Image 1

Jiří Langr (44 let)

ID: 21298

Brno

  • 107 zápasů

    od roku 2014
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 107
    Zápasů v lize ( 53 / 43 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň A

15 bodů
40. místo (14. místo v ženách)
H2OO UTK… Goo… Ňuň… Jus… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S 3:0 3:S 45 0 60
2 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
1:3
2:3
3:0
3:0
3:S 33 0 48
3 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3
3:2
3:2
3:1
3:S 31 0 46
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
0:3
2:3
3:1
3:S 20 0 35
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S 12 0 27
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

5 . Úroveň A

15 bodů
40. místo (14. místo v ženách)
Akt… Roš… Jus… ToS Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 62
2 .
Rošťáci (J. Frolka + L. G)
1:3 3:0 3:0
3:S
38 0 53
3 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3 0:3
3:1
3:S
21 0 36
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

4 . Úroveň B

49 bodů
30. místo (12. místo v ženách)
Luk… sme… Mas… Lan… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:0
2:3 3:2
3:0
39 0 69
2 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3
3:0 3:0 3:2 35 0 65
3 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:2 0:3
3:2
3:1
29 0 59
4 . 2:3 0:3
2:3
3:1 19 0 49
5 .
0:3
2:3
1:3
1:3 8 0 38

3 . Úroveň A

64 bodů
22. místo (6. místo v ženách)
Gop… Mil… Ami… Lan… P^2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 93
2 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
2:3
3:0
3:1 3:0 41 0 86
3 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
0:3
3:2
3:0
22 0 67
4 .
0:3
1:3
2:3
3:0 19 0 64
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 45

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň A

58 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
Lan… sme… TWI… Ori… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:2 3:S 43 0 58
2 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
1:3
3:2
3:0 3:S 34 0 49
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
2:3
3:2 3:S 23 0 38
4 . 2:3 0:3 2:3 3:S 18 0 33
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

3 . Úroveň A

40 bodů
22. místo (11. místo v ženách)
Eli… Hap… Rac… JA… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
3:0 3:0 3:0
3:1
50 0 80
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3 3:1 3:2
3:1
31 0 61
3 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3 1:3
3:1
3:1
24 0 54
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 2:3
1:3
3:2
15 0 45
5 .
1:3
1:3
1:3
2:3
10 0 40

3 . Úroveň B

49 bodů
19. místo (8. místo v ženách)
Kra… LoL Lan… Ori… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 79
2 . 0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 66
3 . 0:3
0:3
3:2 3:S 19 0 49
4 . 0:3 0:3 2:3 3:S 14 0 44
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

43 bodů
20. místo (9. místo v ženách)
Umě… Hap… Kra… Lan… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
3:1
3:0
3:0 3:0 50 0 80
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 67
3 .
0:3
1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 . 0:3
1:3
0:3
3:1
13 0 43
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 32

Jarní sezóna 2016

4 . Úroveň A

78 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
Lan… ALFA Mar… Ori… Kup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 0 73
3 . 0:3
0:3
3:1 3:0 24 0 54
4 . 0:3
0:3
1:3 3:0 15 0 45
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 30

3 . Úroveň B

64 bodů
23. místo (8. místo v ženách)
Kra… Rac… The… Bon… Lan… DuK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0
3:0
3:2
3:0 46 0 91
2 .
Racketeers (H. B + A. B)
1:3
3:0
3:1
2:3
3:0
34 0 79
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
0:3
3:2
3:0
3:0 27 0 72
4 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
1:3
2:3
3:1
3:0
24 0 69
5 .
2:3
3:2
0:3
1:3
3:2 19 0 64
6 .
DuKo ;-) (Z. Kopáčková + I. Dusík)
0:3
0:3
0:3
0:3
2:3 3 0 48

4 . Úroveň A

80 bodů
11. místo (2. místo v ženách)
Lan… P^2 Mar… Owls Kud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 69
3 . 0:3
1:3
2:3 3:0 19 0 49
4 .
Owls (M. Sova + K. Sovová)
0:3
0:3
3:2 3:2 18 0 48
5 . 0:3
0:3
0:3 2:3 4 0 34

3 . Úroveň A

62 bodů
22. místo (9. místo v ženách)
Kra… The… Bon… Lan… Bod… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1
3:1
3:0 44 0 89
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
2:3
3:2
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
1:3
2:3
3:1
3:0
30 0 75
4 .
1:3
0:3
1:3
3:0 17 0 62
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 45

Podzimní sezóna 2015

3 . Úroveň B

55 bodů
19. místo (8. místo v ženách)
Gop… Mau… Lan… TWI… Pod… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0 3:S 49 0 79
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
0:3 3:1
3:0
3:S
34 0 64
3 .
0:3
1:3 3:0
3:S
25 0 55
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3 3:S 10 0 40
5 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

56 bodů
19. místo (7. místo v ženách)
The… Hap… Lan… Rac… čís… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:2
3:1
3:0
3:0
46 0 76
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
2:3
3:1
3:1
3:0
39 0 69
3 .
1:3
1:3
3:2
3:0 26 0 56
4 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
1:3
2:3
3:1
17 0 47
5 .
číslo 5 žije (J. Robotka + V. Robotka)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 32

3 . Úroveň A

65 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
LoL Lan… H2OO The… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0 3:0 52 0 82
2 . 0:3
3:0
3:2
3:0 35 0 65
3 .
0:3
0:3
3:0
3:0 26 0 56
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
2:3
0:3
3:0
17 0 47
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 30

2 . Úroveň A

47 bodů
19. místo (10. místo v ženách)
Spe… Gop… Mil… Hap… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:0 3:1 3:2 3:0 46 0 91
2 . 0:3 3:0
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
1:3 0:3
3:0
3:1
26 0 71
4 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
2:3
0:3
0:3
3:0
17 0 62
5 . 0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 47

Letní sezóna 2015

3 . Úroveň B

66 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
Lan… The… Rac… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
51 0 66
2 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
3:2
3:0
29 0 44
3 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
2:3
3:1
20 0 35
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
1:3
3 0 18

2 . Úroveň A

36 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
Gop… Spe… KOM… Baz… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
1:3
3:1
3:1
24 0 54
4 .
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 43
5 .
1:3
0:3
1:3
1:3
6 0 36

3 . Úroveň A

54 bodů
8. místo (3. místo v ženách)
Lan… VoK… Fer… Sur… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
2:3 3:0 39 0 54
2 .
VoKo :-) (Z. Kopáčková + J. Vodák)
0:3
3:1
3:0 32 0 47
3 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
3:2
1:3
S:3 15 0 30
4 . 0:3 0:3 3:S 13 0 28

3 . Úroveň A

47 bodů
18. místo (6. místo v ženách)
Svo… Hap… Lan… VoK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
3:1
3:2
3:0
44 0 74
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
1:3
3:S
3:1
31 0 61
3 .
2:3
S:3
3:2 17 0 47
4 .
VoKo :-) (Z. Kopáčková + J. Vodák)
0:3
1:3
2:3 8 0 38

Jarní sezóna 2015

4 . Úroveň A

72 bodů
17. místo (3. místo v ženách)
ALFA Lan… VV Rac… H2OO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 0 73
2 .
3:2
3:2
3:1
3:0 42 0 72
3 .
0:3
2:3
3:0
3:0 30 0 60
4 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
1:3
0:3
3:1
13 0 43
5 .
0:3
0:3 0:3
1:3
2 0 32

4 . Úroveň A

59 bodů
24. místo (6. místo v ženách)
The… Luk… Lan… P^2 KOM… Loky Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
3:0 2:3 3:1 3:1 3:S 39 0 69
2 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
0:3 3:1 3:1 3:2 3:S 33 0 63
3 . 3:2 1:3
3:1
2:3
3:S 29 0 59
4 . 1:3 1:3
1:3
3:0 3:S 24 0 54
5 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
1:3 2:3
3:2
0:3 3:S 20 0 50
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň A

44 bodů
32. místo (6. místo v ženách)
Gop… The… ALFA Lan… Béč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
3:1
3:1
3:S 32 0 77
3 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
0:3
1:3
3:1
3:0
26 0 71
4 .
0:3
1:3
1:3
S:S -1 0 44
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
0:3
S:3
0:3
S:S -5 0 40

4 . Úroveň B

70 bodů
16. místo (3. místo v ženách)
The… Lan… WIL… Eva… čor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 73
2 . 3:2
3:2
3:1
3:1 40 0 70
3 . 0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 60
4 .
Eva a Vašek (V. Robotka + E. Leixnerová)
0:3
1:3
0:3
3:1 13 0 43
5 .
čoro moro (J. Robotka + M. Robotková)
0:3 1:3
0:3
1:3 4 0 34

Podzimní sezóna 2014

3 . Úroveň A

65 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
The… Luk… Svo… Lan… Béč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:0
3:0
2:3
3:S 40 0 85
2 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
0:3
2:3
3:1 3:2 24 0 69
3 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3
3:2
2:3
3:S 23 0 68
4 .
3:2
1:3
3:2
0:3 20 0 65
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
S:3 2:3 S:3 3:0 17 0 62

4 . Úroveň B

80 bodů
10. místo (2. místo v ženách)
Lan… VV KOM… Loky Rec… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0 3:0 50 0 80
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3
0:3
3:1
3:0 26 0 56
4 . 0:3 0:3
1:3
3:2
11 0 41
5 .
Reciproký kelvin (M. M + J. Trunkát)
0:3 0:3 0:3
2:3
4 0 34

5 . Úroveň A

66 bodů
21. místo (4. místo v ženách)
Lan… Kud… Jus… TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0 51 0 66
2 . 0:3 3:0 3:0 34 0 49
3 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3 3:2 12 0 27
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 2:3 5 0 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.11.2016 17:30 4. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) fit4all centrum 0:3
21.11.2016 20:00 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 2:3
21.11.2016 19:00 4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sprint 2:3 Komentáře
17.11.2016 16:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 3:1
30.10.2016 18:00 3. Amici (L. Paseková, H. S) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
26.10.2016 19:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sport Centrum Kuklenská 1:3
19.10.2016 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
17.10.2016 19:30 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0
28.09.2016 11:00 4. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Sprint 3:2
22.09.2016 18:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:0
22.09.2016 17:00 4. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Sprint 3:1
29.08.2016 19:00 3. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
23.08.2016 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 2:3 Komentáře
18.08.2016 19:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
08.08.2016 19:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sprint 1:3 Komentáře
19.07.2016 20:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 0:3 Komentáře
19.07.2016 20:00 3. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
19.07.2016 19:00 3. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Sport Centrum Kuklenská 3:2
27.06.2016 19:00 3. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
16.06.2016 19:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
13.06.2016 19:00 3. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
07.06.2016 19:00 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
01.06.2016 10:06 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) 3:0
01.06.2016 08:18 4. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) 3:0
27.05.2016 18:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.05.2016 18:00 4. ALFA (S. Zmek, M. Pavlík) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
28.04.2016 16:30 3. DuKo ;-) (Z. Kopáčková, I. Dusík) Badminton Líšeň 3:2
26.04.2016 18:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 0:3 Komentáře
18.04.2016 19:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
15.04.2016 19:00 3. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
09.04.2016 10:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sprint 3:2 Komentáře
31.03.2016 17:00 4. Kudrnka (H. Šášková, P. Šášek) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.03.2016 19:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1 Komentáře
22.03.2016 19:00 4. Owls (M. Sova, K. Sovová) Badminton Líšeň 3:0
19.03.2016 10:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:0
29.02.2016 18:00 3. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
21.02.2016 10:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
16.02.2016 19:30 3. Body zdarma