Image 1

Radmila Jízdná (32 let)

ID: 28929

Brno

  • 35 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 13 / 5 / 17) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

22 bodů
41. místo (31. místo v mužích)
Týn… Alk… Čup… Hůl… Kne… MaRa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
3:2
3:2 3:0
3:0
3:S
42 0 57
2 .
2:3
S:3 3:0 3:0
3:S
31 0 46
3 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
2:3 3:S 0:3 0:3
3:S
19 0 34
4 . 0:3 0:3 3:0 S:S
3:S
14 0 29
5 .
Knedlíci (Z. Pařík + D. Tlačbabová)
0:3
0:3 3:0 S:S 2:3 9 0 24
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:2 7 0 22

5 . Úroveň B

15 bodů
45. místo (34. místo v mužích)
Ňuň… Win… ToS Čup… MY2 MaRa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
3:0
S:3
3:0
3:1
3:S
37 0 52
2 .
Winklerovi (T. Winkler + K. Winklerová)
0:3
3:0
3:2
3:0
3:S
35 0 50
3 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
3:S 0:3
2:3
3:0
3:S
29 0 44
4 .
Čuprózní prďáci (M. Černochová + T. Halamíček)
0:3
2:3
3:2
3:2
3:S
25 0 40
5 .
1:3
0:3
0:3
2:3
3:S
13 0 28
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

4 . Úroveň A

30 bodů
39. místo (32. místo v mužích)
Tam… MiMi Týn… Ryc… TWI… MaRa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:0
3:1
3:S
43 0 73
2 . 2:3 3:2 3:0 3:0
3:S
38 0 68
3 .
Týna a Tom (T. Novak + K. Jarošová)
1:3
2:3 3:0
3:0
3:S
33 0 63
4 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
0:3 0:3 0:3
3:0
3:S
18 0 48
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

4 . Úroveň B

52 bodů
28. místo (22. místo v mužích)
Mar… P^2 MaRa Kup… Alk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:1
3:0 46 0 76
2 . 2:3 2:3
3:2
3:0
30 0 60
3 . 0:3 3:2 1:3
3:1
22 0 52
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
2:3
3:1
2:3
21 0 51
5 . 0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 41

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

52 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
Maz… MiK… MaRa RZHR TWI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:2
3:1
3:0 3:0 46 0 76
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
2:3
3:0 3:1 3:0 41 0 71
3 .
1:3
0:3 3:1 3:2 22 0 52
4 . 0:3 1:3 1:3 3:0 17 0 47
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 2:3 0:3 4 0 34

5 . Úroveň A

57 bodů
25. místo (20. místo v mužích)
MaRa Ree… Ski… Tlu… Muk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:S 3:S 42 0 57
2 . 0:3 3:1 3:0 3:S 34 0 49
3 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
2:3 1:3
S:3
3:0 19 0 34
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
S:3 0:3
3:S
S:S 5 0 20
5 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
S:3 S:3 0:3 S:S -5 0 10

4 . Úroveň B

30 bodů
36. místo (29. místo v mužích)
JA… Pop… TWI… PaK MaRa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:0
3:S
3:0 3:0 49 0 79
2 .
Poppy team (D. Šafrán + L. Cingelová)
0:3 3:1 3:2
3:S
30 0 60
3 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
S:3
1:3 3:0
3:S
25 0 55
4 . 0:3 2:3 0:3
3:S
14 0 44
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

5 . Úroveň B

64 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
MaRa Tlu… MY2 Geo… Muk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0
3:S
49 0 64
2 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
0:3
3:0
3:0
3:S
36 0 51
3 . 0:3
0:3
3:0
3:1
24 0 39
4 . 0:3
0:3
0:3 3:2 9 0 24
5 .
Mukli (M. Adamec + K. Polách)
S:3
S:3
1:3
2:3 6 0 21

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.05.2018 20:00 5. Knedlíci (Z. Pařík, D. Tlačbabová) Badminton Jehnice 3:2
26.02.2018 18:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Centrum Viktoria 1:3
18.02.2018 18:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Sport Centrum Kuklenská 3:2
18.02.2018 17:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sport Centrum Kuklenská 0:3
11.02.2018 17:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
31.01.2018 07:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sprint 3:2
11.01.2018 18:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Sport Centrum IVANOVICE 3:1
10.01.2018 18:00 4. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
06.01.2018 11:00 4. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) fit4all centrum 0:3
21.12.2017 18:00 5. ReePro (M. Prokop, H. Rychnovský) fit4all centrum 3:0
18.12.2017 18:00 5. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Badminton Jehnice 3:2
19.11.2017 18:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 0:3
29.10.2017 17:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Sprint 3:0
28.10.2017 10:00 5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) Sprint 3:0
19.10.2017 17:00 5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Sprint 3:0 Komentáře
5. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) 3:S
5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) 3:S Komentáře
5. Mukli (M. Adamec, K. Polách) 3:S
5. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) S:3 Komentáře
5. Hůlky (H. Dorflova, M. Bradáč) S:3 Komentáře
5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) S:3 Komentáře
4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) S:3 Komentáře
4. Poppy team (D. Šafrán, L. Cingelová) S:3 Komentáře
4. PaK (K. Lučanská, P. Nedorostek) S:3 Komentáře
4. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) S:3 Komentáře
4. MiMi (M. Slatinský, M. Krejčí) S:3 Komentáře
4. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) S:3 Komentáře
4. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) S:3 Komentáře
4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) S:3 Komentáře
5. Týna a Tom (T. Novak, K. Jarošová) S:3 Komentáře
5. Winklerovi (T. Winkler, K. Winklerová) S:3 Komentáře
5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) S:3 Komentáře
5. Čuprózní prďáci (M. Černochová, T. Halamíček) S:3 Komentáře
5. ToS (D. Kovář, L. Man) S:3 Komentáře
5. MY2 (J. Hanáková, S. Hrdinová) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím