Načítám…
Tereza Gállová

Tereza Gállová (29 let)

ID: 39972

Brno

  • 33 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v Xarena Slatina Badminton Club
  • 26 /201
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 18 / 10 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

176 bodů
26. místo (2. místo v ženách)
P.H. L.V. T.G. M.M. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Patrik Habrda
2:3 3:2 3:2 3:0 19 14 193
2 .
Image 1
Lukáš 'Izmi' Veselý
3:2 3:1 3:1 17 11 188
3 .
Image 1
Tereza Gállová
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 176
4 .
Image 1
Martin Mráz
2:3 1:3 1:3 3:0 11 -11 160
5 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 0:3 0:3 0 -14 146

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

242 bodů
36. místo (3. místo v ženách)
J.P. P.F. M.W. T.G. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Petřek
3:2 1:3 3:0
3:1
19 14 273
2 .
Image 1
Petr Faruzel
2:3 3:2 3:2 3:1 18 11 269
3 .
Image 1
Martin Wojkowský
3:1 2:3 1:3 3:0 16 0 256
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3 2:3 3:1 3:2 13 -11 242
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3
1:3 0:3 2:3 4 -14 230

6 . Úroveň B

218 bodů
28. místo (3. místo v ženách)
T.G. I.M. M.M. R.V. M.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 218
2 .
Image 1
Ivan Malý
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Marek Masar
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 194
4 .
Image 1
Radek Veveričík
1:3 0:3 1:3
3:S
8 -11 177
5 .
Image 1
Michal Indruch
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 168

7 . Úroveň C

200 bodů
36. místo (2. místo v ženách)
T.G. L.B. R.C. R.J. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 200
2 .
Image 1
Lukáš Bránka
1:3 3:0 3:1 3:0 21 5 186
3 .
Image 1
Roman Caha
0:3 0:3
3:2
3:0
12 0 172
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3 1:3
2:3
3:1 9 -11 158
5 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3 0:3
0:3
1:3 2 -14 148

6 . Úroveň A

198 bodů
50. místo (2. místo v ženách)
M.V. M.M. R.V. T.G. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 241
2 .
Image 1
Martin Mráz
1:3 1:3 3:1 3:1 14 11 225
3 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3
3:1 3:2 2:3 13 0 213
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3
1:3 2:3 3:1 9 -11 198
5 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3 1:3 3:2 1:3 7 -14 193

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň B

256 bodů
53. místo (2. místo v ženách)
Z.B. J.S. P.Š. T.G. J.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
3:S
3:1
3:0
3:S
25 14 299
2 .
Image 1
Josef Slouka
S:3
3:2
3:0
3:S
18 11 289
3 .
Image 1
Petr Šťastný
1:3
2:3
3:1
3:S
15 0 275
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3
0:3 1:3
3:S
7 -11 256
5 .
Image 1
Jan Židek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

16 . Úroveň A

122 bodů
164. místo (11. místo v ženách)
T.G. D.K. T.B. J.P. Z.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Daniel Král
0:3 1:3
3:0
3:0
15 11 106
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 3:1 S:S 3:0 11 0 91
4 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3
0:3
S:S
3:0
5 -11 74
5 .
Image 1
Zuzana Badárová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.06.2021 19:00 5. Jan Bureš Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.06.2021 18:00 5. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 2:3
10.06.2021 18:00 5. Martin Mráz Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.06.2021 13:00 5. Lukáš 'Izmi' Veselý Xarena Slatina Badminton Club 1:3
04.10.2020 17:00 5. Vítězslav Třetina Xarena Slatina Badminton Club 3:2
04.10.2020 16:00 5. Petr Faruzel Xarena Slatina Badminton Club 2:3
03.10.2020 09:00 5. Martin Wojkowský fit4all centrum 3:1
13.09.2020 17:00 5. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
01.09.2020 10:00 6. Radek Veveričík Xarena Slatina Badminton Club 3:1
31.08.2020 12:21 6. Michal Indruch 3:S Komentáře
20.08.2020 10:30 6. Ivan Malý Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.08.2020 20:00 6. Marek Masar fit4all centrum 3:2
02.08.2020 10:00 7. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.07.2020 16:00 7. Radek Joch fit4all centrum 3:0
16.07.2020 17:00 7. Lukáš Bránka Sprint 3:1
15.07.2020 16:00 7. Antonín Huráb Xarena Slatina Badminton Club 3:1
12.07.2020 19:00 6. Radek Veveričík Sprint 2:3
08.07.2020 19:00 6. Martin Mráz fit4all centrum 1:3
22.06.2020 12:30 6. Miloš Vantuch Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
21.06.2020 11:00 6. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.06.2020 12:00 6. Petr Šťastný Xarena Slatina Badminton Club 1:3
31.05.2020 10:00 6. Josef Slouka Xarena Slatina Badminton Club 0:3
28.05.2020 19:00 6. Zdeněk Bartlík Sprint 0:3 Komentáře
27.05.2020 18:00 6. Jan Židek 3:S Komentáře
10.05.2020 16:00 16. Zuzana Badárová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.05.2020 19:00 16. Josef Pospíšil Xarena Slatina Badminton Club 3:0
03.05.2020 16:00 16. Daniel Král Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.03.2020 18:00 16. Tomáš Bambas Xarena Slatina Badminton Club 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím