Načítám…
Markéta Šejnohová

Markéta Šejnohová (31 let)

ID: 39083

Brno

Fandí:organizace Společně k úsměvu z.s.

Hraje ligy: Brno - Badminton - čtyřhry (14/27)

  • 33 zápasů

    od roku 2019
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Centrum Viktoria
  • 10 /27
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 33
    Zápasů v lize ( 15 / 16 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

3 . Úroveň A

71 bodů
14. místo (4. místo v ženách)
TWI… MM… Luk… Bob… PeT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0 14 74
2 . 0 11 71
3 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0 0 60
4 .
Bob a Bobek (O. Dlugoš + J. Sabela)
0 -11 49
5 .
PeTi Team (T. Švenda + P. Zelinka)
0 -14 46

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

58 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
MM… Kom… ROD… Smí… LiPe Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
3:1
3:1
24 14 58
2 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
1:3
S:3
3:0 3:0 3:0 18 11 49
3 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
2:3
3:S
3:1 3:1 1:3 17 0 37
4 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
0:3
0:3 1:3 3:2 3:S 10 0 30
5 .
1:3
0:3 1:3 2:3 3:1 8 -11 17
6 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
1:3
0:3 3:1 S:3 1:3 6 -14 12

3 . Úroveň A

38 bodů
16. místo (5. místo v ženách)
TWI… Cas… Čer… MM… Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 79
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 72
3 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 54
4 .
0:3
0:3
2:3
3:0
9 -11 38
5 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
0:3
0:3
S:3
0:3
0 -14 26

4 . Úroveň A

48 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Čer… MM… Moj… ROD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
3:1
3:1
3:0 25 14 59
2 . 1:3
3:2
3:0
17 11 48
3 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
1:3
2:3
3:1 12 0 32
4 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
0:3
0:3
1:3 1 -11 10

3 . Úroveň A

28 bodů
18. místo (6. místo v ženách)
Cas… TWI… Klá… Moj… MM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 81
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
3:1 3:0 3:0 20 11 71
3 .
Klášteráci (R. Havlík + D. Krejčí)
1:3 1:3
3:0
3:0
16 0 56
4 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -11 34
5 .
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 28

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

55 bodů
16. místo (5. místo v ženách)
MM… Mag… Wer… The… pec… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1
3:S
3:S
3:S
21 14 55
2 .
3:1
S:S
3:S
3:S
3:S
18 11 49
3 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
1:3
S:S
3:S
3:S
3:S
14 0 34
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + T. Singleton)
S:3
S:3
S:3
3:S
3:S
10 0 30
5 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
S:3 S:3 S:3 S:3
3:S
5 -11 14
6 .
Matamata (I. Uhlíř + H. Šormová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

6 . Úroveň A

39 bodů
23. místo (6. místo v ženách)
MM… Wer… pec… Mag… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . S:S S:S 3:S 5 14 39
2 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
S:S S:S 3:S 5 11 36
3 .
peciválové (M. Montag + P. Křemeček)
S:S S:S 3:S 2 0 22
4 . S:3 S:3 S:3 0 -11 9

6 . Úroveň A

16 bodů
30. místo (8. místo v ženách)
TWI… Moj… Úpl… Ber… MM… Wer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:0 1:3 3:0 3:0
3:0
25 14 59
2 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
0:3 3:S 2:3
3:1
3:0
18 11 49
3 .
Úplně úplně (M. Halouzka + M. Rozman)
3:1 S:3 3:0
1:3
3:0 18 0 38
4 .
Beránci (A. Trllo + J. Kolář)
0:3 3:2 0:3
3:1
3:0
15 0 35
5 . 0:3
1:3
3:1
1:3
0:3
7 -11 16
6 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:0
6 -14 12

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

35 bodů
28. místo (7. místo v ženách)
Kom… Mag… Wer… MM… LuM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 81
2 . 0:3
3:1
3:0
3:S
19 11 70
3 .
Wercajk (J. Halfar + V. Valentová)
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 54
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S
6 -11 35
5 .
LuMaRiSo (M. Richter + L. Sosík)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2020 21:00 4. Smíšci (J. Dušek, M. Valenta) Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
01.10.2020 20:00 4. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
30.09.2020 20:00 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
28.09.2020 20:00 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
24.09.2020 20:49 4. Komety (J. Čupr, U. 37701) 3:1 Komentáře
03.09.2020 18:00 3. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Sport Centrum IVANOVICE 3:0 Komentáře
24.08.2020 19:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
21.08.2020 18:00 3. Čerešničky (Z. Medveďová, R. Lamrich) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
18.08.2020 19:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
31.07.2020 18:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
28.07.2020 20:30 4. RODA Excellent (D. Horsák, R. Mitrič) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
21.07.2020 18:00 4. Čerešničky (Z. Medveďová, R. Lamrich) Sprint 1:3
08.07.2020 18:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 0:3
07.07.2020 19:30 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sprint 0:3 Komentáře
30.06.2020 18:00 3. Klášteráci (R. Havlík, D. Krejčí) Sprint 0:3 Komentáře
25.06.2020 18:30 3. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
16.06.2020 00:10 5. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) 3:S
15.06.2020 20:00 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Sprint 1:3 Komentáře
02.06.2020 19:32 5. The Whirling Kilts (L. Young, T. Singleton) 3:S Komentáře
02.06.2020 18:30 5. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
27.05.2020 01:01 5. Matamata (I. Uhlíř, H. Šormová) 3:S Komentáře
21.05.2020 00:15 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) S:S
21.05.2020 00:10 6. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) 3:S
21.05.2020 00:10 6. peciválové (M. Montag, P. Křemeček) S:S
23.02.2020 19:00 6. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Centrum Viktoria 0:3
21.02.2020 20:30 6. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
16.02.2020 19:00 6. Úplně úplně (M. Halouzka, M. Rozman) Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
12.02.2020 21:00 6. Beránci (A. Trllo, J. Kolář) fit4all centrum 1:3 Komentáře
07.02.2020 19:00 6. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
02.02.2020 19:30 5. Magoři (T. Valaškovčák, I. Valaškovčáková) Centrum Viktoria 0:3
30.01.2020 20:30 5. Komety (J. Čupr, U. 37701) fit4all centrum 0:3
25.01.2020 20:30 5. Wercajk (J. Halfar, V. Valentová) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
05.01.2020 11:49 5. LuMaRiSo (M. Richter, L. Sosík) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím