Načítám…
Image 1

David Horsák (43 let)

ID: 25645

Brno

Webadata.cz - Tvorba a správa webových stránek, eshopů a portálů.

Facebook profil

Webová stránka

  • 19 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • 5 /30
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 19
    Zápasů v lize ( 7 / 12 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

1 . Úroveň A

19 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Vie… Tri… Cas… TePa ROD… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3
3:S
3:S
3:0
3:S
20 11 51
3 . 0:3
S:3
3:S
1:3
3:S
10 0 30
4 . 0:3
S:3
S:3
3:0
3:S
10 0 30
5 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
0:3 0:3
3:1
0:3
3:S
10 -11 19
6 .
DreamTeam (E. Brodňanský + P. Ceizel)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

37 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
MM… Kom… ROD… Smí… LiPe Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
3:1
3:1
24 14 58
2 .
Komety (J. Čupr + U. 37701)
1:3
S:3
3:0 3:0 3:0 18 11 49
3 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
2:3
3:S
3:1 3:1 1:3 17 0 37
4 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
0:3
0:3 1:3 3:2 3:S 10 0 30
5 .
1:3
0:3 1:3 2:3 3:1 8 -11 17
6 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
1:3
0:3 3:1 S:3 1:3 6 -14 12

4 . Úroveň A

19 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Moj… Smí… LiPe ROD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
3:1
3:2
3:1 23 14 57
2 .
Smíšci (J. Dušek + M. Valenta)
1:3 3:0
1:3
11 11 42
3 .
2:3
0:3 3:1 11 0 31
4 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
1:3
3:1
1:3 10 -11 19

4 . Úroveň A

10 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Čer… MM… Moj… ROD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Čerešničky (Z. Medveďová + R. Lamrich)
3:1
3:1
3:0 25 14 59
2 . 1:3
3:2
3:0
17 11 48
3 .
Moj s mojou (T. Dvořáková + D. Sedláček)
1:3
2:3
3:1 12 0 32
4 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
0:3
0:3
1:3 1 -11 10

4 . Úroveň A

34 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
LiPe Ner… ROD… Vyp… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 23 14 57
2 .
Nervy v kýblu (R. Zrůstová + M. Haman)
2:3
3:2
3:0 19 11 50
3 .
RODA Excellent (D. Horsák + R. Mitrič)
2:3
2:3
3:1 14 0 34
4 .
Vypůjčené rakety (T. Šťastná + P. Bílek)
0:3 0:3 1:3 1 -11 10

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.06.2021 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
14.06.2021 19:00 1. Castrol (B. Hrnčíř, E. Hrnčířová) Sprint 3:1 Komentáře
09.06.2021 20:00 1. Vietnamci (D. Trần, T. nguyễn khắc) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.06.2021 20:00 1. TePa (P. Habrda, T. Gállová) Sprint 0:3
30.09.2020 20:00 4. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) fit4all centrum 3:1
28.09.2020 20:00 4. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
24.09.2020 20:49 4. Komety (J. Čupr, U. 37701) 3:S Komentáře
22.09.2020 21:00 4. Smíšci (J. Dušek, M. Valenta) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
21.09.2020 19:00 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) Sprint 1:3
04.09.2020 19:00 4. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.08.2020 19:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
20.08.2020 17:00 4. Smíšci (J. Dušek, M. Valenta) Sprint 3:1 Komentáře
28.07.2020 20:30 4. MM TÝM (M. Šejnohová, M. Šejnoha) Centrum Viktoria 0:3 Komentáře
17.07.2020 19:00 4. Moj s mojou (T. Dvořáková, D. Sedláček) fit4all centrum 1:3
16.07.2020 18:00 4. Čerešničky (Z. Medveďová, R. Lamrich) Sprint 0:3
01.07.2020 20:30 4. Nervy v kýblu (R. Zrůstová, M. Haman) fit4all centrum 2:3 Komentáře
29.06.2020 18:00 4. LiPe (P. Čvanda, L. Čápová) 2:3 Komentáře
22.06.2020 20:30 4. Vypůjčené rakety (T. Šťastná, P. Bílek) Centrum Viktoria 3:1
1. DreamTeam (E. Brodňanský, P. Ceizel) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím