Image 1

Tomáš Kaderka (33 let)

ID: 23291

Brno

  • 195 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 39 / 12 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

1 . Úroveň A

111 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
ALPY LoL MiP… Tri… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 S:S 3:0
3:S
17 14 111
2 . 1:3 2:3 3:1
3:S
15 11 106
3 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
S:S 3:2
S:S
3:S
7 0 87
4 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 1:3
S:S
3:0 6 -11 75
5 .
Pat a Mat (O. Dlugoš + M. Sojka)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 66

1 . Úroveň A

95 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
MiP… Tri… ALPY JIRO Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
3:1 3:1 3:0 3:0 26 14 120
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 2:3 3:0 3:0 17 11 108
3 . 1:3 3:2 2:3 3:0 15 0 95
4 . 0:3 0:3 3:2 3:1 11 -11 80
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

1 . Úroveň A

108 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiP… ALPY Tri… LoL Jas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 119
2 . 1:3 3:0 2:3 3:0 17 11 108
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 0:3 3:0 3:0 15 0 95
4 . 0:3 3:2 0:3 3:0 12 -11 81
5 .
JasnavyhraCZ (M. Levíček + J. Bárta)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 67

1 . Úroveň A

119 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
ALPY MiP… LoL JIRO Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 111
3 . 1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 95
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 9 -11 78
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

1 . Úroveň A

170 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
MiP… ALPY JIRO Mar… Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPe19 (M. Hrazdíra + P. Krul)
1:3 3:0 3:1 3:0 21 14 175
2 . 3:1 3:1 2:3 3:2 19 11 170
3 . 0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 155
4 . 1:3 3:2 0:3 2:3 8 -11 137
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3 2:3 0:3 3:2 7 -14 133

1 . Úroveň A

179 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
ALPY JIRO Mar… Kab… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 179
2 . 2:3 3:1 2:3
3:S
16 11 167
3 . 1:3 1:3 3:2
3:S
13 0 153
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 3:2 2:3 S:S 5 -11 134
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 124

1 . Úroveň A

171 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
JIRO ALPY E.X… Gop… Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:2 23 14 177
2 . 2:3 3:1 3:0 3:2 20 11 171
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 154
4 . 1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 136
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
2:3 2:3 1:3 1:3 6 -14 132

1 . Úroveň A

174 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
JIRO ALPY E.X… Kab… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:0 3:0 24 14 178
2 . 2:3 3:0 3:0 3:0 23 11 174
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3
0:3 3:1 3:1 14 0 154
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 136
5 . 0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 127

Podzimní sezóna 2018

1 . Úroveň A

298 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
JIRO ALPY Kab… E.X… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:1 3:0 3:0 19 0 89
2 . 3:2 3:1
1:3
3:1 15 0 85
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 1:3
3:1
3:0 13 0 83
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
3:1
1:3
3:2 10 0 80
5 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 0 73

1 . Úroveň A

315 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
ALPY JIRO Kab… Mar… LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1 3:0 20 0 90
2 . 1:3 3:2 3:0
3:S
16 0 86
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3 2:3
3:0
3:S
15 0 85
4 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3 0:3
0:3
3:0 7 0 77
5 . 0:3
S:3
S:3
0:3 0 0 70

1 . Úroveň A

298 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
LoL ALPY Kab… Mar… Tri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:2 20 0 90
2 . 1:3
3:0
3:2
3:2 15 0 85
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3
0:3
3:0
3:2
11 0 81
4 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
2:3
0:3 3:0 8 0 78
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
2:3 2:3
2:3
0:3 6 0 76

1 . Úroveň A

294 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
LoL Tri… ALPY Kab… E.X… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1 3:2 18 0 88
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:2 3:0
3:1
16 0 86
3 . 2:3 2:3 3:2 3:0 14 0 84
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 0:3 2:3 3:0 9 0 79
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3
1:3
0:3 0:3 3 0 73

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

45 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Tri… Kab… ALPY E.X… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3
3:1
3:S
16 0 46
2 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3 2:3 3:1 3:0 15 0 45
3 . 3:2 3:2 1:3 3:0 15 0 45
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
1:3 3:1 3:1 12 0 42
5 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
S:3
0:3 0:3 1:3 1 0 31

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2019 00:10 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) S:S
18.09.2019 17:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:0
18.09.2019 12:47 1. Pat a Mat (O. Dlugoš, M. Sojka) 3:S Komentáře
09.09.2019 20:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 3:1
28.08.2019 20:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) fit4all centrum 1:3
26.08.2019 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sprint 2:3
20.08.2019 20:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
08.08.2019 20:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Badminton Líšeň 3:2
25.07.2019 20:00 1. JasnavyhraCZ (M. Levíček, J. Bárta) Sport Centrum Kuklenská 3:0
25.07.2019 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:0
24.07.2019 20:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) fit4all centrum 1:3
18.07.2019 20:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 2:3
26.06.2019 20:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 3:1
19.06.2019 18:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 3:0
13.06.2019 20:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) Sprint 3:2
13.06.2019 19:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 3:0
26.05.2019 19:00 1. MiPe19 (M. Hrazdíra, P. Krul) Badminton Jehnice 3:1
22.05.2019 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) fit4all centrum 3:1
15.05.2019 19:00 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
14.05.2019 21:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
01.05.2019 19:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 3:0
19.04.2019 19:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) fit4all centrum 3:0
18.04.2019 17:00 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
09.04.2019 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
28.03.2019 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
27.03.2019 19:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Líšeň 3:1
23.03.2019 19:00 1. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 3:0
22.03.2019 18:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:2
03.03.2019 19:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
03.03.2019 18:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
24.02.2019 19:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Sport Centrum Kuklenská 2:3
22.02.2019 19:00 1. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sprint 3:0
31.01.2019 20:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
25.01.2019 20:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Badminton Líšeň 3:1
06.01.2019 19:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sprint 3:1
04.01.2019 19:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
30.12.2018 11:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 3:1
27.12.2018 18:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0
21.12.2018 19:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 3:2
17.12.2018 17:00 1. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) fit4all centrum 3:1
28.11.2018 20:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
27.11.2018 19:00 1. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
18.11.2018 17:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 1:3
18.11.2018 17:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:2
30.10.2018 19:00 1. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
28.10.2018 19:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 2:3
28.10.2018 16:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 2:3
15.10.2018 17:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sport Centrum IVANOVICE 3:2
26.09.2018 21:00 2. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Sprint 3:0
24.09.2018 21:00 2. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 3:2
13.09.2018 19:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Sport Centrum Kuklenská 3:2
11.09.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím