No photo

Dagmar Hlobilová (30 let)

ID: 27235

Brno

  • 45 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 5 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 45
    Zápasů v lize ( 26 / 15 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

42 bodů
8. místo (3. místo v ženách)
JIRO Kab… LoL ALPY Mar… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:0 10 52
2 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3
3:0
8 50
3 . 0 42
4 . 0 42
5 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
0:3
0 42

1 . Úroveň A

78 bodů
4. místo (3. místo v ženách)
LoL ALPY Kab… Mar… Tri… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:2 20 90
2 . 1:3
3:0
3:2
3:2 15 85
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3
0:3
3:0
3:2
11 81
4 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
2:3
0:3 3:0 8 78
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
2:3 2:3
2:3
0:3 6 76

2 . Úroveň A

79 bodů
4. místo (2. místo v ženách)
Mar… JIRO Mar… Pet… ZEM… B. zápasy Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
2:3 3:0 3:1 3:0 19 79
2 . 3:2 0:3 2:3 3:0 12 72
3 . 0:3 3:0 3:0
S:3
12 72
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:2 0:3
3:S
10 70
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 0:3
3:S
S:3
5 65

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

60 bodů
23. místo (4. místo v ženách)
The… The… ZEM… Gop… Mil… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
S:3 3:0 3:0 3:0 3:0 40 100
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:S 2:3
3:1
3:0
3:S 38 98
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:2 3:1 2:3 3:S 27 87
4 . 0:3
1:3
1:3
3:1
3:S 21 81
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
0:3
3:2
1:3
3:S 17 77
6 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 60

1 . Úroveň A

87 bodů
10. místo (3. místo v ženách)
JE… Min… Ver… The… Mar… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 1:3 3:0 41 116
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 3:1 3:1 3:1 33 108
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 103
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:1 1:3 0:3
S:3
13 88
5 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3 1:3 0:3
3:S
12 87

2 . Úroveň A

91 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Ver… Mar… Mil… LoL E.X… Goo… B. zápasy Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 49 109
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:2
1:3 3:0 3:0 31 91
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
2:3
3:2 3:1 3:0 29 89
4 . 0:3 3:1 2:3 3:2 3:0 29 89
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 0:3 1:3 2:3 2:3 8 68
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3 3:2 7 67

3 . Úroveň B

89 bodů
8. místo (3. místo v ženách)
Mar… ZEM… Str… Pet… Tam… B. zápasy Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
3:0
3:2
3:2 3:0 44 89
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:2 3:1 3:0 33 78
3 .
2:3
2:3
3:1
3:0
32 77
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
2:3 1:3
1:3
2:3
12 57
5 . 0:3 0:3
0:3
3:2
9 54

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

81 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
Gop… Mar… E.X… P^2 Luk… B. zápasy Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0
3:S 47 92
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
3:0
3:0 3:S 36 81
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
0:3
3:0
3:S 25 70
4 .
0:3
0:3
0:3
3:S 10 55
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

3 . Úroveň B

83 bodů
11. místo (1. místo v ženách)
Mil… Mar… Pet… P … H2OO B. zápasy Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1 2:3 3:0
3:0
41 86
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:0
3:0 3:S 38 83
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2
0:3
3:0 3:1 33 78
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 9 54
5 .
0:3
S:3 1:3 2:3 6 51

3 . Úroveň A

85 bodů
10. místo (3. místo v ženách)
Hap… Mar… ZEM… D&J Ami… KAT… B. zápasy Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:1
3:1
3:1
3:S
3:0
45 90
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:1
3:0
3:1
3:0 40 85
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3
1:3
3:1 3:1 2:3 25 70
4 .
1:3
0:3 1:3
3:2
3:0 21 66
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3
1:3
1:3
2:3
3:1
16 61
6 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3 3:2 0:3
1:3
9 54

4 . Úroveň B

79 bodů
11. místo (1. místo v ženách)
Mar… Pod… Mar… Ňuň… Kou… B. zápasy Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
3:0 3:0 3:S
3:0
49 79
2 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3 3:0
3:0
3:0 39 69
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 56
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
0:3
0:3 S:S -5 25
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3 0:3 S:S -5 25

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.12.2018 19:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
12.12.2018 17:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.11.2018 19:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
25.11.2018 19:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Badminton Líšeň 0:3
18.11.2018 17:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.11.2018 16:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
25.10.2018 20:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 3:1
19.10.2018 10:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sport Centrum Kuklenská 3:0
13.10.2018 17:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum Kuklenská 3:0
08.10.2018 18:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.01.2018 19:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
17.12.2017 20:00 1. JE-GR (?. Gratclová, M. Ježík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
12.12.2017 18:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 0:3
07.12.2017 20:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
23.11.2017 20:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
14.11.2017 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sport Centrum Kuklenská 3:0
11.11.2017 09:00 2. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 1:3
07.11.2017 19:00 2. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) Sport Centrum Kuklenská 3:0
05.11.2017 18:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 1:3
27.10.2017 19:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.10.2017 19:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Badminton Líšeň 3:2
13.10.2017 19:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sport Centrum Kuklenská 3:0
06.10.2017 19:00 3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Sprint 3:2 Komentáře
19.05.2017 08:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) 3:S
18.05.2017 19:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0
15.05.2017 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3
06.05.2017 09:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
01.05.2017 10:00 3. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 3:0
20.04.2017 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) fit4all centrum 3:0 Komentáře
10.04.2017 20:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.04.2017 17:00 3. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Badminton Líšeň 3:0
26.03.2017 09:30 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) fit4all centrum 3:0
22.03.2017 19:00 3. Amici (L. Paseková, H. S) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
19.03.2017 19:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
08.03.2017 18:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
23.02.2017 17:00 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Badminton Jehnice 3:0 Komentáře
19.02.2017 11:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 3:0
05.02.2017 19:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Sport Centrum Kuklenská 3:0
1. The Kings (M. König, A. Königová) 3:S Komentáře
3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) 3:S
4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) 3:S
2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) S:3
2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) S:3
2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) S:3
2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím