Image 1

Tomáš Světnický (31 let)

ID: 23491

Brno

  • 87 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 08:00
    Často hraje od 08:00 v Sport Centrum Kuklenská
  • 154 /343
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 32 / 13 / 12) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

12 . Úroveň B

60 bodů
121. místo (108. místo v mužích)
M.K. E.P. T.S. J.H. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Kachlík
0 14 74
2 .
Image 1
Eva Paterová
0 11 71
3 .
Image 1
Tomáš Světnický
0 0 60
4 .
Image 1
Jan Horký
0 -11 49
5 .
Image 1
David Krejčí
0 -14 46

13 . Úroveň A

70 bodů
124. místo (111. místo v mužích)
J.H. T.S. J.G. K.H. H.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3
3:0
3:0
3:S
20 14 74
2 .
Image 1
Tomáš Světnický
3:0
3:0 3:0
S:S
19 11 70
3 .
Image 1
Jakub Gabriel
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 52
4 .
Image 1
Kamila Hasalová
0:3 0:3
S:3
S:S -2 -3 35
5 .
Image 1
Hana Brablecová
S:3
S:S
S:3
S:S -4 -14 22

14 . Úroveň A

73 bodů
122. místo (107. místo v mužích)
T.S. J.N. H.B. O.S. K.H. J.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Světnický
3:2 3:0 3:S S:S 3:0 19 14 73
2 .
Image 1
Jiří Novák
2:3 3:2 0:3 3:0 3:0 18 11 69
3 .
Image 1
Hana Brablecová
0:3 2:3 0:3 3:1 3:0 13 0 53
4 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:3 3:0 3:0 S:3 S:S 10 0 50
5 .
Image 1
Kamila Hasalová
S:S 0:3 1:3 3:S 3:S 9 -11 38
6 .
Image 1
Jiří Hadrava
0:3 0:3 0:3 S:S S:3 -2 -14 24

Jarní sezóna 2020

16 . Úroveň B

66 bodů
197. místo (175. místo v mužích)
D.L. M.Ž. M.K. K.H. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Lisa
S:S S:S
3:0
3:S
9 14 103
2 .
Image 1
Martin Židek
S:S S:S
3:S
3:S
8 11 99
3 .
Image 1
Michal Kučera
S:S S:S
3:S
3:S
8 0 88
4 .
Image 1
Krišpína Hopkavá
0:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 75
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

16 . Úroveň A

115 bodů
184. místo (167. místo v mužích)
M.Č. H.P. T.S. J.P. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Miroslav Čechmánek
3:0
3:2
3:0 3:S 25 14 139
2 .
Image 1
Hana Palbuchtová
0:3 3:2 3:0 3:S 18 11 129
3 .
Image 1
Tomáš Světnický
2:3
2:3 3:2 3:S 15 0 115
4 .
Image 1
Josef Pospíšil
0:3 0:3 2:3 3:S 8 -11 97
5 .
Image 1
Ondřej Seidelmann
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2019

13 . Úroveň C

129 bodů
164. místo (154. místo v mužích)
D.S. D.L. M.Ž. M.B. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Smejkal
3:1
S:3
3:0 3:0 20 14 174
2 .
Image 1
Dáša Labáková
1:3 3:1
3:2
3:1 18 11 169
3 .
Image 1
Milan Žižka
3:S
1:3
2:3
3:1 15 0 155
4 .
Image 1
Michal Baranec
0:3
2:3
3:2
3:1 13 -11 142
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 129

14 . Úroveň B

152 bodů
144. místo (138. místo v mužích)
I.K. T.S. M.Š. T.H. T.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Iveta Kouřilová
3:1
3:1
3:1
3:0 25 14 159
2 .
Image 1
Tomáš Světnický
1:3 3:0 3:1
3:0
21 11 152
3 .
Image 1
Monika Šťastná
1:3
0:3 3:0
3:0
15 0 135
4 .
Image 1
Tomáš Hula
1:3
1:3 0:3 3:0 9 -5 124
5 .
Image 1
Tereza Barvíková
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

13 . Úroveň A

126 bodů
164. místo (152. místo v mužích)
A.H. J.Č. R.B. D.Č. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Antonín Huráb
2:3 3:1 3:1
3:S
20 14 174
2 .
Image 1
Jiří Čupr
3:2 3:1 1:3
3:S
18 11 169
3 .
Image 1
Roman Brennner
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Daniel Čech
1:3 3:1 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

13 . Úroveň B

173 bodů
144. místo (136. místo v mužích)
T.C. M.Ž. T.S. A.A. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Cibulka
3:0
3:1
3:1
3:S
25 14 199
2 .
Image 1
Milan Žižka
0:3
3:1
3:1
3:S
18 11 189
3 .
Image 1
Tomáš Světnický
1:3
1:3
3:2
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Adéla Alexová
1:3
1:3
2:3
3:S
10 -11 159
5 .
Image 1
Ondrej Matousek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

Letní sezóna 2019

12 . Úroveň B

129 bodů
112. místo (104. místo v mužích)
P.S. T.S. J.P. N.P. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Smetana
3:0
3:S
3:0 3:0 27 14 141
2 .
Image 1
Tomáš Světnický
0:3
3:0
3:2
3:1
18 11 129
3 .
Image 1
Josef Pospíšil
S:3
0:3
3:S
3:1
12 0 112
4 .
Image 1
Nikola Pajkovský
0:3 2:3
S:3
3:1 8 -11 97
5 .
Image 1
Jiří Sedláček
0:3
1:3
1:3
1:3 3 -14 89

11 . Úroveň A

94 bodů
122. místo (111. místo v mužích)
A.Ř. M.Ž. L.B. G.B. T.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adam Řihák
3:0
3:0
3:1
3:2
25 14 139
2 .
Image 1
Milan Žižka
0:3
3:0
1:3
3:1
14 11 125
3 .
Image 1
Lukáš Bartoněk
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 112
4 .
Image 1
Gabriela Bociánová
1:3
3:1
2:3
2:3
11 -11 100
5 .
Image 1
Tomáš Světnický
2:3
1:3
0:3
3:2
8 -14 94

13 . Úroveň B

119 bodů
116. místo (109. místo v mužích)
T.S. T.B. M.H. E.M. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Světnický
3:1 3:1 3:0 3:1 25 14 119
2 .
Image 1
Tomáš Blažek
1:3 3:0 3:2
2:3
15 11 106
3 .
Image 1
Matúš Hlaváčik
1:3 0:3
3:2
3:1 12 0 92
4 .
Image 1
Eduard Medla
0:3 2:3
2:3
3:2
9 -3 86
5 .
Image 1
Monika Šťastná
1:3
3:2
1:3
2:3
9 -14 75

14 . Úroveň A

81 bodů
131. místo (121. místo v mužích)
T.S. M.Ž. J.N. J.H. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Světnický
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Milan Žižka
1:3
3:0
3:1
3:0
21 11 72
3 .
Image 1
Jiří Novák
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 53
4 .
Image 1
Jiří Hovorka
0:3
1:3
1:3 3:0 9 -3 46
5 .
Image 1
Tereza Chalupová
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 26

Jarní sezóna 2019

20 . Úroveň A

101 bodů
216. místo (189. místo v mužích)
T.S. R.Š. K.M. R.Z. i.k. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Světnický
3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 101
2 .
Image 1
Roman Šesták
0:3 0:3
3:S
3:1 12 11 83
3 .
Image 1
Kateřina Machálková
0:3 3:0
3:S
S:S
11 0 71
4 .
Image 1
Roman Zouhar
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 47
5 .
Image 1
ivo kristen
0:3 1:3
S:S
S:S -3 -14 43

20 . Úroveň B

59 bodů
230. místo (196. místo v mužích)
N.P. T.S. P.V. T.B. O.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Nikola Pajkovský
1:3 3:1
3:S
3:0 20 14 74
2 .
Image 1
Tomáš Světnický
3:1 3:1
S:S
S:S
8 11 59
3 .
Image 1
Petra Vaníčková
1:3 1:3 S:S S:S -2 0 38
4 .
Image 1
Tomáš Brázda
S:3
S:S
S:S S:S -6 -3 31
5 .
Image 1
Ondřej Valerian
0:3
S:S
S:S S:S -6 -14 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.07.2020 17:05 13. Hana Brablecová S:S Komentáře
31.07.2020 15:00 13. Jakub Gabriel Centrum Viktoria 3:0
27.07.2020 18:00 13. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 3:0 Komentáře
24.07.2020 17:00 13. Kamila Hasalová Centrum Viktoria 3:0
13.07.2020 00:10 14. Kamila Hasalová S:S
13.07.2020 00:10 14. Ondřej Seidelmann 3:S
03.07.2020 08:00 14. Jiří Novák Sprint 3:2
01.07.2020 17:00 14. Jiří Hadrava Centrum Viktoria 3:0
22.06.2020 14:00 14. Hana Brablecová Centrum Viktoria 3:0
06.03.2020 14:46 16. Daniel Lisa S:3 Komentáře
06.03.2020 14:46 16. Krišpína Hopkavá S:3 Komentáře
06.03.2020 14:46 16. Michal Kučera S:3 Komentáře
06.03.2020 14:46 16. Martin Židek S:3 Komentáře
04.03.2020 00:10 16. Ondřej Seidelmann 3:S
02.03.2020 20:00 16. Miroslav Čechmánek Club Classic 2:3 Komentáře
21.02.2020 19:00 16. Josef Pospíšil Sprint 3:2
11.02.2020 18:00 16. Hana Palbuchtová Sprint 2:3
29.01.2020 15:00 13. David Smejkal Sprint 0:3
20.01.2020 08:00 13. Michal Baranec Sport Centrum Kuklenská 1:3
19.01.2020 14:00 13. Dáša Labáková Xarena Slatina Badminton Club 1:3
06.01.2020 07:00 13. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 1:3
19.12.2019 21:00 14. Monika Šťastná Sport Centrum Kuklenská 3:0
17.12.2019 07:00 14. Tereza Barvíková Sport Centrum Kuklenská 3:0 Komentáře
09.12.2019 07:00 14. Iveta Kouřilová Sport Centrum Kuklenská 1:3
05.12.2019 08:00 14. Tomáš Hula Sport Centrum Kuklenská 3:1
02.11.2019 10:51 13. Daniel Čech S:3 Komentáře
02.11.2019 10:50 13. Antonín Huráb S:3 Komentáře
02.11.2019 10:50 13. Jiří Čupr S:3 Komentáře
02.11.2019 10:50 13. Roman Brennner S:3 Komentáře
22.10.2019 13:22 13. Ondrej Matousek 3:S Komentáře
21.10.2019 16:00 13. Tomáš Cibulka Club Classic 1:3
17.10.2019 15:00 13. Adéla Alexová Sprint 3:2 Komentáře
08.10.2019 07:00 13. Milan Žižka Sport Centrum Kuklenská 1:3 Komentáře
26.09.2019 20:00 12. Petr Smetana Xarena Slatina Badminton Club 0:3
20.09.2019 17:00 12. Jiří Sedláček Badminton Líšeň 3:1 Komentáře
14.09.2019 09:00 12. Nikola Pajkovský Badminton Líšeň 3:2
11.09.2019 19:00 12. Josef Pospíšil Badminton Líšeň 3:0 Komentáře
27.08.2019 08:00 11. Lukáš Bartoněk Sprint 0:3 Komentáře
22.08.2019 08:00 11. Adam Řihák Xarena Slatina Badminton Club 2:3 Komentáře
12.08.2019 19:00 11. Gabriela Bociánová Sport Centrum Kuklenská 3:2 Komentáře
08.08.2019 08:00 11. Milan Žižka Xarena Slatina Badminton Club 1:3 Komentáře
26.07.2019 17:00 13. Matúš Hlaváčik Sport Centrum Kuklenská 3:1
16.07.2019 19:00 13. Tomáš Blažek Sport Centrum Kuklenská 3:1
09.07.2019 18:00 13. Eduard Medla Badminton Líšeň 3:0
03.07.2019 18:30 13. Monika Šťastná Badminton Líšeň 3:1
26.06.2019 18:00 14. Tereza Chalupová Sprint 3:0
25.06.2019 18:00 14. Milan Žižka Xarena Slatina Badminton Club 3:1 Komentáře
20.06.2019 08:00 14. Jiří Novák Centrum Viktoria 3:0
10.06.2019 18:30 14. Jiří Hovorka Centrum Viktoria 3:0
01.06.2019 11:55 20. Roman Zouhar 3:S Komentáře
01.06.2019 10:00 20. Kateřina Machálková Badminton Líšeň 3:0
15.05.2019 08:00 20. ivo kristen Sprint 3:0
09.05.2019 20:30 20. Roman Šesták Centrum Viktoria 3:0
29.04.2019 09:19 20. Tomáš Brázda S:S Komentáře
29.04.2019 09:19 20. Ondřej Valerian S:S Komentáře
15.04.2019 07:30 20. Nikola Pajkovský Badminton Líšeň 3:1
05.04.2019 08:00 20. Petra Vaníčková Centrum Viktoria 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím