Image 1

Daniel Šafrán (26 let)

ID: 28154

Brno

  • 89 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Sprint
  • 164 /376
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 48
    Zápasů v lize ( 19 / 4 / 25) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

13 . Úroveň C

181 bodů
164. místo (155. místo v mužích)
T.H. J.M. A.S. A.D. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Horáček
3:1
1:3
3:S
3:1
19 14 233
2 .
Image 1
Jakub Martauz
1:3 3:1 3:S S:S 11 11 222
3 .
Image 1
Antonín Seidl
3:1
1:3 S:S S:S 3 0 203
4 .
Image 1
Adam Dvořák
S:3
S:3 S:S S:S -4 -11 185
5 .
Image 1
Daniel Šafrán
1:3
S:S S:S S:S -5 -14 181

15 . Úroveň A

182 bodů
152. místo (144. místo v mužích)
D.Š. D.M. T.M. R.M. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Šafrán
3:0
3:0
3:0
3:0 28 14 182
2 .
Image 1
Dušan Medek
0:3 3:1 3:2 3:1 17 11 168
3 .
Image 1
Tomáš Menšík
0:3
1:3
3:1
3:2 12 0 152
4 .
Image 1
Radek Miča
0:3
2:3
1:3
3:0
10 -11 139
5 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3 1:3 2:3
0:3
3 -14 129

16 . Úroveň A

172 bodů
174. místo (162. místo v mužích)
R.M. D.Š. T.C. J.D. A.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Miča
3:S
2:3
3:1
3:0
21 14 175
2 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:3
3:0
3:0
3:0
21 11 172
3 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:2
0:3
3:0
3:0
19 0 159
4 .
Image 1
Jan Drábek
1:3
0:3
0:3
3:2 6 -11 135
5 .
Image 1
Adéla Alexová
0:3
0:3
0:3
2:3 2 -14 128

16 . Úroveň B

148 bodů
191. místo (167. místo v mužích)
J.S. J.M. D.Š. F.G. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sabela
3:0 3:1 3:0
3:1
26 14 180
2 .
Image 1
Jakub Martauz
0:3 3:2 3:0 3:0 19 11 170
3 .
Image 1
Daniel Šafrán
1:3 2:3 S:S 3:0 8 0 148
4 .
Image 1
Filip Gajda
0:3 0:3 S:S
3:0
5 -11 134
5 .
Image 1
Miroslav Bača
1:3
0:3 0:3
0:3
1 -14 127

Podzimní sezóna 2018

16 . Úroveň C

158 bodů
177. místo (162. místo v mužích)
P.H. D.Š. J.R. M.N. V.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hejl
1:3
3:1
3:0
3:S
17 0 47
2 .
Image 1
Daniel Šafrán
3:1
3:0 3:0 S:S 15 0 45
3 .
Image 1
Julie Rýznarová
1:3
0:3 3:2
3:S
10 0 40
4 .
Image 1
Magdaléna Němcová
0:3
0:3 2:3
3:S
7 0 37
5 .
Image 1
Vit N
S:3
S:S
S:3
S:3
-2 0 28

14 . Úroveň A

168 bodů
180. místo (162. místo v mužích)
R.C. P.Š. D.O. G.B. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Caha
3:2
1:3
3:0
3:2
15 0 63
2 .
Image 1
Petr Šulák
2:3
1:3 3:0 3:S 14 0 62
3 .
Image 1
David Očenášek
3:1
3:1 3:0 S:S 14 0 62
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3
0:3 0:3
3:S
5 0 53
5 .
Image 1
Daniel Šafrán
2:3
S:3 S:S
S:3
0 0 48

13 . Úroveň C

203 bodů
161. místo (149. místo v mužích)
A.B. L.D. D.Š. P.M. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Bartlík
3:0
3:S
3:0
3:S
22 0 76
2 .
Image 1
Libor Diviš
0:3 3:S 3:S 3:0 16 0 70
3 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:3
S:3 S:S 3:0 4 0 58
4 .
Image 1
Petr Menšík
0:3 S:3 S:S
3:S
3 0 57
5 .
Image 1
Martin Kužela
S:3
0:3 0:3
S:3
0 0 54

15 . Úroveň C

210 bodů
138. místo (127. místo v mužích)
D.Š. G.B. T.M. J.K. Z.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Šafrán
3:0 3:0
3:0
3:0
24 0 60
2 .
Image 1
Gabriela Bociánová
0:3 3:2
3:0
3:S
15 0 51
3 .
Image 1
Tomáš Menšík
0:3 2:3 3:0 3:0 14 0 50
4 .
Image 1
Jan Kaděra
0:3
0:3
0:3
3:1
5 0 41
5 .
Image 1
Zdeněk Charvát
0:3
S:3
0:3
1:3
1 0 37

Letní sezóna 2018

13 . Úroveň B

32 bodů
137. místo (121. místo v mužích)
D.Š. D.K. P.Š. O.C. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:S 3:0
3:0
S:S 8 0 32
2 .
Image 1
Dana Kučerová
S:S
3:1
3:0
S:S 7 0 31
3 .
Image 1
Petr Šmejkal
0:3
1:3
3:0
S:S 5 0 29
4 .
Image 1
Ondřej Chaloupka
0:3
0:3
0:3
3:S
5 0 29
5 .
Image 1
Dana Procházková
S:S S:S S:S
S:3
-6 0 18

13 . Úroveň A

20 bodů
128. místo (110. místo v mužích)
P.Š. M.Š. D.K. D.Š. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Šikula
3:0 3:1 0:3 3:S 16 0 34
2 .
Image 1
Monika Šťastná
0:3
1:3
3:S
3:0
12 0 30
3 .
Image 1
Dana Kučerová
1:3
3:1
S:S 3:0 10 0 28
4 .
Image 1
Daniel Šafrán
3:0
S:3
S:S S:S 2 0 20
5 .
Image 1
Tomáš Blažek
S:3
0:3
0:3 S:S -2 0 16

9 . Úroveň B

30 bodů
122. místo (106. místo v mužích)
R.J. T.B. Z.K. T.B. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Joch
3:0
1:3
3:0
3:S
38 0 68
2 .
Image 1
Tomáš Bambas
0:3
S:S 3:0 3:S 18 0 48
3 .
Image 1
Zuzana Kopáčková
3:1
S:S S:S 3:S 11 0 41
4 .
Image 1
Tomáš Blažek
0:3 0:3 S:S 3:S 5 0 35
5 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 30

8 . Úroveň B

60 bodů
108. místo (95. místo v mužích)
P.Č. P.D. Z.M. J.S. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Čipera
2:3
3:1
3:1 3:S 36 0 96
2 .
Image 1
Petr Diviš
3:2
2:3
3:1
3:S
34 0 94
3 .
Image 1
Zdeněk Maděra
1:3
3:2
3:1
3:S
32 0 92
4 .
Image 1
Jana Sedláčková
1:3
1:3
1:3
3:S
16 0 76
5 .
Image 1
Daniel Šafrán
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.06.2019 00:10 13. Antonín Seidl S:S
03.06.2019 00:10 13. Jakub Martauz S:S
03.06.2019 00:10 13. Adam Dvořák S:S
29.05.2019 12:00 13. Tomáš Horáček Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
30.04.2019 20:00 15. Tomáš Menšík Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
30.04.2019 17:00 15. Dušan Medek Sport Centrum Kuklenská 3:0
25.04.2019 18:00 15. Hana Palbuchtová Sprint 3:0
02.04.2019 11:00 15. Radek Miča Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
01.04.2019 00:10 16. Radek Miča S:3
27.03.2019 11:00 16. Adéla Alexová Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
20.03.2019 11:00 16. Jan Drábek Sport Centrum Kuklenská 3:0
10.03.2019 19:00 16. Tomáš Cibulka Sprint 3:0 Komentáře
04.03.2019 00:10 16. Filip Gajda S:S
03.03.2019 19:00 16. Jakub Martauz Xarena Slatina Badminton Club 2:3
26.02.2019 17:00 16. Miroslav Bača Badminton Líšeň 3:0
24.02.2019 17:00 16. Jan Sabela Sport Centrum Kuklenská 1:3
04.02.2019 00:10 16. Vit N S:S
14.01.2019 18:00 16. Julie Rýznarová Sport Centrum IVANOVICE 3:0
06.01.2019 14:00 16. Magdaléna Němcová Sprint 3:0
05.01.2019 08:00 16. Pavel Hejl Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
02.01.2019 00:10 14. Petr Šulák S:3
02.01.2019 00:10 14. David Očenášek S:S
01.01.2019 21:15 14. Gabriela Bociánová S:3 Komentáře
30.12.2018 09:00 14. Roman Caha Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
03.12.2018 00:10 13. Petr Menšík S:S
03.12.2018 00:10 13. Libor Diviš S:3
29.11.2018 07:21 13. Aleš Bartlík S:3 Komentáře
08.11.2018 17:00 13. Martin Kužela Sprint 3:0
25.10.2018 20:00 15. Tomáš Menšík Xarena Slatina Badminton Club 3:0
17.10.2018 20:00 15. Zdeněk Charvát Sprint 3:0 Komentáře
14.10.2018 17:00 15. Gabriela Bociánová Sprint 3:0
04.10.2018 16:00 15. Jan Kaděra Sprint 3:0 Komentáře
01.10.2018 00:10 13. Dana Procházková S:S
01.10.2018 00:10 13. Dana Kučerová S:S
25.09.2018 18:00 13. Petr Šmejkal Sprint 3:0
18.09.2018 17:00 13. Ondřej Chaloupka Sprint 3:0 Komentáře
03.09.2018 00:10 13. Dana Kučerová S:S
03.09.2018 00:10 13. Tomáš Blažek S:S
02.09.2018 17:00 13. Monika Šťastná Centrum Viktoria S:3 Komentáře
14.08.2018 17:00 13. Petr Šikula Centrum Viktoria 3:0
27.06.2018 21:00 8. Petr Diviš S:3 Komentáře
8. Petr Čipera S:3
9. Tomáš Bambas S:3
9. Tomáš Blažek S:3
8. Zdeněk Maděra S:3 Komentáře
8. Jana Sedláčková S:3 Komentáře
9. Radek Joch S:3 Komentáře
9. Zuzana Kopáčková S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím