No photo

Klára Vantuchová (64 let)

ID: 29777

Brno

  • 27 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 15 / 11 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

31 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
Tri… Kab… ALPY E.X… Ryc… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3
3:1
3:S
16 0 46
2 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3 2:3 3:1 3:0 15 0 45
3 . 3:2 3:2 1:3 3:0 15 0 45
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
1:3 3:1 3:1 12 0 42
5 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
S:3
0:3 0:3 1:3 1 0 31

2 . Úroveň A

45 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
TJ The… Kab… Ryc… Gop… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TJ (H. B + T. Y)
3:0 3:1 3:0 3:1 48 0 78
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
3 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 0:3
3:1
3:0
26 0 56
4 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
0:3 0:3
1:3
3:0 15 0 45
5 . 1:3 0:3
0:3
0:3 2 0 32

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

91 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Ryc… Gop… Mar… Maz… Tam… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
3:1
3:0
3:2
3:0 46 0 91
2 .
1:3
3:2
3:0
3:1 35 0 80
3 . 0:3 2:3 3:2 3:1 24 0 69
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
2:3
0:3
2:3 3:1 19 0 64
5 . 0:3 1:3 1:3 1:3 6 0 51

4 . Úroveň B

64 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
JA… Ryc… koh… P^2 Alk… Ski… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 1:3 3:1 3:0 3:1 39 0 69
2 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
1:3 1:3 3:0 3:0 3:0 34 0 64
3 . 3:1 3:1 3:2 0:3 3:S 33 0 63
4 . 1:3 0:3 2:3 3:S 3:1 22 0 52
5 . 0:3 0:3 3:0 S:3
3:1
19 0 49
6 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
1:3 0:3 S:3 1:3
1:3
6 0 36

4 . Úroveň A

48 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
Tam… MiMi Týn… Ryc… TWI… MaRa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:0
3:1
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0
3:S
38 0 68
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
1:3
2:3 3:0
3:0
3:S
33 0 63
4 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
0:3 0:3 0:3
3:0
3:S
18 0 48
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

5 . Úroveň A

58 bodů
24. místo (19. místo v mužích)
Ryc… Ňuň… Kne… MY2 Pop… PLA… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
3:1
3:1
3:1
3:S 3:S 43 0 58
2 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:0
3:1
1:3
3:S
31 0 46
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
1:3
0:3
1:3
3:S
3:S 20 0 35
4 .
1:3
1:3
3:1
S:S 3:S 17 0 32
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
S:3
3:1
S:3
S:S S:S 1 0 16
6 .
PLAN B (M. Haman + B. Hamanová)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:S -4 0 11

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.09.2018 21:48 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) S:3 Komentáře
26.09.2018 21:00 2. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sprint 0:3
26.09.2018 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sprint 1:3
19.09.2018 20:00 2. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 0:3
28.06.2018 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 3:0
11.06.2018 17:00 2. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 1:3 Komentáře
10.06.2018 19:30 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 0:3
10.06.2018 19:00 2. TJ (H. B, T. Y) Sprint 0:3
23.05.2018 19:30 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 3:0
22.05.2018 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
18.05.2018 16:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
16.05.2018 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.04.2018 19:00 4. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Sprint 3:0
25.04.2018 21:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
22.04.2018 20:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 1:3
22.04.2018 17:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sprint 3:0
19.04.2018 20:00 4. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
30.03.2018 10:00 4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
18.03.2018 18:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
11.03.2018 11:00 4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) Sprint 0:3
08.03.2018 16:00 4. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.02.2018 16:30 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Club Classic 3:1 Komentáře
23.02.2018 10:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
15.02.2018 15:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
5. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) 3:S
5. PLAN B (M. Haman, B. Hamanová) 3:S
4. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím