No photo

Tomáš Hliva (39 let)

ID: 29811

Brno

  • 68 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 38 / 27 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

51 bodů
29. místo (22. místo v mužích)
Ryc… Gop… Mar… Maz… Tam… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
3:1
3:0
3:2
3:0 46 0 91
2 .
1:3
3:2
3:0
3:1 35 0 80
3 . 0:3 2:3 3:2 3:1 24 0 69
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
2:3
0:3
2:3 3:1 19 0 64
5 . 0:3 1:3 1:3 1:3 6 0 51

3 . Úroveň A

66 bodů
20. místo (15. místo v mužích)
Tri… Pet… Tam… ZIL… Bor… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 97
2 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 81
3 . 0:3 0:3
3:1
3:S
21 0 66
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3
1:3
3:S 12 0 57
5 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 0 45

4 . Úroveň A

73 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
Tam… MiMi Týn… Ryc… TWI… MaRa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:0
3:1
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0
3:S
38 0 68
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
1:3
2:3 3:0
3:0
3:S
33 0 63
4 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
0:3 0:3 0:3
3:0
3:S
18 0 48
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

4 . Úroveň A

58 bodů
25. místo (20. místo v mužích)
Tri… RZHR Tam… Akt… Ski… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 . 0:3 3:2 3:S 3:1 30 0 60
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1
28 0 58
4 . 0:3 S:3
0:3
3:1
11 0 41
5 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
0:3 1:3
1:3
1:3
6 0 36

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň A

58 bodů
26. místo (21. místo v mužích)
ZIL… Ree… Tam… Pop… Sta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:0 2:3 3:0 3:0 43 0 73
2 . 0:3 3:S 3:S 3:0 33 0 63
3 . 3:2 S:3 3:2 3:S 28 0 58
4 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 S:3 2:3 S:S -1 0 29
5 . 0:3 0:3 S:3 S:S -5 0 25

3 . Úroveň B

49 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
Gop… JA… E.X… MiK… Tam… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:2 3:2
3:S
28 0 73
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
2:3 3:1 3:1 26 0 71
4 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 2:3 1:3 3:1 17 0 62
5 .
0:3
S:3
1:3 1:3 4 0 49

4 . Úroveň A

69 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Tam… Mar… ZIL… RZHR Tlu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:2
3:0
3:0
39 0 69
2 . 3:2 3:2 2:3 3:0 35 0 65
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
2:3 2:3 3:2 3:0 30 0 60
4 .
0:3
3:2 2:3 3:0 26 0 56
5 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 0 30

3 . Úroveň B

54 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
Mar… ZEM… Str… Pet… Tam… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
3:0
3:2
3:2 3:0 44 0 89
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 3:2 3:1 3:0 33 0 78
3 .
2:3
2:3
3:1
3:0
32 0 77
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
2:3 1:3
1:3
2:3
12 0 57
5 . 0:3 0:3
0:3
3:2
9 0 54

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň B

38 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
**** Tam… Tlu… D&J Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
3:1 3:0 3:S S:S 29 0 44
2 . 1:3 3:0 3:0 S:S 23 0 38
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 3:S S:S 5 0 20
4 . S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 15
5 . S:S S:S S:S 3:S -5 0 10

2 . Úroveň A

50 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Spe… LoL Tam… Gop… Str… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:0 3:0
3:0
3:S 49 0 79
2 . 0:3 3:1 3:S 3:0 34 0 64
3 . 0:3 1:3 3:2
3:2
20 0 50
4 .
0:3
S:3 2:3
3:2
13 0 43
5 . S:3 0:3
2:3
2:3
8 0 38

Jarní sezóna 2017

2 . Úroveň A

85 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
The… Au Mil… Tam… Hap… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
2:3 3:0 3:1 3:S 38 0 98
2 . 3:2 3:2
S:3
3:S 28 0 88
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 2:3 3:1 3:0 28 0 88
4 . 1:3
3:S
1:3 3:1 25 0 85
5 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
S:3 S:3 0:3 1:3 2 0 62

3 . Úroveň A

87 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Au Tam… D&J Luk… JA… Nev… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0
3:0
3:1 3:0 42 0 87
2 . 3:2 3:2
3:S
3:0 3:0 42 0 87
3 . 0:3 2:3 3:0 3:0 3:0 33 0 78
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3
S:3
0:3
3:2
3:1 16 0 61
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3 0:3
2:3
3:2 12 0 57
6 .
Nevadí (T. Janota + J. Šedaj)
0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 5 0 50

3 . Úroveň B

84 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
LoL Tam… H2OO Pod… P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:S 3:1 3:0 43 0 88
2 . 2:3 3:0 3:0 3:2 39 0 84
3 . S:3 0:3 3:2 3:1 20 0 65
4 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
1:3 0:3 2:3 3:1 17 0 62
5 . 0:3 2:3 1:3 1:3 8 0 53

3 . Úroveň A

77 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Mil… Tam… ZEM… JA… Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:1
3:1
3:1
44 0 89
2 .
1:3
2:3 3:0 3:0 32 0 77
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3
3:2 2:3 3:1 26 0 71
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
0:3 3:2 2:3 15 0 60
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
1:3
0:3 1:3 3:2 13 0 58

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň B

73 bodů
22. místo (15. místo v mužích)
LoL Mau… Rac… Tam… Pod… Prá… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:0 3:1 49 0 94
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
0:3
3:0
2:3
3:0
3:0
33 0 78
3 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
0:3
3:1
3:1
3:0
28 0 73
4 . 0:3
3:2
1:3
3:0 3:1 28 0 73
5 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3 0:3
1:3
0:3 3:2 9 0 54
6 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
1:3
0:3
0:3
1:3 2:3 7 0 52

3 . Úroveň A

80 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Mil… Mau… Tam… Ami… ALFA P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:0
3:2
3:0
3:1
3:0 46 0 91
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
0:3
3:1
3:2
3:0
3:1
35 0 80
3 .
2:3
1:3
3:0
3:0
3:0
35 0 80
4 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
2:3
0:3
3:0
1:3
15 0 60
5 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
1:3
0:3
0:3
0:3
3:0
12 0 57
6 . 0:3
1:3
0:3
3:1
0:3
11 0 56

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.05.2018 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 1:3
29.05.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3
23.05.2018 19:30 3. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Sprint 0:3
16.05.2018 20:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 1:3
27.04.2018 18:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 0:3
25.04.2018 19:00 3. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Badminton Líšeň 0:3
04.04.2018 19:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:1 Komentáře
30.03.2018 11:00 4. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
30.03.2018 10:00 4. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
27.03.2018 19:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:1 Komentáře
14.03.2018 19:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 3:1 Komentáře
01.03.2018 09:16 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) 2:3
26.02.2018 20:30 4. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Badminton Líšeň 0:3
21.02.2018 19:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Sprint 3:0 Komentáře
14.02.2018 19:00 4. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Sprint 3:1 Komentáře
24.01.2018 19:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:2
11.01.2018 21:00 4. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sprint 3:2
28.12.2017 19:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
27.12.2017 19:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Sprint 1:3
08.12.2017 19:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 1:3
29.11.2017 19:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:0 Komentáře
28.11.2017 20:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
24.11.2017 19:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sprint 3:0 Komentáře
13.11.2017 21:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:2
27.10.2017 19:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
24.10.2017 21:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
13.10.2017 19:30 3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Sprint 0:3 Komentáře
09.10.2017 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
02.10.2017 08:26 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) S:S
21.09.2017 18:30 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Badminton Líšeň 3:0
10.09.2017 21:00 3. **** (N. Kubová, M. Bauer) Sprint 1:3
10.09.2017 20:00 3. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:0
21.06.2017 17:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 1:3
19.06.2017 17:00 2. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Sprint 3:2 Komentáře
18.06.2017 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 3:2
12.06.2017 18:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 0:3
27.05.2017 17:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) fit4all centrum 1:3
22.05.2017 19:00 2. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sprint 3:1
08.05.2017 19:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 1:3
23.04.2017 16:00 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 3:2
23.04.2017 16:00 3. Au (B. Melichar, D. Janečková) Sport Centrum Kuklenská 3:2
10.04.2017 18:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:0
06.04.2017 17:00 3. Nevadí (T. Janota, J. Šedaj) Sprint 3:0
02.04.2017 20:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sprint 3:2
19.03.2017 20:00 3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Sprint 3:0
15.03.2017 19:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 2:3
05.03.2017 18:00 3. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Sprint 3:0
20.02.2017 17:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 1:3 Komentáře
19.02.2017 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:0
15.02.2017 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:0
08.02.2017 19:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sprint 2:3
31.05.2016 09:30 3. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Sprint 3:1
26.05.2016 20:00 3. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Sprint 3:0
26.05.2016 18:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
18.05.2016 21:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 0:3
09.05.2016 21:00 3. Mauíci (L. Mauer, E. Mauerová) Sprint 3:2 Komentáře
29.04.2016 18:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 2:3 Komentáře
29.04.2016 16:00 3. ALFA (S. Zmek, M. Pavlík) Sprint 3:0 Komentáře
25.04.2016 18:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0 Komentáře
22.04.2016 18:00 3. Amici (L. Paseková, H. S) Sprint 3:0 Komentáře
08.04.2016 18:00 3. Mauíci (L. Mauer, E. Mauerová) Sprint 1:3 Komentáře
3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) S:3 Komentáře
4. ReePro (M. Prokop, H. Rychnovský) S:3
4. Starobrno (J. Šplíchal, J. Soušková) 3:S
3. Born2win (M. Dóciová, P. Marek) 3:S Komentáře
4. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře
3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) 3:S Komentáře
2. Au (B. Melichar, D. Janečková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím