Tomáš Rajnoha

Tomáš Rajnoha (40 let)

ID: 21101

Brno

  • 103 zápasů

    od roku 2014
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 103
    Zápasů v lize ( 48 / 54 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2016

2 . Úroveň A

61 bodů
13. místo (9. místo v mužích)
Spe… HS… Sta… Kil… KOM… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 3:1 3:0 3:S 3:0 40 0 85
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
3:2 1:3 3:1 3:2 3:0 35 0 80
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
1:3 3:1 2:3 3:0
3:0
34 0 79
4 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 1:3 3:2
3:2
1:3 18 0 63
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
S:3 2:3 0:3
2:3
3:0
16 0 61
6 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 0:3
0:3
3:1
0:3
9 0 54

2 . Úroveň A

67 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Umě… The… Sta… KOM… Kra… Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 3:1 3:0
3:1
3:0 40 0 85
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:1 0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 84
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
1:3 3:0 3:2
3:0
3:0 39 0 84
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 0:3 2:3 3:0 3:1 22 0 67
5 .
1:3
0:3
0:3
0:3
3:2
9 0 54
6 . 0:3 0:3 0:3 1:3
2:3
5 0 50

2 . Úroveň A

66 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
HS… GR… KOM… Umě… Kil… Eli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:1 48 0 93
2 . 1:3 3:1 3:0 3:1 3:0 40 0 85
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 1:3 3:2 2:3 3:1 21 0 66
4 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
0:3 0:3 2:3 3:1 3:1 21 0 66
5 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 1:3 3:2 1:3
3:2
18 0 63
6 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3 0:3 1:3 1:3
2:3
9 0 54

3 . Úroveň A

82 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
KOM… Mar… The… Ami… Rac… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 0 82
2 .
0:3
3:S
0:3
3:1 21 0 51
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
S:3
3:S
3:1
21 0 51
4 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
3:0
S:3
S:S 8 0 38
5 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3 1:3
1:3
S:S -1 0 29

Jarní sezóna 2016

2 . Úroveň A

77 bodů
18. místo (12. místo v mužích)
The… Eli… Kil… Kra… KOM… Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:0 3:0 2:3 3:1 3:0 42 0 102
2 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 3:0 3:0 3:0 3:1 39 0 99
3 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 0:3 3:2
3:1
3:2
23 0 83
4 . 3:2 0:3 2:3 3:2
0:3
17 0 77
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3 0:3
1:3
2:3 3:0 17 0 77
6 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 1:3
2:3
3:0
0:3 15 0 75

2 . Úroveň A

78 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
K +… Spe… Eli… KOM… Gop… LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1 3:0 3:1 3:1 47 0 107
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 3:1 2:3 3:0 3:0 32 0 92
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
1:3 1:3 3:1 3:1 3:0 32 0 92
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 3:2 1:3
3:1
0:3
18 0 78
5 . 1:3 0:3 1:3
1:3
3:1 15 0 75
6 . 1:3 0:3 0:3
3:0
1:3 14 0 74

3 . Úroveň B

93 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
KOM… Mau… The… JA… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:1
3:0
3:1
48 0 93
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
0:3
3:2
3:1
3:0
33 0 78
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3
2:3
3:0
3:0
32 0 77
4 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
0:3 3:1 13 0 58
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
1:3
0:3
0:3
1:3 4 0 49

2 . Úroveň A

70 bodů
19. místo (12. místo v mužích)
K +… Spe… Kom… LoL Gop… KOM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:0 3:0 3:2 44 0 104
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3 3:2 3:1 3:1
3:0
35 0 95
3 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3 2:3 3:2
3:0
3:0 33 0 93
4 . 0:3 1:3 2:3 3:1 2:3 17 0 77
5 . 0:3 1:3
0:3
1:3
3:0
14 0 74
6 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
2:3
0:3
0:3 3:2
0:3
10 0 70

Podzimní sezóna 2015

3 . Úroveň A

80 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
KOM… Hap… Bon… The… Prá… H2OO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
3:0
3:1
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
0:3
3:1
3:1
3:0
28 0 58
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
1:3
1:3
3:1
2:3
16 0 46
5 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S 12 0 42
6 .
0:3
0:3
0:3
3:2
S:3 7 0 37

2 . Úroveň A

62 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
Eli… LoL Spe… Mil… KOM… Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
3:0
3:1
3:0
3:1
3:0
48 0 93
2 .
0:3
1:3
3:1
3:1
3:1
29 0 74
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3
3:1
2:3
3:2 3:2 28 0 73
4 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
1:3
3:2
3:0
3:1
28 0 73
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3
1:3
2:3
0:3
3:0
17 0 62
6 .
0:3
1:3
2:3
1:3
0:3
7 0 52

2 . Úroveň A

75 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Sme… Alf… KOM… The… ZTP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smečaři (A. Čerbák + D. Paseka)
3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 92
2 .
Alfa's (P. Starý + J. Šubrt)
1:3
3:2
3:0 3:1 35 0 80
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
2:3
3:0
3:0 30 0 75
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3 0:3
0:3
3:S
10 0 55
5 .
S:3
1:3 0:3
S:3
2 0 47

1 . Úroveň A

82 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Kom… Sta… The… KOM… ZTP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:0 3:0 2:3 3:0 43 0 103
2 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
0:3 3:1 3:2 3:1 31 0 91
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:2 2:3 0:3 3:2 22 0 82
5 . 0:3 1:3 0:3 2:3 6 0 66

Letní sezóna 2015

2 . Úroveň A

52 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
The… ZTP… KOM… The… Fer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:1 3:1 3:1 3:S 43 0 73
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
38 0 68
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3 0:3 3:S 3:S 22 0 52
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3 0:3 S:3 3:S 12 0 42
5 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 30

2 . Úroveň A

54 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Gop… Spe… KOM… Baz… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
1:3
3:1
3:1
24 0 54
4 .
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 43
5 .
1:3
0:3
1:3
1:3
6 0 36

2 . Úroveň A

54 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
ZTP… The… KOM… The… Svo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1 3:0 48 0 78
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 3:1 3:0 3:2 35 0 65
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 1:3 3:1
3:1
24 0 54
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3 0:3 1:3
3:1
15 0 45
5 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3 2:3
1:3
1:3
8 0 38

3 . Úroveň B

81 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
KOM… Fer… ami… Sur… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:0
3:0
51 0 81
2 .
Ferda & Ferda (D. Plachy + Z. Mindlová)
0:3
3:2
3:1
27 0 57
3 .
amitié (L. Paseková + H. B)
0:3
2:3
3:0
22 0 52
4 .
0:3
1:3
0:3
3 0 33

Jarní sezóna 2015

4 . Úroveň B

69 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
TiŠe KOM… WIL… P^2 ZULU Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TiŠe (V. Tichý + P. Šebest)
3:0
3:1 3:1 3:0 48 0 78
2 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 . 1:3 0:3 3:1 3:1 24 0 54
4 . 1:3
0:3
1:3 3:1 15 0 45
5 . 0:3
0:3
1:3 1:3 4 0 34

3 . Úroveň A

55 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
Mil… Baz… Spe… ALFA KOM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:0
3:0
3:1 3:1 48 0 93
2 .
0:3
3:2
3:1
3:2 29 0 74
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3
2:3
3:0 3:1 28 0 73
4 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
1:3
1:3
0:3
3:1
15 0 60
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3 2:3 1:3
1:3
10 0 55

4 . Úroveň B

69 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
Svo… KOM… Duc… WIL… BB Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
3:2
3:1
3:0
3:0 46 0 76
2 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
2:3
3:1
3:1
3:0
39 0 69
3 .
Duck team (P. Kupčík + K. Moudrá)
1:3
1:3
2:3
3:0
21 0 51
4 .
0:3
1:3
3:2
2:3 15 0 45
5 . 0:3
0:3
0:3
3:2 9 0 39

3 . Úroveň A

49 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
Zet… Gop… VV Luk… KOM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zetor debl (Z. Mejzlík + J. Řepka)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 93
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 84
3 .
0:3
1:3
3:2 3:0 24 0 69
4 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
0:3 0:3 2:3 3:1 15 0 60
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3
0:3
0:3 1:3 4 0 49

Podzimní sezóna 2014

4 . Úroveň B

56 bodů
24. místo (20. místo v mužích)
ALFA Kom… KOM… S^2 ROSA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 77
2 .
Komínské Střely (P. Aujezdský + K. Aujezdská)
0:3
3:2
3:1
3:S 30 0 60
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3
2:3
3:S 3:S 26 0 56
4 .
0:3
1:3
S:3 3:S 12 0 42
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

4 . Úroveň B

56 bodů
25. místo (21. místo v mužích)
Lan… VV KOM… Loky Rec… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0 3:0 50 0 80
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3
0:3
3:1
3:0 26 0 56
4 . 0:3 0:3
1:3
3:2
11 0 41
5 .
Reciproký kelvin (M. M + J. Trunkát)
0:3 0:3 0:3
2:3
4 0 34

3 . Úroveň B

65 bodů
22. místo (18. místo v mužích)
Svo… ROSA Spe… KOM… Béč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
3:0
1:3
3:0
S:3
28 0 73
2 .
0:3
1:3
3:1
3:0 26 0 71
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:1
3:1
2:3 S:S 21 0 66
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
1:3
3:2 3:2 20 0 65
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
3:S
0:3 S:S 2:3 9 0 54

2 . Úroveň A

49 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
The… Eli… Šne… Jan… KOM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:2
3:1
3:0
3:0
46 0 91
2 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
2:3
3:1
3:0 3:0 41 0 86
3 .
Šnečci (R. Klimeš + D. Wiesnerová)
1:3
1:3
3:2
3:2
22 0 67
4 .
Jane & Blackster (J. Chovancová + O. Černý)
0:3
0:3 2:3
3:0
17 0 62
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
0:3
2:3
0:3
4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.09.2016 20:00 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) Sprint 2:3 Komentáře
16.09.2016 19:00 2. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Sprint 0:3
12.09.2016 18:30 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sprint 3:0 Komentáře
05.09.2016 19:00 2. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sprint 2:3
29.08.2016 18:30 2. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Sprint 2:3
27.08.2016 10:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 0:3
21.08.2016 20:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Líšeň 3:1
14.08.2016 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.08.2016 19:30 2. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Sport Centrum Kuklenská 3:0
31.07.2016 18:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Centrum Viktoria 3:1
28.07.2016 19:00 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) Sport Centrum Kuklenská 2:3
08.07.2016 19:00 2. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
05.07.2016 20:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sport Centrum Kuklenská 3:2
04.07.2016 19:00 2. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.06.2016 19:30 3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Sport Centrum Kuklenská 3:0
14.06.2016 20:00 3. Amici (L. Paseková, H. S) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
14.06.2016 19:30 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
09.06.2016 19:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sprint 3:0
30.05.2016 18:30 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
23.05.2016 20:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Badminton Líšeň 0:3
23.05.2016 19:00 2. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Badminton Líšeň 2:3
17.05.2016 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
15.05.2016 19:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:0
25.04.2016 19:00 2. K + J (k. Reichman, J. Reichman) Badminton Líšeň 0:3
24.04.2016 21:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sprint 1:3
24.04.2016 20:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 3:2
18.04.2016 20:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
05.04.2016 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
29.03.2016 18:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
21.03.2016 20:00 3. Mauíci (L. Mauer, E. Mauerová) Sprint 3:0 Komentáře
15.03.2016 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
13.03.2016 11:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 3:1 Komentáře
16.02.2016 21:00 2. K + J (k. Reichman, J. Reichman) Sport Centrum Kuklenská 2:3
14.02.2016 18:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
10.02.2016 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
07.02.2016 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 3:2
07.02.2016 18:00 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
27.01.2016 18:30 3. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
24.01.2016 18:00 3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) fit4all centrum 3:0 Komentáře
15.01.2016 07:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
10.01.2016 14:30 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Club Classic 3:0 Komentáře
10.01.2016 14:00 3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) Club Classic 3:0 Komentáře
29.12.2015 17:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
28.12.2015 18:30 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 1:3 Komentáře
21.12.2015 18:30 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3 Komentáře
18.12.2015 17:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sport Centrum Kuklenská 2:3
08.12.2015 21:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) fit4all centrum 1:3 Komentáře
22.11.2015 10:00 2. Smečaři (A. Čerbák, D. Paseka) 0:3
15.11.2015 19:00 2. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Sport Centrum Kuklenská 3:0
15.11.2015 19:00 2. Alfa's (P. Starý, J. Šubrt) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
13.11.2015 19:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
25.10.2015 21:00 1. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Sport Centrum Kuklenská 2:3
25.10.2015 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Sport Centrum Kuklenská 3:2
11.10.2015 20:00 1. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Sport Centrum Kuklenská 3:2
11.10.2015 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.09.2015 19:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
20.09.2015 15:30 2. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Sprint 0:3
14.09.2015 17:41 2. Ferda & Ferda (D. Plachy, Z. Mindlová) 3:S
31.08.2015 19:00 2. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
17.08.2015 20:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sport Centrum Kuklenská 1:3
17.08.2015 19:30 2. Bazinga! (A. Kuchníková, I. Blažek) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
11.08.2015 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
26.07.2015 20:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sprint 3:1
26.07.2015 20:00 2. ZTP tým (D. Janečková, R. Chrápavý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
21.07.2015 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
19.07.2015 19:00 2. Svoboda&syn (J. Svoboda, L. Svoboda) fit4all centrum 3:1 Komentáře
29.06.2015 19:00 3. Surikatky (I. Polišenská, R. Halamíčkova) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
28.06.2015 20:00 3. Ferda & Ferda (D. Plachy, Z. Mindlová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
09.06.2015 20:00 3. amitié (L. Paseková, H. B) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
28.05.2015 18:00 4. WILD 4 (Š. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:0
26.05.2015 19:30 4. ZULU (Z. Kopáčková, L. Šebík) 3:0 Komentáře
14.05.2015 19:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0 Komentáře
09.05.2015 09:00 4. TiŠe (V. Tichý, P. Šebest) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
26.04.2015 18:00 3. Bazinga! (A. Kuchníková, I. Blažek) Sport Centrum Kuklenská 2:3
26.04.2015 17:00 3. ALFA (S. Zmek, M. Pavlík) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
19.04.2015 08:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 1:3
08.04.2015 19:00 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sport Centrum Kuklenská 1:3
30.03.2015 20:00 4. Duck team (P. Kupčík, K. Moudrá) Sprint 3:1 Komentáře
22.03.2015 17:00 4. Svoboda&syn (J. Svoboda, L. Svoboda) fit4all centrum 2:3 Komentáře
20.03.2015 19:00 4. BB (F. Víšek, J. Kuchař) Sprint 3:0 Komentáře
13.03.2015 20:00 4. WILD 4 (Š. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:1 Komentáře
01.03.2015 15:00 3. VV (V. Holý, V. Kabrhel) Sport Centrum Kuklenská 0:3
23.02.2015 20:00 3. Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý, M. Veselý) fit4all centrum 1:3
22.02.2015 11:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
15.02.2015 19:00 3. Zetor debl (Z. Mejzlík, J. Řepka) Centrum Viktoria 1:3 Komentáře
19.01.2015 18:00 4. S^2 (a. efghi, T. Skrášek) Sport Centrum Kuklenská 3:S