Image 1

Lea Cingelová (22 let)

ID: 28245

Brno

  • 41 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 11 / 17 / 13) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

3 bodů
44. místo (35. místo v mužích)
Ski… Ede… Geo… PLA… Čup… Pop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
3:0
3:0
3:S
3:S
3:S 44 0 59
2 .
Eden Profi (P. Stašek + R. Vondrák)
0:3
3:1
3:S
3:S
3:S
33 0 48
3 .
0:3
1:3
3:S 3:S S:S 14 0 29
4 .
PLAN B (M. Haman + B. Hamanová)
S:3
S:3
S:3
S:S
S:S -8 0 7
5 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
S:3
S:3
S:3
S:S
S:S -8 0 7
6 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
S:3
S:3
S:S S:S S:S -12 0 3

5 . Úroveň A

16 bodů
41. místo (32. místo v mužích)
Ryc… Ňuň… Kne… MY2 Pop… PLA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
3:1
3:1
3:1
3:S 3:S 43 0 58
2 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
3:0
3:1
1:3
3:S
31 0 46
3 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
1:3
0:3
1:3
3:S
3:S 20 0 35
4 .
1:3
1:3
3:1
S:S 3:S 17 0 32
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
S:3
3:1
S:3
S:S S:S 1 0 16
6 .
PLAN B (M. Haman + B. Hamanová)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:S -4 0 11

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň A

29 bodů
38. místo (31. místo v mužích)
ZIL… Ree… Tam… Pop… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:0 2:3 3:0 3:0 43 0 73
2 . 0:3 3:S 3:S 3:0 33 0 63
3 . 3:2 S:3 3:2 3:S 28 0 58
4 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 S:3 2:3 S:S -1 0 29
5 . 0:3 0:3 S:3 S:S -5 0 25

3 . Úroveň A

45 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
ZEM… Mar… Mar… Maz… Pop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
3:0 3:0 3:1 3:0 50 0 95
2 . 0:3 3:1 3:1 3:0 35 0 80
3 . 0:3 1:3 3:2 3:S 21 0 66
4 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
1:3 1:3 2:3 3:0 21 0 66
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3 S:3 0:3 0 0 45

4 . Úroveň B

60 bodů
26. místo (22. místo v mužích)
JA… Pop… TWI… PaK MaRa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0
3:S
3:0 3:0 49 0 79
2 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 3:1 3:2
3:S
30 0 60
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
S:3
1:3 3:0
3:S
25 0 55
4 . 0:3 2:3 0:3
3:S
14 0 44
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

3 . Úroveň A

51 bodů
29. místo (25. místo v mužích)
E.X… Gop… The… ZIL… Pop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
3:0
1:3
3:0
3:0 41 0 86
2 .
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 84
3 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
3:1
0:3
3:1
3:1
33 0 78
4 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3
0:3 1:3 3:2 11 0 56
5 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3
1:3
2:3 6 0 51

Letní sezóna 2017

2 . Úroveň A

30 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Min… The… Mil… Str… E.X… Pop… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 3:0 3:0 3:0 3:0 40 0 70
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 0:3
3:0
3:1 3:0 29 0 59
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S 3:S 16 0 46
5 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
0:3 0:3 1:3 S:3
3:0
12 0 42
6 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 0:3 0:3 S:3
0:3
0 0 30

3 . Úroveň B

57 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Pop… TWI… Tlu… D&J Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
3:2 3:0 3:S 42 0 57
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3 3:0 3:S 35 0 50
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 3:S 13 0 28
4 . S:3 S:3 S:3 0 0 15

3 . Úroveň A

47 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Mar… ZIL… Pop… Tlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:2 3:0 34 0 49
2 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 2:3 3:0 34 0 49
3 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
2:3 3:2 3:1 32 0 47
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 1:3 3 0 18

3 . Úroveň A

34 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
TWI… **** Pop… Tlu… D&J Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:S
3:0
3:0
3:S 46 0 61
2 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
S:3 3:0
3:0
3:S 36 0 51
3 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3
0:3
3:2
3:S 19 0 34
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3
2:3
3:S 14 0 29
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.04.2018 13:46 5. PLAN B (M. Haman, B. Hamanová) S:S
01.03.2018 09:16 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) S:S
01.03.2018 09:16 5. PLAN B (M. Haman, B. Hamanová) S:S
25.02.2018 20:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) S:3 Komentáře
16.02.2018 17:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 3:1 Komentáře
01.02.2018 13:39 4. Starobrno (J. Šplíchal, J. Soušková) S:S
11.01.2018 21:00 4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 2:3
11.01.2018 08:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 0:3
17.12.2017 20:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Sport Centrum Kuklenská 0:3
14.12.2017 17:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Club Classic 0:3
06.12.2017 20:00 3. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Sprint 0:3
23.11.2017 19:00 4. PaK (K. Lučanská, P. Nedorostek) Sport Centrum Kuklenská 3:2
12.11.2017 20:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 0:3
07.11.2017 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:1
31.10.2017 21:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 2:3
29.10.2017 20:00 3. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Club Classic 1:3 Komentáře
27.10.2017 13:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
10.10.2017 19:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Sport Centrum Kuklenská 0:3
18.09.2017 19:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
13.09.2017 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sprint 0:3
13.09.2017 19:30 2. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Sprint 0:3
11.09.2017 19:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3
29.08.2017 19:30 3. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:0
28.08.2017 20:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:2
27.07.2017 07:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 2:3
20.07.2017 20:00 3. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:1
18.07.2017 20:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Sprint 3:2
28.06.2017 21:00 3. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:2 Komentáře
20.06.2017 18:00 3. **** (N. Kubová, M. Bauer) Sprint 0:3
15.06.2017 19:00 3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3 Komentáře
2. Straky (J. Nedělník, V. Straková) S:3
3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) 3:S
3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) 3:S
3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) S:3
5. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) S:3
4. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) 3:S Komentáře
5. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) S:3
5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) S:S
5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) S:S
5. Eden Profi (P. Stašek, R. Vondrák) S:3 Komentáře
4. ReePro (M. Prokop, H. Rychnovský) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím