Načítám…
Tereza Gállová

Tereza Gállová (30 let)

ID: 39972

Brno

  • 80 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 21 /283
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 71
    Zápasů v lize ( 41 / 30 / 0) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

5 . Úroveň B

287 bodů
23. místo (2. místo v ženách)
B.H. T.G. M.M. M.H. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3
3:2
3:1
3:0
18 14 292
2 .
Image 1
Tereza Gállová
3:0
3:0
2:3 16 11 287
3 .
Image 1
Milan Malaník
2:3
3:1 8 0 268
4 .
Image 1
Martin Holas
1:3
0:3
3:1
7 -11 256
5 .
Image 1
Jan Krupica
0:3
3:2 1:3
1:3
7 -14 253

4 . Úroveň A

299 bodů
27. místo (2. místo v ženách)
J.D. T.O. J.C. T.G. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Dvořák
3:2
2:3
3:1
3:S
19 14 333
2 .
Image 1
Tomáš Osoba
2:3
3:2
3:1
3:S
19 3 322
3 .
Image 1
Jan Caha
3:2 2:3 3:2
1:3
13 0 313
4 .
Image 1
Tereza Gállová
1:3
1:3
2:3
3:S
10 -11 299
5 .
Image 1
Martin Krippel
S:3
S:3
3:1
S:3
6 -14 292

4 . Úroveň B

258 bodů
27. místo (2. místo v ženách)
O.R. M.K. I.D. T.G. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Otakar Riha
3:1
3:2
3:1 3:0 24 14 298
2 .
Image 1
Martin Kejík
1:3 3:1
3:2
3:1 18 3 281
3 .
Image 1
Iva Dolejšová
2:3
1:3 3:0 3:0 17 0 277
4 .
Image 1
Tereza Gállová
1:3
2:3
0:3 3:1 9 -11 258
5 .
Image 1
Jan Lojka
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 248

5 . Úroveň A

318 bodů
18. místo (2. místo v ženách)
T.G. J.K. H.H. J.V. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:1 3:2 3:0 3:1 24 14 318
2 .
Image 1
Jan Krupica
1:3 3:2 3:0 3:1 19 11 310
3 .
Image 1
Hubert Horák
2:3 2:3 3:1 3:2 15 0 295
4 .
Image 1
Jan Vykydal
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 275
5 .
Image 1
Martin Mráz
1:3 1:3 2:3 2:3 6 -14 272

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň B

253 bodů
31. místo (2. místo v ženách)
T.O. R.U. T.G. M.H. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Osoba
3:1
3:1
3:1
3:1 24 14 278
2 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 272
3 .
Image 1
Tereza Gállová
1:3
0:3
3:1
3:S
13 0 253
4 .
Image 1
Martin Holas
1:3
0:3
1:3 3:1 8 -11 237
5 .
Image 1
Petr Vičar
1:3
S:3
S:3
1:3 2 -14 228

4 . Úroveň B

236 bodů
29. místo (2. místo v ženách)
M.F. B.H. M.K. T.G. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Fargač
3:0
3:0
3:0 3:0 28 14 282
2 .
Image 1
Bohumil Hrnčíř
0:3
3:2
3:0
3:2
17 3 260
3 .
Image 1
Martin Krippel
0:3
2:3
3:0
2:3
11 0 251
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 236
5 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
2:3
3:2
0:3 7 -14 233

5 . Úroveň B

276 bodů
28. místo (2. místo v ženách)
J.K. J.M. T.G. J.R. D.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Krupica
3:2
1:3 3:1 3:1 18 14 292
2 .
Image 1
Jan Matoušek
2:3
3:1 3:2 3:2 18 11 289
3 .
Image 1
Tereza Gállová
3:1 1:3 2:3 3:0 16 0 276
4 .
Image 1
Jan Růžička
1:3 2:3 3:2 3:0 15 -11 264
5 .
Image 1
David Chmelicek
1:3 2:3 0:3 0:3 3 -14 249

6 . Úroveň A

278 bodů
29. místo (2. místo v ženách)
T.G. J.Č. M.M. J.D. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 278
2 .
Image 1
Jiří Černoch
2:3 2:3
3:1
3:0 17 11 268
3 .
Image 1
Marek Masar
2:3 3:2
2:3
3:0 16 0 256
4 .
Image 1
Jiří Dočkal
0:3
1:3
3:2
3:0
13 -11 242
5 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 0:3 0:3
0:3
0 -14 226

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň B

220 bodů
38. místo (2. místo v ženách)
P.V. J.P. L.K. T.G. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vičar
3:1
3:0 3:2
3:S
24 14 258
2 .
Image 1
Jiří Petřek
1:3
3:2
3:1
3:2
17 11 248
3 .
Image 1
Lukáš Kopačka
0:3
2:3
3:2
3:S
13 0 233
4 .
Image 1
Tereza Gállová
2:3 1:3 2:3
3:S
11 -11 220
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 208

4 . Úroveň B

201 bodů
26. místo (2. místo v ženách)
D.Č. R.U. Z.W. T.G. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Černý
3:0
3:1 2:3
3:S
21 14 235
2 .
Image 1
Radomír Uhlíř
0:3
3:2
3:0
3:S
18 3 221
3 .
Image 1
Zdeněk Weinlich
1:3
2:3
3:1
3:S
15 0 215
4 .
Image 1
Tereza Gállová
3:2
0:3
1:3
3:S
12 -11 201
5 .
Image 1
Milan Slanina
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 186

5 . Úroveň B

190 bodů
24. místo (2. místo v ženách)
P.V. T.G. Z.S. J.D. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vičar
2:3
3:2
3:0
3:S 20 14 194
2 .
Image 1
Tereza Gállová
3:2 3:1 3:0 1:3 19 11 190
3 .
Image 1
Zdeněk Sojma
2:3
1:3 3:2
3:S
14 0 174
4 .
Image 1
Jiří Dočkal
0:3
0:3 2:3 3:S 8 -11 157
5 .
Image 1
Jan Růžička
S:3 3:1
S:3
S:3 6 -14 152

5 . Úroveň A

176 bodů
29. místo (2. místo v ženách)
L.V. P.H. T.G. M.M. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lukáš 'Izmi' Veselý
3:2 3:1 3:1 3:0 24 14 198
2 .
Image 1
Patrik Habrda
2:3 3:2 3:2 3:0 19 11 190
3 .
Image 1
Tereza Gállová
1:3 2:3 3:1 3:0 16 0 176
4 .
Image 1
Martin Mráz
1:3 2:3 1:3 3:0 11 -11 160
5 .
Image 1
Jan Bureš
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

242 bodů
36. místo (3. místo v ženách)
J.P. P.F. M.W. T.G. V.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Petřek
3:2 1:3 3:0
3:1
19 14 273
2 .
Image 1
Petr Faruzel
2:3 3:2 3:2 3:1 18 11 269
3 .
Image 1
Martin Wojkowský
3:1 2:3 1:3 3:0 16 0 256
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3 2:3 3:1 3:2 13 -11 242
5 .
Image 1
Vítězslav Třetina
1:3
1:3 0:3 2:3 4 -14 230

6 . Úroveň B

218 bodů
28. místo (3. místo v ženách)
T.G. I.M. M.M. R.V. M.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 218
2 .
Image 1
Ivan Malý
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 210
3 .
Image 1
Marek Masar
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 194
4 .
Image 1
Radek Veveričík
1:3 0:3 1:3
3:S
8 -11 177
5 .
Image 1
Michal Indruch
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 168

7 . Úroveň C

200 bodů
36. místo (2. místo v ženách)
T.G. L.B. R.C. R.J. A.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 200
2 .
Image 1
Lukáš Bránka
1:3 3:0 3:1 3:0 21 5 186
3 .
Image 1
Roman Caha
0:3 0:3
3:2
3:0
12 0 172
4 .
Image 1
Radek Joch
0:3 1:3
2:3
3:1 9 -11 158
5 .
Image 1
Antonín Huráb
1:3 0:3
0:3
1:3 2 -14 148

6 . Úroveň A

198 bodů
50. místo (2. místo v ženách)
M.V. M.M. R.V. T.G. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloš Vantuch
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 241
2 .
Image 1
Martin Mráz
1:3 1:3 3:1 3:1 14 11 225
3 .
Image 1
Radek Veveričík
0:3
3:1 3:2 2:3 13 0 213
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3
1:3 2:3 3:1 9 -11 198
5 .
Image 1
Patrik Habrda
0:3 1:3 3:2 1:3 7 -14 193

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň B

256 bodů
53. místo (2. místo v ženách)
Z.B. J.S. P.Š. T.G. J.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Bartlík
3:S
3:1
3:0
3:S
25 14 299
2 .
Image 1
Josef Slouka
S:3
3:2
3:0
3:S
18 11 289
3 .
Image 1
Petr Šťastný
1:3
2:3
3:1
3:S
15 0 275
4 .
Image 1
Tereza Gállová
0:3
0:3 1:3
3:S
7 -11 256
5 .
Image 1
Jan Židek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

16 . Úroveň A

122 bodů
164. místo (11. místo v ženách)
T.G. D.K. T.B. J.P. Z.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Gállová
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Image 1
Daniel Král
0:3 1:3
3:0
3:0
15 11 106
3 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3 3:1 S:S 3:0 11 0 91
4 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3
0:3
S:S
3:0
5 -11 74
5 .
Image 1
Zuzana Badárová
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.05.2022 19:00 5. Bohumil Hrnčíř Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.05.2022 20:00 5. Jan Krupica Xarena Slatina Badminton Club 2:3
10.05.2022 18:00 5. Martin Holas Sprint 3:0 Komentáře
25.04.2022 20:00 4. Tomáš Osoba Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
25.04.2022 09:45 4. Martin Krippel 3:S Komentáře
19.04.2022 19:00 4. Jakub Dvořák Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
12.04.2022 19:00 4. Jan Caha Xarena Slatina Badminton Club 2:3
22.03.2022 19:00 4. Otakar Riha Xarena Slatina Badminton Club 1:3
18.03.2022 10:00 4. Iva Dolejšová Sprint 0:3
07.03.2022 21:00 4. Jan Lojka Badminton Líšeň 3:1
04.03.2022 10:00 4. Martin Kejík Sprint 2:3 Komentáře
23.02.2022 11:00 5. Hubert Horák Sprint 3:2
22.02.2022 19:00 5. Jan Krupica Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.02.2022 18:00 5. Jan Vykydal Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.02.2022 19:00 5. Martin Mráz Xarena Slatina Badminton Club 3:1
25.01.2022 12:30 5. Radomír Uhlíř fit4all centrum 0:3 Komentáře
18.01.2022 19:17 5. Petr Vičar 3:S Komentáře
11.01.2022 10:00 5. Tomáš Osoba fit4all centrum 1:3 Komentáře
10.01.2022 21:00 5. Martin Holas Sprint 3:1
14.12.2021 21:00 4. Bohumil Hrnčíř Badminton Líšeň 0:3
14.12.2021 20:00 4. Martin Krippel Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
11.12.2021 18:00 4. Michal Fargač Sport Centrum IVANOVICE 0:3
06.12.2021 20:00 4. Lukáš Kopačka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.11.2021 21:00 5. Jan Krupica Badminton Líšeň 3:1
19.11.2021 17:00 5. Jan Růžička Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.11.2021 17:00 5. David Chmelicek Xarena Slatina Badminton Club 3:0
05.11.2021 14:00 5. Jan Matoušek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
29.10.2021 17:00 6. Jiří Černoch Xarena Slatina Badminton Club 3:2
26.10.2021 17:00 6. Jiří Dočkal Sprint 3:0
19.10.2021 20:00 6. Jan Bureš Xarena Slatina Badminton Club 3:0
08.10.2021 18:00 6. Marek Masar Sport Centrum IVANOVICE 3:2
24.09.2021 17:00 5. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.09.2021 19:00 5. Lukáš Kopačka Xarena Slatina Badminton Club 2:3
15.09.2021 08:33 5. Vaclav Snasel 3:S Komentáře
13.09.2021 19:00 5. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 2:3
31.08.2021 11:00 4. David Černý Xarena Slatina Badminton Club 3:2
31.08.2021 07:05 4. Milan Slanina 3:S Komentáře
23.08.2021 14:00 4. Zdeněk Weinlich Xarena Slatina Badminton Club 1:3
16.08.2021 18:00 4. Radomír Uhlíř fit4all centrum 0:3 Komentáře
27.07.2021 18:00 5. Jiří Dočkal Xarena Slatina Badminton Club 3:0
23.07.2021 16:00 5. Jan Růžička Xarena Slatina Badminton Club 1:3
14.07.2021 16:00 5. Zdeněk Sojma Xarena Slatina Badminton Club 3:1
12.07.2021 17:00 5. Petr Vičar Xarena Slatina Badminton Club 3:2
22.06.2021 19:00 5. Jan Bureš Xarena Slatina Badminton Club 3:0
11.06.2021 18:00 5. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 2:3
10.06.2021 18:00 5. Martin Mráz Xarena Slatina Badminton Club 3:1
03.06.2021 13:00 5. Lukáš 'Izmi' Veselý Xarena Slatina Badminton Club 1:3
04.10.2020 17:00 5. Vítězslav Třetina Xarena Slatina Badminton Club 3:2
04.10.2020 16:00 5. Petr Faruzel Xarena Slatina Badminton Club 2:3
03.10.2020 09:00 5. Martin Wojkowský fit4all centrum 3:1
13.09.2020 17:00 5. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 0:3
01.09.2020 10:00 6. Radek Veveričík Xarena Slatina Badminton Club 3:1
31.08.2020 12:21 6. Michal Indruch 3:S Komentáře
20.08.2020 10:30 6. Ivan Malý Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.08.2020 20:00 6. Marek Masar fit4all centrum 3:2
02.08.2020 10:00 7. Roman Caha Xarena Slatina Badminton Club 3:0
30.07.2020 16:00 7. Radek Joch fit4all centrum 3:0
16.07.2020 17:00 7. Lukáš Bránka Sprint 3:1
15.07.2020 16:00 7. Antonín Huráb Xarena Slatina Badminton Club 3:1
12.07.2020 19:00 6. Radek Veveričík Sprint 2:3
08.07.2020 19:00 6. Martin Mráz fit4all centrum 1:3
22.06.2020 12:30 6. Miloš Vantuch Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
21.06.2020 11:00 6. Patrik Habrda Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.06.2020 12:00 6. Petr Šťastný Xarena Slatina Badminton Club 1:3
31.05.2020 10:00 6. Josef Slouka Xarena Slatina Badminton Club 0:3
28.05.2020 19:00 6. Zdeněk Bartlík Sprint 0:3 Komentáře
27.05.2020 18:00 6. Jan Židek 3:S Komentáře
10.05.2020 16:00 16. Zuzana Badárová Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.05.2020 19:00 16. Josef Pospíšil Xarena Slatina Badminton Club 3:0
03.05.2020 16:00 16. Daniel Král Xarena Slatina Badminton Club 3:0
07.03.2020 18:00 16. Tomáš Bambas Xarena Slatina Badminton Club 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím