Načítám…

Peter Cincula (37 let)

ID: 37132

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia

Mám Multisportku: Ne

Hraje ligy: Praha - Badminton (10/245)

  • 119 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 9 /468
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 111
    Zápasů v lize ( 64 / 43 / 4) 8 turnajů
  • 60%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

403 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
M.J. P.C. J.D. V.M. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Janotka
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 420
2 .
Image 1
Peter Cincula
0:3
3:1 3:1 12 11 403
3 .
Image 1
Jakub Dutka
1:3
1:3
3:S
8 0 388
4 .
Image 1
Víťa Matoušek
0:3 3:0 7 -11 376
5 .
Image 1
Zbyněk Košťál
S:3
1:3
S:3
0:3 1 -14 367

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň A

455 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
P.C. J.D. R.S. R.H. D.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Cincula
3:1 2:3 3:0
3:S
21 14 455
2 .
Image 1
Jakub Dutka
1:3 3:1 3:2 3:0 19 3 442
3 .
Image 1
Ruchit Shah
3:2 1:3 3:2
3:S
17 0 437
4 .
Image 1
Runar Hauffen
0:3 2:3 2:3 3:1 10 -11 419
5 .
Image 1
Dan Žlkovan
S:3
0:3
S:3
1:3 1 -14 407

3 . Úroveň A

437 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
J.M. F.S. M.K. P.C. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Macháček
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 481
2 .
Image 1
Fabián Strecker
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 472
3 .
Image 1
Michal Kubes
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 454
4 .
Image 1
Peter Cincula
0:3 0:3 1:3 3:0 8 -11 437
5 .
Image 1
Miloslav Skalický
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 426

3 . Úroveň A

453 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
J.M. D.B. P.C. J.D. R.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Mareš
3:2 3:2 3:0 3:1 23 14 477
2 .
Image 1
Daniel Bukovský
2:3 3:2 1:3 3:2 13 11 464
3 .
Image 1
Peter Cincula
2:3 2:3 2:3 3:0 13 0 453
4 .
Image 1
Jakub Dutka
0:3 3:1 3:2 1:3 12 -11 441
5 .
Image 1
Runar Hauffen
1:3 2:3 0:3 3:1 9 -14 435

3 . Úroveň A

434 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
M.S. J.M. P.C. M.K. R.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miloslav Skalický
3:1 3:0 3:2 3:1 24 14 458
2 .
Image 1
Jaroslav Matějovský
1:3 3:1 3:2 2:3 14 11 445
3 .
Image 1
Peter Cincula
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 434
4 .
Image 1
Michal Kubes
2:3 2:3 1:3 3:1 11 -11 420
5 .
Image 1
Robert Kubín
1:3 3:2 0:3 1:3 7 -14 413

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

436 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
V.M. J.D. F.K. P.C. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Víťa Matoušek
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 480
2 .
Image 1
Jan Dvořák
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 473
3 .
Image 1
Filip Kublák
1:3 0:3 3:1 3:0 14 0 454
4 .
Image 1
Peter Cincula
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 436
5 .
Image 1
Michal Kubes
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 427

3 . Úroveň A

401 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
P.C. M.K. R.H. J.M. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Cincula
3:S
3:0
3:0
3:0 27 14 401
2 .
Image 1
Michal Kubes
S:3
3:2 3:2 3:1 16 11 387
3 .
Image 1
Runar Hauffen
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 374
4 .
Image 1
Jaroslav Matějovský
0:3
2:3 2:3 3:2 9 -11 358
5 .
Image 1
Jakub Dutka
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 349

4 . Úroveň B

414 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
P.C. J.M. M.S. R.K. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Cincula
3:2 2:3 3:0
3:S
20 14 414
2 .
Image 1
Jaroslav Matějovský
2:3 3:1 3:1
3:S
20 3 403
3 .
Image 1
Miloslav Skalický
3:2 1:3 2:3 3:0 15 0 395
4 .
Image 1
Robert Kubín
0:3 1:3 3:2
3:S
12 -11 381
5 .
Image 1
Jiří Šimandl
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 366

4 . Úroveň A

417 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
F.K. P.C. L.A. T.R. L.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kublák
3:1
3:S
3:1
3:1
24 14 438
2 .
Image 1
Peter Cincula
1:3 3:1 1:3 3:1 14 3 417
3 .
Image 1
Libor Achac
S:3
1:3 3:0
3:1
14 0 414
4 .
Image 1
Tomáš Reli
1:3 3:1 0:3
2:3
9 -11 398
5 .
Image 1
Lukas Podbehly
1:3
1:3
1:3
3:2
8 -14 394

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

380 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
M.K. P.C. Z.M. F.K. A.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Kubes
1:3 3:0 3:2
3:S
19 14 393
2 .
Image 1
Peter Cincula
3:1 3:2
S:3
3:S
17 3 380
3 .
Image 1
Zdeněk Matula
0:3 2:3 3:0
3:S
15 0 375
4 .
Image 1
František Kunský
2:3
3:S
0:3 0:3 8 -11 357
5 .
Image 1
Aleš Mostecký
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -14 353

4 . Úroveň A

320 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
J.D. M.H. P.C. P.B. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Dvořák
3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 335
2 .
Image 1
Michal Hanzlik
1:3 3:1 3:0 3:0 21 3 324
3 .
Image 1
Peter Cincula
3:1 1:3 3:0 3:1 20 0 320
4 .
Image 1
Pavel Barkáč
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 294
5 .
Image 1
Rostislav Supa
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 289

4 . Úroveň B

285 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
J.M. P.C. T.R. P.P. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Mareš
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 299
2 .
Image 1
Peter Cincula
2:3 3:0 3:0 3:1 22 3 285
3 .
Image 1
Tomáš Reli
1:3 0:3 3:0 2:3 10 0 270
4 .
Image 1
Petr Pikal
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 256
5 .
Image 1
Martina Hovorková
0:3 1:3 3:2 0:3 6 -14 252

4 . Úroveň B

278 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
J.Š. P.C. Z.K. M.H. T.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
2:3 3:1 3:S 3:S 20 14 294
2 .
Image 1
Peter Cincula
3:2 3:2 0:3 3:2 15 3 278
3 .
Image 1
Zbyněk Košťál
1:3 2:3 3:S 3:2 14 0 274
4 .
Image 1
Michal Hanzlik
S:3 3:0 S:3 3:0 14 -11 263
5 .
Image 1
Tomas Maslanak
S:3 2:3 2:3 0:3 4 -14 250

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

390 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
F.S. J.D. D.M. Z.M. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Fabián Strecker
3:1 3:1 3:2 3:0 24 14 438
2 .
Image 1
Jan Dvořák
1:3 3:2 3:1 3:2 17 11 428
3 .
Image 1
David Molik
1:3 2:3 3:1 3:2 14 0 414
4 .
Image 1
Zdeněk Matula
2:3 1:3 1:3 3:0 11 -11 400
5 .
Image 1
Peter Cincula
0:3 2:3 2:3 0:3 4 -14 390

4 . Úroveň A

398 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
P.C. D.B. Z.K. Z.S. J.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Cincula
3:2 3:1 3:1 3:0 24 14 398
2 .
Image 1
Daniel Bukovský
2:3 3:1 2:3 3:1 16 3 379
3 .
Image 1
Zbyněk Košťál
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 375
4 .
Image 1
Zdeněk Stieber
1:3 3:2 0:3 3:0 13 -11 362
5 .
Image 1
Jakub Dvořák
0:3 1:3
S:3
0:3 1 -14 347

3 . Úroveň A

394 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
T.H. D.M. K.V. Z.M. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Hříbek
3:2 3:0 3:2 3:1 23 14 437
2 .
Image 1
David Molik
2:3 3:1 1:3 3:0 16 11 427
3 .
Image 1
Kapil Vasdev
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 414
4 .
Image 1
Zdeněk Matula
2:3 3:1 1:3 0:3 9 -11 398
5 .
Image 1
Peter Cincula
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -14 394

4 . Úroveň B

394 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
P.C. J.M. J.K. J.D. P.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Cincula
3:0 1:3 3:1 3:1 20 14 394
2 .
Image 1
Jaroslav Matějovský
0:3 3:0 3:2 3:0 19 3 382
3 .
Image 1
Jakub Konečný
3:1 0:3 3:2 3:1 17 0 377
4 .
Image 1
Jakub Drahorád
1:3 2:3 2:3 3:1 11 -11 360
5 .
Image 1
Petr Kozák
1:3 0:3 1:3 1:3 3 -14 349

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

479 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
P.D. D.M. M.K. P.C. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Dvořák
3:1 1:3 3:2 3:0 19 14 513
2 .
Image 1
David Molik
1:3 3:2 3:1 3:0 19 11 510
3 .
Image 1
Michal Kubes
3:1 2:3 3:0 2:3 17 0 497
4 .
Image 1
Peter Cincula
2:3 1:3 0:3 3:0 10 -11 479
5 .
Image 1
Marek Bergauer
0:3 0:3 3:2 0:3 5 -14 471

3 . Úroveň A

524 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
M.V. R.H. P.C. J.K. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Vala
3:0
3:S
3:S
3:S 25 14 559
2 .
Image 1
Runar Hauffen
0:3
3:S
3:0
3:S
19 11 550
3 .
Image 1
Peter Cincula
S:3
S:3
S:S 3:S 4 0 524
4 .
Image 1
Jirka Králík
S:3
0:3 S:S 3:S 4 -11 513
5 .
Image 1
Filip Kublák
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 506

4 . Úroveň A

557 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
P.C. J.K. M.B. M.D. E.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Cincula
3:0 3:2 3:1 3:2 23 14 557
2 .
Image 1
Jakub Konečný
0:3 3:1 3:0 3:2 18 3 541
3 .
Image 1
Marek Bergauer
2:3 1:3 3:0 3:1 16 0 536
4 .
Image 1
Marek Dlask
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 516
5 .
Image 1
Eduard Dvořák
2:3 2:3 1:3 1:3 6 -14 512

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

499 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
M.V. Z.B. M.K. P.C. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Vala
3:1 3:0 3:2 3:0 25 14 539
2 .
Image 1
Zoltán Bán
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 533
3 .
Image 1
Michal Kubes
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 513
4 .
Image 1
Peter Cincula
2:3 0:3 1:3 3:0 10 -11 499
5 .
Image 1
Jirka Králík
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 486

4 . Úroveň A

475 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
P.C. A.L. J.D. M.D. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Cincula
2:3
3:0 3:2 3:0 21 14 475
2 .
Image 1
Adam Lovicar
3:2
3:2 2:3
3:2
17 3 460
3 .
Image 1
Jakub Drahorád
0:3 2:3 3:1 3:0 15 0 455
4 .
Image 1
Marek Dlask
2:3 3:2 1:3 3:2 13 -11 442
5 .
Image 1
Tomáš Divák
0:3
2:3
0:3 2:3 4 -14 430

3 . Úroveň A

474 bodů
20. místo (20. místo v mužích)
F.K. Z.B. M.K. L.A. P.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kublák
3:2 3:0
3:S
3:1 24 14 518
2 .
Image 1
Zoltán Bán
2:3 0:3
3:S
3:0 15 11 506
3 .
Image 1
Michal Kubes
0:3 3:0 0:3 3:2 12 0 492
4 .
Image 1
Libor Achac
S:3
S:3
3:0 2:3 9 -11 478
5 .
Image 1
Peter Cincula
1:3 0:3 2:3 3:2 8 -14 474

4 . Úroveň B

498 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
P.C. J.D. l.v. M.P. C.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Cincula
3:1 3:1 3:2 3:0 24 14 498
2 .
Image 1
Jakub Drahorád
1:3 3:0 3:2
3:S
19 3 482
3 .
Image 1
luboš vojta
1:3 0:3 3:2 3:S 12 0 472
4 .
Image 1
Michal Peca
2:3 2:3 2:3
3:S
12 -11 461
5 .
Image 1
Christian Morcillo Gallardo
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 446

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň B

417 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
R.H. P.C. J.P. T.D. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Runar Hauffen
0:3 3:0
3:S
3:0 20 14 434
2 .
Image 1
Peter Cincula
3:0 3:2 2:3 0:3 14 3 417
3 .
Image 1
Jiří Pašek
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 414
4 .
Image 1
Tomáš Divák
S:3
3:2 2:3
3:S
13 -11 402
5 .
Image 1
Filip Kozák
0:3 3:0 0:3
S:3
7 -14 393

5 . Úroveň A

394 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
P.C. V.V. M.P. J.D. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peter Cincula
3:1 1:3 3:0 3:1 20 14 394
2 .
Image 1
Vít Valenta
1:3 3:2 3:0 3:2 18 11 389
3 .
Image 1
Michal Peca
3:1 2:3
2:3
3:0 17 0 377
4 .
Image 1
Jakub Dutka
0:3 0:3
3:2
3:2
10 -11 359
5 .
Image 1
Ladislav Koudelka
1:3 2:3 0:3
2:3
5 -14 351

4 . Úroveň A

342 bodů
25. místo (25. místo v mužích)
J.D. K.V. M.D. P.C. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Drahorád
3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 378
2 .
Image 1
Kapil Vasdev
1:3 3:1 2:3 3:2 14 3 357
3 .
Image 1
Martin Duda
1:3 1:3 3:1 3:2 13 0 353
4 .
Image 1
Peter Cincula
1:3 3:2 1:3 3:1 13 -11 342
5 .
Image 1
Ladislav Koudelka
1:3 2:3 2:3 1:3 6 -14 332

5 . Úroveň A

350 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
F.S. P.C. Z.R. R.N. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Fabián Strecker
3:1 3:1
3:0
3:S
25 14 359
2 .
Image 1
Peter Cincula
1:3 3:2 3:0 3:1 19 11 350
3 .
Image 1
Zdeněk Rojka
1:3 2:3 3:0 3:1 16 0 336
4 .
Image 1
Roman Novák
0:3
0:3 0:3
3:S
6 -11 315
5 .
Image 1
Jiří Švejda
S:3
1:3 1:3
S:3
2 -14 308

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.06.2022 20:30 3. Michal Janotka 0:3 Komentáře
26.06.2022 19:00 3. Jakub Dutka Hamr Braník 3:1
08.06.2022 17:30 3. Zbyněk Košťál Hamr Braník 3:1
28.05.2022 17:00 4. Ruchit Shah Hamr Braník 2:3
26.05.2022 17:00 4. Jakub Dutka Hamr Braník 3:1
25.05.2022 11:22 4. Dan Žlkovan 3:S Komentáře
18.05.2022 17:00 4. Runar Hauffen Hamr Braník 3:0
28.04.2022 19:00 3. Jan Macháček SportCentrum JEREMI 0:3
22.04.2022 18:00 3. Michal Kubes Hamr Braník 1:3
14.04.2022 17:00 3. Miloslav Skalický Hamr Štěrboholy 3:0
05.04.2022 17:00 3. Fabián Strecker Hamr Braník 0:3
29.03.2022 18:30 3. Jakub Mareš Hamr Braník 2:3
11.03.2022 17:30 3. Jakub Dutka Hamr Braník 2:3
07.03.2022 17:00 3. Runar Hauffen Hamr Braník 3:0
04.03.2022 17:30 3. Daniel Bukovský Hamr Štěrboholy 2:3
26.02.2022 12:00 3. Michal Kubes Hamr Braník 3:1
18.02.2022 18:00 3. Robert Kubín Hamr Štěrboholy 3:0
15.02.2022 17:00 3. Miloslav Skalický Hamr Štěrboholy 0:3
07.02.2022 17:30 3. Jaroslav Matějovský Hamr Štěrboholy 1:3
31.01.2022 17:30 2. Filip Kublák Hamr Braník 1:3
30.01.2022 17:30 2. Michal Kubes Hamr Braník 3:1
22.01.2022 10:37 2. Víťa Matoušek Hamr Braník 0:3
13.01.2022 18:00 2. Jan Dvořák Sportcentrum Olšanka 0:3
20.12.2021 21:57 3. Michal Kubes 3:S Komentáře
17.12.2021 17:00 3. Runar Hauffen Hamr Braník 3:0
14.12.2021 17:00 3. Jaroslav Matějovský Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.12.2021 18:00 3. Jakub Dutka Hamr Štěrboholy 3:0
25.11.2021 18:00 4. Robert Kubín Hamr Štěrboholy 3:0
22.11.2021 09:29 4. Jiří Šimandl 3:S Komentáře
18.11.2021 19:00 4. Miloslav Skalický Hamr Štěrboholy 2:3
09.11.2021 17:00 4. Jaroslav Matějovský Hamr Štěrboholy 3:2
31.10.2021 11:00 4. Tomáš Reli Badminton Arena Skalka 1:3
26.10.2021 17:00 4. Filip Kublák Hamr Braník 1:3
18.10.2021 19:00 4. Lukas Podbehly Hamr Štěrboholy 3:1
10.10.2021 11:00 4. Libor Achac Hamr Štěrboholy 3:1
28.09.2021 17:39 4. Aleš Mostecký 3:S Komentáře
23.09.2021 19:00 4. Michal Kubes Sportcentrum Step 3:1
08.09.2021 18:30 4. Zdeněk Matula Hamr Štěrboholy 3:2
06.09.2021 17:55 4. František Kunský S:3 Komentáře
30.08.2021 19:00 4. Michal Hanzlik Hamr Braník 1:3
19.08.2021 19:00 4. Jan Dvořák Hamr Braník 3:1
17.08.2021 19:30 4. Pavel Barkáč Hamr Štěrboholy 3:0
09.08.2021 20:00 4. Rostislav Supa Hamr Braník 3:1
11.07.2021 10:00 4. Tomáš Reli Badminton Arena Skalka 3:0
10.07.2021 10:00 4. Martina Hovorková Hamr Štěrboholy 3:1
08.07.2021 19:30 4. Petr Pikal Hamr Štěrboholy 3:0
06.07.2021 11:00 4. Jakub Mareš Hamr Braník 2:3
26.06.2021 09:30 4. Tomas Maslanak Badminton Arena Skalka 3:2
23.06.2021 20:30 4. Michal Hanzlik Hamr Braník 0:3
22.06.2021 19:30 4. Jiří Šimandl Hamr Štěrboholy 3:2
07.06.2021 19:30 4. Zbyněk Košťál Badminton Arena Skalka 3:2
02.10.2020 17:30 3. Jan Dvořák Hamr Braník 2:3
29.09.2020 19:30 3. Fabián Strecker Hamr Braník 0:3
16.09.2020 19:30 3. Zdeněk Matula Hamr Štěrboholy 0:3
14.09.2020 19:30 3. David Molik Hamr Braník 2:3
04.09.2020 18:30 4. Daniel Bukovský Hamr Braník 3:2
02.09.2020 18:00 4. Zdeněk Stieber Hamr Braník 3:1
28.08.2020 18:00 4. Jakub Dvořák Hamr Braník 3:0
16.08.2020 10:30 4. Zbyněk Košťál Hamr Braník 3:1
06.08.2020 18:30 3. David Molik Hamr Braník 0:3
03.08.2020 19:30 3. Kapil Vasdev Hamr Braník 0:3
30.07.2020 19:00 3. Zdeněk Matula Hamr Štěrboholy 3:0
28.07.2020 19:30 3. Tomáš Hříbek Hamr Braník 1:3
04.07.2020 11:00 4. Jakub Drahorád Hamr Braník 3:1
28.06.2020 20:00 4. Jaroslav Matějovský Hamr Braník 3:0
26.06.2020 19:00 4. Petr Kozák Hamr Braník 3:1
24.06.2020 20:00 4. Jakub Konečný Hamr Štěrboholy 1:3
11.06.2020 17:00 3. Marek Bergauer Hamr Braník 3:0
10.06.2020 19:00 3. Michal Kubes Hamr Braník 0:3
05.06.2020 18:00 3. Pavel Dvořák Hamr Štěrboholy 2:3
01.06.2020 11:00 3. David Molik Hamr Braník 1:3
21.05.2020 00:10 3. Filip Kublák 3:S
21.05.2020 00:10 3. Jirka Králík S:S
18.05.2020 16:40 3. Runar Hauffen S:3 Komentáře
18.05.2020 13:52 3. Milan Vala S:3 Komentáře
24.02.2020 18:30 4. Marek Dlask Hamr Štěrboholy 3:1
21.02.2020 18:00 4. Marek Bergauer Hamr Braník 3:2
19.02.2020 18:30 4. Jakub Konečný Hamr Štěrboholy 3:0
17.02.2020 18:00 4. Eduard Dvořák Hamr Štěrboholy 3:2
30.01.2020 10:30 3. Michal Kubes Hamr Braník 1:3
23.01.2020 17:00 3. Zoltán Bán Hamr Braník 0:3
07.01.2020 18:00 3. Jirka Králík Hamr Štěrboholy 3:0
05.01.2020 10:00 3. Milan Vala Hamr Štěrboholy 2:3
16.12.2019 16:00 4. Jakub Drahorád Hamr Braník 3:0
13.12.2019 13:00 4. Adam Lovicar Hamr Braník 2:3 Komentáře
12.12.2019 10:30 4. Tomáš Divák Hamr Braník 3:0
09.12.2019 18:00 4. Marek Dlask 3:2
01.12.2019 12:30 3. Filip Kublák Hamr Braník 1:3
17.11.2019 14:00 3. Zoltán Bán Hamr Braník 0:3
07.11.2019 11:30 3. Libor Achac Hamr Štěrboholy 3:2
05.11.2019 11:00 3. Michal Kubes Hamr Braník 2:3
23.10.2019 14:30 4. Jakub Drahorád Hamr Braník 3:1
16.10.2019 18:00 4. luboš vojta Hamr Štěrboholy 3:1
08.10.2019 20:00 4. Michal Peca Hamr Štěrboholy 3:2
06.10.2019 09:30 4. Christian Morcillo Gallardo Hamr Braník 3:0
01.10.2019 00:10 4. Runar Hauffen 3:0
13.09.2019 18:00 4. Filip Kozák Sport Troja 0:3
10.09.2019 19:30 4. Tomáš Divák Badminton Arena Skalka 2:3
04.09.2019 20:00 4. Jiří Pašek Hamr Braník 3:2
22.08.2019 18:30 5. Vít Valenta Hamr Štěrboholy 3:1
19.08.2019 18:30 5. Michal Peca Hamr Štěrboholy 1:3
14.08.2019 16:00 5. Ladislav Koudelka Hamr Braník 3:1
11.08.2019 19:00 5. Jakub Dutka Hamr Braník 3:0
26.07.2019 14:00 4. Kapil Vasdev Hamr Braník 3:2
17.07.2019 15:30 4. Ladislav Koudelka Hamr Braník 3:1
14.07.2019 17:00 4. Martin Duda Hamr Braník 1:3
11.07.2019 11:00 4. Jakub Drahorád Sport Troja 1:3
24.06.2019 15:00 5. Roman Novák Hamr Braník 3:0
21.06.2019 16:00 5. Jiří Švejda Hamr Štěrboholy 3:1
18.06.2019 19:00 5. Fabián Strecker Sport Troja 1:3
05.06.2019 18:30 5. Zdeněk Rojka Hamr Braník 3:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím