No photo

David Nedbal (41 let)

ID: 20797

Praha

.

  • 124 zápasů

    od roku 2014
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • 1 /98
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 124
    Zápasů v lize ( 99 / 25 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

228 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiPa Lev… Pat… Nee… Tvo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:1 3:0
3:0
22 14 236
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:1 3:1 17 11 228
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 215
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 1:3 3:1 7 -11 196
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
0:3
1:3 0:3 1:3 2 -14 188

1 . Úroveň A

229 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pat… Lev… MiPa Aka… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 3:1 3:1
3:1
19 14 233
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1 0:3 3:2
3:0
18 11 229
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 3:0 3:1
0:3
14 0 214
4 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
1:3 2:3 1:3
3:0
11 -11 200
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
1:3
0:3
3:0
0:3
8 -14 194

1 . Úroveň A

259 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Nee… Fal… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:2 3:0 3:1 25 14 259
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 2:3 3:0 3:2 14 11 245
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 3:2 1:3 3:2 13 0 233
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 0:3 3:1 3:2 11 -11 220
5 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 2:3 2:3 2:3 7 -14 213

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

284 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Aka… Big… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:1 3:0 3:0 21 0 81
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 2:3 3:0 3:0 16 0 76
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 3:2 3:1 2:3 12 0 72
4 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
0:3 0:3 1:3
3:0
7 0 67
5 . 0:3 0:3 3:2
0:3
4 0 64

1 . Úroveň A

252 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Aka… MiPa Lev… Nee… Fal… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:0 3:1 3:1 3:1 21 0 81
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:0 3:1 3:0 17 0 77
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 0:3 3:0 3:1 12 0 72
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
1:3 1:3 0:3 3:1 7 0 67
5 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 0:3 1:3 1:3 3 0 63

1 . Úroveň A

252 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Aka… MiPa Lev… Pat… Tvo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:1 3:1 3:1
3:2
19 0 79
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3
3:1
3:1
3:1
16 0 76
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
1:3
3:2 3:0 12 0 72
4 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3 2:3 3:1 9 0 69
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
2:3
1:3
0:3 1:3 4 0 64

1 . Úroveň A

287 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Nee… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:2 3:0
3:0
22 0 82
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:0 3:0
3:0
18 0 78
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 0:3 3:0
3:0
14 0 74
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 0:3 0:3
3:0
6 0 66
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 60

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

76 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Sou… Fir… Pos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:1
3:S
3:0 22 0 76
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:1 3:2 3:0 15 0 69
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
1:3 1:3 S:S 3:0 6 0 60
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3
2:3 S:S 3:1 5 0 59
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 0 55

1 . Úroveň A

77 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Fal… Nee… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1
3:0 3:0 3:0 23 0 77
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3
3:0 3:1 3:1 17 0 71
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 0:3 3:1 3:0 11 0 65
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3 1:3 3:0 8 0 62
5 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 1:3 0:3 0:3 1 0 55

1 . Úroveň A

144 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pat… Lev… Fal… Non… Fir… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:1 3:1
3:0
3:S 45 0 150
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 144
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3
3:1
3:0 28 0 133
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 120
5 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3 0:3 0:3
0:3
0 0 105

1 . Úroveň A

142 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pat… Lev… Fal… MiPa Sou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:1 3:1 3:2 40 0 145
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:1 3:2 3:0 37 0 142
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3 3:0 3:0 30 0 135
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 2:3 0:3 3:0 19 0 124
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
2:3 0:3 0:3 0:3 4 0 109

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

157 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… Pat… MiPa Fir… Aka… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:1 3:0 3:2 37 0 157
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:0 2:3 1:3 28 0 148
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 0:3 3:0 3:1 26 0 146
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 3:2 0:3 3:0 22 0 142
5 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
2:3 3:1 1:3 0:3 17 0 137

1 . Úroveň A

161 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Aka… Fal… Sou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3
3:1 3:0 3:0 41 0 161
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:2
2:3 3:1 3:0 37 0 157
3 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
1:3 3:2 3:0 3:1 35 0 155
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 131
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3 0:3 1:3 2:3 6 0 126

1 . Úroveň A

164 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Sou… Fir… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 0 164
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 161
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3 0:3 3:1 3:1 22 0 142
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 1:3 1:3 S:S 3 0 123
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 0 117

1 . Úroveň A

157 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiPa Lev… Fir… Fal… LeM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1 2:3 3:1 3:0 39 0 159
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 157
3 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:2 1:3 3:1 3:1 33 0 153
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3 1:3 3:1 17 0 137
5 . 0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 124

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

146 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
MiPa Lev… Pat… Fir… Sou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0 3:0 3:0 2:3 43 0 163
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
0:3 2:3 3:1 3:1 26 0 146
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 3:2 1:3 3:0 24 0 144
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 1:3 3:1 3:1 24 0 144
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
3:2 1:3 0:3 1:3 13 0 133

1 . Úroveň A

153 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Fir… Sou… Lev… Fal… Adé… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:0
2:3 3:1 3:0 41 0 161
2 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3
3:1
3:0
3:0
37 0 157
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2
1:3
3:2 3:0 33 0 153
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
0:3
2:3 3:1 17 0 137
5 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3
0:3
0:3 1:3 2 0 122

1 . Úroveň A

166 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… Fal… Sou… MiPa Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1
3:2
3:0 3:0 46 0 166
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:1
3:0 3:1 37 0 157
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
2:3
1:3
2:3 3:0 23 0 143
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 0:3 3:2 3:0 22 0 142
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 122

1 . Úroveň A

162 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Non… LeM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:1 3:2 3:0 42 0 162
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:1
3:2
3:1
35 0 155
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3
3:1
3:1
26 0 146
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
2:3
1:3
3:0
23 0 143
5 . 0:3
1:3
1:3
0:3
4 0 124

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

151 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Fal… Adé… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2
3:1 3:0 3:0 46 0 151
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3
2:3 3:0 3:0 34 0 139
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 3:2 S:3 3:0 24 0 129
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 0:3 3:S 3:2 19 0 124
5 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 109

1 . Úroveň A

133 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
MiPa Lev… Pat… Mar… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1
3:2
3:1
3:0
44 0 149
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
3:1
1:3
3:0 28 0 133
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3
1:3
3:1
3:1
28 0 133
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
3:1
1:3
3:1
26 0 131
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
1:3
1:3
4 0 109

1 . Úroveň A

145 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiPa Lev… Non… Bad… Bul… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:2
3:0
3:0 3:S 45 0 150
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3
3:0
3:0 3:S 40 0 145
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
3:0
3:S 23 0 128
4 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 115
5 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 105

1 . Úroveň A

133 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Bad… MiPa Lev… Mar… Fal… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:2 3:2
3:1
3:0 42 0 147
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3
3:1
3:1
3:1
37 0 142
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3
1:3
3:2
3:0 28 0 133
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
1:3
2:3
3:0 21 0 126
5 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3
1:3
0:3 0:3 2 0 107

Jarní sezóna 2017

1 . Úroveň A

142 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiPa Lev… Bad… Bul… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:0 3:0
3:0
39 0 144
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:2
1:3
3:0 37 0 142
3 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
0:3 2:3 3:1
3:0
28 0 133
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
3:1
1:3
1:3
15 0 120
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
0:3
3:1
11 0 116

1 . Úroveň A

140 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiPa Lev… Bad… Mar… Tuc B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0
3:1 3:2 3:0 46 0 151
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
0:3
3:0
3:1
3:1 35 0 140
3 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
1:3 0:3 3:2 3:0 24 0 129
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
2:3
1:3
2:3 3:0 23 0 128
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 2 0 107

1 . Úroveň A

142 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bad… Lev… Mar… Bul… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:1 3:1 3:0
3:2
44 0 149
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
3:2
3:0
3:0
37 0 142
3 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
2:3
3:0
3:0
32 0 137
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3 0:3 0:3
3:1
11 0 116
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
0:3
0:3
1:3
6 0 111

1 . Úroveň A

142 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… Mar… Bul… MiPa Fal… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1 3:1 1:3 3:0 37 0 142
2 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3 3:2 3:S 3:0 34 0 139
3 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3 2:3 3:1
3:2
26 0 131
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1 S:3 1:3 3:1 24 0 129
5 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 0:3
2:3
1:3 6 0 111

Podzimní sezóna 2016

1 . Úroveň A

140 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Mar… Lev… MiPa Bad… Non… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
2:3
3:2
3:S
3:0
36 0 141
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2
3:1 2:3
3:1
35 0 140
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 1:3 3:0
3:0
32 0 137
4 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
S:3
3:2 0:3
2:3
13 0 118
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
1:3
0:3
3:2
11 0 116

1 . Úroveň A

144 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bad… Lev… MiPa Bul… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:2 3:1 3:0 3:S 43 0 148
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:0
3:2
3:0 39 0 144
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 0:3 3:2 3:S 21 0 126
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
2:3
2:3 3:S 18 0 123
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 105

2 . Úroveň A

127 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Bul… Lev… Non… Fal… Big… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:1
3:2
3:0 3:0 46 0 136
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
3:0
3:1 3:1 37 0 127
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
0:3
3:2
3:0
26 0 116
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3
2:3
3:S 16 0 106
5 . 0:3 1:3
0:3
S:3 2 0 92

3 . Úroveň A

124 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Lev… VEL… Pif… Tea… KZ… Spo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0
3:0 3:1 3:0 3:0 49 0 124
2 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3
1:3 3:0 3:0 3:0 32 0 107
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0:3 3:1 1:3 2:3 3:2 21 0 96
4 . 1:3 0:3 3:1 0:3 3:1 20 0 95
5 . 0:3 0:3 3:2 3:0 1:3 19 0 94
6 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3 0:3 2:3 1:3 3:1 14 0 89

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.04.2019 20:00 1. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 3:1
23.04.2019 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Badminton Arena Skalka 3:1
22.04.2019 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
26.03.2019 19:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
26.03.2019 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:1
15.03.2019 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Štěrboholy 0:3
06.03.2019 18:00 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 3:2
14.02.2019 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:1
13.02.2019 20:00 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 3:0
12.02.2019 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:2
05.02.2019 22:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
29.01.2019 17:30 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:1
20.01.2019 18:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
13.01.2019 19:30 1. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:0
08.01.2019 18:00 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 3:0
01.01.2019 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:1
19.12.2018 19:30 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 3:0
11.12.2018 19:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 1:3
03.12.2018 20:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
30.11.2018 17:30 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:2
25.11.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3 Komentáře
15.11.2018 19:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) SportCentrum JEREMI 1:3
12.11.2018 19:30 1. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 3:0
30.10.2018 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:2
30.10.2018 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.10.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
08.10.2018 20:30 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 3:0
21.09.2018 11:23 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) 3:S Komentáře
19.09.2018 18:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 3:1
17.09.2018 20:30 1. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 3:0
13.09.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
27.08.2018 17:00 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 3:0
23.08.2018 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 3:0
22.08.2018 20:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:0
07.08.2018 19:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:1 Komentáře
27.07.2018 18:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 3:0
24.07.2018 19:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:1
18.07.2018 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 1:3
10.07.2018 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.06.2018 20:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:1
14.06.2018 19:30 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 2:3
07.06.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
06.06.2018 20:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 3:0
13.05.2018 10:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:1
10.05.2018 19:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 3:0
09.05.2018 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 2:3
03.05.2018 19:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 3:2
25.04.2018 19:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 3:0
23.04.2018 17:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:0
22.04.2018 19:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 3:1
19.04.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 2:3 Komentáře
25.03.2018 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:0
22.03.2018 17:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Badminton Arena Skalka 3:0
07.03.2018 21:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
04.03.2018 17:30 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 3:2
23.02.2018 18:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 3:1
18.02.2018 19:30 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:0
13.02.2018 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1
06.02.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
31.01.2018 17:30 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 3:1
10.01.2018 20:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 2:3
09.01.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
08.01.2018 21:30 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 3:1
21.12.2017 21:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 3:2
19.12.2017 17:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:2
17.12.2017 16:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
17.12.2017 15:00 1. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:0
14.11.2017 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 3:0
13.11.2017 20:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
12.11.2017 20:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) 3:2 Komentáře
07.11.2017 18:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
30.10.2017 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:1
29.10.2017 20:00 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:0
23.10.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
12.10.2017 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:2
11.09.2017 19:30 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:1
11.09.2017 18:30 1. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:0
07.09.2017 18:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:0
03.09.2017 20:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.08.2017 19:30 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 3:1
15.08.2017 19:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
15.08.2017 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0
07.08.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3 Komentáře
31.07.2017 17:30 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 3:0
19.07.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 2:3
17.07.2017 19:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.06.2017 18:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
21.06.2017 20:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 2:3
15.06.2017 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:0
05.06.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3 Komentáře
29.05.2017 19:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 3:2
24.05.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
15.05.2017 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0
04.05.2017 20:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.04.2017 16:30 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 3:0
12.04.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.04.2017 20:00 1. Tuc (I. Efimov, A. Polishchuk) Hamr Braník 3:1
03.04.2017 20:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
02.04.2017 19:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
23.03.2017 18:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 3:0
20.03.2017 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
07.03.2017 19:30 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 1:3
28.02.2017 18:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) SportCentrum JEREMI 3:1
24.02.2017 19:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:1
14.02.2017 19:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:0
05.02.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
19.01.2017 18:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
12.01.2017 19:30 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
10.01.2017 20:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 2:3
08.01.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:1
01.01.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
12.12.2016 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) SportCentrum JEREMI 3:0
10.12.2016 17:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 2:3
04.12.2016 16:30 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Braník 3:2 Komentáře
22.11.2016 18:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
13.11.2016 17:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:1
06.11.2016 18:30 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
02.11.2016 20:30 2. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:1
26.10.2016 19:00 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 3:0
20.10.2016 20:30 3. KZ TEAM (J. Pláteník, Z. Doležel)