Image 1

Hana Nechvátalová (43 let)

ID: 23763

Brno

  • 55 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 55
    Zápasů v lize ( 31 / 23 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

62 bodů
23. místo (7. místo v ženách)
The… Mil… ZEM… Kra… Pod… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 97
2 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 84
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3
0:3
3:2 3:0 22 0 67
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 62
5 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 45

4 . Úroveň A

79 bodů
15. místo (2. místo v ženách)
Kra… Bon… Mar… P … KAT… UTK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0
3:0
3:0
49 0 79
2 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
1:3
3:0 3:0
3:0
3:0 42 0 72
3 . 0:3 0:3 3:1 3:2 3:0 26 0 56
4 . 0:3 0:3 1:3 3:2 3:1 18 0 48
5 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3
2:3 2:3
3:0
16 0 46
6 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3
0:3 0:3 1:3
0:3
2 0 32

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň B

33 bodů
22. místo (11. místo v ženách)
Hap… Ami… JA… Mas… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3 3:0 3:0 3:2 35 0 65
2 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:0 0:3 0:3 3:0 26 0 56
3 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
0:3 3:0 1:3 3:2 24 0 54
4 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 3:0 3:1
S:S
19 0 49
5 . 2:3 0:3 2:3
S:S
3 0 33

2 . Úroveň A

54 bodů
16. místo (7. místo v ženách)
Umě… The… Sta… KOM… Kra… Gop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 3:1 3:0
3:1
3:0 40 0 85
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:1 0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 84
3 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
1:3 3:0 3:2
3:0
3:0 39 0 84
4 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3 0:3 2:3 3:0 3:1 22 0 67
5 .
1:3
0:3
0:3
0:3
3:2
9 0 54
6 . 0:3 0:3 0:3 1:3
2:3
5 0 50

3 . Úroveň B

79 bodů
8. místo (1. místo v ženách)
Kra… LoL Lan… Ori… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 79
2 . 0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 66
3 . 0:3
0:3
3:2 3:S 19 0 49
4 . 0:3 0:3 2:3 3:S 14 0 44
5 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

58 bodů
15. místo (5. místo v ženách)
Umě… Hap… Kra… Lan… Mas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
3:1
3:0
3:0 3:0 50 0 80
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 67
3 .
0:3
1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 . 0:3
1:3
0:3
3:1
13 0 43
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 32

Jarní sezóna 2016

2 . Úroveň A

77 bodů
17. místo (6. místo v ženách)
The… Eli… Kil… Kra… KOM… Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:0 3:0 2:3 3:1 3:0 42 0 102
2 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
0:3 3:0 3:0 3:0 3:1 39 0 99
3 .
KillBill (J. Bindasová + F. Kůst)
0:3 0:3 3:2
3:1
3:2
23 0 83
4 . 3:2 0:3 2:3 3:2
0:3
17 0 77
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3 0:3
1:3
2:3 3:0 17 0 77
6 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 1:3
2:3
3:0
0:3 15 0 75

3 . Úroveň B

91 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Kra… Rac… The… Bon… Lan… DuK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0
3:0
3:2
3:0 46 0 91
2 .
Racketeers (H. B + A. B)
1:3
3:0
3:1
2:3
3:0
34 0 79
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
0:3
3:2
3:0
3:0 27 0 72
4 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
1:3
2:3
3:1
3:0
24 0 69
5 .
2:3
3:2
0:3
1:3
3:2 19 0 64
6 .
DuKo ;-) (Z. Kopáčková + I. Dusík)
0:3
0:3
0:3
0:3
2:3 3 0 48

2 . Úroveň A

70 bodů
20. místo (7. místo v ženách)
The… Kom… Eli… LoL Mil… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:0 3:2 3:0 3:0 3:0 47 0 107
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 3:1 3:0 3:0 3:0 39 0 99
3 .
Elis team (F. Čapka + P. Ženatý)
2:3 1:3
3:2
3:1 3:0 31 0 91
4 . 0:3 0:3
2:3
2:3
3:2
13 0 73
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 0:3 1:3 3:2 2:3 12 0 72
6 . 0:3 0:3 0:3
2:3
3:2 10 0 70

3 . Úroveň A

89 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Kra… The… Bon… Lan… Bod… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1
3:1
3:0 44 0 89
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
2:3
3:2
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
1:3
2:3
3:1
3:0
30 0 75
4 .
1:3
0:3
1:3
3:0 17 0 62
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 45

Podzimní sezóna 2015

2 . Úroveň A

57 bodů
18. místo (7. místo v ženách)
Sta… The… Spe… Mil… Kra… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Standovy starý kecky (P. Přerovská + Z. Pezlar)
3:0
3:2
3:0
3:0
3:0
47 0 92
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3
3:2 3:1 3:0 3:0 36 0 81
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
2:3 2:3 3:2 3:0
2:3
26 0 71
4 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3
1:3 2:3
3:1
3:1 23 0 68
5 . 0:3 0:3 0:3
1:3
3:0 12 0 57
6 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
0:3
3:2
1:3 0:3 9 0 54

3 . Úroveň A

78 bodů
7. místo (2. místo v ženách)
Kra… Mau… Bon… H2OO P^2 Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:1
3:0
3:0
48 0 78
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0
42 0 72
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
0:3
3:1
3:0
3:1
28 0 58
4 .
1:3
0:3
1:3
3:1
3:0
23 0 53
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3
3:0
12 0 42
6 .
0:3
0:3
1:3
0:3
0:3
2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.12.2016 07:54 3. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) 3:0
22.11.2016 20:30 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) fit4all centrum 2:3
06.11.2016 16:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3
03.11.2016 21:00 3. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
26.10.2016 21:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 3:0
26.10.2016 20:00 4. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
25.10.2016 15:00 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 3:0
20.10.2016 18:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
20.10.2016 17:00 4. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
13.09.2016 19:30 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) fit4all centrum 2:3
13.09.2016 19:00 3. Amici (L. Paseková, H. S) fit4all centrum 0:3
08.09.2016 20:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Badminton Líšeň 2:3
23.08.2016 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
22.08.2016 20:30 2. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) fit4all centrum 0:3 Komentáře
22.08.2016 20:00 2. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) fit4all centrum 1:3 Komentáře
14.08.2016 19:30 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.08.2016 19:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
20.07.2016 20:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:0
19.07.2016 20:30 3. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.07.2016 20:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.06.2016 19:00 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) fit4all centrum 3:0 Komentáře
29.06.2016 18:00 3. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) fit4all centrum 0:3 Komentáře
13.06.2016 19:30 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
13.06.2016 19:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
27.05.2016 19:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
23.05.2016 19:00 2. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Badminton Líšeň 3:2
15.05.2016 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 3:2
08.05.2016 20:00 2. KillBill (J. Bindasová, F. Kůst) Sport Centrum Kuklenská 2:3
08.05.2016 19:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.04.2016 20:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.04.2016 17:30 3. DuKo ;-) (Z. Kopáčková, I. Dusík) Sprint 3:0
15.04.2016 19:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
15.04.2016 16:30 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Sprint 3:0 Komentáře
10.04.2016 15:00 3. Racketeers (H. B, A. B) Sprint 3:1
31.03.2016 20:00 2. Elis team (F. Čapka, P. Ženatý) fit4all centrum 0:3
31.03.2016 18:30 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:2
13.03.2016 20:30 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
13.03.2016 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
13.03.2016 17:00 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
29.02.2016 18:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
25.02.2016 20:00 3. Body zdarma (R. Stískalová, T. Světnický) Centrum Viktoria 3:0
25.02.2016 19:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Centrum Viktoria 3:1
17.02.2016 20:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) fit4all centrum 3:2 Komentáře
29.01.2016 18:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) fit4all centrum 3:0
24.01.2016 19:30 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 0:3
24.01.2016 19:00 2. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.01.2016 19:00 2. Standovy starý kecky (P. Přerovská, Z. Pezlar) Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.01.2016 18:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
20.12.2015 16:00 3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) fit4all centrum 3:1 Komentáře
18.12.2015 19:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) fit4all centrum 3:0 Komentáře
11.12.2015 19:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
07.12.2015 21:00 3. Mauíci (L. Mauer, E. Mauerová) Sprint 3:1 Komentáře
01.12.2015 20:30 3. Play4fun (R. Studený, H. Pospíšilová) fit4all centrum 3:0 Komentáře
3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) S:S Komentáře
3. The Whirling Kilts (L. Young, R. Černý) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím