Načítám…
Petr Čvanda

Petr Čvanda (36 let)

ID: 39344

Brno

  • 55 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 6 /30
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 10 / 14 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

1 . Úroveň A

6 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Tri… TePa Cas… Vie… LiPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2
3:S
3:0 18 14 52
2 . 2:3 1:3 3:0 10 11 41
3 .
3:0
7 0 27
4 .
S:3
3:1 6 -11 15
5 . 0:3 0:3
0:3
0 -14 6

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

17 bodů
22. místo (14. místo v mužích)
MM… Kom… ROD… Smí… LiPe Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
3:1
3:1
24 14 58
2 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
1:3
S:3
3:0 3:0 3:0 18 11 49
3 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
2:3
3:S
3:1 3:1 1:3 17 0 37
4 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
0:3
0:3 1:3 3:2 3:S 10 0 30
5 .
1:3
0:3 1:3 2:3 3:1 8 -11 17
6 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
1:3
0:3 3:1 S:3 1:3 6 -14 12

4 . Úroveň A

31 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Moj… Smí… LiPe ROD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
3:1
3:2
3:1 23 14 57
2 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
1:3 3:0
1:3
11 11 42
3 .
2:3
0:3 3:1 11 0 31
4 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
1:3
3:1
1:3 10 -11 19

3 . Úroveň A

36 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Klá… Kom… Ner… LiPe Smí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
3:0
3:S
3:0
3:1
26 14 80
2 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
0:3 S:S 3:1 3:0 11 11 62
3 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
S:3
S:S
3:0
3:1 11 0 51
4 .
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 36
5 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
1:3
0:3 1:3
S:3
2 -14 28

4 . Úroveň A

57 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
LiPe Ner… ROD… Vyp… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 23 14 57
2 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
2:3
3:2
3:0 19 11 50
3 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
2:3
2:3
3:1 14 0 34
4 .
Vypůjčené rakety (T. Šťastná + P. Bílek)
0:3 0:3 1:3 1 -11 10

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

55 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Kom… Moj… LiPe Ner… Hor… Čun… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
3:0 3:0 3:1 3:S 3:S 27 14 81
2 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3 3:0
3:2
3:S 3:S 20 11 71
3 . 0:3 0:3
3:S
3:S 3:S 15 0 55
4 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
1:3
2:3
S:3
3:S
3:S
13 0 53
5 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 27
6 .
Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo + P. Juran)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:S -2 -14 24

5 . Úroveň A

52 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Moj… LiPe Mat… Ber… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3 3:1 S:S S:S 2 14 56
2 . 3:0 S:S S:S S:S 1 11 52
3 .
Matamata (I. Uhlíř + H. Šormová)
1:3 S:S S:S S:S -1 -11 28
4 .
Beránci (A. Trllo + J. Kolář)
S:S S:S S:S S:S -2 -11 27
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
S:S S:S S:S S:S -4 -14 22

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.07.2021 18:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
14.07.2021 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.07.2021 18:00 1. TePa (P. Habrda, T. Gállová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
02.10.2020 16:00 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Sprint 3:1
01.10.2020 20:00 4. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
30.09.2020 20:00 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) fit4all centrum 1:3
21.09.2020 15:00 4. Komety (J. Čupr, U. 37701) Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.09.2020 16:30 4. Smíšci (J. Dušek, M. Valenta) Centrum Viktoria 2:3
04.09.2020 19:00 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) Sport Centrum Kuklenská 3:1
01.09.2020 18:00 4. Smíšci (J. Dušek, M. Valenta) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.08.2020 19:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
04.08.2020 18:00 3. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
04.08.2020 15:00 3. Komety (J. Čupr, U. 37701) Sport Centrum Kuklenská 1:3
27.07.2020 20:00 3. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Sprint 0:3 Komentáře
27.07.2020 18:49 3. Smíšci (J. Dušek, M. Valenta) 3:S Komentáře
08.07.2020 19:00 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Sport Centrum Kuklenská 3:2
29.06.2020 18:00 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) 3:2 Komentáře
28.06.2020 10:00 4. Vypůjčené rakety (T. Šťastná, P. Bílek) Badminton Líšeň 3:0
16.06.2020 00:10 4. Horákulum (M. Horák, D. Horák) 3:S
16.06.2020 00:10 4. Čun Quei a Kumar Gupta (V. Zigo, P. Juran) 3:S
12.06.2020 19:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Sport Centrum Kuklenská 0:3
09.06.2020 07:15 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) 3:S Komentáře
03.06.2020 17:00 4. Komety (J. Čupr, U. 37701) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
21.05.2020 00:15 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) S:S
21.05.2020 00:15 5. Beránci (A. Trllo, J. Kolář) S:S
21.05.2020 00:15 5. Matamata (I. Uhlíř, H. Šormová) S:S
15.03.2020 17:00 5. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Sport Centrum Kuklenská 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím