Image 1

Martin Králík (32 let)

ID: 31909

Brno

  • 25 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 40 /64
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 7 / 10 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

-4 bodů
42. místo (32. místo v mužích)
ToS HAKO Fan… Šro… NaM… MaTo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:S S:S
3:S
S:S S:S -3 14 31
2 . S:S S:S
3:S
S:S S:S -3 11 28
3 .
FancyFenci (L. Kellerová + P. Švihlík)
S:S S:S
3:S
S:S S:S -3 0 17
4 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
S:3
S:3
S:3
S:S S:S -4 0 16
5 .
NaMalamuta! (O. Štourač + M. Bělohoubek)
S:S S:S S:S S:S S:S -10 -11 -1
6 . S:S S:S S:S S:S S:S -10 -14 -4

6 . Úroveň A

36 bodů
41. místo (34. místo v mužích)
Nit… Do… Tlu… MaTo Šro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nitrančani (M. Galko + M. Celeng)
3:S
3:1 3:0
3:S
25 14 79
2 .
Do počtu (V. Kalenský + R. Tichý)
S:3
3:2
3:0
3:S
18 11 69
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3
2:3
3:0
3:S
16 0 56
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 7 -11 36
5 .
Šroubováčci (R. Zrůstová + M. Urubek)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 26

5 . Úroveň A

46 bodů
35. místo (27. místo v mužích)
Hor… TWI… Kre… Tlu… MaTo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horákulum (M. Horák + D. Horák)
3:1
3:1 3:0 3:0 26 14 100
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:1
3:1
3:S
19 11 90
3 .
Krejčáci (M. Krejčí + L. Krejčí)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 75
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
1:3
0:3
3:S
7 -11 56
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

5 . Úroveň A

75 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
ToS Duo… MaTo HAKO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:1 3:2 3:0 30 14 104
2 .
DuosBadmintos (J. Mičánek + T. Zhoř)
1:3 3:0 3:0 26 11 97
3 . 2:3 0:3 3:0 15 0 75
4 . 0:3 0:3 0:3 0 -11 49

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

88 bodů
31. místo (23. místo v mužích)
Cas… TWI… Tlu… ToS MaTo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0 3:1 22 0 42
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 3:0 3:1
3:1
16 0 36
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
1:3
0:3
3:2
3:2 9 0 29
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 1:3
2:3
3:1
8 0 28
5 . 1:3
1:3
2:3
1:3
5 0 25

7 . Úroveň A

112 bodů
28. místo (20. místo v mužích)
MaTo HAKO Kne… Hůl… jEL… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:S
3:S
3:S
22 0 32
2 .
0:3
3:2
3:S
3:S
3:S
15 0 25
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3 2:3
3:S
3:S
3:S
14 0 24
4 .
S:3
S:3
S:3
S:S
3:S
2 0 12
5 .
jELITA (D. Novotný + T. Osoba)
S:3
S:3
S:3
S:S
3:S
2 0 12
6 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 10

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.06.2019 00:10 7. ToS (D. Kovář, L. Man) S:S
03.06.2019 00:10 7. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) S:S
03.06.2019 00:10 7. FancyFenci (L. Kellerová, P. Švihlík) S:S
03.06.2019 00:10 7. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) S:S
03.06.2019 00:10 7. NaMalamuta! (O. Štourač, M. Bělohoubek) S:S
22.04.2019 20:00 6. Do počtu (V. Kalenský, R. Tichý) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
18.04.2019 20:00 6. Šroubováčci (R. Zrůstová, M. Urubek) Badminton Líšeň 3:0
18.04.2019 18:30 6. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Badminton Líšeň 0:3
15.04.2019 21:00 6. Nitrančani (M. Galko, M. Celeng) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.03.2019 21:00 5. Horákulum (M. Horák, D. Horák) Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.03.2019 21:44 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) S:3 Komentáře
24.03.2019 21:43 5. Krejčáci (M. Krejčí, L. Krejčí) S:3 Komentáře
24.03.2019 21:43 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) S:3 Komentáře
25.02.2019 19:00 5. DuosBadmintos (J. Mičánek, T. Zhoř) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
22.02.2019 20:00 5. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
14.02.2019 07:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Sport Centrum Kuklenská 2:3
29.01.2019 19:00 6. ToS (D. Kovář, L. Man) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
24.01.2019 20:00 6. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
23.01.2019 19:00 6. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Badminton Líšeň 2:3
08.01.2019 20:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
18.12.2018 20:00 7. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.12.2018 09:11 7. Koučíci (V. Förster, R. Förster) 3:S Komentáře
10.12.2018 01:07 7. jELITA (D. Novotný, T. Osoba) 3:S Komentáře
10.12.2018 01:03 7. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) 3:S Komentáře
06.12.2018 18:00 7. HAKO (R. Kolářová, M. Haman) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím