Image 1

Haruno S (43 let)

ID: 23454

Brno

  • 75 zápasů

    od roku 2015
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 75
    Zápasů v lize ( 36 / 26 / 13) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

45 bodů
29. místo (8. místo v ženách)
LoL D&J Pet… Mar… Ami… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0 3:S 49 0 94
2 . 0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 81
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
0:3
3:0
3:S 23 0 68
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 55
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň A

80 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
Ami… E.X… Pod… Prá… Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:0
3:1
3:0
3:0 50 0 80
2 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3
3:2
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
1:3
2:3
S:S
3:0 14 0 44
4 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
0:3
0:3
S:S
3:0
8 0 38
5 .
Horákovi (A. Horák + M. Duchoslavová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

3 . Úroveň A

61 bodů
25. místo (7. místo v ženách)
Hap… Mar… ZEM… D&J Ami… KAT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:1
3:1
3:1
3:S
3:0
45 0 90
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:1
3:0
3:1
3:0 40 0 85
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3
1:3
3:1 3:1 2:3 25 0 70
4 .
1:3
0:3 1:3
3:2
3:0 21 0 66
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3
1:3
1:3
2:3
3:1
16 0 61
6 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3 3:2 0:3
1:3
9 0 54

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

80 bodů
11. místo (2. místo v ženách)
Gop… Ami… Hap… Bon… Pod… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
3:2
3:0 3:0 35 0 80
3 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 75
4 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 58
5 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 45

2 . Úroveň A

60 bodů
23. místo (7. místo v ženách)
GR… HS… The… Umě… Ami… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 106
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
1:3 3:0 3:1 3:0 39 0 99
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 1:3 0:3 3:S 14 0 74
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3 0:3 0:3 S:3 0 0 60

3 . Úroveň A

83 bodů
11. místo (2. místo v ženách)
Ami… Bon… JA… Hap… Min… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amici (L. Paseková + H. S)
2:3
3:1 3:0 3:S 38 0 83
2 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
3:2
3:2
2:3
3:S 32 0 77
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
2:3
3:1
3:S
27 0 72
4 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
3:2
1:3
3:S
21 0 66
5 . S:3 S:3
S:3
S:3
0 0 45

3 . Úroveň A

67 bodů
19. místo (4. místo v ženách)
Gop… Mil… Ami… Lan… P^2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 93
2 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
2:3
3:0
3:1 3:0 41 0 86
3 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
0:3
3:2
3:0
22 0 67
4 .
0:3
1:3
2:3
3:0 19 0 64
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 45

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň B

56 bodů
15. místo (6. místo v ženách)
Hap… Ami… JA… Mas… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3 3:0 3:0 3:2 35 0 65
2 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:0 0:3 0:3 3:0 26 0 56
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:0 1:3 3:2 24 0 54
4 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 3:0 3:1
S:S
19 0 49
5 . 2:3 0:3 2:3
S:S
3 0 33

4 . Úroveň A

46 bodů
19. místo (9. místo v ženách)
Mar… Ami… TWI… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1 3:S 43 0 58
2 .
Amici (L. Paseková + H. S)
1:3
3:1 3:S 31 0 46
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3 1:3 3:S 19 0 34
4 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:3 S:3 0 0 15

4 . Úroveň A

15 bodů
26. místo (14. místo v ženách)
Mas… Rac… Fós… TWI… Ami… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
3:1
3:S
3:0
3:S
44 0 59
2 .
Racketeers (H. B + A. B)
1:3
3:2
3:0
3:S
34 0 49
3 .
Fósové ofsajd (J. Pavlík + J. Tymel)
S:3
2:3
3:2
3:S
23 0 38
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
2:3
3:S
14 0 29
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

3 . Úroveň A

38 bodů
22. místo (11. místo v ženách)
KOM… The… Mar… Ami… Rac… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 0 82
2 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
S:3
3:S
3:1
21 0 51
3 .
0:3
3:S
0:3
3:1 21 0 51
4 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
S:3
3:0
S:S 8 0 38
5 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
1:3
1:3 S:S -1 0 29

Jarní sezóna 2016

3 . Úroveň A

84 bodů
11. místo (3. místo v ženách)
Gop… Ami… The… Hap… Bon… JA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1
3:0
3:0 3:0 48 0 93
2 .
Amici (L. Paseková + H. S)
1:3
3:1
3:1
3:0
3:1
39 0 84
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
1:3
1:3
3:1
3:0
3:0
33 0 78
4 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
1:3
1:3
3:2
3:1
20 0 65
5 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
0:3
0:3
2:3
3:1
12 0 57
6 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3
1:3
0:3
1:3
1:3
6 0 51

3 . Úroveň A

60 bodů
27. místo (11. místo v ženách)
Mil… Mau… Tam… Ami… ALFA P^2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:0
3:2
3:0
3:1
3:0 46 0 91
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
0:3
3:1
3:2
3:0
3:1
35 0 80
3 .
2:3
1:3
3:0
3:0
3:0
35 0 80
4 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
2:3
0:3
3:0
1:3
15 0 60
5 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
1:3
0:3
0:3
0:3
3:0
12 0 57
6 . 0:3
1:3
0:3
3:1
0:3
11 0 56

4 . Úroveň B

80 bodů
12. místo (3. místo v ženách)
Ami… DuK… Bod… Fós… Ori… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
DuKo ;-) (Z. Kopáčková + I. Dusík)
1:3
3:0 3:0 3:0 41 0 71
3 .
0:3
0:3 1:3 3:0 15 0 45
4 .
Fósové ofsajd (J. Pavlík + J. Tymel)
0:3
0:3 3:1 1:3 13 0 43
5 .
0:3
0:3 0:3 3:1 11 0 41

3 . Úroveň B

62 bodů
21. místo (8. místo v ženách)
Mil… Mau… Hap… Ami… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:1
3:0
3:0
48 0 93
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 82
3 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
1:3
1:3
3:1
3:0 28 0 73
4 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 62
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 45

Podzimní sezóna 2015

4 . Úroveň A

63 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
Ami… Rac… P^2 Jus… Fós… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:1
3:1
3:0
3:0
48 0 63
2 .
Racketeers (H. B + A. B)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 54
3 .
1:3
1:3
3:0
3:0
30 0 45
4 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
0:3
3:2
9 0 24
5 .
Fósové ofsajd (J. Pavlík + J. Tymel)
0:3
0:3
0:3
2:3
4 0 19

3 . Úroveň B

33 bodů
25. místo (11. místo v ženách)
Eli… Hap… Bon… DuK… Ami… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
3:0 3:0 3:S 3:0 49 0 79
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
3:2
3:0
3:2
31 0 61
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
2:3
2:3
3:2
17 0 47
4 .
DuKo ;-) (Z. Kopáčková + I. Dusík)
S:3
0:3
3:2 S:S 4 0 34
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
2:3
2:3
S:S 3 0 33

4 . Úroveň A

55 bodů
16. místo (7. místo v ženách)
Ami… H2OO P^2 Mar… Jus… Her… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:0
1:3
3:0
3:0
3:S
40 0 55
2 .
0:3
3:1
3:0 3:0 3:S 37 0 52
3 .
3:1
1:3
1:3
3:0
3:S
31 0 46
4 .
Martin a Domča (M. Adamec + D. Adamcová)
0:3
0:3
3:1
3:1
S:S 14 0 29
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:S
10 0 25
6 .
S:3
S:3
S:3
S:S
S:3
-4 0 11

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.04.2017 20:00 4. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
25.04.2017 19:30 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
25.04.2017 17:00 4. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
18.04.2017 19:00 4. Horákovi (A. Horák, M. Duchoslavová) 3:0
01.04.2017 18:00 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
31.03.2017 17:00 3. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
27.03.2017 20:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
22.03.2017 19:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
29.01.2017 20:00 3. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Sport Centrum Kuklenská 3:0
27.01.2017 18:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Sport Centrum Kuklenská 3:0
24.01.2017 20:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
24.01.2017 19:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
11.12.2016 18:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
11.12.2016 17:00 2. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
06.12.2016 20:00 2. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
27.11.2016 18:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sport Centrum Kuklenská 3:1
23.11.2016 17:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
16.11.2016 17:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 3:0
30.10.2016 18:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
28.10.2016 18:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
28.10.2016 17:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
12.10.2016 18:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
23.09.2016 18:30 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Badminton Líšeň 0:3
23.09.2016 18:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 0:3
13.09.2016 20:30 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) fit4all centrum 3:0
13.09.2016 19:00 3. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) fit4all centrum 3:0
25.08.2016 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 1:3 Komentáře
18.08.2016 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:1
01.07.2016 09:02 3. Racketeers (H. B, A. B) S:S
14.06.2016 20:00 3. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
14.06.2016 19:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
26.05.2016 19:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
26.05.2016 17:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
16.05.2016 19:30 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
10.05.2016 20:30 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
10.05.2016 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
26.04.2016 16:00 3. ALFA (S. Zmek, M. Pavlík) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
22.04.2016 18:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 0:3 Komentáře
20.04.2016 18:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 1:3 Komentáře
12.04.2016 20:00 3. Mauíci (L. Mauer, E. Mauerová) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
07.04.2016 16:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sport Centrum Kuklenská 0:3
17.03.2016 20:00 4. Fósové ofsajd (J. Pavlík, J. Tymel) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
13.03.2016 17:00 4. Body zdarma (R. Stískalová, T. Světnický) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
09.03.2016 16:00 4. DuKo ;-) (Z. Kopáčková, I. Dusík) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
08.03.2016 18:00 4. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
21.02.2016 18:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
21.02.2016 17:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
17.02.2016 20:00 3. Mauíci (L. Mauer, E. Mauerová) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
14.02.2016 18:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
29.01.2016 18:00 4. Racketeers (H. B, A. B) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
20.01.2016 20:00 4. Fósové ofsajd (J. Pavlík, J. Tymel) Sprint 3:0 Komentáře
17.01.2016 18:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
15.01.2016 17:00 4. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
01.12.2015 09:50 3. DuKo ;-) (Z. Kopáčková, I. Dusík) S:S
23.11.2015 20:30 3. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sprint 0:3
08.11.2015 18:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
05.11.2015 19:30 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
31.10.2015 09:00 4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) fit4all centrum 3:0 Komentáře
27.10.2015 19:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sprint 1:3 Komentáře
20.10.2015 20:30 4. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
18.10.2015 19:00 4. Martin a Domča (M. Adamec, D. Adamcová) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) S:3
3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) S:3
3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) S:3
3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) S:3
3. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) 3:S
4. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) 3:S
4. Herbie tým (J. Kupčíková, E. Kašparová) 3:S Komentáře
2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) S:3
4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) S:3 Komentáře
4. Racketeers (H. B, A. B) S:3 Komentáře
4. Fósové ofsajd (J. Pavlík, J. Tymel) S:3 Komentáře
4. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) S:3 Komentáře
3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) S:3 Komentáře
3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím