No photo

Petra Sekerková (26 let)

ID: 26333

Brno

  • 33 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Club Classic
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 33
    Zápasů v lize ( 18 / 15 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

71 bodů
16. místo (3. místo v ženách)
Nev… P … KAT… Ňuň… ToS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nevadí (T. Janota + J. Šedaj)
3:1 3:0 3:2
3:S
43 0 73
2 . 1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 71
3 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3
3:1 3:0 24 0 54
4 .
Ňuňata (L. Svoboda + Z. Roubcová)
2:3 0:3 1:3
3:S
16 0 46
5 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 0 30

3 . Úroveň B

54 bodů
27. místo (7. místo v ženách)
Mil… Mar… Pet… P … H2OO B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Milos a Simon (M. Vantuch + Š. Vantuch)
3:1 2:3 3:0
3:0
41 0 86
2 .
Marťani (D. Hlobilová + P. Hlobil)
1:3
3:0
3:0 3:S 38 0 83
3 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2
0:3
3:0 3:1 33 0 78
4 . 0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 54
5 .
0:3
S:3 1:3 2:3 6 0 51

4 . Úroveň B

73 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
P … JA… Prá… ToS sma… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0 3:S 43 0 73
2 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 67
3 .
Právníci (P. Švrček + R. Černý)
2:3
2:3 S:S 3:S 13 0 43
4 .
ToS (D. Kovář + L. Man)
0:3 0:3 S:S 3:1 6 0 36
5 .
smajlici (L. Zrzavý + M. Molnarová)
S:3 0:3 S:3 1:3 2 0 32

3 . Úroveň B

64 bodů
22. místo (6. místo v ženách)
Au Hap… P^2 P … Pet… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 94
2 .
Happy team (M. Hamzová + Z. Bartlík)
0:3
2:3
3:2
3:0
26 0 71
3 .
0:3
3:2
1:3
3:2
20 0 65
4 .
0:3
2:3 3:1 2:3 19 0 64
5 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
S:3
0:3
2:3
3:2 13 0 58

Podzimní sezóna 2016

4 . Úroveň B

69 bodů
17. místo (4. místo v ženách)
JA… P … P^2 TWI… Akt… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
JA-TO (T. Bartl + J. Bartl)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 71
2 . 3:1 1:3 3:0 3:0 39 0 69
3 . 0:3 3:1
3:0
3:1 35 0 65
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3
0:3
3:2 9 0 39
5 . 0:3 0:3 1:3 2:3 6 0 36

3 . Úroveň B

64 bodů
20. místo (6. místo v ženách)
Ver… ZEM… Bon… P … sme… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Verbava (J. Kománek + J. Vodák)
3:2 3:0 3:1 3:0 46 0 91
2 .
ZEMRA (M. Mrazek + M. Sítař)
2:3 2:3 3:1 3:0 32 0 77
3 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
0:3 3:2 3:2
3:0
31 0 76
4 . 1:3 1:3 2:3 3:1 19 0 64
5 .
smeborci :D (Z. Kopáčková + M. Pospíšil)
0:3 0:3
0:3
1:3 2 0 47

4 . Úroveň A

71 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
Pet… P … P^2 TWI… Roš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petroman (R. Hrozek + P. Kožoušek)
3:2 3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 . 2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 71
3 . 0:3 1:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
TWINKLES (V. Vallušová + J. Kominka)
0:3 0:3
0:3
3:1 11 0 41
5 .
Rošťáci (J. Frolka + L. G)
0:3 0:3
0:3
1:3 2 0 32

4 . Úroveň A

48 bodů
28. místo (11. místo v ženách)
Kra… Bon… Mar… P … KAT… UTK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0
3:0
3:0
49 0 79
2 .
Bonnie a Clyde (L. Viková + T. Kaderka)
1:3
3:0 3:0
3:0
3:0 42 0 72
3 . 0:3 0:3 3:1 3:2 3:0 26 0 56
4 . 0:3 0:3 1:3 3:2 3:1 18 0 48
5 .
KATA TJUTA (A. Vovsová + L. Grmolec)
0:3
0:3
2:3 2:3
3:0
16 0 46
6 .
UTKO BS (D. Smékal + P. Blažek)
0:3
0:3 0:3 1:3
0:3
2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.05.2017 19:59 4. Ňuňata (L. Svoboda, Z. Roubcová) Centrum Viktoria 3:0
29.05.2017 21:00 4. Nevadí (T. Janota, J. Šedaj) Club Classic 1:3
23.05.2017 22:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
21.05.2017 20:00 4. ToS (D. Kovář, L. Man) Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
01.05.2017 10:00 3. Marťani (D. Hlobilová, P. Hlobil) Club Classic 0:3
22.04.2017 19:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Club Classic 0:3
12.04.2017 13:00 3. Milos a Simon (M. Vantuch, Š. Vantuch) Sprint 0:3
09.04.2017 19:30 3. H2OO (S. Hrdinová, M. Hrazdíra) Club Classic 3:2
27.03.2017 14:00 4. ToS (D. Kovář, L. Man) Club Classic 3:0
19.03.2017 20:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Club Classic 3:1
14.03.2017 20:00 4. Právníci (P. Švrček, R. Černý) Club Classic 3:2 Komentáře
07.02.2017 20:30 3. Au (B. Melichar, D. Janečková) Sport Centrum Kuklenská 0:3 Komentáře
07.02.2017 20:00 3. Happy team (M. Hamzová, Z. Bartlík) Sport Centrum Kuklenská 2:3
06.02.2017 20:00 3. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Sprint 2:3
05.02.2017 21:00 3. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1
25.01.2017 22:00 4. Aktin (T. Janota, M. Motlová) Club Classic 3:0
25.01.2017 20:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
24.01.2017 20:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 1:3
19.01.2017 21:00 4. JA-TO (T. Bartl, J. Bartl) Club Classic 3:1
20.12.2016 08:00 3. Verbava (J. Kománek, J. Vodák) Sprint 1:3
15.12.2016 20:00 3. smeborci :D (Z. Kopáčková, M. Pospíšil) Sprint 3:1
06.12.2016 18:00 3. ZEMRA (M. Mrazek, M. Sítař) Sport Centrum Kuklenská 1:3
06.12.2016 18:00 3. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Sport Centrum Kuklenská 2:3
27.11.2016 20:00 4. P^2 (P. Novotný, P. Leixner) Club Classic 3:1
17.11.2016 18:00 4. Rošťáci (J. Frolka, L. G) Club Classic 3:0
14.11.2016 18:00 4. TWINKLES (V. Vallušová, J. Kominka) Club Classic 3:0
13.11.2016 20:00 4. Petroman (R. Hrozek, P. Kožoušek) Club Classic 2:3
31.10.2016 20:00 4. Bonnie a Clyde (L. Viková, T. Kaderka) Club Classic 0:3
25.10.2016 15:00 4. Krasavice (D. Janečková, H. Nechvátalová) Club Classic 0:3
23.10.2016 21:00 4. KATA TJUTA (A. Vovsová, L. Grmolec) Club Classic 3:2
21.10.2016 17:00 4. Marvel (M. Tihlaříková, P. Tihlařík) Badminton Líšeň 1:3
17.10.2016 16:00 4. UTKO BS (D. Smékal, P. Blažek) Club Classic 3:1
4. smajlici (L. Zrzavý, M. Molnarová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím