Načítám…
Patrik Habrda

Patrik Habrda (42 let)

ID: 38157

Brno

Facebook profil

  • 77 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 23 /283
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 38 / 30 / 0) 0 turnajů
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

296 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
P.Š. P.H. L.B. R.U. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šulc
3:0
3:0
3:2
3:1 25 14 319
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3
3:1
2:3
3:2 13 3 296
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
0:3 1:3
3:1
3:1 13 0 293
4 .
Image 1
Radomír Uhlíř
2:3
3:2
1:3
8 -11 277
5 .
Image 1
Jan Caha
1:3 2:3 1:3 4 -14 270

5 . Úroveň B

308 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
J.K. P.H. B.H. J.J. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Kučera
1:3 3:2 3:2 3:0 18 14 312
2 .
Image 1
Patrik Habrda
3:1
3:2
1:3 3:2 17 11 308
3 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
2:3
2:3
3:1
3:1
16 0 296
4 .
Image 1
Jan Jedlička
2:3 3:1
1:3
1:3 10 -11 279
5 .
Image 1
Jan Růžička
0:3 2:3
1:3
3:1 9 -14 275

6 . Úroveň B

253 bodů
31. místo (29. místo v mužích)
P.H. J.V. J.P. B.V. K.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Habrda
2:3 3:2 3:2 3:0 19 14 253
2 .
Image 1
Jan Vykydal
3:2 2:3
3:2
3:1
18 11 249
3 .
Image 1
Jiří Petřek
2:3 3:2
2:3
3:0 16 0 236
4 .
Image 1
Bára Valtl
2:3
2:3
3:2
1:3
10 -11 219
5 .
Image 1
Kristýna Nováková
0:3
1:3
0:3
3:1
7 -14 213

5 . Úroveň B

281 bodů
37. místo (35. místo v mužích)
M.W. J.C. L.B. P.H. Z.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Wojkowský
3:1
3:0
0:3 3:2 18 14 312
2 .
Image 1
Jan Caha
1:3 2:3 3:0 3:1 16 11 307
3 .
Image 1
Lukáš Blaha
0:3
3:2 2:3
3:1
13 0 293
4 .
Image 1
Patrik Habrda
3:0 0:3 3:2 0:3 12 -11 281
5 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
2:3 1:3
1:3
3:0 11 -14 277

Podzimní sezóna 2021

6 . Úroveň A

249 bodů
33. místo (31. místo v mužích)
J.V. P.H. P.Š. R.S. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Vykydal
3:0 3:2
3:0
3:0
26 14 260
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3 3:2 3:1 3:0 18 11 249
3 .
Image 1
Petr Šulc
2:3 2:3 3:0 3:1 17 0 237
4 .
Image 1
Radim Sedlacek
0:3
1:3 0:3
3:0
8 -11 217
5 .
Image 1
Jan Jedlička
0:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 207

5 . Úroveň A

221 bodů
36. místo (34. místo v mužích)
J.O. T.O. J.R. P.H. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Orel
3:1 3:2 3:2 3:2 21 14 255
2 .
Image 1
Tomáš Osoba
1:3 3:1 2:3 3:1 15 11 246
3 .
Image 1
Jan Růžička
2:3 1:3 3:0
2:3
12 0 232
4 .
Image 1
Patrik Habrda
2:3 3:2 0:3 3:2 12 -11 221
5 .
Image 1
Roman Studený
2:3 1:3
3:2
2:3 10 -14 216

5 . Úroveň A

269 bodů
35. místo (33. místo v mužích)
H.H. M.K. P.H. P.V. J.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hubert Horák
3:0
3:1
3:1 3:1 25 14 299
2 .
Image 1
Martin Krippel
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 291
3 .
Image 1
Patrik Habrda
1:3
1:3
3:0 0:3 9 0 269
4 .
Image 1
Petr Vičar
1:3
0:3
0:3 3:0 8 -11 257
5 .
Image 1
Jan Caha
1:3
0:3
3:0 0:3 8 -14 254

5 . Úroveň A

279 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
L.K. Z.W. P.H. M.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Kopačka
3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 296
2 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 291
3 .
Image 1
Patrik Habrda
3:2 2:3
3:2
3:0 19 0 279
4 .
Image 1
Martin Holas
0:3 0:3
2:3
3:1 8 -11 257
5 .
Image 1
Milan Malaník
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 247

Letní sezóna 2021

6 . Úroveň A

239 bodů
26. místo (25. místo v mužích)
P.H. J.D. Z.S. R.H. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Habrda
3:1
3:1 3:0
3:S
25 14 239
2 .
Image 1
Jiří Dočkal
1:3
3:2
3:2
3:S
17 11 228
3 .
Image 1
Zdeněk Sojma
1:3
2:3
3:2
3:S
14 0 214
4 .
Image 1
Roman Hrozek
0:3 2:3 2:3
3:S
10 -11 199
5 .
Image 1
Milan Slanina
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

5 . Úroveň A

177 bodů
37. místo (35. místo v mužích)
M.M. B.H. L.K. P.H. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Mráz
1:3
3:0 3:0 3:0 22 14 216
2 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
3:1
2:3
3:2
3:0
20 11 211
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3 3:2 3:1 3:0 18 0 198
4 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3
2:3
1:3 3:2 8 -11 177
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
0:3
0:3
0:3 2:3 2 -14 168

4 . Úroveň B

180 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
M.H. M.S. J.O. P.H. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Holas
3:1
3:0
2:3
3:2 20 14 214
2 .
Image 1
Milan Slanina
1:3 3:1
3:0
3:1
20 3 203
3 .
Image 1
Jan Orel
0:3
1:3 3:0
3:1
14 0 194
4 .
Image 1
Patrik Habrda
3:2
0:3
0:3 3:1 11 -11 180
5 .
Image 1
Jiří Petřek
2:3
1:3
1:3
1:3 5 -14 171

5 . Úroveň A

190 bodů
23. místo (22. místo v mužích)
L.V. P.H. T.G. M.M. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš 'Izmi' Veselý
3:2 3:1 3:1 3:0 24 14 198
2 .
Image 1
Patrik Habrda
2:3 3:2 3:2 3:0 19 11 190
3 .
Image 1
Tereza Gállová
1:3 2:3 3:1 3:0 16 0 176
4 .
Image 1
Martin Mráz
1:3 2:3 1:3 3:0 11 -11 160
5 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň B

245 bodů
35. místo (33. místo v mužích)
B.H. P.H. J.B. P.Č. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 261
2 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3
3:1 2:3
3:S
14 11 245
3 .
Image 1
Jan Bureš
0:3
1:3 3:0
3:S
14 0 234
4 .
Image 1
Petr Čvanda
0:3
3:2 0:3
3:S
11 -11 220
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

6 . Úroveň A

194 bodů
42. místo (39. místo v mužích)
M.W. M.M. P.H. M.V. B.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Wojkowský
2:3 3:1 3:0 3:0 22 14 216
2 .
Image 1
Martin Mráz
3:2 1:3 3:2 3:1 17 11 208
3 .
Image 1
Patrik Habrda
1:3 3:1 0:3 3:0 14 0 194
4 .
Image 1
Miloš Vantuch
0:3 2:3 3:0
1:3
10 -11 179
5 .
Image 1
Braňo Náter
0:3 1:3 0:3
3:1
7 -14 173

7 . Úroveň A

199 bodů
38. místo (36. místo v mužích)
P.H. J.C. T.B. M.N. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Habrda
3:0 3:2 3:0 3:1 25 14 199
2 .
Image 1
Jan Caha
0:3 3:2 3:1
3:S
17 5 182
3 .
Image 1
Tomáš Badár
2:3 2:3 3:0
3:S
17 0 177
4 .
Image 1
Michal Novotný
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -11 156
5 .
Image 1
Dominik Pliska
1:3
S:3
S:3
S:3 1 -14 147

6 . Úroveň A

193 bodů
55. místo (53. místo v mužích)
M.V. M.M. R.V. T.G. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 241
2 .
Image 1
Martin Mráz
1:3 1:3 3:1 3:1 14 11 225
3 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3
3:1 3:2 2:3 13 0 213
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3
1:3 2:3 3:1 9 -11 198
5 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3 1:3 3:2 1:3 7 -14 193

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

249 bodů
58. místo (56. místo v mužích)
M.K. M.N. D.W. D.S. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Krippel
3:1
1:3
3:1
3:0
20 14 294
2 .
Image 1
Miroslav Němec
1:3
3:1 3:0 3:1 20 11 291
3 .
Image 1
Daniel Walczysko
3:1
1:3 0:3
3:0
14 0 274
4 .
Image 1
David Schachl
1:3
0:3 3:0 3:2 13 -11 262
5 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3
1:3
0:3
2:3 3 -14 249

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.05.2022 20:00 4. Radomír Uhlíř Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
15.05.2022 10:00 4. Lukáš Blaha Sprint 3:1
13.05.2022 17:00 4. Petr Šulc Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
11.05.2022 18:00 4. Jan Caha Badminton Jehnice 3:2
28.04.2022 16:00 5. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
22.04.2022 16:00 5. Jan Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 1:3
18.04.2022 17:00 5. Jan Růžička Xarena Slatina Badminton Club 3:2
14.04.2022 09:00 5. Jan Kučera Sprint 3:1
31.03.2022 17:00 6. Jan Vykydal Xarena Slatina Badminton Club 2:3
25.03.2022 17:00 6. Kristýna Nováková Sprint 3:0
23.03.2022 18:00 6. Bára Valtl Sprint 3:2
13.03.2022 17:00 6. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 3:2
16.02.2022 18:00 5. Jan Caha fit4all centrum 0:3
14.02.2022 16:00 5. Martin Wojkowský Xarena Slatina Badminton Club 3:0
05.02.2022 11:00 5. Zdeněk Weinlich fit4all centrum 0:3
04.02.2022 18:00 5. Lukáš Blaha Sprint 3:2
21.01.2022 19:30 6. Radim Sedlacek fit4all centrum 3:1
21.01.2022 18:30 6. Jan Vykydal fit4all centrum 0:3
09.01.2022 17:00 6. Jan Jedlička Xarena Slatina Badminton Club 3:0
04.01.2022 16:00 6. Petr Šulc Sprint 3:2
31.12.2021 13:00 5. Jan Růžička Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.12.2021 18:00 5. Jan Orel Xarena Slatina Badminton Club 2:3
14.12.2021 17:00 5. Tomáš Osoba fit4all centrum 3:2
11.12.2021 09:00 5. Roman Studený fit4all centrum 3:2
28.11.2021 16:00 5. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 0:3
09.11.2021 19:00 5. Hubert Horák Sprint 1:3 Komentáře
07.11.2021 19:00 5. Martin Krippel Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
02.11.2021 19:00 5. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.10.2021 19:00 5. Zdeněk Weinlich Xarena Slatina Badminton Club 2:3
19.10.2021 20:00 5. Lukáš Kopačka Xarena Slatina Badminton Club 3:2
12.10.2021 18:00 5. Martin Holas Badminton Jehnice 3:2 Komentáře
06.10.2021 19:00 5. Milan Malaník Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.09.2021 18:00 6. Zdeněk Sojma Xarena Slatina Badminton Club 3:1
26.09.2021 08:09 6. Milan Slanina 3:S Komentáře
15.09.2021 19:00 6. Jiří Dočkal Sprint 3:1 Komentáře
13.09.2021 19:00 6. Roman Hrozek fit4all centrum 3:0
24.08.2021 18:00 5. Lukáš Kopačka Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.08.2021 17:00 5. Vítězslav Třetina Sport Centrum Kuklenská 3:2
12.08.2021 18:00 5. Martin Mráz Xarena Slatina Badminton Club 0:3
02.08.2021 21:00 5. Bohumil Hrnčíř Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
26.07.2021 17:00 4. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.07.2021 09:00 4. Jan Orel Sprint 0:3
15.07.2021 18:00 4. Milan Slanina Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
02.07.2021 17:00 4. Martin Holas Sprint 3:2 Komentáře
20.06.2021 19:00 5. Lukáš 'Izmi' Veselý Xarena Slatina Badminton Club 2:3
11.06.2021 18:00 5. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 3:2
08.06.2021 17:00 5. Jan Bureš Xarena Slatina Badminton Club 3:0
06.06.2021 14:00 5. Martin Mráz Xarena Slatina Badminton Club 3:2
01.10.2020 19:58 6. Vaclav Snasel 3:S Komentáře
20.09.2020 10:00 6. Petr Čvanda Xarena Slatina Badminton Club 2:3
16.09.2020 18:00 6. Jan Bureš Sprint 3:1
08.09.2020 17:00 6. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
01.09.2020 19:00 6. Miloš Vantuch Sprint 0:3
20.08.2020 17:00 6. Braňo Náter Sprint 3:0
15.08.2020 12:00 6. Martin Mráz fit4all centrum 3:1
11.08.2020 17:00 6. Martin Wojkowský Xarena Slatina Badminton Club 1:3
06.08.2020 20:00 7. Tomáš Badár Sprint 3:2
27.07.2020 15:00 7. Dominik Pliska Sprint 3:1
22.07.2020 19:00 7. Michal Novotný Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.07.2020 19:00 7. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:0
05.07.2020 20:00 6. Radek Veveričík Sprint 3:2
02.07.2020 18:00 6. Martin Mráz Badminton Líšeň 1:3
23.06.2020 19:00 6. Miloš Vantuch Sprint 0:3
21.06.2020 11:00 6. Tereza Gállová Xarena Slatina Badminton Club 1:3
02.06.2020 19:00 6. David Schachl Xarena Slatina Badminton Club 2:3
31.05.2020 11:00 6. Miroslav Němec Sprint 1:3
29.05.2020 17:00 6. Daniel Walczysko Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
24.05.2020 16:00 6. Martin Krippel Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím