Milan Hrazdíra

Milan Hrazdíra (45 let)

ID: 22139

Brno

  • 153 zápasů

    od roku 2015
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v fit4all centrum
  • 16 /52
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 40 / 20 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

210 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Mar… Tri… Gop… ZEM… MiK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0
3:S
22 0 82
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 3:0 1:3
3:S
12 0 72
3 . 1:3 0:3 3:0
3:S
12 0 72
4 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:1 0:3
3:S
10 0 70
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

3 . Úroveň A

231 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
MiK… Luk… Pet… Maz… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 66
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0 0:3 3:1 3:2 15 0 65
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 3:0 0:3 3:0 13 0 63
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3 1:3 3:0 2:3 10 0 60
5 . 0:3 2:3 0:3 3:2 6 0 56

2 . Úroveň A

231 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
E.X… JIRO Mar… Pet… MiK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2 1:3 3:0 3:0 17 0 77
2 . 2:3 3:2 3:0 3:1 17 0 77
3 . 3:1 2:3 3:1 1:3 13 0 73
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 67
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 1:3 3:1 0:3 6 0 66

3 . Úroveň A

235 bodů
10. místo (7. místo v mužích)
MiK… Gop… RZHR Luk… Maz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:1 1:3 3:1 3:0 17 0 67
2 . 1:3 3:1 3:0 2:3 14 0 64
3 . 3:1 1:3
1:3
3:1 12 0 62
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
1:3 0:3
3:1
3:2 10 0 60
5 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
0:3 3:2 1:3 2:3 7 0 57

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

35 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Gop… MiK… RZHR JA… ZIL… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 23 0 43
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:1 3:2 3:0 15 0 35
3 . 0:3 1:3 3:0 2:3 9 0 29
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 2:3 0:3 3:1 8 0 28
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3 3:2 1:3 5 0 25

2 . Úroveň A

32 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
JE… TJ Tri… Gop… MiK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 23 0 53
2 .
TJ (H. B + T. Y)
1:3 3:0 3:0 3:0 19 0 49
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 0:3 3:1
3:2
9 0 39
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 37
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 0:3
2:3
0:3 2 0 32

3 . Úroveň B

67 bodů
7. místo (4. místo v mužích)
MiK… Mar… Win… Kup… Cas… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:0 3:0
3:0
3:0 52 0 67
2 . 0:3 3:0 S:3 3:2 22 0 37
3 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 0:3 3:1
3:1
22 0 37
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S 1:3
3:2
21 0 36
5 . 0:3 2:3
1:3
2:3
10 0 25

3 . Úroveň A

57 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
E.X… MiK… RZHR Mar… Win… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2
3:2 3:1
3:0
3:0 43 0 58
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
2:3
3:0 3:1 3:0 3:0 42 0 57
3 . 2:3 0:3
S:S
3:0 3:0 19 0 34
4 . 1:3 1:3
S:S
3:1 3:1 18 0 33
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:2 9 0 24
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 5 0 20

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

78 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
JIRO MiK… Pet… JA… RZHR B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:2 3:0 46 0 91
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3
3:2
3:1 3:1 33 0 78
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
2:3
3:2 3:0 26 0 71
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
2:3 1:3 2:3 2:3 14 0 59
5 . 0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 56

3 . Úroveň B

66 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
Mar… Gop… MiK… MiMi Akt… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 92
2 . 1:3 3:S 3:0
3:S
35 0 80
3 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 S:3 3:1
3:S
21 0 66
4 . 0:3 0:3 1:3
3:S
12 0 57
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

3 . Úroveň A

82 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Maz… MiK… ZIL… RZHR P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:0 2:3 3:0 3:1 41 0 86
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:0 3:0 3:1 37 0 82
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 0:3 3:2 3:1 29 0 74
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 62
5 . 1:3 1:3 1:3 0:3 6 0 51

3 . Úroveň A

78 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
E.X… MiK… JA… ZIL… MiMi B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0
3:S
3:0
3:0 49 0 94
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3
3:1
3:2
3:0
33 0 78
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
S:3
1:3
3:2 3:1 22 0 67
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
2:3 2:3 3:0 21 0 66
5 . 0:3
0:3
1:3 0:3 2 0 47

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

71 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Maz… MiK… MaRa RZHR TWI… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:2
3:1
3:0 3:0 46 0 76
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
2:3
3:0 3:1 3:0 41 0 71
3 .
1:3
0:3 3:1 3:2 22 0 52
4 . 0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 47
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 2:3 0:3 4 0 34

3 . Úroveň B

62 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Gop… JA… E.X… MiK… Tam… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:2 3:2
3:S
28 0 73
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
2:3 3:1 3:1 26 0 71
4 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 2:3 1:3 3:1 17 0 62
5 .
0:3
S:3
1:3 1:3 4 0 49

3 . Úroveň A

78 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
The… MiK… ZEM… Pet… Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:1 2:3 3:0 3:0 41 0 86
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3 3:2 3:2 3:0 33 0 78
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:2 2:3 3:2 3:1 33 0 78
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 2:3 2:3 3:0 21 0 66
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 47

4 . Úroveň A

80 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
MiK… Mar… PaK Win… Kou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
3:1 3:0 3:0
3:0
50 0 80
2 . 1:3 3:1 3:0
3:0
39 0 69
3 . 0:3 1:3 2:3 3:2 15 0 45
4 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3 0:3 3:2
2:3
13 0 43
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
2:3
3:2
13 0 43

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.01.2019 23:13 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) S:3 Komentáře
20.01.2019 23:13 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) S:3 Komentáře
20.01.2019 23:12 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) S:3 Komentáře
20.01.2019 23:12 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) S:3 Komentáře
31.12.2018 13:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) fit4all centrum 3:0
22.12.2018 15:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) fit4all centrum 3:1
22.12.2018 10:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) 3:1
10.12.2018 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3
27.11.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
26.11.2018 20:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum IVANOVICE 0:3
11.11.2018 19:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Club Classic 1:3
11.11.2018 18:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
29.10.2018 20:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) fit4all centrum 1:3
23.10.2018 19:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1
15.10.2018 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:1
09.10.2018 17:30 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 3:0
25.09.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.09.2018 17:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Club Classic 3:1
17.09.2018 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:2
11.09.2018 19:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:0
30.08.2018 19:00 2. TJ (H. B, T. Y) fit4all centrum 0:3
28.08.2018 18:30 2. JE-GR (?. Gratclová, M. Ježík) fit4all centrum 0:3
26.08.2018 17:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Centrum Viktoria 2:3 Komentáře
19.08.2018 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3
01.08.2018 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
31.07.2018 18:00 3. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) fit4all centrum 3:0 Komentáře
30.07.2018 18:00 3. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0
19.07.2018 19:00 3. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
01.07.2018 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:1
28.06.2018 19:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) fit4all centrum 2:3 Komentáře
21.06.2018 19:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) fit4all centrum 3:0
20.06.2018 19:00 3. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0
13.06.2018 18:30 3. ToS (D. Kovář, L. Man) fit4all centrum 3:0
27.05.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:1
23.05.2018 21:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) fit4all centrum 3:1
23.05.2018 20:00 3. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) fit4all centrum 1:3
21.05.2018 18:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) fit4all centrum 3:2 Komentáře
29.04.2018 17:00 3. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) Badminton Líšeň 3:1
14.04.2018 20:00 3. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) fit4all centrum 0:3
21.03.2018 20:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) fit4all centrum 3:0
18.03.2018 17:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) fit4all centrum 3:0
17.03.2018 12:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) 0:3
11.03.2018 19:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1
28.02.2018 20:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) fit4all centrum 3:2
25.02.2018 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) fit4all centrum 3:1 Komentáře
25.02.2018 17:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
11.02.2018 17:00 3. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) fit4all centrum 3:0 Komentáře
29.01.2018 20:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
28.01.2018 17:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) fit4all centrum 3:0
24.01.2018 20:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
06.01.2018 11:00 4. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) fit4all centrum 3:0
27.12.2017 19:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 3:1
19.12.2017 20:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
16.12.2017 10:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 0:3
09.12.2017 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 2:3
29.11.2017 17:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) fit4all centrum 3:0
28.11.2017 17:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) fit4all centrum 3:2
25.11.2017 09:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 1:3
24.11.2017 15:30 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) fit4all centrum 3:2
29.10.2017 09:00 4. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Badminton Líšeň 3:1
27.10.2017 19:00 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) fit4all centrum 3:0 Komentáře
23.10.2017 17:00 4. PaK (K. Lučanská, P. Nedorostek) fit4all centrum 3:0
20.10.2017 15:00 4. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) fit4all centrum 3:0
3. Aktin (T. Janota, M. Motlová) 3:S Komentáře
3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím