No photo

Dobroslav Plachy (38 let)

ID: 20177

Brno

  • 136 zápasů

    od roku 2014
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sprint
  • 7 /38
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 89
    Zápasů v lize ( 48 / 39 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

41 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Gop… ZEM… Mar… E.X… Tri… B. zápasy Celkem
1 . 0:3 3:1 3:1 10 46
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:0 2:3 8 44
3 . 1:3 3:2 1:3 6 42
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:1 5 41
5 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 1 37

2 . Úroveň A

77 bodů
6. místo (3. místo v mužích)
JIRO E.X… Mar… Pet… MiK… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:2 3:0 3:1 17 77
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2 1:3 3:0 3:0 17 77
3 . 2:3 3:1 3:1 1:3 13 73
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 67
5 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
1:3 0:3 3:1 0:3 6 66

1 . Úroveň A

73 bodů
6. místo (3. místo v mužích)
LoL Tri… ALPY Kab… E.X… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:2 3:1 3:2 18 88
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
1:3 3:2 3:0
3:1
16 86
3 . 2:3 2:3 3:2 3:0 14 84
4 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3 0:3 2:3 3:0 9 79
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3
1:3
0:3 0:3 3 73

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

42 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Tri… Kab… ALPY E.X… Ryc… B. zápasy Celkem
1 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3
3:1
3:S
16 46
2 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
2:3 2:3 3:1 3:0 15 45
3 . 3:2 3:2 1:3 3:0 15 45
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
1:3 3:1 3:1 12 42
5 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
S:3
0:3 0:3 1:3 1 31

3 . Úroveň A

42 bodů
7. místo (4. místo v mužích)
E.X… JA… RZHR Mar… Win… B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0 3:S 3:0
3:S
22 42
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:0 1:3
3:S
12 32
3 . S:3 0:3 3:0
3:S
11 31
4 . 0:3 3:1 0:3
3:S
10 30
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 20

2 . Úroveň A

47 bodů
11. místo (7. místo v mužích)
Kab… LoL Tri… E.X… ZIL… B. zápasy Celkem
1 .
Kabrňáci (K. Krebsová + B. Melichar)
1:3
3:0
3:1
3:0
39 69
2 .
3:1
2:3
3:2 3:0 37 67
3 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
0:3
3:2
3:0 3:0 35 65
4 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
2:3 0:3 3:1 17 47
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
0:3 0:3 1:3 2 32

3 . Úroveň A

58 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
E.X… MiK… RZHR Mar… Win… ToS B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:2
3:2 3:1
3:0
3:0 43 58
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
2:3
3:0 3:1 3:0 3:0 42 57
3 . 2:3 0:3
S:S
3:0 3:0 19 34
4 . 1:3 1:3
S:S
3:1 3:1 18 33
5 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:2 9 24
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 5 20

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

62 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
LoL Tri… The… Mar… E.X… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 3:0 3:0 3:1 41 101
2 .
Triumph (P. Horák + P. Šťastný)
3:2 2:3 3:1 3:0 37 97
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:2
3:2
3:0
31 91
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 19 79
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 0:3
0:3
0:3 2 62

1 . Úroveň A

75 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
JE… Min… The… Ver… E.X… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:S 47 122
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 112
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 0:3 3:2 3:0 22 97
4 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 96
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
S:3 0:3 0:3 0:3 0 75

2 . Úroveň A

88 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Ver… E.X… JIRO The… Pet… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 48 108
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 3:0 0:3 3:0 3:S 28 88
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 3:S 26 86
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 3:0 1:3
2:3
3:S 23 83
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3 0:3 1:3
3:2
3:S 17 77
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 60

3 . Úroveň A

94 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
E.X… MiK… JA… ZIL… MiMi B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0
3:S
3:0
3:0 49 94
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3
3:1
3:2
3:0
33 78
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
S:3
1:3
3:2 3:1 22 67
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
2:3 2:3 3:0 21 66
5 . 0:3
0:3
1:3 0:3 2 47

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

77 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Mar… Luk… E.X… P^2 Goo… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:2 3:1 2:3 37 82
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 3:2 3:0 3:S 32 77
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3 2:3 3:0 3:1 32 77
4 . 1:3 0:3 0:3 3:S 12 57
5 . 3:2 S:3 1:3 S:3 11 56

3 . Úroveň B

71 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Gop… JA… E.X… MiK… Tam… B. zápasy Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0
3:0
52 97
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:2 3:2
3:S
28 73
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
2:3 3:1 3:1 26 71
4 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 2:3 1:3 3:1 17 62
5 .
0:3
S:3
1:3 1:3 4 49

2 . Úroveň A

68 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Ver… Mar… Mil… LoL E.X… Goo… B. zápasy Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 49 109
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:2
1:3 3:0 3:0 31 91
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
2:3
3:2 3:1 3:0 29 89
4 . 0:3 3:1 2:3 3:2 3:0 29 89
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 0:3 1:3 2:3 2:3 8 68
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3 3:2 7 67

3 . Úroveň A

86 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
E.X… Gop… The… ZIL… Pop… B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0
1:3
3:0
3:0 41 86
2 .
0:3
3:0
3:0 3:0 39 84
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:1
0:3
3:1
3:1
33 78
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
0:3 1:3 3:2 11 56
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3
1:3
2:3 6 51

Letní sezóna 2017

2 . Úroveň A

42 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
Min… The… Mil… Str… E.X… Pop… B. zápasy Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 50 80
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:0 3:0 3:0 3:0 40 70
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 0:3
3:0
3:1 3:0 29 59
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S 3:S 16 46
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 0:3 1:3 S:3
3:0
12 42
6 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3 0:3 S:3
0:3
0 30

2 . Úroveň A

53 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Au LoL E.X… **** ZIL… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:1
3:0
3:0 48 78
2 .
1:3
3:1 3:1 3:0 37 67
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 1:3
3:S
3:2 23 53
4 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
0:3
1:3
S:3
3:1 13 43
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3 2:3 1:3 6 36

2 . Úroveň A

52 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
GR… The… E.X… Str… TWI… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 50 80
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 69
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 0:3
3:2
3:0 22 52
4 . 1:3 0:3
2:3
3:0
19 49
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 30

3 . Úroveň B

61 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
E.X… Mar… ZIL… Pan… Dren B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:1
3:0
3:2
3:0
46 61
2 . 1:3 2:3 3:0 3:0 32 47
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
3:2
3:2
3:0 31 46
4 .
Pandy (J. Kodeš + P. Liška)
2:3
0:3
2:3
3:0
21 36
5 .
0:3
0:3 0:3
0:3
0 15

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

70 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Gop… Mar… E.X… P^2 Luk… B. zápasy Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0
3:S 47 92
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
3:0
3:0 3:S 36 81
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
0:3
3:0
3:S 25 70
4 .
0:3
0:3
0:3
3:S 10 55
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

4 . Úroveň A

65 bodů
20. místo (15. místo v mužích)
Ami… E.X… Pod… Prá… Hor… B. zápasy Celkem
1 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:0
3:1
3:0
3:0 50 80
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
3:2
3:0
3:0
35 65
3 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
1:3
2:3
S:S
3:0 14 44
4 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
0:3
S:S
3:0
8 38
5 .
Horákovi (A. Horák + M. Duchoslavová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 30

5 . Úroveň A

65 bodů
22. místo (17. místo v mužích)
E.X… Kou… Jus… Geo… Béč… B. zápasy Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0
3:0
3:0
3:1
50 65
2 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
3:0 3:0
3:S
36 51
3 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
3:2
3:S 19 34
4 .
0:3
0:3
2:3
3:S 14 29
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
1:3
S:3
S:3 S:3 2 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.12.2018 20:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) fit4all centrum 3:1
27.11.2018 19:00 2. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.11.2018 18:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Badminton Líšeň 3:2
13.11.2018 19:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
13.11.2018 17:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sport Centrum IVANOVICE 1:3
31.10.2018 18:00 1. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Badminton Jehnice 0:3
30.10.2018 19:00 1. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
27.10.2018 11:00 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 2:3
09.10.2018 19:00 1. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
27.09.2018 19:00 2. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 1:3
26.09.2018 19:00 2. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Sprint 3:1
18.09.2018 19:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
11.09.2018 19:00 2. ALPY (T. Kaderka, S. Hlaváčková) Sprint 3:1
02.09.2018 17:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sport Centrum IVANOVICE 3:S
29.08.2018 18:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:0
14.08.2018 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
31.07.2018 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 2:3
26.07.2018 19:00 2. Kabrňáci (K. Krebsová, B. Melichar) Sprint 1:3 Komentáře
25.07.2018 18:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
03.07.2018 19:00 2. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:1
29.06.2018 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
28.06.2018 19:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 3:2 Komentáře
26.06.2018 19:00 3. ToS (D. Kovář, L. Man) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
12.06.2018 19:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
11.06.2018 19:30 3. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
29.05.2018 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
28.05.2018 19:30 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 0:3 Komentáře
17.05.2018 19:00 2. Triumph (P. Horák, P. Šťastný) Badminton Líšeň 0:3
16.05.2018 10:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) BADMINTON ŽIDENICE 0:3
19.04.2018 17:30 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 0:3
17.04.2018 19:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
10.04.2018 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
29.03.2018 20:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 0:3
27.03.2018 19:00 2. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
20.03.2018 19:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
19.03.2018 13:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) 3:S
13.03.2018 17:00 2. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 0:3
25.02.2018 17:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
18.02.2018 09:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:0 Komentáře
07.02.2018 18:00 3. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
26.01.2018 19:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 2:3
16.01.2018 19:30 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0
12.01.2018 19:00 3. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sprint 2:3
08.01.2018 19:30 3. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) Sprint 3:1
19.12.2017 20:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
17.12.2017 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
12.12.2017 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
08.12.2017 19:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 3:1
27.11.2017 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
24.11.2017 17:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 1:3
14.11.2017 19:00 2. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 0:3
10.11.2017 19:00 2. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 0:3
03.11.2017 20:00 2. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
29.10.2017 09:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:0 Komentáře
27.10.2017 19:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 1:3
25.10.2017 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 3:0 Komentáře
10.10.2017 19:00 3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.09.2017 20:00 2. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sprint 0:3
18.09.2017 19:00 2. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
12.09.2017 19:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 0:3
07.09.2017 19:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 1:3
24.08.2017 18:00 2. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:2
14.08.2017 18:00 2. Au (B. Melichar, D. Janečková) Badminton Líšeň 1:3
11.08.2017 18:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 1:3
11.07.2017 19:00 2. GR-GR (M. Gratcl, ?. Gratclová) Sprint 0:3
10.07.2017 18:00 2. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
07.07.2017 19:00 2. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Sprint 3:2 Komentáře
02.07.2017 18:30 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 0:3
29.06.2017 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:1
27.06.2017 20:00 3. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
15.06.2017 19:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:0 Komentáře
08.06.2017 18:00 3. Pandy (J. Kodeš, P. Liška) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
19.05.2017 08:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) 3:S
14.05.2017 20:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0 Komentáře
09.05.2017 19:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
06.05.2017 09:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
01.05.2017 19:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Sprint 3:2 Komentáře
01.05.2017 18:00 4. Horákovi (A. Horák, M. Duchoslavová) Sprint 3:0 Komentáře
25.04.2017 20:00 4. Amici (L. Paseková, H. S) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
07.04.2017 19:00 4. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Sprint 3:0 Komentáře
22.03.2017 19:00 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) 3:0 Komentáře
14.03.2017 20:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0 Komentáře
06.03.2017 20:00 5. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
05.03.2017 19:00 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Sprint 3:0 Komentáře
3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) 3:S Komentáře
1. JE-GR (?. Gratclová, M. Ježík) S:3
3. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) 3:S Komentáře
2. Straky (J. Nedělník, V. Straková) S:3
2. **** (N. Kubová, M. Bauer) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím