Simona Hnyková

Simona Hnyková (35 let)

ID: 24815

Praha

  • 148 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Areál volného času Gutova
  • 6 /74
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 132
    Zápasů v lize ( 75 / 55 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

106 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
Bob… Při… Chr… Fri… Str… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 16 14 150
2 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
0:3 3:1 3:0 13 11 144
3 . 3:2 3:0 12 0 132
4 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3 0:3 1 -11 110
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 0 -14 106

3 . Úroveň A

129 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
Při… Str… Jak… Met… Atm… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Přistěhovalci (T. Čermák + K. Melová)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:2 3:0
3:2
18 11 129
3 .
Jakočky (M. Malá + D. Dohnal)
0:3 2:3 3:2
3:S
13 0 113
4 .
Meteleskublesku (P. Černý + E. Kuldová)
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Atmosférická depozice (M. Hiřman + M. Lebedová)
S:3
2:3
S:3
S:3
2 -14 88

2 . Úroveň A

116 bodů
13. místo (8. místo v mužích)
Bob… Chr… Ita… Str… FiT… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 159
2 .
1:3
3:2 3:0 3:0 20 11 151
3 .
Italy team (L. Šťavová + V. Celenza)
2:3 2:3 3:0 3:0 18 0 138
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 116
5 .
FiTeČek (F. Maček + T. Kořánová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 106

2 . Úroveň A

155 bodů
8. místo (4. místo v mužích)
Fri… Šáb… Str… Do… pho… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
3:1
3:2
3:1 3:2 22 14 176
2 . 1:3 3:0 3:2 2:3 15 11 166
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3
0:3 3:0 3:1 15 0 155
4 .
Do Háje... (L. Koďousek + A. Raiskupová)
1:3 2:3 0:3 3:1 9 -11 138
5 .
phoebe a phoebo (I. Přívratská + R. Zubatý)
2:3 3:2 1:3 1:3 9 -14 135

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

186 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
Bob… Str… Kla… OF… Bor… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:S
3:1 3:1 20 0 56
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3
3:1 3:1 3:0 17 0 53
3 .
Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková + S. Zbyněk)
S:3
1:3 3:0 1:3 8 0 44
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3 1:3 0:3
3:S
7 0 43
5 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
1:3 0:3 3:1
S:3
6 0 42

1 . Úroveň A

154 bodů
11. místo (6. místo v mužích)
Ven… Dra… Srp… Chr… Str… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2
3:0
3:2
3:0 20 0 62
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:0 3:2 3:0 18 0 60
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
0:3
0:3 3:0 3:0 12 0 54
4 .
2:3
2:3 0:3
3:2
8 0 50
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 0:3
2:3
2 0 44

1 . Úroveň A

210 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Str… Šáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:2 3:0 3:1 3:1 20 0 68
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
2:3 1:3 3:1 3:1 13 0 61
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
0:3 3:1 2:3 3:0 13 0 61
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 3:2 3:0 12 0 60
5 . 1:3 1:3 0:3 0:3 2 0 50

1 . Úroveň A

196 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Dra… Ven… Srp… Str… Kob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
2:3 3:1 3:0
3:S
18 0 66
2 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:2 2:3 3:2
3:S
15 0 63
3 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
1:3 3:2 3:2
3:S
14 0 62
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3 2:3
3:2
8 0 56
5 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
S:3
S:3
S:3
2:3
2 0 50

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

57 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Dra… Str… Šáb… OF… Kra… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
3:0 3:2 2:3 3:1 17 0 59
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
3:2
3:0
3:S
15 0 57
3 . 2:3
2:3
3:1 3:0 15 0 57
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
3:2 0:3 1:3
3:S
10 0 52
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3
S:3
0:3
S:3
1 0 43

3 . Úroveň A

56 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Str… OF… Lyž… Bor… Šaš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2 3:1 3:0 3:S 20 0 56
2 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
2:3 2:3 3:0 3:S 15 0 51
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
1:3 3:2 2:3
3:S
12 0 48
4 .
Borůvky a machři (M. Kulich + J. Linková)
0:3 0:3 3:2 3:S 9 0 45
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 36

2 . Úroveň A

85 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Kob… Sam… Str… Šáb… Šaš… miš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kobliha a Smích (J. Smíšek + K. Smíšková)
1:3 3:2 3:0 3:0 3:1 38 0 98
2 .
Samice s ambicí (Z. Plesnik + K. Vondráková)
3:1 3:1 3:2 3:1 S:S 30 0 90
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 1:3
2:3
3:1
3:S
25 0 85
4 . 0:3 2:3
3:2
3:2 3:2 24 0 84
5 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
0:3 1:3 1:3 2:3 3:2 14 0 74
6 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 S:S
S:3
2:3 2:3 4 0 64

3 . Úroveň A

92 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Str… Dra… Lyž… Kok… Zlí… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0 3:0 3:S 47 0 92
2 .
Drahomír & Drahomila (J. Beneš + P. Benešová)
1:3
3:0 3:0
3:S
38 0 83
3 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3 0:3 3:1 1:3 13 0 58
4 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 1:3 3:S 12 0 57
5 .
Zlí Rakeťáci (V. Indrová + V. Čajka)
S:3
S:3
3:1 S:3 11 0 56

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

96 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Čas… Šaš… Alb… Str… Bob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 125
2 .
Šašci (M. Blahová + V. Starý)
1:3 1:3 3:0 3:1 28 0 103
3 . 0:3 3:1 1:3 3:0 26 0 101
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 0:3 3:1 3:S 21 0 96
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 1:3 0:3 S:3 2 0 77

2 . Úroveň A

101 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Ven… Fri… Str… OF… miš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:0 3:2 3:1 3:2 42 0 117
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3
3:0
2:3
3:2 26 0 101
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3
0:3
3:2 3:0 26 0 101
4 .
OF tým (H. Skalská + M. Svoboda)
1:3
3:2
2:3 2:3 19 0 94
5 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
2:3 2:3 0:3 3:2 17 0 92

1 . Úroveň A

103 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Srp… Čas… Chr… Ven… Str… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:0 3:1 3:S 3:1 45 0 135
2 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
0:3 3:1 3:0 2:3 28 0 118
3 . 1:3 1:3 3:2 3:1 24 0 114
4 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
S:3 0:3 2:3 3:0 17 0 107
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:2 1:3 0:3 13 0 103

2 . Úroveň A

108 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Chr… Str… Kra… BSB… Fri… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:1
3:0 44 0 119
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 3:1 3:S 3:S 33 0 108
3 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
2:3
1:3 3:1 3:S 27 0 102
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
1:3
S:3 1:3 3:S 14 0 89
5 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
0:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

Letní sezóna 2017

3 . Úroveň A

89 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Fri… Kra… Šup… Str… Žve… TBC B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
2:3
3:1 3:0
3:S
3:0 40 0 100
2 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
3:2
3:2 1:3
3:1
3:2 32 0 92
3 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3 2:3 3:S
3:S
3:0 31 0 91
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 3:1 S:3
3:0
3:0 29 0 89
5 .
Žvejkačky (A. Böck + L. Petrmichlová)
S:3
1:3
S:3
0:3
3:0 12 0 72
6 . 0:3 2:3 0:3 0:3 0:3 3 0 63

2 . Úroveň A

90 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Srp… miš… Čas… Str… BSB… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
3:1 2:3 3:1 3:0 39 0 114
2 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
1:3 3:1 3:1 3:2 33 0 108
3 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
3:2 1:3 3:0 3:2 33 0 108
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 0:3
3:1
15 0 90
5 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
0:3 2:3 2:3
1:3
10 0 85

3 . Úroveň A

110 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Str… Fri… Kra… Lyž… Jar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 0 110
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3
3:1 3:1 3:1 35 0 95
3 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3 1:3 2:3
3:1
17 0 77
4 .
Lyžaři X (M. Hanuš + A. Pokorná)
0:3
1:3 3:2 2:3 15 0 75
5 .
Jarmary (M. Mašek + J. Berkova)
0:3 1:3
1:3
3:2 13 0 73

3 . Úroveň B

81 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
cra… Šup… Str… Hor… Tat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 110
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 88
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 3:0 3:0 S:S 21 0 81
4 .
Horká brambora (M. Kalfař + k. šenkýřová)
0:3 0:3 0:3 S:S -5 0 55
5 .
Tatošci (P. Jiroušková + T. Starý)
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 50

Jarní sezóna 2017

2 . Úroveň A

108 bodů
13. místo (8. místo v mužích)
Ven… Šáb… Čas… Fůň… Str… BSB… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
VendeVendeNevende (L. Laštovičková + T. Reinbergr)
3:1 3:1 3:1 3:1 3:0 46 0 136
2 . 1:3 3:1 3:0 3:2 3:1 37 0 127
3 .
Času dost (D. Chaluš + Š. Hadrbolcová)
1:3 1:3 3:1 3:2 3:1 29 0 119
4 . 1:3 0:3 1:3 3:0 3:2 21 0 111
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 2:3 2:3 0:3 3:0 18 0 108
6 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
0:3 1:3 1:3 2:3 0:3 7 0 97

3 . Úroveň A

108 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Str… Fri… Tyh… cra… Kra… Luc… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
1:3 2:3 3:0 3:1 33 0 108
2 .
Friends without benefits (H. Mejdr + M. Cimrová)
1:3
3:1 0:3 3:0 3:1 30 0 105
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
3:1 1:3 2:3 2:3 3:1 26 0 101
4 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
3:2 3:0 3:2 0:3 1:3 26 0 101
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
0:3 0:3 3:2 3:0 3:2 24 0 99
6 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
1:3 1:3 1:3 3:1 2:3 18 0 93

4 . Úroveň B

106 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Str… Šup… Šta… MED… Voz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:1
3:2
3:0
3:0
46 0 106
2 .
Šup ho tam! (K. Kabelíková + H. Tlapák)
1:3
3:0 3:0 3:S 38 0 98
3 .
Štaflík a Špagetka (H. Michalíková + T. Brůha)
2:3
0:3
1:3
3:2 15 0 75
4 .
MEDAILE SEM! (M. Mrajca + D. Šiková)
0:3 0:3
3:1
2:3 15 0 75
5 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
S:3 2:3 3:2 13 0 73

3 . Úroveň B

92 bodů
19. místo (12. místo v mužích)
Šáb… Tyh… BSB… Str… cra… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 3:1 3:0 42 0 117
2 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
2:3 3:2 3:1 3:0 37 0 112
3 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
2:3 2:3 3:1 3:0 32 0 107
4 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
1:3 1:3 1:3 3:1 17 0 92
5 .
crack smoking monkeys (T. Klener + K. Suldovská)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

103 bodů
14. místo (8. místo v mužích)
Fůň… Kra… Str… BSB… Lok… Kub… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S 3:0 3:S 45 0 120
2 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 3:2 2:3 3:2 3:0 29 0 104
3 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3
3:2
3:S 3:0 28 0 103
4 .
BSBAB 3:4 (Z. Plesnik + M. Nekvasilová)
S:3 3:2
2:3
3:1 S:S 15 0 90
5 . 0:3 2:3 S:3 1:3 3:1 14 0 89
6 . S:3 0:3 0:3 S:S 1:3 -2 0 73

3 . Úroveň B

118 bodů
9. místo (5. místo v mužích)
Ryc… Str… Kok… Luc… Bob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 0 119
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 3:0
3:0
3:0 43 0 118
3 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3
3:1
S:S 6 0 81
4 .
Luckycocotte (J. Werner + L. Plášilová)
2:3
0:3
1:3
S:S 1 0 76
5 .
Bobani (L. Uher + K. Viterová)
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 65

3 . Úroveň B

114 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Bon… Str… Cuk… Tyh… Kra… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bonžúrci (D. Chaluš + R. Hankova)
3:2 3:0 3:0 3:1 46 0 121
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
2:3 3:0 3:1 3:1 39 0 114
3 . 0:3 0:3 2:3 3:0 17 0 92
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3 1:3 3:2 2:3 15 0 90
5 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 1:3 0:3 3:2 13 0 88

3 . Úroveň A

105 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Lap… Str… miš… Voz… Eme… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Laplová polívka (L. Pecháčková + P. Wagner)
3:0 3:0
3:0
3:0 52 0 127
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
2:3
3:0 3:0 30 0 105
3 .
mišsikáči (D. Skala + M. Vařechová)
0:3
3:2
S:S 3:0 17 0 92
4 .
Vozembouši (L. Gajarský + L. Gajarská)
0:3
0:3 S:S
3:1
6 0 81
5 .
Ememáci (M. Kalfař + M. Špásová)
0:3 0:3 0:3
1:3
2 0 77

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň B

110 bodů
12. místo (7. místo v mužích)
Šáb… Str… Tyh… Kra… Kok… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:1 3:1 46 0 121
2 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3
3:0 3:2
3:0
35 0 110
3 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
1:3
0:3 3:2 3:S 21 0 96
4 .
Krasavci (V. Valková + R. Zubatý)
1:3 2:3 2:3
3:2
19 0 94
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
1:3
0:3
S:3
2:3
6 0 81

2 . Úroveň A

105 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Srp… Ryc… Dne… Lap… Str… Plo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Srp a hruška (J. Hruška + Š. Mesteková)
1:3 3:1 3:1 3:0 3:0 40 0 130
2 .
Rychlá kopýtka (K. Kropáčová + M. Dub)
3:1 3:0 3:2 3:2 2:3 36 0 126
3 .
Dneska by to šlo (J. Beneš + P. Pištěková)
1:3 0:3 3:0
3:2
3:1
28 0 118
4 .
Laplová polívka (L. Pecháčková + P. Wagner)
1:3 2:3 0:3 3:0 3:2 22 0 112
5 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
0:3 2:3
2:3
0:3 3:1 15 0 105
6 .
Ploutvičky (L. Peterová + L. Příšovský)
0:3 3:2
1:3
2:3 1:3 14 0 104

3 . Úroveň A

123 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Str… Fůň… Leh… Tyh… Kok… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:2
3:0
3:0 3:0 48 0 123
2 . 2:3 3:1 3:0 3:0 41 0 116
3 .
Lehký syp (M. Turský + Š. Dostálová)
0:3
1:3 3:0 3:0 28 0 103
4 .
Tyhle Vidle (J. Ašenbrener + E. Novotná)
0:3 0:3 0:3 3:0 13 0 88
5 .
Koko a Tchoř (I. Lauermannová + A. Janováč)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 75

4 . Úroveň A

112 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
Str… KiK… Kub… Pla… Sna… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Strážci pomeranče (J. Blažek + S. Hnyková)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 112
2 .
KiKi@MiKi (M. Ratočka + K. Jelínková)
0:3
3:0 S:S 3:0 21 0 81
3 .
0:3
0:3 3:S S:S 5 0 65
4 .
Players on the waves (K. Jandurová + J. Kosina)
0:3
S:S S:3 S:S -10 0 50
5 .
Snails on the beach (K. Smažíková + K. Dupal)
0:3
0:3 S:S S:S -10 0 50

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.05.2019 20:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Areál volného času Gutova 0:3
12.05.2019 19:00 2. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Areál volného času Gutova 0:3
25.04.2019 20:00 3. Přistěhovalci (T. Čermák, K. Melová) Beachklub Ládví 1:3
17.04.2019 17:00 3. Jakočky (M. Malá, D. Dohnal) 3:2
15.04.2019 21:00 3. Meteleskublesku (P. Černý, E. Kuldová) 3:0
10.04.2019 20:30 3. Atmosférická depozice (M. Hiřman, M. Lebedová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
31.03.2019 15:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Hamr Záběhlice 0:3
27.03.2019 20:00 2. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Areál volného času Gutova 0:3 Komentáře
19.03.2019 21:00 2. Italy team (L. Šťavová, V. Celenza) Hamr Záběhlice 0:3
13.03.2019 20:00 2. FiTeČek (F. Maček, T. Kořánová) Hamr Záběhlice 3:0
03.03.2019 20:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
28.02.2019 21:00 2. phoebe a phoebo (I. Přívratská, R. Zubatý) Hamr Záběhlice 3:1
21.02.2019 18:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Areál volného času Gutova 0:3
15.02.2019 17:30 2. Do Háje... (L. Koďousek, A. Raiskupová) Areál volného času Gutova 3:0
27.01.2019 18:30 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) Areál volného času Gutova 3:0
23.01.2019 20:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Hamr Záběhlice 3:1
16.01.2019 17:00 3. Klasa holka a čupr kluk (N. Zbyňková, S. Zbyněk) Areál volného času Gutova 3:1
03.01.2019 21:00 3. Bobeachci (B. Ševčíková, J. Podroužek) Hamr Záběhlice 1:3 Komentáře
20.12.2018 17:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Areál volného času Gutova 2:3 Komentáře
12.12.2018 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 0:3
09.12.2018 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 0:3
06.12.2018 20:30 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
25.11.2018 20:00 1. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Areál volného času Gutova 3:0
20.11.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Hamr Záběhlice 3:2
11.11.2018 20:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Areál volného času Gutova 1:3
08.11.2018 20:30 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
25.10.2018 17:00 1. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
24.10.2018 21:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Hamr Záběhlice 2:3
18.10.2018 21:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
11.10.2018 21:00 1. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Areál volného času Gutova 0:3
26.09.2018 11:54 2. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) 3:S Komentáře
25.09.2018 21:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) DOMYNO 3:2 Komentáře
12.09.2018 20:30 2. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:0
07.09.2018 20:00 2. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) Hamr Záběhlice 0:3
30.08.2018 17:00 3. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Hamr Záběhlice 3:S
21.08.2018 20:00 3. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:2
16.08.2018 17:30 3. Borůvky a machři (M. Kulich, J. Linková) DOMYNO 3:0
15.08.2018 21:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:1
30.07.2018 21:00 2. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Beach Service - Sport Vítkov 3:1
30.07.2018 18:00 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 2:3 Komentáře
17.07.2018 20:00 2. Samice s ambicí (Z. Plesnik, K. Vondráková) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
10.07.2018 17:00 2. Kobliha a Smích (J. Smíšek, K. Smíšková) Beachklub Ládví 2:3
27.06.2018 21:00 3. Drahomír & Drahomila (J. Beneš, P. Benešová) DOMYNO 3:1 Komentáře
26.06.2018 21:00 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) 3:0
20.06.2018 21:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) Hamr Záběhlice 3:0
31.05.2018 17:00 2. Albiovi (K. Albrecht, M. Albrechtová) Areál volného času Gutova 3:1
15.05.2018 21:00 2. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
09.05.2018 20:00 2. Šašci (M. Blahová, V. Starý) Areál volného času Gutova 0:3
23.04.2018 20:00 2. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) 2:3
19.04.2018 16:30 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 3:0
18.04.2018 20:30 2. OF tým (H. Skalská, M. Svoboda) Areál volného času Gutova 3:2
11.04.2018 17:00 2. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) 0:3 Komentáře
28.03.2018 19:00 1. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) Areál volného času Gutova 1:3
28.03.2018 18:00 1. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 3:2
11.03.2018 18:00 1. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) 0:3
11.03.2018 18:00 1. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) 1:3
20.02.2018 21:00 2. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:1
13.02.2018 17:00 2. Chrousti (P. Chroustovský, K. Cihlářová) Hamr Záběhlice 1:3
17.09.2017 16:00 3. TBC (K. Ryšavý, D. Jiříková) 3:0
13.09.2017 21:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Hamr Záběhlice 0:3
12.09.2017 20:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:1
07.09.2017 20:00 3. Žvejkačky (A. Böck, L. Petrmichlová) DOMYNO 3:0 Komentáře
25.08.2017 18:00 2. mišsikáči (D. Skala, M. Vařechová) Areál volného času Gutova 1:3
21.08.2017 18:00 2. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Areál volného času Gutova 0:3
15.08.2017 17:00 2. Srp a hruška (J. Hruška, Š. Mesteková) DOMYNO 1:3
10.08.2017 18:30 2. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) 3:1 Komentáře
20.07.2017 17:00 3. Lyžaři X (M. Hanuš, A. Pokorná) 3:0 Komentáře
19.07.2017 17:00 3. Jarmary (M. Mašek, J. Berkova) Beachklub Pankrác 3:0
11.07.2017 20:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Areál volného času Gutova 3:1 Komentáře
10.07.2017 20:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 3:0
01.07.2017 14:11 3. Tatošci (P. Jiroušková, T. Starý) S:S
28.06.2017 21:00 3. Horká brambora (M. Kalfař, k. šenkýřová) Areál volného času Gutova 3:0
21.06.2017 19:00 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) 0:3
18.06.2017 18:30 3. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
24.05.2017 19:30 2. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
23.05.2017 20:00 2. Času dost (D. Chaluš, Š. Hadrbolcová) Beachklub Pankrác 2:3
17.05.2017 19:30 2. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beach Service - Sport Vítkov 2:3
17.05.2017 18:00 2. VendeVendeNevende (L. Laštovičková, T. Reinbergr) DOMYNO 1:3
09.05.2017 21:00 2. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
27.04.2017 11:00 3. Friends without benefits (H. Mejdr, M. Cimrová) Beachklub Pankrác 3:1 Komentáře
18.04.2017 20:00 3. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) Beachklub Pankrác 3:1
12.04.2017 21:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Beachklub Pankrác 3:0
12.04.2017 20:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachklub Pankrác 1:3
04.04.2017 17:00 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) 2:3
30.03.2017 21:00 4. MEDAILE SEM! (M. Mrajca, D. Šiková) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
30.03.2017 20:00 4. Štaflík a Špagetka (H. Michalíková, T. Brůha) Beach Service - Sport Vítkov 3:2 Komentáře
23.03.2017 20:30 4. Šup ho tam! (K. Kabelíková, H. Tlapák) Beach Service - Sport Vítkov 3:1 Komentáře
05.03.2017 17:00 4. Vozembouši (L. Gajarský, L. Gajarská) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
28.02.2017 18:30 3. crack smoking monkeys (T. Klener, K. Suldovská) 3:1
24.02.2017 19:00 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Beach Service - Sport Vítkov 1:3
21.02.2017 20:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachclub Strahov 1:3
10.02.2017 20:00 3. Šábovi (L. Šabatková, J. Šabatka) Beachklub Pankrác 1:3
25.01.2017 21:30 3. BSBAB 3:4 (Z. Plesnik, M. Nekvasilová) Areál volného času Gutova 3:2 Komentáře
25.01.2017 20:30 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 2:3
18.01.2017 18:00 3. Fůňové (M. Centnerova, P. Štěpánek) Beach Service - Sport Vítkov 0:3
17.01.2017 18:00 3. Kubáni (A. Lachmanová, J. Perník) Areál volného času Gutova 3:0
20.12.2016 21:00 3. Luckycocotte (J. Werner, L. Plášilová) Areál volného času Gutova 3:0 Komentáře
15.12.2016 20:30 3. Koko a Tchoř (I. Lauermannová, A. Janováč) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
15.12.2016 19:30 3. Bobani (L. Uher, K. Viterová) Beach Service - Sport Vítkov 3:0
11.12.2016 18:00 3. Rychlá kopýtka (K. Kropáčová, M. Dub) Areál volného času Gutova 2:3
30.11.2016 20:00 3. Cukrkandl (I. Přívratská, S. Zbyněk) Beachklub Pankrác 3:0
27.11.2016 19:00 3. Tyhle Vidle (J. Ašenbrener, E. Novotná) Beachclub Strahov 3:1
10.11.2016 19:00 3. Bonžúrci (D. Chaluš, R. Hankova) Areál volného času Gutova 2:3
06.11.2016 20:00 3. Krasavci (V. Valková, R. Zubatý) Areál volného času Gutova 3:1
23.10.2016 19:00 3. Laplová polívka (L. Pecháčková, P. Wagner) Beach Service - Sport Vítkov 0:3