Načítám…
Image 1

Václav Flek (35 let)

ID: 50279

Praha

Fandí:fotbal

  • 12 zápasů

    od roku 2023
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 12
    Zápasů v lize ( 5 / 7 / 0) 0 turnajů
  • 42%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2023

5 . Úroveň A

52 bodů
33. místo (13. místo v ženách)
RRR Uni… Dic… S(t… Čer… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0
3:2
3:0
3:0
26 14 100 12:2
2 .
Unicorn Risky Business (L. Rothova + P. Tymeš)
0:3
3:1
3:1 3:0 19 11 90 9:5
3 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
2:3
1:3
3:0
S:3 10 0 70 6:9
4 .
S(t)ANTA CLARA (S. Bruder + K. Bambasova)
0:3 1:3
0:3
3:0
8 -11 57 4:9
5 .
Černí fleci (N. Vypior + V. Flek)
0:3
0:3 3:S
0:3
6 -14 52 3:9

7 . Úroveň A

59 bodů
26. místo (9. místo v ženách)
Čer… Shu… Asp… Wak… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Černí fleci (N. Vypior + V. Flek)
3:0 3:1 3:S 3:1 25 14 59 12:2
2 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 50 9:5
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3 1:3 3:S 3:0 15 0 35 8:6
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
S:3 1:3 S:3 3:0 8 -11 17 4:9
5 .
Krakoviaky (S. Kulpa + P. Piszcz)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 7 1:12

5 . Úroveň B

46 bodů
39. místo (16. místo v ženách)
Doh… Pro… Kra… Dře… Čer… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 99 12:3
2 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
1:3 3:0 1:3 3:0 16 11 87 8:6
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
2:3 0:3 3:1
3:0
15 0 75 8:7
4 .
Dřeváci (J. Šimandl + K. Dunicka)
0:3 3:1 1:3
3:0
14 -3 71 7:7
5 .
Černí fleci (N. Vypior + V. Flek)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 -14 46 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.09.2023 00:10 5. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) 3:S
24.08.2023 19:00 5. Unicorn Risky Business (L. Rothova, P. Tymeš) Badminton Arena Skalka 0:3
22.08.2023 19:00 5. S(t)ANTA CLARA (S. Bruder, K. Bambasova) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
17.08.2023 19:00 5. RRR (N. Cablé, G. Menon) Hamr Braník 0:3 Komentáře
01.08.2023 00:10 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) 3:S
24.07.2023 19:00 7. Krakoviaky (S. Kulpa, P. Piszcz) Hamr Braník 3:1
11.07.2023 19:00 7. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Hamr Braník 3:0
10.07.2023 19:00 7. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 3:1
28.06.2023 20:00 5. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Hamr Braník 0:3
20.06.2023 20:30 5. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 0:3
13.06.2023 21:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 0:3 Komentáře
06.06.2023 20:00 5. Dřeváci (J. Šimandl, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody