No photo

Petr Novotný (32 let)

ID: 21913

Brno

  • 119 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Club Classic
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 119
    Zápasů v lize ( 51 / 68 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

68 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
P^2 Kup… Bor… Tlu… Ňuň… Akt… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S 2:3
3:1
3:S
38 0 68
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:S
3:0
3:2
3:S 33 0 63
3 .
Born2win (M. Dóciová + P. Marek)
S:3
S:3
3:2
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Tluskouni (P. Kupčík + M. Kratochvíl)
3:2
0:3
2:3
2:3
3:S
21 0 51
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
1:3
2:3
0:3
3:2
3:S 20 0 50
6 .
S:3
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 30

4 . Úroveň B

52 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
JA… Ryc… koh… P^2 Alk… Ski… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
3:1 1:3 3:1 3:0 3:1 39 0 69
2 .
Rychlá páka (M. Vantuch + K. Vantuchová)
1:3 1:3 3:0 3:0 3:0 34 0 64
3 . 3:1 3:1 3:2 0:3 3:S 33 0 63
4 . 1:3 0:3 2:3 3:S 3:1 22 0 52
5 . 0:3 0:3 3:0 S:3
3:1
19 0 49
6 .
Skippies (D. Nedbal + M. Suda)
1:3 0:3 S:3 1:3
1:3
6 0 36

3 . Úroveň A

51 bodů
28. místo (24. místo v mužích)
Maz… MiK… ZIL… RZHR P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
3:0 2:3 3:0 3:1 41 0 86
2 .
MiKa17 (M. Hrazdíra + K. Koutny)
0:3 3:0 3:0 3:1 37 0 82
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
3:2 0:3 3:2 3:1 29 0 74
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 62
5 . 1:3 1:3 1:3 0:3 6 0 51

4 . Úroveň B

60 bodů
22. místo (17. místo v mužích)
Mar… P^2 MaRa Kup… Alk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:1
3:0 46 0 76
2 . 2:3 2:3
3:2
3:0
30 0 60
3 . 0:3 3:2 1:3
3:1
22 0 52
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
1:3
2:3
3:1
2:3
21 0 51
5 . 0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 41

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

57 bodů
27. místo (22. místo v mužích)
Mar… Luk… E.X… P^2 Goo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2 3:1 2:3 37 0 82
2 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3 3:2 3:0 3:S 32 0 77
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
2:3 2:3 3:0 3:1 32 0 77
4 . 1:3 0:3 0:3 3:S 12 0 57
5 . 3:2 S:3 1:3 S:3 11 0 56

4 . Úroveň B

61 bodů
22. místo (17. místo v mužích)
Pet… P^2 ZIL… Alk… Kou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:0
3:0
3:S 45 0 75
2 . 2:3 2:3
3:0
3:S 31 0 61
3 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 3:2 3:S 3:S 29 0 59
4 .
0:3
0:3
S:3 3:S 10 0 40
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

47 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
Str… Mar… Gop… JIRO P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 82
2 . 3:1 3:1 0:3 3:1 33 0 78
3 .
1:3
1:3 3:0
3:0
30 0 75
4 .
1:3
3:0 0:3 3:0 28 0 73
5 .
0:3
1:3
0:3
0:3 2 0 47

4 . Úroveň B

56 bodů
24. místo (21. místo v mužích)
Luk… P^2 RZHR TWI… Kup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 . 1:3 1:3 3:2
3:0
26 0 56
3 . 0:3 3:1 3:1
0:3
22 0 52
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 2:3 1:3 3:0 19 0 49
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
3:0
0:3 13 0 43

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

55 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Gop… Mar… E.X… P^2 Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 92
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 81
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3
0:3
3:0
3:S 25 0 70
4 .
0:3
0:3
0:3
3:S 10 0 55
5 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

67 bodů
19. místo (14. místo v mužích)
Mar… P^2 KAT… TWI… Kou… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0 3:2 42 0 72
2 . 1:3 3:1 3:0
3:1
37 0 67
3 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
2:3
1:3 3:0 3:0 32 0 62
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 0:3
3:1
11 0 41
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
2:3
1:3
0:3
1:3
8 0 38

3 . Úroveň B

53 bodů
28. místo (19. místo v mužích)
LoL Tam… H2OO Pod… P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:S 3:1 3:0 43 0 88
2 . 2:3 3:0 3:0 3:2 39 0 84
3 . S:3 0:3 3:2 3:1 20 0 65
4 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
1:3 0:3 2:3 3:1 17 0 62
5 . 0:3 2:3 1:3 1:3 8 0 53

3 . Úroveň B

65 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Au Hap… P^2 P … Pet… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 94
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
2:3
3:2
3:0
26 0 71
3 .
0:3
3:2
1:3
3:2
20 0 65
4 .
0:3
2:3 3:1 2:3 19 0 64
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
S:3
0:3
2:3
3:2 13 0 58

Podzimní sezóna 2016

4 . Úroveň B

65 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
JA… P … P^2 TWI… Akt… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 71
2 . 3:1 1:3 3:0 3:0 39 0 69
3 . 0:3 3:1
3:0
3:1 35 0 65
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3
0:3
3:2 9 0 39
5 . 0:3 0:3 1:3 2:3 6 0 36

4 . Úroveň A

58 bodů
25. místo (18. místo v mužích)
Hap… D&J P^2 KAT… H2OO B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 0 80
2 .
1:3
3:1 3:2 3:S 32 0 62
3 .
0:3
1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
2:3
0:3
3:1
15 0 45
5 . 0:3 S:3
0:3
1:3
2 0 32

4 . Úroveň A

58 bodů
26. místo (17. místo v mužích)
Pet… P … P^2 TWI… Roš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 . 2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 71
3 . 0:3 1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3
0:3
3:1 11 0 41
5 .
Rošťáci (J. Frolka + L. G)
0:3 0:3
0:3
1:3 2 0 32

3 . Úroveň A

45 bodů
31. místo (19. místo v mužích)
Gop… Mil… Ami… Lan… P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:0
3:0
48 0 93
2 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
2:3
3:0
3:1 3:0 41 0 86
3 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
0:3
3:2
3:0
22 0 67
4 .
0:3
1:3
2:3
3:0 19 0 64
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 45

Jarní sezóna 2016

4 . Úroveň B

78 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
P^2 DuK… The… TWI… Kud… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:0
3:0 48 0 78
2 .
DuKo ;-) (Z. Kopáčková + I. Dusík)
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 73
3 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
0:3
0:3
3:0
3:0
26 0 56
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 . 0:3 0:3
0:3
S:3
0 0 30

3 . Úroveň A

56 bodů
30. místo (18. místo v mužích)
Mil… Mau… Tam… Ami… ALFA P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:0
3:2
3:0
3:1
3:0 46 0 91
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
0:3
3:1
3:2
3:0
3:1
35 0 80
3 .
2:3
1:3
3:0
3:0
3:0
35 0 80
4 .
Amici (L. Paseková + H. S)
0:3
2:3
0:3
3:0
1:3
15 0 60
5 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
1:3
0:3
0:3
0:3
3:0
12 0 57
6 . 0:3
1:3
0:3
3:1
0:3
11 0 56

4 . Úroveň A

69 bodů
21. místo (14. místo v mužích)
Lan… P^2 Mar… Owls Kud… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 50 0 80
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 69
3 . 0:3
1:3
2:3 3:0 19 0 49
4 .
Owls (M. Sova + K. Sovová)
0:3
0:3
3:2 3:2 18 0 48
5 . 0:3
0:3
0:3 2:3 4 0 34

4 . Úroveň B

54 bodů
25. místo (15. místo v mužích)
ALFA JA… P^2 Prá… Pod… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
3:1
3:0
S:S
3:0
32 0 62
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3
3:1
1:3
3:1 26 0 56
3 .
0:3
1:3
3:0
3:2 24 0 54
4 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
S:S
3:1
0:3
S:S 1 0 31
5 .
Podobraz (M. Adamec + L. Šátek)
0:3
1:3 2:3 S:S 1 0 31

Podzimní sezóna 2015

4 . Úroveň A

45 bodů
23. místo (13. místo v mužích)
Ami… Rac… P^2 Jus… Fós… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:1
3:1
3:0
3:0
48 0 63
2 .
Racketeers (H. B + A. B)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 54
3 .
1:3
1:3
3:0
3:0
30 0 45
4 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
0:3
3:2
9 0 24
5 .
Fósové ofsajd (J. Pavlík + J. Tymel)
0:3
0:3
0:3
2:3
4 0 19

3 . Úroveň A

42 bodů
25. místo (15. místo v mužích)
Kra… Mau… Bon… H2OO P^2 Pla… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:1
3:0
3:0
48 0 78
2 .
Mauíci (L. Mauer + E. Mauerová)
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0
42 0 72
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3
0:3
3:1
3:0
3:1
28 0 58
4 .
1:3
0:3
1:3
3:1
3:0
23 0 53
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3
3:0
12 0 42
6 .
0:3
0:3
1:3
0:3
0:3
2 0 32

4 . Úroveň A

58 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
P^2 čís… Mar… Prá… Bod… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1
3:S 3:0 43 0 58
2 .
číslo 5 žije (J. Robotka + V. Robotka)
2:3
3:2
3:1 3:0 37 0 52
3 .
Martin a Domča (M. Adamec + D. Adamcová)
1:3
2:3
3:2 3:2 24 0 39
4 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
S:3 1:3 2:3 3:0 19 0 34
5 . 0:3 0:3 2:3 0:3 4 0 19

4 . Úroveň A

46 bodů
20. místo (10. místo v mužích)
Ami… H2OO P^2 Mar… Jus… Her… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Amici (L. Paseková + H. S)
3:0
1:3
3:0
3:0
3:S
40 0 55
2 .
0:3
3:1
3:0 3:0 3:S 37 0 52
3 .
3:1
1:3
1:3
3:0
3:S
31 0 46
4 .
Martin a Domča (M. Adamec + D. Adamcová)
0:3
0:3
3:1
3:1
S:S 14 0 29
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:S
10 0 25
6 .
S:3
S:3
S:3
S:S
S:3
-4 0 11

Jarní sezóna 2015

4 . Úroveň B

45 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
TiŠe KOM… WIL… P^2 ZULU B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TiŠe (V. Tichý + P. Šebest)
3:0
3:1 3:1 3:0 48 0 78
2 .
KOMETA (T. Švenda + T. Rajnoha)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 . 1:3 0:3 3:1 3:1 24 0 54
4 . 1:3
0:3
1:3 3:1 15 0 45
5 . 0:3
0:3
1:3 1:3 4 0 34

4 . Úroveň A

54 bodů
28. místo (22. místo v mužích)
The… Luk… Lan… P^2 KOM… Loky B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
The Whirling Kilts (L. Young + R. Černý)
3:0 2:3 3:1 3:1 3:S 39 0 69
2 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
0:3 3:1 3:1 3:2 3:S 33 0 63
3 . 3:2 1:3
3:1
2:3
3:S 29 0 59
4 . 1:3 1:3
1:3
3:0 3:S 24 0 54
5 .
KOMETKY HD (H. Šimková + D. Šafářová)
1:3 2:3
3:2
0:3 3:S 20 0 50
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

4 . Úroveň A

52 bodů
26. místo (22. místo v mužích)
Baz… TiŠe P^2 Luk… H2OO ZULU B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:1
3:S 3:S 45 0 75
2 .
TiŠe (V. Tichý + P. Šebest)
0:3 3:1 3:2 3:1 3:S 33 0 63
3 . 0:3 1:3 1:3
3:0
3:S 22 0 52
4 .
Lukáš 'Izmi' Veselý (L. Veselý + M. Veselý)
1:3
2:3 3:1 S:S 3:S 18 0 48
5 . S:3 1:3
0:3
S:S 3:S 6 0 36
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

47 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
Mil… Ver… ALFA Svo… P^2 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1
3:0
3:0
3:1 48 0 93
2 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
1:3
3:0 3:1 3:0 39 0 84
3 .
ALFA (S. Zmek + M. Pavlík)
0:3 0:3
3:1
3:0
24 0 69
4 .
Svoboda&syn (J. Svoboda + L. Svoboda)
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 62
5 . 1:3 0:3
0:3
0:3
2 0 47

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.05.2018 18:30 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:0 Komentáře
23.05.2018 20:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Club Classic 3:1 Komentáře
13.05.2018 19:00 4. Tluskouni (P. Kupčík, M. Kratochvíl) Club Classic 2:3
26.04.2018 19:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Club Classic 1:3
25.04.2018 20:00 4. Skippies (D. Nedbal, M. Suda) Club Classic 3:1
22.04.2018 17:00 4. Rychlá páka (M. Vantuch, K. Vantuchová) Sprint 0:3
18.04.2018 18:00 4. kohouti (L. Doležal, A. Sedláčková) Club Classic 2:3
29.03.2018 18:00 3. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Badminton Líšeň 1:3
26.03.2018 21:00 3. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Club Classic 1:3
21.03.2018 21:00 3. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Club Classic 0:3
11.03.2018 19:00 3. MiKa17 (M. Hrazdíra, K. Koutny) Club Classic 1:3
20.02.2018 21:00 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Club Classic 3:0 Komentáře
20.02.2018 19:30 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:2 Komentáře
18.02.2018 18:00 4. MaRa (M. Jízdný, R. Jízdná) Sport Centrum Kuklenská 2:3
11.02.2018 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Club Classic 2:3
29.01.2018 21:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 0:3
16.01.2018 19:30 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Club Classic 0:3
10.01.2018 21:00 3. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Club Classic 1:3
18.12.2017 20:00 4. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Club Classic 2:3
17.12.2017 19:00 4. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Club Classic 2:3
12.12.2017 17:30 4. Alkapone (A. Vosáhlo, K. Polášková) Club Classic 3:0 Komentáře
29.11.2017 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Club Classic 0:3 Komentáře
20.11.2017 18:00 3. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Club Classic 0:3
12.11.2017 20:00 3. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) Club Classic 1:3
05.11.2017 19:00 3. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Club Classic 0:3 Komentáře
31.10.2017 20:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:2
26.10.2017 20:00 4. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 1:3
22.10.2017 19:00 4. RZHR (R. Zdechovan, H. Radvánsky) Club Classic 1:3
15.10.2017 19:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:0 Komentáře
22.05.2017 20:00 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sprint 0:3 Komentáře
19.05.2017 08:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) 3:S
18.05.2017 19:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Club Classic 0:3
14.05.2017 20:00 3. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Club Classic 0:3 Komentáře
01.05.2017 18:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
20.04.2017 19:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Club Classic 3:1
17.04.2017 18:30 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Club Classic 1:3
13.04.2017 19:00 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Club Classic 3:1 Komentáře
02.04.2017 20:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sprint 2:3
28.03.2017 20:00 3. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Club Classic 0:3
22.03.2017 19:00 3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Club Classic 1:3
12.03.2017 19:00 3. Podobraz (M. Adamec, L. Šátek) Club Classic 1:3
27.02.2017 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
26.02.2017 19:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Club Classic 3:2 Komentáře
12.02.2017 20:00 3. Au (B. Melichar, D. Janečková) fit4all centrum 0:3 Komentáře
05.02.2017 21:00 3. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 1:3
29.01.2017 19:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Sprint 0:3
24.01.2017 20:00 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 3:1
20.01.2017 18:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
18.01.2017 18:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Club Classic 3:1
20.12.2016 20:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Club Classic 3:0 Komentáře
20.12.2016 19:30 4. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Club Classic 0:3 Komentáře
19.12.2016 18:00 4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Club Classic 3:0 Komentáře
17.12.2016 18:00 4. D&J (J. Řepka, D. Řepka) fit4all centrum 1:3
27.11.2016 20:00 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 1:3
14.11.2016 19:30 4. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Club Classic 0:3
08.11.2016 18:00 4. Rošťáci (J. Frolka, L. G) Club Classic 3:0 Komentáře
06.11.2016 18:30 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0 Komentáře
28.10.2016 18:00 3. Amici (L. Paseková, H. S) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
23.10.2016 17:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3
17.10.2016 20:30 3. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Club Classic 0:3 Komentáře
17.10.2016 19:30 3. Langr (G. Bociánová, J. Langr) Club Classic 0:3
16.05.2016