Image 1

Petr Blažek (28 let)

ID: 26337

Brno

  • 19 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 16:00
    Často hraje od 16:00 v Sprint
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 19
    Zápasů v lize ( 7 / 12 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň A

48 bodů
28. místo (20. místo v mužích)
H2OO UTK… Goo… Ňuň… Jus… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:S 3:0 3:S 45 0 60
2 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
1:3
2:3
3:0
3:0
3:S 33 0 48
3 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
0:3
3:2
3:2
3:1
3:S 31 0 46
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
S:3
0:3
2:3
3:1
3:S 20 0 35
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S 12 0 27
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

5 . Úroveň B

28 bodů
37. místo (24. místo v mužích)
Mar… TWI… Kou… UTK… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
1:3
3:0
3:0 3:1 39 0 54
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
3:0
2:3
17 0 32
4 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3 0:3
0:3
3:0
13 0 28
5 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
0:3 1:3
3:2
0:3
11 0 26

5 . Úroveň B

44 bodů
33. místo (21. místo v mužích)
D&J Goo… UTK… Kou… Jus… ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 3:0 49 0 64
2 .
Goodec (J. Kodeš + O. Blecha)
1:3
3:0
3:0
3:0
3:0
42 0 57
3 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3
0:3
3:1
3:0
3:0
29 0 44
4 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
1:3
3:0
3:1 21 0 36
5 .
Just For Fun (J. Halíř + M. Halířová)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:0
10 0 25
6 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

4 . Úroveň A

32 bodů
35. místo (22. místo v mužích)
Kra… Bon… Mar… P … KAT… UTK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0
3:0
3:0
49 0 79
2 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
1:3
3:0 3:0
3:0
3:0 42 0 72
3 . 0:3 0:3 3:1 3:2 3:0 26 0 56
4 . 0:3 0:3 1:3 3:2 3:1 18 0 48
5 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3
2:3 2:3
3:0
16 0 46
6 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3
0:3 0:3 1:3
0:3
2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.01.2017 20:00 5. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) 1:3 Komentáře
24.01.2017 13:30 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 3:0 Komentáře
17.01.2017 18:00 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
11.01.2017 19:00 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
21.12.2016 13:00 5. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Sprint 3:0 Komentáře
16.12.2016 18:00 5. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 0:3
16.12.2016 17:30 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Club Classic 0:3 Komentáře
09.12.2016 12:00 5. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 0:3
25.11.2016 19:00 5. D&J (J. Řepka, D. Řepka) fit4all centrum 0:3
21.11.2016 16:00 5. Just For Fun (J. Halíř, M. Halířová) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
16.11.2016 17:00 5. Goodec (J. Kodeš, O. Blecha) Sprint 0:3 Komentáře
14.11.2016 15:00 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
09.11.2016 21:00 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Centrum Viktoria 3:1 Komentáře
26.10.2016 20:00 4. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
25.10.2016 17:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře
24.10.2016 16:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Sprint 0:3
19.10.2016 17:00 4. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) BADMINTON ŽIDENICE 0:3
17.10.2016 16:00 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 1:3
5. Langr (G. Bociánová, J. Langr) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím