Jan Miskos

Jan Miskos (31 let)

ID: 26433

Praha

  • 107 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 3 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 107
    Zápasů v lize ( 83 / 24 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

61 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Aka… MiPa Nee… Fal… Lev… B. zápasy Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:0 3:1 3:1 3:1 21 81
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:1 3:0 3:0 17 77
3 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
1:3 1:3 3:1 7 67
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 0:3 1:3 2 62
5 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 0:3 1 61

1 . Úroveň A

72 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Aka… MiPa Lev… Pat… Tvo… B. zápasy Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:1 3:1 3:1
3:2
19 79
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3
3:1
3:1
3:1
16 76
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
1:3
3:2 3:0 12 72
4 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3 2:3 3:1 9 69
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
2:3
1:3
0:3 1:3 4 64

1 . Úroveň A

82 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Nee… Non… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:2 3:0
3:0
22 82
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:0 3:0
3:0
18 78
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3 0:3 3:0
3:0
14 74
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 0:3 0:3
3:0
6 66
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 60

Letní sezóna 2018

1 . Úroveň A

76 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Sou… Fir… Pos… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:1
3:S
3:0 22 76
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:1 3:2 3:0 15 69
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
1:3 1:3 S:S 3:0 6 60
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3
2:3 S:S 3:1 5 59
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 55

1 . Úroveň A

77 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Fal… Nee… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1
3:0 3:0 3:0 23 77
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3
3:0 3:1 3:1 17 71
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 0:3 3:1 3:0 11 65
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3 1:3 3:0 8 62
5 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 1:3 0:3 0:3 1 55

1 . Úroveň A

144 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pat… Lev… Fal… Non… Fir… B. zápasy Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:1 3:1
3:0
3:S 45 150
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 144
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3
3:1
3:0 28 133
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 120
5 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3 0:3 0:3
0:3
0 105

1 . Úroveň A

142 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Pat… Lev… Fal… MiPa Sou… B. zápasy Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:1 3:1 3:2 40 145
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:1 3:2 3:0 37 142
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3 3:0 3:0 30 135
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 2:3 0:3 3:0 19 124
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
2:3 0:3 0:3 0:3 4 109

Jarní sezóna 2018

1 . Úroveň A

157 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… Pat… MiPa Fir… Aka… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:1 3:0 3:2 37 157
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:0 2:3 1:3 28 148
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 0:3 3:0 3:1 26 146
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 3:2 0:3 3:0 22 142
5 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
2:3 3:1 1:3 0:3 17 137

1 . Úroveň A

161 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Aka… Fal… Sou… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3
3:1 3:0 3:0 41 161
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:2
2:3 3:1 3:0 37 157
3 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
1:3 3:2 3:0 3:1 35 155
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3 0:3 3:2 11 131
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3 0:3 1:3 2:3 6 126

1 . Úroveň A

164 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Sou… Fir… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 164
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:0 3:1 3:0 41 161
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3 0:3 3:1 3:1 22 142
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 1:3 1:3 S:S 3 123
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 0:3 1:3 S:S -3 117

1 . Úroveň A

157 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiPa Lev… Fir… Fal… LeM… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1 2:3 3:1 3:0 39 159
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 3:1 3:1 3:0 37 157
3 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:2 1:3 3:1 3:1 33 153
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3 1:3 3:1 17 137
5 . 0:3 0:3 1:3 1:3 4 124

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

146 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
MiPa Lev… Pat… Fir… Sou… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0 3:0 3:0 2:3 43 163
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
0:3 2:3 3:1 3:1 26 146
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 3:2 1:3 3:0 24 144
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 1:3 3:1 3:1 24 144
5 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
3:2 1:3 0:3 1:3 13 133

1 . Úroveň A

153 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Fir… Sou… Lev… Fal… Adé… B. zápasy Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:0
2:3 3:1 3:0 41 161
2 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
0:3
3:1
3:0
3:0
37 157
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2
1:3
3:2 3:0 33 153
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
0:3
2:3 3:1 17 137
5 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3
0:3
0:3 1:3 2 122

1 . Úroveň A

166 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… Fal… Sou… MiPa Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1
3:2
3:0 3:0 46 166
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:1
3:0 3:1 37 157
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
2:3
1:3
2:3 3:0 23 143
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 0:3 3:2 3:0 22 142
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
0:3 1:3 0:3 0:3 2 122

1 . Úroveň A

162 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Non… LeM… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:1 3:2 3:0 42 162
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:1
3:2
3:1
35 155
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3
3:1
3:1
26 146
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
2:3
1:3
3:0
23 143
5 . 0:3
1:3
1:3
0:3
4 124

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

151 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Fal… Adé… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2
3:1 3:0 3:0 46 151
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3
2:3 3:0 3:0 34 139
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 3:2 S:3 3:0 24 129
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 0:3 3:S 3:2 19 124
5 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
0:3 0:3 0:3 2:3 4 109

1 . Úroveň A

133 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
MiPa Pat… Lev… Mar… Non… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:2
3:1
3:1
3:0
44 149
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
2:3
1:3
3:1
3:1
28 133
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
3:1
1:3
3:0 28 133
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
1:3
3:1
3:1
26 131
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
1:3
0:3
1:3
4 109

1 . Úroveň A

145 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiPa Lev… Non… Bad… Bul… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:2
3:0
3:0 3:S 45 150
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3
3:0
3:0 3:S 40 145
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
3:0
3:S 23 128
4 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
0:3 0:3
0:3
3:S 10 115
5 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 105

1 . Úroveň A

133 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Bad… MiPa Lev… Mar… Fal… B. zápasy Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:2 3:2
3:1
3:0 42 147
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3
3:1
3:1
3:1
37 142
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3
1:3
3:2
3:0 28 133
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
1:3
2:3
3:0 21 126
5 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3
1:3
0:3 0:3 2 107

Jarní sezóna 2017

1 . Úroveň A

142 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiPa Lev… Bad… Bul… Non… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
0:3 3:0 3:0
3:0
39 144
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:2
1:3
3:0 37 142
3 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
0:3 2:3 3:1
3:0
28 133
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
3:1
1:3
1:3
15 120
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
0:3
0:3
3:1
11 116

1 . Úroveň A

140 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiPa Lev… Bad… Mar… Tuc B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0
3:1 3:2 3:0 46 151
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
0:3
3:0
3:1
3:1 35 140
3 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
1:3 0:3 3:2 3:0 24 129
4 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
2:3
1:3
2:3 3:0 23 128
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 2 107

1 . Úroveň A

142 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bad… Lev… Mar… Bul… Non… B. zápasy Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:1 3:1 3:0
3:2
44 149
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
3:2
3:0
3:0
37 142
3 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3
2:3
3:0
3:0
32 137
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3 0:3 0:3
3:1
11 116
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
0:3
0:3
1:3
6 111

1 . Úroveň A

142 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lev… Mar… Bul… MiPa Fal… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:1 3:1 1:3 3:0 37 142
2 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
1:3 3:2 3:S 3:0 34 139
3 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3 2:3 3:1
3:2
26 131
4 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1 S:3 1:3 3:1 24 129
5 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 0:3
2:3
1:3 6 111

Podzimní sezóna 2016

1 . Úroveň A

140 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Mar… Lev… MiPa Bad… Non… B. zápasy Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
2:3
3:2
3:S
3:0
36 141
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2
3:1 2:3
3:1
35 140
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 1:3 3:0
3:0
32 137
4 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
S:3
3:2 0:3
2:3
13 118
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
1:3
0:3
3:2
11 116

1 . Úroveň A

144 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bad… Lev… MiPa Bul… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:2 3:1 3:0 3:S 43 148
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
2:3 3:0
3:2
3:0 39 144
3 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 0:3 3:2 3:S 21 126
4 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
2:3
2:3 3:S 18 123
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
S:3 0:3 S:3 S:3 0 105

2 . Úroveň A

127 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Bul… Lev… Non… Fal… Big… B. zápasy Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:1
3:2
3:0 3:0 46 136
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
3:0
3:1 3:1 37 127
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
0:3
3:2
3:0
26 116
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3
2:3
3:S 16 106
5 . 0:3 1:3
0:3
S:3 2 92

3 . Úroveň A

124 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Lev… VEL… Pif… Tea… KZ… Spo… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0
3:0 3:1 3:0 3:0 49 124
2 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3
1:3 3:0 3:0 3:0 32 107
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0:3 3:1 1:3 2:3 3:2 21 96
4 . 1:3 0:3 3:1 0:3 3:1 20 95
5 . 0:3 0:3 3:2 3:0 1:3 19 94
6 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3 0:3 2:3 1:3 3:1 14 89

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.12.2018 19:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 1:3
03.12.2018 20:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
30.11.2018 17:30 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:2
25.11.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3 Komentáře
15.11.2018 19:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) SportCentrum JEREMI 1:3
12.11.2018 19:30 1. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 3:0
30.10.2018 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:2
30.10.2018 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.10.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
08.10.2018 20:30 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 3:0
21.09.2018 11:23 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) 3:S Komentáře
19.09.2018 18:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 3:1
17.09.2018 20:30 1. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 3:0
13.09.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
27.08.2018 17:00 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 3:0
23.08.2018 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 3:0
22.08.2018 20:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:0
07.08.2018 19:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:1 Komentáře
27.07.2018 18:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 3:0
24.07.2018 19:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:1
18.07.2018 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 1:3
10.07.2018 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.06.2018 20:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:1
14.06.2018 19:30 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 2:3
07.06.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
06.06.2018 20:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 3:0
13.05.2018 10:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:1
10.05.2018 19:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 3:0
09.05.2018 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 2:3
03.05.2018 19:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 3:2
25.04.2018 19:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 3:0
23.04.2018 17:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:0
22.04.2018 19:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 3:1
19.04.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 2:3 Komentáře
25.03.2018 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:0
22.03.2018 17:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Badminton Arena Skalka 3:0
07.03.2018 21:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
04.03.2018 17:30 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 3:2
23.02.2018 18:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 3:1
18.02.2018 19:30 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:0
13.02.2018 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1
06.02.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
31.01.2018 17:30 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 3:1
10.01.2018 20:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 2:3
09.01.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
08.01.2018 21:30 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 3:1
21.12.2017 21:00 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 3:2
19.12.2017 17:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:2
17.12.2017 16:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
17.12.2017 15:00 1. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:0
14.11.2017 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 3:0
13.11.2017 20:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
12.11.2017 20:00 1. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) 3:2 Komentáře
07.11.2017 18:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
30.10.2017 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:1
29.10.2017 20:00 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:0
23.10.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2
12.10.2017 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:2
11.09.2017 19:30 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 3:1
11.09.2017 18:30 1. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:0
07.09.2017 18:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:0
03.09.2017 20:30 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.08.2017 19:30 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 3:1
15.08.2017 19:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
15.08.2017 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0
07.08.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3 Komentáře
31.07.2017 17:30 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Štěrboholy 3:0
19.07.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 2:3
17.07.2017 19:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.06.2017 18:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
21.06.2017 20:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 2:3
15.06.2017 18:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:0
05.06.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3 Komentáře
29.05.2017 19:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 3:2
24.05.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
15.05.2017 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0
04.05.2017 20:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.04.2017 16:30 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 3:0
12.04.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.04.2017 20:00 1. Tuc (I. Efimov, A. Polishchuk) Hamr Braník 3:1
03.04.2017 20:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
02.04.2017 19:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
23.03.2017 18:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 3:0
20.03.2017 18:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
07.03.2017 19:30 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 1:3
28.02.2017 18:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) SportCentrum JEREMI 3:1
24.02.2017 19:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:1
14.02.2017 19:00 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:0
05.02.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
19.01.2017 18:00 1. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
12.01.2017 19:30 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
10.01.2017 20:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 2:3
08.01.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:1
01.01.2017 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 3:0
12.12.2016 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) SportCentrum JEREMI 3:0
10.12.2016 17:00 1. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 2:3
04.12.2016 16:30 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Braník 3:2 Komentáře
22.11.2016 18:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
13.11.2016 17:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 3:1
06.11.2016 18:30 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
02.11.2016 20:30 2. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:1
26.10.2016 19:00 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 3:0
20.10.2016 20:30 3. KZ TEAM (J. Pláteník, Z. Doležel) Hamr Braník 3:0
20.10.2016 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1
09.10.2016 18:00 3. VELKÁ MORAVA (P. Halátek, V. Špaňhel) Hamr Braník 3:0 Komentáře
09.10.2016 17:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 3:0
1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím