No photo

Jindřich Řepka (42 let)

ID: 11391

Brno

  • 397 zápasů

    od roku 2010
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v fit4all centrum
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 45
    Zápasů v lize ( 21 / 13 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň B

15 bodů
21. místo (17. místo v mužích)
**** Tam… Tlu… D&J Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
3:1 3:0 3:S S:S 29 0 44
2 . 1:3 3:0 3:0 S:S 23 0 38
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 3:S S:S 5 0 20
4 . S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 15
5 . S:S S:S S:S 3:S -5 0 10

3 . Úroveň B

15 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
Pop… TWI… Tlu… D&J B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
3:2 3:0 3:S 42 0 57
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
2:3 3:0 3:S 35 0 50
3 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3 0:3 3:S 13 0 28
4 . S:3 S:3 S:3 0 0 15

3 . Úroveň B

18 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
**** Pan… D&J Dren B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
3:0
3:2 3:0 46 0 61
2 .
Pandy (J. Kodeš + P. Liška)
0:3
3:2
3:0
29 0 44
3 . 2:3
2:3
S:S 3 0 18
4 . 0:3
0:3
S:S -7 0 8

3 . Úroveň A

15 bodů
20. místo (15. místo v mužích)
TWI… **** Pop… Tlu… D&J B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
3:S
3:0
3:0
3:S 46 0 61
2 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
S:3 3:0
3:0
3:S 36 0 51
3 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3
0:3
3:2
3:S 19 0 34
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
0:3
2:3
3:S 14 0 29
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

81 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
LoL D&J Pet… Mar… Ami… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0 3:S 49 0 94
2 . 0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 81
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
0:3
0:3
3:0
3:S 23 0 68
4 . 0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 55
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

3 . Úroveň A

78 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
Au Tam… D&J Luk… JA… Nev… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0
3:0
3:1 3:0 42 0 87
2 . 3:2 3:2
3:S
3:0 3:0 42 0 87
3 . 0:3 2:3 3:0 3:0 3:0 33 0 78
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3
S:3
0:3
3:2
3:1 16 0 61
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3 0:3
2:3
3:2 12 0 57
6 .
Nevadí (T. Janota + J. Šedaj)
0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 5 0 50

3 . Úroveň A

66 bodů
20. místo (16. místo v mužích)
Hap… Mar… ZEM… D&J Ami… KAT… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:1
3:1
3:1
3:S
3:0
45 0 90
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:1
3:0
3:1
3:0 40 0 85
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3
1:3
3:1 3:1 2:3 25 0 70
4 .
1:3
0:3 1:3
3:2
3:0 21 0 66
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3
1:3
1:3
2:3
3:1
16 0 61
6 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3 3:2 0:3
1:3
9 0 54

2 . Úroveň A

73 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
GR… K +… Gop… D&J LoL B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:1 3:2 44 0 104
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 101
3 . 0:3 0:3 3:0 3:0 26 0 86
4 . 1:3 0:3 0:3 3:1 13 0 73
5 . 2:3 0:3 0:3 1:3 6 0 66

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

91 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
D&J ZEM… Umě… Pet… Mas… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 91
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3 1:3 3:1 3:1 26 0 71
3 .
Umělci (P. Kubový + N. Kubová)
1:3 3:1 3:1 S:S 19 0 64
4 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
1:3 1:3 1:3 3:0 19 0 64
5 .
Masožravé žížaly (D. Kučerová + J. Konečný)
0:3 1:3 S:S 0:3 -3 0 42

4 . Úroveň A

62 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
Hap… D&J P^2 KAT… H2OO B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 0 80
2 .
1:3
3:1 3:2 3:S 32 0 62
3 .
0:3
1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
2:3
0:3
3:1
15 0 45
5 . 0:3 S:3
0:3
1:3
2 0 32

5 . Úroveň B

64 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
D&J Goo… UTK… Kou… Jus… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 3:0 49 0 64
2 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0
42 0 57
3 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3
0:3
3:1
3:0
3:0
29 0 44
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
1:3
3:0
3:1 21 0 36
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:0
10 0 25
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.09.2017 18:30 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Badminton Líšeň 0:3
01.08.2017 12:30 3. Dren (R. Zrůstová, D. Mikesková) S:S
25.07.2017 18:00 3. **** (N. Kubová, M. Bauer) Sport Centrum IVANOVICE 2:3
15.07.2017 18:30 3. Pandy (J. Kodeš, P. Liška) fit4all centrum 2:3 Komentáře
20.05.2017 09:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 0:3
14.05.2017 10:00 3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 3:0
04.05.2017 19:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 3:0
26.04.2017 16:30 3. Nevadí (T. Janota, J. Šedaj) Sport Centrum IVANOVICE 3:0
23.04.2017 16:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sport Centrum Kuklenská 2:3
23.04.2017 16:00 3. Au (B. Melichar, D. Janečková) Sport Centrum Kuklenská 0:3
22.04.2017 16:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:0
13.04.2017 19:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 3:0
02.04.2017 15:30 3. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Badminton Líšeň 3:0
01.04.2017 18:00 3. Amici (L. Paseková, H. S) Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
26.03.2017 09:30 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) fit4all centrum 0:3
25.03.2017 20:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) fit4all centrum 1:3 Komentáře
18.03.2017 20:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) fit4all centrum 1:3
26.02.2017 11:30 2. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) fit4all centrum 1:3
26.02.2017 10:30 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 3:1
25.02.2017 18:00 2. K + J (k. Reichman, J. Reichman) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.02.2017 08:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3
21.01.2017 19:00 3. Umělci (P. Kubový, N. Kubová) Sprint 3:1
20.01.2017 19:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) fit4all centrum 3:1
13.01.2017 18:00 3. Masožravé žížaly (D. Kučerová, J. Konečný) Badminton Líšeň 3:0
06.01.2017 16:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) fit4all centrum 3:1
17.12.2016 18:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) fit4all centrum 3:1
10.12.2016 11:00 4. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) fit4all centrum 1:3 Komentáře
02.12.2016 17:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Xarena Slatina Badminton Club 3:2
25.11.2016 19:00 5. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) fit4all centrum 3:0
20.11.2016 11:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) fit4all centrum 3:0
17.11.2016 16:00 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Sprint 3:1 Komentáře
13.11.2016 09:30 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) fit4all centrum 3:0
04.11.2016 18:00 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Badminton Líšeň 3:0
3. **** (N. Kubová, M. Bauer) S:3
3. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) S:3
3. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) S:3
3. Amici (L. Paseková, H. S) 3:S
3. **** (N. Kubová, M. Bauer) S:3
3. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) S:3
3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) S:3
3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) S:3
3. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) S:3
3. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) S:3
4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) 3:S
3. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím