Načítám…
Image 1

Tomáš Kaderka (35 let)

ID: 23291

Brno

  • 199 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 93
    Zápasů v lize ( 50 / 41 / 2) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

2 . Úroveň A

300 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
T.H. J.R. J.L. T.K. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
3:2 3:2 3:1
3:2
21 14 335
2 .
Image 1
Jan Raclavský
2:3
3:1
2:3
3:2
15 11 326
3 .
Image 1
Jiří Lev
2:3
1:3
3:0 2:3 12 0 312
4 .
Image 1
Tomáš Kaderka
1:3 3:2 0:3
3:2
11 -11 300
5 .
Image 1
Pavel Havlát
2:3
2:3
3:2
2:3
11 -14 297

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

235 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
J.S. L.L. D.Č. T.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Schick
2:3 3:1 3:2 3:0 37 0 262
2 .
Image 1
Ludvík Leischner
3:2 3:2
2:3
3:0 35 0 260
3 .
Image 1
David Černý
1:3 2:3 3:1 3:0 30 0 255
4 .
Image 1
Tomáš Kaderka
2:3
3:2
1:3 S:S 10 0 235
5 .
Image 1
Jiří Kaláb
0:3 0:3 0:3 S:S -5 0 220

1 . Úroveň A

251 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
M.S. F.K. A.B. J.S. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Seknička
3:1
3:0
3:1
3:0 48 0 288
2 .
Image 1
Franta Kůst
1:3
2:3
3:0
3:1
30 0 270
3 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
0:3 3:2 3:1 2:3 24 0 264
4 .
Image 1
Jindřich Schick
1:3
0:3
1:3 3:0 17 0 257
5 .
Image 1
Tomáš Kaderka
0:3
1:3
3:2 0:3 11 0 251

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

258 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
A.B. T.K. P.D. T.H. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
2:3 3:0 3:0 3:1 41 0 266
2 .
Image 1
Tomáš Kaderka
3:2 1:3 3:1 3:1 33 0 258
3 .
Image 1
Petr Dušek
0:3 3:1
0:3
3:0 24 0 249
4 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
0:3 1:3
3:0
2:3
19 0 244
5 .
Image 1
Martin Matějka
1:3 1:3 0:3
3:2
13 0 238

2 . Úroveň A

255 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
J.S. D.Č. T.K. D.U. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Schick
3:1 3:2 3:2 3:0 42 0 267
2 .
Image 1
David Černý
1:3 3:1 3:0 3:1 37 0 262
3 .
Image 1
Tomáš Kaderka
2:3 1:3 3:1
3:0
30 0 255
4 .
Image 1
David Urbánek
2:3 0:3 1:3 3:2 15 0 240
5 .
Image 1
Jiří Bureš
0:3 1:3
0:3
2:3 6 0 231

1 . Úroveň A

263 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
F.K. A.B. A.G. J.S. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Franta Kůst
3:1
3:1
3:1
3:S
43 0 298
2 .
Image 1
Aleš Bárta (Alfa Agency)
1:3 3:2 3:0 3:1 35 0 290
3 .
Image 1
Antonín Golec
1:3
2:3 3:2 3:1 26 0 281
4 .
Image 1
Jindřich Schick
1:3
0:3 2:3 3:2 15 0 270
5 .
Image 1
Tomáš Kaderka
S:3
1:3 1:3 2:3 8 0 263

2 . Úroveň A

272 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
J.S. T.K. T.H. J.B. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jindřich Schick
3:1
3:0
3:S
3:0 47 0 287
2 .
Image 1
Tomáš Kaderka
1:3
2:3
3:0 3:0 32 0 272
3 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
0:3
3:2
3:2
3:1
29 0 269
4 .
Image 1
Jiří Bureš
S:3
0:3
2:3
3:1
15 0 255
5 .
Image 1
Martin Matějka
0:3 0:3
1:3
1:3
4 0 244

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

187 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
J.B. T.K. J.V. J.L. T.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Bureš
3:1
2:3
3:0
3:1
39 0 189
2 .
Image 1
Tomáš Kaderka
1:3 3:1 3:1
3:0
37 0 187
3 .
Image 1
Jan Vodák
3:2
1:3 2:3
3:0
28 0 178
4 .
Image 1
Jiří Lev
0:3 1:3 3:2
1:3
13 0 163
5 .
Image 1
Tibor Švenda
1:3
0:3
0:3
3:1
13 0 163

3 . Úroveň A

180 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
Z.S. M.K. T.K. J.L. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sára
3:0 3:1
3:2
3:2 42 0 192
2 .
Image 1
Martin Kunc
0:3 3:2 3:1 3:1 31 0 181
3 .
Image 1
Tomáš Kaderka
1:3 2:3 3:1 3:0 30 0 180
4 .
Image 1
Jiří Lev
2:3
1:3 1:3 3:0 21 0 171
5 .
Image 1
Tomáš Lednický
2:3 1:3 0:3 0:3 6 0 156

3 . Úroveň B

181 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
J.K. T.K. J.K. T.Š. L.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Juraj Klačanský
3:0 3:S 3:1 3:S 44 0 194
2 .
Image 1
Tomáš Kaderka
0:3 3:S
3:1
3:S 31 0 181
3 .
Image 1
Jiří Kaláb
S:3 S:3 3:1 3:S 21 0 171
4 .
Image 1
Tibor Švenda
1:3
1:3
1:3 3:S 16 0 166
5 .
Image 1
Lubomír Čapatý
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 150

3 . Úroveň B

174 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
Z.M. T.H. T.L. T.K. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Mejzlík
3:0
3:0
2:3
3:1
41 0 191
2 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
0:3
2:3
3:1
3:1
26 0 176
3 .
Image 1
Tomáš Lednický
0:3
3:2 2:3 3:1 24 0 174
4 .
Image 1
Tomáš Kaderka
3:2
1:3
3:2 2:3 24 0 174
5 .
Image 1
Martin Kunc
1:3
1:3
1:3 3:2 15 0 165

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

235 bodů
16. místo (16. místo v mužích)
T.K. M.M. S.R. T.L. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kaderka
2:3
3:0 3:0 3:S 40 0 235
2 .
Image 1
Marek Maďar
3:2
3:0 2:3 3:S 36 0 231
3 .
Image 1
Svatopluk Richter
0:3 0:3 3:0 3:1 24 0 219
4 .
Image 1
Tomáš Lednický
0:3 3:2 0:3 3:1 20 0 215
5 .
Image 1
Jakub Vacula
S:3 S:3 1:3 1:3 4 0 199

4 . Úroveň A

226 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
J.Ž. J.V. T.K. M.Z. V.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Židek
2:3 3:2 3:1 3:1 35 0 230
2 .
Image 1
Jan Vodák
3:2 2:3
3:0
3:2 35 0 230
3 .
Image 1
Tomáš Kaderka
2:3 3:2 3:2 3:2 31 0 226
4 .
Image 1
Martin Zavadil
1:3
0:3
2:3
3:1
17 0 212
5 .
Image 1
Vaclav Snasel
1:3 2:3 2:3
1:3
12 0 207

3 . Úroveň B

225 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
Z.S. m.m. M.M. P.N. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Sára
3:1
3:2
3:1
3:1
42 0 252
2 .
Image 1
martin mošner
1:3 2:3 3:1 3:1 28 0 238
3 .
Image 1
Marek Maďar
2:3
3:2 3:1 1:3 26 0 236
4 .
Image 1
Petr Novák
1:3 1:3 1:3 3:0 19 0 229
5 .
Image 1
Tomáš Kaderka
1:3
1:3 3:1 0:3 15 0 225

3 . Úroveň A

234 bodů
19. místo (19. místo v mužích)
K.S. M.Z. T.K. T.H. L.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Stromsik
3:0
3:0
3:1
3:S 47 0 257
2 .
Image 1
Marek Zouhar
0:3
3:0
3:1
3:S 34 0 244
3 .
Image 1
Tomáš Kaderka
0:3
0:3
3:1
3:0 24 0 234
4 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
1:3
1:3
1:3
3:S 16 0 226
5 .
Image 1
Lukáš Dziadek
S:3 S:3 0:3 S:3 0 0 210

Podzimní sezóna 2016

4 . Úroveň B

238 bodů
24. místo (24. místo v mužích)
T.H. J.S. T.K. M.M. K.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Hrdlička
3:1
3:2
3:2
3:1
40 0 250
2 .
Image 1
Jiří Slavíček
1:3
3:2
3:S
3:0
34 0 244
3 .
Image 1
Tomáš Kaderka
2:3
2:3
3:2
3:1
28 0 238
4 .
Image 1
Marek Maďar
2:3
S:3
2:3
3:1
19 0 229
5 .
Image 1
Konstantin Šindelář
1:3
0:3
1:3
1:3
6 0 216

5 . Úroveň B

214 bodů
33. místo (33. místo v mužích)
P.K. T.K. Z.H. V.M. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Kupčík
2:3
3:0
3:0
3:1
41 0 221
2 .
Image 1
Tomáš Kaderka
3:2
2:3 3:1 3:S 34 0 214
3 .
Image 1
Zdenek Hrabalek
0:3
3:2
2:3
3:2 22 0 202
4 .
Image 1
Václav Mimráček
0:3
1:3
3:2
3:S 21 0 201
5 .
Image 1
Jiří Lev
1:3
S:3 2:3 S:3 6 0 186

4 . Úroveň B

206 bodů
36. místo (36. místo v mužích)
K.S. M.M. V.D. K.Š. T.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Stromsik
3:1
3:1
3:1
3:1
44 0 239
2 .
Image 1
Marek Maďar
1:3
3:1
3:0
2:3
30 0 225
3 .
Image 1
Vladimír Dostál
1:3
1:3
3:0
3:0
30 0 225
4 .
Image 1
Konstantin Šindelář
1:3
0:3
0:3
3:0
15 0 210
5 .
Image 1
Tomáš Kaderka
1:3
3:2
0:3
0:3
11 0 206

5 . Úroveň A

208 bodů
35. místo (35. místo v mužích)
J.V. T.K. J.P. R.K. J.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Velinský
3:1
3:2
3:0
3:2
42 0 222
2 .
Image 1
Tomáš Kaderka
1:3
3:2
3:0 2:3 28 0 208
3 .
Image 1
Jiří Petřek
2:3
2:3
2:3
3:0 25 0 205
4 .
Image 1
Robert Kalvoda
0:3
0:3
3:2
3:1 20 0 200
5 .
Image 1
Jiří Lev
2:3
3:2 0:3 1:3 15 0 195

Letní sezóna 2016

5 . Úroveň B

153 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
T.K. R.U. M.N. M.D. M.N. J.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kaderka
3:1
3:0
3:1
3:0 3:0 48 0 153
2 .
Image 1
Radomír Uhlíř
1:3
3:1
2:3
3:1
3:0
33 0 138
3 .
Image 1
Martin Novotný
0:3
1:3
3:2
3:0 3:0 29 0 134
4 .
Image 1
Michal Diatka
1:3
3:2
2:3
S:S 3:0 18 0 123
5 .
Image 1
Miroslav Němec
0:3
1:3
0:3 S:S 3:0 8 0 113
6 .
Image 1
Jakub Černý
0:3
0:3
0:3 0:3 0:3 0 0 105

6 . Úroveň A

118 bodů
37. místo (37. místo v mužích)
T.K. M.T. M.Š. S.H. P.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Kaderka
3:2 3:1 3:0 3:S 43 0 118
2 .
Image 1
Michal Turoň
2:3 3:1 3:1 3:S 36 0 111
3 .
Image 1
Martin Šípek
1:3 1:3 3:2 3:S 23 0 98
4 .
Image 1
Standa Hybášek
0:3 1:3 2:3 3:S 16 0 91
5 .
Image 1
Petr Zycháček
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

5 . Úroveň A

109 bodů
40. místo (40. místo v mužích)
J.L. M.N. R.K. T.K. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Lev
3:0 3:2 3:1
3:1
44 0 134
2 .
Image 1
Miroslav Němec
0:3 3:0
3:2
3:1
33 0 123
3 .
Image 1
Robert Kalvoda
2:3 0:3
3:0
3:2
26 0 116
4 .
Image 1
Tomáš Kaderka
1:3
2:3
0:3
3:0
19 0 109
5 .
Image 1
Petr Gál
1:3
1:3
2:3
0:3
8 0 98

5 . Úroveň B

118 bodů
35. místo (35. místo v mužích)
J.V. D.L. T.K. L.J. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Velinský
3:0
3:2
3:2
3:0 44 0 134
2 .
Image 1
Dalibor Lang
0:3
3:1
3:0
3:0
37 0 127
3 .
Image 1
Tomáš Kaderka
2:3
1:3
3:2
3:0
28 0 118
4 .
Image 1
Lucie Jakrlová
2:3
0:3
2:3
3:0
21 0 111
5 .
Image 1
Libor Kulkus
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 90

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.10.2020 18:00 2. Tomáš Hrdlička Sprint 1:3
30.09.2020 19:00 2. Jan Raclavský Sprint 3:2
25.09.2020 17:00 2. Jiří Lev Sprint 0:3
23.09.2020 20:00 2. Pavel Havlát Sprint 3:2 Komentáře
03.04.2018 14:09 2. Jiří Kaláb S:S
26.03.2018 17:00 2. Jindřich Schick Badminton Líšeň 2:3
25.03.2018 11:00 2. David Černý Sprint 1:3
22.03.2018 16:00 2. Ludvík Leischner Sprint 3:2 Komentáře
26.02.2018 16:00 1. Jindřich Schick Badminton Líšeň 0:3
25.02.2018 11:30 1. Franta Kůst fit4all centrum 1:3 Komentáře
22.02.2018 16:00 1. Aleš Bárta (Alfa Agency) Badminton Líšeň 3:2
09.02.2018 17:00 1. Martin Seknička Sprint 0:3
23.01.2018 19:00 2. Petr Dušek Xarena Slatina Badminton Club 1:3
16.01.2018 19:00 2. Tomáš Hrdlička Badminton Líšeň 3:1
14.01.2018 17:00 2. Aleš Bárta (Alfa Agency) Sprint 3:2
09.01.2018 18:00 2. Martin Matějka Sprint 3:1
29.12.2017 10:00 2. Jindřich Schick Sprint 2:3
28.12.2017 10:00 2. David Urbánek Sprint 3:1
27.12.2017 10:00 2. Jiří Bureš Sprint 3:0 Komentáře
11.12.2017 18:00 2. David Černý Sprint 1:3
29.11.2017 16:00 1. Antonín Golec Xarena Slatina Badminton Club 1:3
26.11.2017 16:00 1. Aleš Bárta (Alfa Agency) Sprint 1:3
15.11.2017 16:00 1. Jindřich Schick Sprint 2:3
29.10.2017 19:30 2. Tomáš Hrdlička Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
25.10.2017 18:00 2. Jiří Bureš Club Classic 3:0
17.10.2017 16:00 2. Jindřich Schick Sprint 1:3
10.10.2017 20:00 2. Martin Matějka Xarena Slatina Badminton Club 3:0
29.09.2017 08:00 3. Jiří Bureš Sprint 1:3
19.09.2017 20:00 3. Jan Vodák Sprint 3:1
14.09.2017 17:00 3. Jiří Lev Sprint 3:1
11.09.2017 19:00 3. Tibor Švenda Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
31.08.2017 18:00 3. Tomáš Lednický Badminton Líšeň 3:0
21.08.2017 19:00 3. Jiří Lev Sport Centrum Kuklenská 3:1
15.08.2017 17:00 3. Zdeněk Sára Sprint 1:3
08.08.2017 16:00 3. Martin Kunc Sprint 2:3
26.07.2017 19:00 3. Tibor Švenda Sprint 3:1 Komentáře
18.07.2017 18:00 3. Juraj Klačanský Sprint 0:3
27.06.2017 17:00 3. Martin Kunc Badminton Líšeň 2:3
13.06.2017 16:00 3. Tomáš Hrdlička Sprint 1:3 Komentáře
11.06.2017 18:00 3. Zdeněk Mejzlík Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
05.06.2017 16:00 3. Tomáš Lednický Sprint 3:2
23.05.2017 16:00 4. Tomáš Lednický Sprint 3:0
21.05.2017 17:00 4. Marek Maďar Sprint 2:3 Komentáře
18.05.2017 16:00 4. Svatopluk Richter Sprint 3:0
25.04.2017 17:00 4. Vaclav Snasel Sprint 3:2
20.04.2017 18:00 4. Martin Zavadil Badminton Líšeň 3:2
17.04.2017 18:00 4. Jan Vodák Sprint 3:2
13.04.2017 18:00 4. Jan Židek Xarena Slatina Badminton Club 2:3
31.03.2017 17:00 3. Marek Maďar Sprint 3:1
14.03.2017 16:00 3. martin mošner Sprint 1:3
09.03.2017 17:00 3. Petr Novák Badminton Líšeň 0:3
07.03.2017 17:00 3. Zdeněk Sára Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
26.02.2017 19:00 3. Karel Stromsik Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
23.02.2017 17:00 3. Marek Zouhar Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
21.02.2017 16:00 3. Tomáš Hrdlička Sprint 3:1 Komentáře
16.02.2017 17:00 3. Lukáš Dziadek Badminton Líšeň 3:0
30.01.2017 19:00 4. Jiří Slavíček Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
17.01.2017 16:00 4. Konstantin Šindelář Sprint 3:1 Komentáře
16.01.2017 18:00 4. Marek Maďar Sprint 3:2 Komentáře
09.01.2017 16:00 4. Tomáš Hrdlička Sprint 2:3 Komentáře
02.01.2017 16:00 5. Petr Kupčík Sprint 3:2 Komentáře
19.12.2016 19:00 5. Zdenek Hrabalek Xarena Slatina Badminton Club 2:3
15.12.2016 18:00 5. Václav Mimráček Xarena Slatina Badminton Club 3:1
29.11.2016 20:30 4. Karel Stromsik fit4all centrum 1:3 Komentáře
25.11.2016 17:00 4. Marek Maďar Sprint 3:2 Komentáře
21.11.2016 17:00 4. Konstantin Šindelář Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
02.11.2016 18:00 4. Vladimír Dostál Sprint 0:3 Komentáře
24.10.2016 16:00 5. Jiří Lev Sport Centrum Kuklenská 2:3
20.10.2016 20:00 5. Jiří Velinský Xarena Slatina Badminton Club 1:3
17.10.2016 17:00 5. Robert Kalvoda Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.10.2016 18:00 5. Jiří Petřek Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
23.09.2016 16:30 5. Radomír Uhlíř fit4all centrum 3:1 Komentáře
22.09.2016 16:00 5. Michal Diatka Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
15.09.2016 16:30 5. Jakub Černý Club Classic 3:0
14.09.2016 17:00 5. Martin Novotný Sprint 3:0
13.09.2016 18:00 5. Miroslav Němec Sprint 3:0
24.08.2016 16:00 6. Standa Hybášek Sprint 3:0
04.08.2016 18:00 6. Martin Šípek Sprint 3:1
03.08.2016 18:00 6. Michal Turoň Sprint 3:2
28.07.2016 18:00 5. Robert Kalvoda Sprint 0:3 Komentáře
24.07.2016 18:00 5. Jiří Lev Sport Centrum Kuklenská 1:3
21.07.2016 16:00 5. Petr Gál Sprint 3:0 Komentáře
20.07.2016 19:00 5. Miroslav Němec Sprint 2:3 Komentáře
26.06.2016 14:00 5. Jiří Velinský Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
22.06.2016 20:00 5. Lucie Jakrlová Sprint 3:2 Komentáře
19.06.2016 11:00 5. Dalibor Lang fit4all centrum 1:3 Komentáře
16.06.2016 20:00 5. Libor Kulkus Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
3. Jiří Kaláb 3:S
1. Franta Kůst S:3 Komentáře
6. Petr Zycháček 3:S
5. Jiří Lev 3:S
3. Lubomír Čapatý 3:S
4. Jakub Vacula 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím