Image 1

Slavek Zmek (55 let)

ID: 20406

Brno

  • 43 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 43
    Zápasů v lize ( 27 / 15 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2016

4 . Úroveň A

73 bodů
21. místo (14. místo v mužích)
Lan… ALFA Mar… Ori… Kup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 0 73
3 . 0:3
0:3
3:1 3:0 24 0 54
4 . 0:3
0:3
1:3 3:0 15 0 45
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 30

3 . Úroveň A

57 bodů
29. místo (17. místo v mužích)
Mil… Mau… Tam… Ami… ALFA P^2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:0
3:2
3:0
3:1
3:0 46 0 91
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
0:3
3:1
3:2
3:0
3:1
35 0 80
3 .
2:3
1:3
3:0
3:0
3:0
35 0 80
4 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
2:3
0:3
3:0
1:3
15 0 60
5 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
1:3
0:3
0:3
0:3
3:0
12 0 57
6 . 0:3
1:3
0:3
3:1
0:3
11 0 56

3 . Úroveň A

81 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Gop… ALFA Bon… Rac… Hap… H2OO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
50 0 95
2 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
0:3
3:2
3:0
3:1
3:0
36 0 81
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
2:3
3:2
3:2
3:0
27 0 72
4 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
0:3
2:3
3:2
3:0
20 0 65
5 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
1:3
2:3
2:3
3:0
18 0 63
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 45

4 . Úroveň B

62 bodů
20. místo (13. místo v mužích)
ALFA JA… P^2 Prá… Pod… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
3:1
3:0
S:S
3:0
32 0 62
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
3:1
1:3
3:1 26 0 56
3 .
0:3
1:3
3:0
3:2 24 0 54
4 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
S:S
3:1
0:3
S:S 1 0 31
5 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
1:3 2:3 S:S 1 0 31

Jarní sezóna 2015

4 . Úroveň A

73 bodů
16. místo (14. místo v mužích)
ALFA Lan… VV Rac… H2OO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 0 73
2 .
3:2
3:2
3:1
3:0 42 0 72
3 .
0:3
2:3
3:0
3:0 30 0 60
4 .
Racketeers (H. B + A. B)
0:3
1:3
0:3
3:1
13 0 43
5 .
0:3
0:3 0:3
1:3
2 0 32

3 . Úroveň A

60 bodů
22. místo (18. místo v mužích)
Mil… Baz… Spe… ALFA KOM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:0
3:0
3:1 3:1 48 0 93
2 .
0:3
3:2
3:1
3:2 29 0 74
3 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
0:3
2:3
3:0 3:1 28 0 73
4 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
1:3
1:3
0:3
3:1
15 0 60
5 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3 2:3 1:3
1:3
10 0 55

3 . Úroveň A

71 bodů
18. místo (16. místo v mužích)
Gop… The… ALFA Lan… Béč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
3:1
3:1
3:S 32 0 77
3 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
0:3
1:3
3:1
3:0
26 0 71
4 .
0:3
1:3
1:3
S:S -1 0 44
5 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
0:3
S:3
0:3
S:S -5 0 40

3 . Úroveň B

69 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Mil… Ver… ALFA Svo… P^2 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:0
3:0
3:1 48 0 93
2 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3
3:0 3:1 3:0 39 0 84
3 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
0:3 0:3
3:1
3:0
24 0 69
4 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 62
5 . 1:3 0:3
0:3
0:3
2 0 47

Podzimní sezóna 2014

4 . Úroveň B

77 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
ALFA Kom… KOM… S^2 ROSA Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 77
2 .
Komínské Střely (P. Aujezdský + K. Aujezdská)
0:3
3:2
3:1
3:S 30 0 60
3 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
1:3
2:3
3:S 3:S 26 0 56
4 .
0:3
1:3
S:3 3:S 12 0 42
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň A

58 bodů
24. místo (20. místo v mužích)
Mil… ALFA S^2 Met… TWI… Jus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:2
3:0
3:0
3:0 3:0 47 0 62
2 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
2:3
3:0
3:0
3:0
3:0
43 0 58
3 . 0:3
0:3
3:1
3:0
3:0
29 0 44
4 .
Meteor L&M (L. Závodná + M. Závodný)
0:3
0:3
1:3
3:1
3:1
20 0 35
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:0 12 0 27
6 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3 2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.05.2016 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) 3:0 Komentáře
10.05.2016 18:00 4. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
08.05.2016 18:30 4. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Club Classic 3:0 Komentáře
08.05.2016 18:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:0 Komentáře
29.04.2016 16:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 0:3 Komentáře
26.04.2016 16:00 3. Amici (L. Paseková, H. S) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
24.04.2016 08:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 1:3 Komentáře
18.04.2016 20:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sprint 3:0 Komentáře
11.04.2016 21:00 3. Mauíci (L. Mauer, E. Mauerová) Sprint 0:3 Komentáře
31.03.2016 07:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
25.03.2016 11:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
13.03.2016 19:00 3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Club Classic 3:0 Komentáře
05.03.2016 12:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Sprint 3:2 Komentáře
05.03.2016 11:30 3. Racketeers (H. B, A. B) Sprint 3:0 Komentáře
01.03.2016 09:40 4. Právníci (P. Švrček, R. Černý) S:S
28.02.2016 10:00 4. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) BADMINTON ŽIDENICE 3:0 Komentáře
26.02.2016 20:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:1 Komentáře
07.02.2016 18:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0 Komentáře
31.05.2015 17:30 4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
28.05.2015 19:00 4. VV (V. Holý, V. Kabrhel) 3:0 Komentáře
26.05.2015 17:00 4. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 2:3 Komentáře
22.05.2015 18:00 4. Racketeers (H. B, A. B) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
29.04.2015 19:30 3. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Sprint 0:3
26.04.2015 17:00 3. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
15.04.2015 15:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 1:3
08.04.2015 16:00 3. Bazinga! (A. Kuchníková, I. Blažek) Sprint 1:3 Komentáře
31.03.2015 20:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) 1:3 Komentáře
25.03.2015 21:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Badminton Jehnice 0:3 Komentáře
09.03.2015 20:00 3. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
07.03.2015 09:00 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
27.02.2015 19:30 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:0 Komentáře
20.02.2015 15:30 3. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 0:3
18.02.2015 15:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sport Centrum Kuklenská 0:3
15.02.2015 17:00 3. Svoboda&syn (J. Svoboda, L. Svoboda) fit4all centrum 3:1 Komentáře
14.01.2015 17:30 4. S^2 (a. efghi, T. Skrášek) Sprint 3:0 Komentáře
11.01.2015 20:00 4. KOMETA (T. Švenda, T. Rajnoha) Sport Centrum Kuklenská 3:1 Komentáře
11.01.2015 19:00 4. Komínské Střely (P. Aujezdský, K. Aujezdská) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
21.12.2014 19:00 5. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 2:3 Komentáře
15.12.2014 21:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
15.12.2014 20:00 5. Meteor L&M (L. Závodná, M. Závodný) Club Classic 3:0 Komentáře
14.12.2014 10:00 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
10.12.2014 16:00 5. S^2 (a. efghi, T. Skrášek) Club Classic 3:0 Komentáře
4. ROSA (R. Jedlička, S. Kociánová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím