Načítám…
Image 1

User 42103

ID: 42103

  • 11 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 70 /71
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 11
    Zápasů v lize ( 2 / 8 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

10 . Úroveň A

9 bodů
70. místo (46. místo v mužích)
Žel… Ryb… Baz… IPP… Goo… Lab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0 14 34
2 .
Rybičky (M. Vomočil + L. Baloghová)
0 11 31
3 . 0 0 20
4 . 0 0 20
5 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
0 -11 9
6 . 0 -14 6

Letní sezóna 2020

10 . Úroveň A

28 bodů
68. místo (46. místo v mužích)
Ryc… Ryb… Goo… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Rybičky (M. Vomočil + L. Baloghová)
0:3 3:0 3:S 17 11 48
3 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
0:3 0:3 3:S 8 0 28
4 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3 S:3 0 -11 9

9 . Úroveň A

18 bodů
65. místo (43. místo v mužích)
Zák… Koť… Pro… Baz… Goo… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:2
3:1
3:2
3:1
3:S
23 14 57
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3
3:1
3:S
3:1
3:S
22 11 53
3 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
1:3
1:3
3:1
3:S
3:S
17 0 37
4 .
2:3
S:3
1:3
3:2
3:S 12 0 32
5 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
1:3
1:3
S:3
2:3
3:S 9 -11 18
6 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 6

9 . Úroveň A

9 bodů
64. místo (43. místo v mužích)
Rak… Asp… Baz… Goo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:0 3:1 3:0 26 14 60
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 3:0 3:0 18 11 49
3 . 1:3 0:3
3:0
10 0 30
4 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
0:3 0:3
0:3
0 -11 9

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 10. ICMS (D. Sviták, P. Benda) 3:S
29.09.2020 19:00 10. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) Badminton Arena Skalka 0:3
20.09.2020 18:00 10. Rybičky (M. Vomočil, L. Baloghová) Hamr Štěrboholy 0:3
07.09.2020 00:10 9. ICMS (D. Sviták, P. Benda) 3:S
06.09.2020 20:42 9. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) S:3 Komentáře
06.09.2020 14:00 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
02.09.2020 20:30 9. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
12.08.2020 18:00 9. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 1:3
03.08.2020 19:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 0:3
30.07.2020 19:00 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
27.07.2020 19:00 9. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím