
0:3
3:2
2:3
3:0 14 11 245
3 .
Image 1
Lukáš Bránka
0:3
2:3 3:2 3:1 13 0 233
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3
3:2
2:3
1:3
8 -11 217
5 .
Image 1
Marek Montag
0:3
0:3 1:3
3:1
7 -14 213

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2020 19:58 6. Vaclav Snasel 3:S Komentáře
28.09.2020 20:00 6. Jan Bureš Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.09.2020 19:00 6. Bohumil Hrnčíř Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
20.09.2020 10:00 6. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:2
01.09.2020 19:00 7. Lukáš Kopačka Xarena Slatina Badminton Club 1:3
27.08.2020 18:00 7. Jaroslav Reissig Sprint 3:1 Komentáře
20.08.2020 20:00 7. Tomáš Badár Sprint 3:1
13.08.2020 17:00 7. Lukáš Bránka Sprint 3:0
07.08.2020 15:00 8. David Baloun Xarena Slatina Badminton Club 3:2
26.07.2020 13:00 8. Jan Ryšánek Sprint 3:0
21.07.2020 15:00 8. Kristýna Jarošová Sprint 3:1 Komentáře
15.07.2020 17:00 8. Martin Kroupa Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
12.07.2020 19:00 7. Tomáš Badár Sprint 0:3
08.07.2020 17:00 7. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 1:3
05.07.2020 19:00 7. Roman Caha Sprint 3:2 Komentáře
30.06.2020 18:00 7. Michal Drexler Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
16.06.2020 00:10 9. Petr Smetana 3:S
07.06.2020 10:00 9. Jiri Vybihal Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.05.2020 12:00 9. Michal Indruch Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
24.05.2020 18:00 9. Radek Joch Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
18.05.2020 23:27 9. Roman Caha 3:S Komentáře
11.03.2020 08:00 9. David Bajger Sprint 1:3
10.03.2020 14:30 9. Jindřich Chodúr Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
08.03.2020 16:00 9. Josef Slouka Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
20.02.2020 17:00 10. Lukáš Bránka Sprint 3:2
19.02.2020 16:00 10. Josef Slouka Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
13.02.2020 19:00 10. Marek Montag Xarena Slatina Badminton Club 3:0
09.02.2020 19:00 10. Radek Joch Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím