Daniela Janečková

Daniela Janečková (36 let)

ID: 20405

Brno

  • 178 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Líšeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 66
    Zápasů v lize ( 37 / 28 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

97 bodů
4. místo (2. místo v mužích)
TJ Au LoL The… JIRO Maz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TJ (H. B + T. Y)
3:0
3:2
3:0 3:S
3:0
45 0 105
2 . 0:3 3:1
3:S
3:0 3:0 37 0 97
3 .
2:3
1:3
3:S
3:0
3:0
33 0 93
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
S:3
S:3
3:S 2:3 11 0 71
5 . S:3 0:3
0:3
S:3 3:0 10 0 70
6 .
Mazlové (L. Viková + M. Doležal)
0:3
0:3
0:3
3:2 0:3 7 0 67

1 . Úroveň A

84 bodů
10. místo (8. místo v mužích)
JE… Min… The… Au LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 123
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 116
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 103
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 84
5 . 0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 79

2 . Úroveň A

95 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Au LoL JIRO Mar… ZEM… Yan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 0:3 3:0 3:0 3:S 35 0 95
2 . 2:3
3:2
3:2 3:1 3:S 34 0 94
3 . 3:0
2:3
3:1 1:3
3:S
32 0 92
4 . 0:3 2:3 1:3 3:1 3:S 22 0 82
5 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
0:3 1:3 3:1 1:3 3:S 21 0 81
6 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
S:3 S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 60

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

87 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Min… JE… Ver… Yan… Au LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:2 3:2 3:0 3:0 3:0 44 0 119
2 . 2:3 1:3 3:0 3:0 3:0 35 0 110
3 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
2:3 3:1 2:3
2:3
3:0 28 0 103
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
0:3 0:3 3:2 3:1 3:0 26 0 101
5 . 0:3 0:3
3:2
1:3 2:3 12 0 87
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3 3:2 7 0 82

2 . Úroveň A

98 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
LoL Au Mil… The… Str… Yan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:0
3:1 3:S 46 0 106
2 . 0:3 3:0 3:0
3:0
3:S 38 0 98
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
1:3
0:3 3:2
3:0
3:S 27 0 87
4 .
The Islanders (P. Havelka + L. Petrášková)
0:3
0:3 2:3 3:1 3:S 20 0 80
5 . 1:3
0:3
0:3
1:3 3:S 12 0 72
6 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

1 . Úroveň A

77 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
JE… Min… The… Yan… Au Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3 3:1 3:1 3:0 37 0 112
2 .
Minyx team (P. Prudký + M. Mráz)
3:1 3:2
2:3
3:0 37 0 112
3 .
The Kings (M. König + A. Königová)
1:3 2:3 3:0 3:1 30 0 105
4 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
1:3
3:2
0:3 3:0 24 0 99
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 77

2 . Úroveň A

92 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Yan… Au LoL Goo… JIRO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Yang Yang (J. Šubrt + F. Kůst)
3:0 1:3
3:0
3:S
38 0 98
2 . 0:3
3:0
3:2
3:S
32 0 92
3 . 3:1
0:3
3:2
3:S
30 0 90
4 .
0:3
2:3
2:3
3:S
18 0 78
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

60 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Kom… Spe… HS… GR… Au LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
2:3 3:0 3:0 3:0 3:1 42 0 87
2 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:2 3:1 S:3 3:1 3:0 35 0 80
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 1:3 3:0 3:1 3:2 28 0 73
4 . 0:3 3:S 0:3 3:1
3:0
27 0 72
5 . 0:3 1:3 1:3 1:3 3:1 15 0 60
6 . 1:3 0:3 2:3
0:3
1:3 7 0 52

2 . Úroveň A

78 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Au LoL E.X… **** ZIL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1
3:0
3:0 48 0 78
2 .
1:3
3:1 3:1 3:0 37 0 67
3 .
E.X.I.T.U.S (D. Plachy + L. Šátek)
1:3 1:3
3:S
3:2 23 0 53
4 .
**** (N. Kubová + M. Bauer)
0:3
1:3
S:3
3:1 13 0 43
5 .
ZILTOID (V. Bartl + T. Bartl)
0:3 0:3 2:3 1:3 6 0 36

1 . Úroveň A

54 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Spe… Kom… HS… Au LoL Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Specialitata Koblihata (M. Zrůna + T. Moznarova)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 97
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 3:2 3:0 3:0 35 0 80
3 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 2:3 3:0 3:0 30 0 75
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 54
5 . 0:3 0:3 0:3 2:3 4 0 49

1 . Úroveň A

67 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Kom… HS… Au The… GR… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
3:0 3:2 3:0 1:3 37 0 82
2 .
HS tým (Z. Sára + V. Sárová)
0:3 3:0 3:1 3:0 37 0 82
3 . 2:3 0:3 3:2 3:2 22 0 67
4 .
The Kings (M. König + A. Königová)
0:3 1:3 2:3 3:1 17 0 62
5 . 3:1 0:3 2:3 1:3 17 0 62

Jarní sezóna 2017

2 . Úroveň A

88 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
The… Au Mil… Tam… Hap… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
2:3 3:0 3:1 3:S 38 0 98
2 . 3:2 3:2
S:3
3:S 28 0 88
3 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
0:3 2:3 3:1 3:0 28 0 88
4 . 1:3
3:S
1:3 3:1 25 0 85
5 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
S:3 S:3 0:3 1:3 2 0 62

3 . Úroveň A

87 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Au Tam… D&J Luk… JA… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:0
3:0
3:1 3:0 42 0 87
2 . 3:2 3:2
3:S
3:0 3:0 42 0 87
3 . 0:3 2:3 3:0 3:0 3:0 33 0 78
4 .
Lukáš & Lukáš (L. Mauer + L. Pacek)
0:3
S:3
0:3
3:2
3:1 16 0 61
5 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 0:3 0:3
2:3
3:2 12 0 57
6 .
Nevadí (T. Janota + J. Šedaj)
0:3 0:3 0:3 1:3 2:3 5 0 50

2 . Úroveň A

77 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
The… Kom… Gop… Au Mil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Kings (M. König + A. Königová)
3:0 3:0 3:1 3:2 46 0 106
2 .
Kometa mix (M. Svoboda + H. Pospíšilová)
0:3 3:2 3:0 3:1 33 0 93
3 . 0:3 2:3 3:1 2:3 19 0 79
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 17 0 77
5 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
2:3 1:3 3:2 0:3 15 0 75

3 . Úroveň B

94 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Au Hap… P^2 P … Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 94
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
2:3
3:2
3:0
26 0 71
3 .
0:3
3:2
1:3
3:2
20 0 65
4 .
0:3
2:3 3:1 2:3 19 0 64
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
S:3
0:3
2:3
3:2 13 0 58

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.04.2018 20:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Sprint 3:1
16.04.2018 21:30 2. TJ (H. B, T. Y) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.04.2018 20:30 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
16.04.2018 20:00 2. Mazlové (L. Viková, M. Doležal) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
20.03.2018 21:30 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) fit4all centrum 0:3
20.03.2018 20:30 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 3:2
08.03.2018 19:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Jehnice 0:3
08.03.2018 19:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Badminton Jehnice 0:3
27.02.2018 20:00 2. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Badminton Jehnice 3:0
20.02.2018 21:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 3:2
20.02.2018 20:00 2. Marta (R. Kelčík, R. Lamrich) fit4all centrum 3:0
14.02.2018 18:00 2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) Badminton Jehnice 0:3
23.01.2018 20:30 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
23.01.2018 19:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) Badminton Líšeň 1:3
16.01.2018 20:30 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
16.01.2018 19:30 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
09.01.2018 17:00 1. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Badminton Líšeň 3:2 Komentáře
29.12.2017 18:00 2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) Sport Centrum Kuklenská 3:0
29.12.2017 14:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:0
18.12.2017 13:00 2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) 3:S
10.12.2017 17:30 2. Straky (J. Nedělník, V. Straková) Sprint 3:0 Komentáře
05.12.2017 19:30 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) fit4all centrum 0:3
21.11.2017 19:00 1. Minyx team (P. Prudký, M. Mráz) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
21.11.2017 18:00 1. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.11.2017 21:00 1. JE-GR (Č. Gratclová, M. Ježík) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
07.11.2017 20:00 1. The Kings (M. König, A. Königová) Xarena Slatina Badminton Club 1:3
26.10.2017 19:00 2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) fit4all centrum 0:3
10.10.2017 20:00 2. Gooners (P. Matulka ml., V. Kubáň) Xarena Slatina Badminton Club 3:2 Komentáře
10.10.2017 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
29.09.2017 19:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Sprint 1:3
21.09.2017 20:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
19.09.2017 20:30 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 1:3
19.09.2017 19:30 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 3:1
12.09.2017 19:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
28.08.2017 18:00 2. **** (N. Kubová, M. Bauer) Badminton Jehnice 3:0 Komentáře
22.08.2017 19:00 2. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
14.08.2017 19:00 2. ZILTOID (V. Bartl, T. Bartl) Badminton Líšeň 3:0
14.08.2017 18:00 2. E.X.I.T.U.S (D. Plachy, L. Šátek) Badminton Líšeň 3:1
19.07.2017 20:30 1. LoL (L. Jakrlová, L. Veselý) Badminton Líšeň 3:2
19.07.2017 20:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) Badminton Líšeň 0:3
13.07.2017 20:00 1. Specialitata Koblihata (M. Zrůna, T. Moznarova) Badminton Líšeň 0:3
13.07.2017 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
20.06.2017 18:30 1. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:2
14.06.2017 19:00 1. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 2:3
14.06.2017 18:00 1. GR-GR (M. Gratcl, Š. Gratclová) Badminton Líšeň 3:2
07.06.2017 18:00 1. HS tým (Z. Sára, V. Sárová) 0:3
30.05.2017 19:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Badminton Líšeň 3:2
25.05.2017 18:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) fit4all centrum 3:2
27.04.2017 21:00 3. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) fit4all centrum 3:1
27.04.2017 21:00 3. Nevadí (T. Janota, J. Šedaj) fit4all centrum 3:0
23.04.2017 16:00 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Sport Centrum Kuklenská 3:0
23.04.2017 16:00 3. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) Sport Centrum Kuklenská 2:3
06.04.2017 20:00 3. Lukáš & Lukáš (L. Mauer, L. Pacek) Sprint 3:0 Komentáře
28.03.2017 20:00 2. Kometa mix (M. Svoboda, H. Pospíšilová) Badminton Líšeň 0:3
23.03.2017 18:00 2. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 3:0
07.03.2017 20:00 2. The Kings (M. König, A. Königová) Sport Centrum Kuklenská 1:3
07.03.2017 19:00 2. Gopalíci (J. Slavíček, Z. Dolníčková) Sport Centrum Kuklenská 1:3
12.02.2017 20:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) fit4all centrum 3:0 Komentáře
07.02.2017 20:30 3. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
07.02.2017 19:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
2. JIRO (R. Jedlička, J. Fajkoš) 3:S Komentáře
2. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) 3:S
2. Yang Yang (J. Šubrt, F. Kůst) 3:S
2. The Islanders (P. Havelka, L. Petrášková) 3:S Komentáře
2. Tamto (R. Procházka, T. Hliva) S:3 Komentáře
3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím