Lukáš Grmolec

Lukáš Grmolec (35 let)

ID: 26167

Brno

  • 36 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Líšeň
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 18 / 18 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

54 bodů
23. místo (7. místo v ženách)
Nev… P … KAT… Ňuň… ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nevadí (T. Janota + J. Šedaj)
3:1 3:0 3:2
3:S
43 0 73
2 . 1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 71
3 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3
3:1 3:0 24 0 54
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
2:3 0:3 1:3
3:S
16 0 46
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 0 30

4 . Úroveň B

62 bodů
22. místo (6. místo v ženách)
Mar… P^2 KAT… TWI… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0 3:2 42 0 72
2 . 1:3 3:1 3:0
3:1
37 0 67
3 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
2:3
1:3 3:0 3:0 32 0 62
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3 0:3
3:1
11 0 41
5 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
2:3
1:3
0:3
1:3
8 0 38

3 . Úroveň A

54 bodů
27. místo (9. místo v ženách)
Hap… Mar… ZEM… D&J Ami… KAT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:1
3:1
3:1
3:S
3:0
45 0 90
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:1
3:0
3:1
3:0 40 0 85
3 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
1:3
1:3
3:1 3:1 2:3 25 0 70
4 .
1:3
0:3 1:3
3:2
3:0 21 0 66
5 .
Amici (L. Paseková + H. S)
S:3
1:3
1:3
2:3
3:1
16 0 61
6 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3 3:2 0:3
1:3
9 0 54

4 . Úroveň A

71 bodů
16. místo (3. místo v ženách)
KAT… H2OO Prá… Kup… TWI… Béč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
1:3 3:1 3:0 3:0 3:0 41 0 71
2 . 3:1 2:3 3:0 3:1 3:0 41 0 71
3 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
1:3 3:2
3:2
3:0 3:0 36 0 66
4 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3 0:3
2:3
3:1
2:3
15 0 45
5 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 1:3 0:3
1:3
3:S
12 0 42
6 .
Béčka (P. Smetana + M. Ryšavá)
0:3 0:3 0:3
3:2
S:3
7 0 37

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

58 bodů
23. místo (6. místo v ženách)
KAT… Kup… Kou… Min… ToS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
3:0
3:0
2:3
3:0
43 0 58
2 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
3:0
3:S
3:0
36 0 51
3 .
Koučíci (V. Förster + R. Förster)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 34
4 .
3:2
S:3 S:3 S:S 4 0 19
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3
0:3
2:3
S:S -1 0 14

4 . Úroveň A

45 bodů
32. místo (11. místo v ženách)
Hap… D&J P^2 KAT… H2OO Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 0 80
2 .
1:3
3:1 3:2 3:S 32 0 62
3 .
0:3
1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
2:3
0:3
3:1
15 0 45
5 . 0:3 S:3
0:3
1:3
2 0 32

5 . Úroveň A

58 bodů
25. místo (9. místo v ženách)
KAT… H2OO Ori… Akt… Kup… Geo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
3:0 2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 58
2 . 0:3 3:1 3:0
3:0
3:0 39 0 54
3 . 3:2 1:3 3:2
3:1
3:0 35 0 50
4 . 0:3 0:3 2:3
3:2
3:0 20 0 35
5 .
Kupodivu (J. Pilný + P. Šašinka)
0:3
0:3
1:3
2:3
3:0
15 0 30
6 . 0:3 0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 15

4 . Úroveň A

46 bodů
30. místo (12. místo v ženách)
Kra… Bon… Mar… P … KAT… UTK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0
3:0
3:0
49 0 79
2 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
1:3
3:0 3:0
3:0
3:0 42 0 72
3 . 0:3 0:3 3:1 3:2 3:0 26 0 56
4 . 0:3 0:3 1:3 3:2 3:1 18 0 48
5 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3
2:3 2:3
3:0
16 0 46
6 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3
0:3 0:3 1:3
0:3
2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.05.2017 22:00 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
11.05.2017 17:00 4. ToS (D. Kovář, L. Man) Badminton Líšeň 3:0
04.05.2017 19:00 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Xarena Slatina Badminton Club 3:1
04.05.2017 18:00 4. Nevadí (T. Janota, J. Šedaj) Xarena Slatina Badminton Club 0:3
25.04.2017 21:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Badminton Líšeň 3:0
25.04.2017 20:30 4. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Badminton Líšeň 3:0
20.04.2017 19:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 1:3
18.04.2017 19:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
02.04.2017 17:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Badminton Líšeň 0:3
02.04.2017 15:30 3. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Badminton Líšeň 0:3
31.03.2017 17:00 3. Amici (L. Paseková, H. S) Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
28.03.2017 17:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Badminton Líšeň 3:2
26.03.2017 19:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
28.02.2017 19:00 4. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Badminton Líšeň 3:1
26.02.2017 19:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Sport Centrum Kuklenská 3:0
19.02.2017 20:00 4. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:0
19.02.2017 19:30 4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Club Classic 1:3
13.02.2017 20:00 4. Béčka (P. Smetana, M. Ryšavá) Badminton Líšeň 3:0
22.01.2017 19:30 5. ToS (D. Kovář, L. Man) Club Classic 3:0 Komentáře
21.01.2017 20:00 5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:0 Komentáře
12.01.2017 20:00 5. Koučíci (V. Förster, R. Förster) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
10.01.2017 17:30 5. Minions (M. Sádovský, M. Krátký) Badminton Líšeň 2:3 Komentáře
20.12.2016 20:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 0:3 Komentáře
13.12.2016 17:30 4. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
08.12.2016 20:00 4. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
02.12.2016 17:00 4. D&J (J. Řepka, D. Řepka) Xarena Slatina Badminton Club 2:3
27.11.2016 19:00 5. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Badminton Líšeň 3:0
20.11.2016 19:30 5. Kupodivu (J. Pilný, P. Šašinka) Club Classic 3:0
20.11.2016 18:30 5. Orion (M. Nikrmajerová, J. Nikrmajer) Club Classic 2:3
15.11.2016 18:00 5. Geoženy (J. Kupčíková, Z. Růžičková) Badminton Líšeň 3:0
03.11.2016 17:00 5. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Xarena Slatina Badminton Club 3:0
25.10.2016 17:00 4. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) Xarena Slatina Badminton Club 3:0 Komentáře
23.10.2016 21:00 4. P (A) R (P. Sekerková, R. Kelčík) Club Classic 2:3
20.10.2016 18:00 4. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Badminton Líšeň 0:3 Komentáře
11.10.2016 20:30 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 2:3
06.10.2016 18:00 4. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Xarena Slatina Badminton Club 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím